23:19:01
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Lázár vs. Csányi
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 15:05 | Sorszám: 7
"..Nem látom, mire megy ki a játék. '
A' JÓ! A' NAON JÓ!
Mer' akkó biztos, hogy a SEMMIRE "MEGY KI"!
Szerintem UNATKOZNAK A NAGY MELEGBEN. Nem kő mindenben értelmet keresni--én úgy vélem--még ottan is, ahol nincs. Mert különben belehülyül a józan paraszti ésszel gndókodó ámbör.
Teccik tunni oljan ez az egymás ba..ogatása a kánikulai megegbe', mint a horgászás.
A bolond ámbör meggyógyul benne--a jó hallgatag-nyugodt csendbeni üdögélésbe-- oszt' normális lesz.A normális meg megbolondul, mer' nem jő a a KAPÁS!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 14:34 | Sorszám: 6
Ez a vadsuttyó még a minisztériumokat is lefikázta, pedighát az ő embereik ülnek mindegyikben.....
Nem látom, mire megy ki a játék.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 14:32 | Sorszám: 5
Elnézést fog kérni, Csányi meg eláll a pertől.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 14:22 | Sorszám: 4
Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója büntető feljelentést tesz és polgári pert indít Lázár János ellen a Miniszterelnökséget vezető államtitkár hétfői sajtótájékoztatóján tett kijelentése miatt.

Azt gondolom józan ésszel mindenféle becsületsértés, meg jó hírnév megsértése megáll. Persze jogi szinten talán lesz valami tökéletesen érdektelen fogodzó, ami miatt a bíró valami semmitmondó döntést hozhat.

Lázárból még azt is kinézném, hogy nem érdeklik az esetleges következmények, de azt akarja mutatni magáról, hogy nagyon harcol a bankok ellen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 10:25 | Sorszám: 3
Pedig nem úgy néz ki, mintha kegyvesztett lenne OV-nál. Sőt, 2020-ig együtt tervezik elosztani az unnyós pénzeket.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 10:15 | Sorszám: 2
Nem tudom, Orbán más stílusban beszél Csányiról akkor is, ha nem értenek egyet.

Szerintem Lázár ezt nem engedheti meg magának. Én hallottam, amit Lázár "magyarázatként" előadott a HírTV-ben, és azt kell mondjam nagyon gyenge. Egy álllítólag jogvégzett ember olyan szöveggel jön, hogy szerinte a devizahitel az uzsora, egszerűen igénytelen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 07:57 | Sorszám: 1
Az azért megnyugtató, hogy a kampányfinanszírozással nem lesz probléma:

A sajtótájékoztatón az NFÜ átalakításról egyébként elmondta, hogy az NFÜ megszűnik jövő január elsejétől, addig is azonban még rohamtempóban el kell költeni a bennragadt pénzeket. Ezért hozzávetőleg 500 milliárd forintnyi pályázatot fognak kiírni és el is bírálni augusztus hátralévő részében.

Azonban a megszűnés előtt is bőven lesz tennivalója az NFÜ-nek, csak augusztus hátralévő három hetében mintegy 500 milliárd forintot fognak "tűzoltásszerűen" kiosztani, nehogy bennragadjanak ezek az uniós pénzek. Ehhez Lázár elmondta, hogy eddig is rekordtempóban osztották idén a pénzt havonta átlagosan 100 milliárd forintot szórtak ki, de az egyes minisztériumok "lustasága, bénasága vagy impotenciája miatt" még így is rengeteg ügy áll.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 07:35 | Sorszám: 0
Érdekes meccs!!
Azt persze tudni kell, hogy Lázár sosem támadna így neki Csányinak felsőbb jóváhagyás nélkül.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...