17:42:09
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Lázár vs. Csányi
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 27. 10:42 | Sorszám: 41
Itt - a kék gondolával ellentétben - nem tilos a fórumtársakról bizonyítványt kiállítani.
Higgadtan itt: http://forum.vectrix.hu/index.php?f=2&t=2397 ...
... vagy indulatosan: a Dühöngőben.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 27. 09:16 | Sorszám: 39
Engem NEM AZÉRT 'zavar "alex" mer' van--vagy vót--hanem azér', mer' egy KAPITÁLIS SEGGHÜLYE! Főleg "zsidódologban".
keresztkem
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 27. 09:12 | Sorszám: 38
Vkit zavart, hogy alex itt tombol, miközben a temetők üresek? Azt is írhatnám, hogy de sokáig elállt ez a sz@r....
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 27. 08:10 | Sorszám: 37
Naaa!! Most miért kellett törölni?! Most kezdett érdekes lenni.
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 26. 14:35 | Sorszám: 36
Micsoda páros?
keretes-vitéz és az ő Sancsó panzája
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 20. 10:10 | Sorszám: 35
ez jó volt...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 20. 05:38 | Sorszám: 34
Sajnos önnek az "agyára ment" ez az egész zsidó problematika--azért skiribál ide ennyi marhaságot erről.A zsidókat jómagam sem kedvelem, de azért vigyázok arra, hogy ne hülyüljek bele--mint ön--ebbe az egész mocsoxarba.
Maradjunk annyiban: ön hülyeséget gondol és hülyeségeket írkál összevissza, vadregényes óvodás gyermeteg-infantilis stílben.Még szerencséje hogy ön olyannyira hülye, hogy NEM LÁTJA SAJÁTMAGÁT, mert ha látná, elriadna önmagától, de minimum kiröhögné önmagát...
Igy viszont öklendezhet összevissza mindenféle szart--rá az saját képire...A kutya se törődik vele.
keresztkem
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 19. 23:03 | Sorszám: 33
no.nó!
Van elég fazon a zsidó pajzs vezette 5.hadoszlopban, hogy belülről megpuccsolják kóser viktort, ha itt az idő. Ezért vette maga mellé Lézer Janót, hogy szem előtt legyen, de egy ilyen fószer, csak a gazdái utasítására cselekszik, és ők rángatják a szálakat a háttérben. Orbán az életéért küzd: egy hiba és eltakarítják az útból. Ki védené meg? A zsidó pajzs? Nohiszen, ők mindent akarnak szőröstől-bőröstől.
Ángyán már megmondta, így hát mennie kellett.
A zsidó felvásárlók már rajtra készek, hogy mindent ellenőrzés alá vegyenek...mint palesztinában. Szép kilátások 2014-re, nemigaz?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 18. 11:20 | Sorszám: 32
Vadregényes primitiv-gyermeteg elképzelés ez a "puccsról" való infantilis fantáziálgatás.
Semmi ilyesmi nincs és nem is lesz!
NEM LESZ "ÉRDEKES" AZ. Ú.N. VÉGKIFEJLET SEM(!), csak az olyan gyermetegen primitiv agyvelőkben mint az őné!
Javasolom: olvasson inkább May Károly-t vagy Cooper-t, vagy jojózzon!
keresztkem
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 17. 23:03 | Sorszám: 31
A fidesznek nem tesz jót ez a Lézer Jano generálta affér! Ergo nem Orbántól indított!
Közismertek zsidó kapcsolatai, amelyek azzal kecsegtetik, hogy élretör Oerbánnal szemben, minden hebrencssége ellenére, vagy éppen ezért!
Eme, új helytartó, kemény gyökér, mint az olajfa gyökerei általában, csekély emberi/genetikai együttérzéssel a bennszülöttek iránt. Vajh milyen stádiumban vannak a tervek egy puccsal?
