19:37:19
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Polfizika
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 06. 23:32 | Sorszám: 7
AUDI=1 kutya
1 kutya=BMW
AUDI=BMW
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 06. 16:07 | Sorszám: 6
Ez már polbiológia !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 06. 11:05 | Sorszám: 5
Az a baj hogy a jelenség a sötétített üveg miatt egyáltalán nem figyelhető meg.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 06. 10:56 | Sorszám: 4
Nem elég alapos a megfigyelésed. A jelenség oka ugyanis nem az audi, hanem a benne ülő kopasz , ujjnyi vastag lánccal a nyakában. Tény, hogy manapság a két tényező egy időben figyelhető meg, de egy évtizede fekete bmw volt a kopasz kísérő jelensége.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 07:28 | Sorszám: 3
Tyűha, erre nem gondoltam. Ha másodpercenként kettőt-hármat villog az index, epilepsziás rohamot válthatott ki a hatósági személynél!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 22:31 | Sorszám: 2
Lehet, hogy indexelt! A szokatlan látványtól pedig a rendőr sokkot kapott és nem volt képes felismerni a szabálysértést!
Csak így lehetett!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 03. 12:56 | Sorszám: 1
Lehet, hogy a teret (nem ott volt) vagy az időt (nem akkor volt ott) buherálta meg !
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 03. 12:16 | Sorszám: 0
Elérkezettnek látom az időt, hogy zseniális tételeimet a nagyvilág elé tárjam.
Először is, még a kék gondolán közzétettem a termodinamika második főtételének új bizonyítását, miszerint a csapatostul haladó kerékpárosok csoportszintű sebessége mindig kisebb, mint bármelyik csoporttag sebessége, ha egyedül megy.
De úgy jártam mint elődöm, Gregor Mendel. (A kutya se figyelt föl a cikkre)

Most viszont szemtanúja voltam egy eseménynek, ami a következő tétel felállítását indukálta bennem:
az Audi A6 közelében megváltoznak a természeti törvények! Meghajlítja a fényt vagy mijafrászt csinál. Ugyanis, a szemem előtt hajtott ki egy egyirányú utcából annak a rosszabbik végén, és ezt velem együtt (nálam sokkal közelebbről) egy egyenruhás hatósági személy is végignézte!
Márpedig, mivel nem intézkedett haladéktalanul, arra kell gondolnunk, hogy NEM LÁTTA az esetet. Ha pedig nem látta, akkor az Audi csinált valamit a fotonokkal!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...