Érdekes végkifejletre számítok!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 17. 15:08 | Sorszám: 30
Lázárnak--ahogyan mondani szokás--VAN MAGÁHOZ VALÓ ESZE.Mindettől függetlenűl néha egy kicsit valóban HEBEHURGYA, de nem nagyon.Fejlődőképes az ürge, ami manapság nem semmi....
Csányi, mint JÁSZ, amolyan "lassú víz partot mos" tipus.NAGYADAG "PARTOT" LEMOSOTT EDDIGELÉ. S a JÁSZOKAT sem köll félteni attól, hogy fejjel mennének a falnak.Ö, Csányi sem fog és most sem fog!
keresztkem







huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 16. 10:52 | Sorszám: 29
Kb. senki nem támadhatatlan, én úgy értem az okosságát, hogy nem fog olyan banda élére állni, ami Orbánt el akarná buktatni mostanában.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 16. 08:46 | Sorszám: 28
Vagy van egy ász a kabátujjában! Ha már egyszer ravasznak tartjuk, ne zárjuk ki, hogy támadhatatlanná tette magát valahogyan.
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 19:26 | Sorszám: 27
Lázárt nem kell alábecsülni, nagy ravasz, de annyira nem hülye, hogy beledzsaljon Orbánba. Aki ebben bízik, homokra építkezik.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 11:09 | Sorszám: 26
Azért nem értem a kíváncsiságának tárgyát, mert erről a témáról a SAJÁT(!) VÉLEMÉNYEMET MÁR TEGNAPELŐTT LEIRTAM!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 09:49 | Sorszám: 25
Nem káromkodás akart lenni, a véleményére lettem volna kíváncsi. A sajáttyára.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 09:06 | Sorszám: 24
Én szívem szerint nem magyartanárkodénk, deha nem tom', hogy ki mit hova "tól" és miért, akkor nem értem mit akar mondani.Csak ennyi a bajom, oszt' felőlem akár bammeg-ezhet is, ha stílusosan teszi. Csak a Jóistent NE(!!!) BÁNCSA!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 08:24 | Sorszám: 23
Na mámmeg magyarságteljesítményt kér számon rajtam?!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 08:20 | Sorszám: 22
Ezt a 2(!) mondatát egyszerűen NEM ÉRTEM!'Hálisten.
EZ NEM 'MAGYARÁN VAN MEGIRVA!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 08:13 | Sorszám: 21
Na, félre a rizsával és tolja a saját véleményét az ügyről! Maga északi típus!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 08:09 | Sorszám: 20
1.) NEM TÉTELEZEM FÖL!
2.) "AZT" és csakis azt "föltételezem", amit nekem jólesik.
3.) NEM(!) baloldali médiában olvastam "azt", amiről az 'előbb írtam.
4.) Az SEM(!) igaz egyébiránt, hogy a "balmédia" nem "vált(-ana) ki érdeklődést".Sajnos IGENIS "VÁLT"!
5.) Legföllebb Ön "úgy érzékeli" ott a déli végeken, hogy nem...
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 08:01 | Sorszám: 19
a baloldali média a lőtéri döglött kutyából se vált ki érdeklődést.
Tételezze mán föl Öreg, hogy az itt írogatók képesek maguktól is véleményt alkotni és - horribile dictu!!! - gondolkodni.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 08:00 | Sorszám: 18
Engem ebben a Lázár contra Csányi ügyben igazán egy dolog zavar--ÉS NEM "AZ" AMIT ITT BÁRKI IRT, VAGY MEGJEGYZETT!
"AZ" tudniillik, hogy a "ballib" média--és hovatovább már minden médiafórum--úgymond: "aggódik"...értünk(?!). Mikor VALÓJÁBAN REPESNEK AZ ÖRÖMTŐL, ha a "mi oldalunkon" bárkik "egymás torkának ugranak"--akármilyen komoly vagy csip-csup ügyben.Majd kiugranak az örömtől és boldogságtól, hogy egyáltalán erről beszélhetnek-írhatnak, s ezenközben farizeus módon pofáznak: "jajj, jajj,mi lesz így velünk, micsoda nagy bajban van az ország, a nemzet, MILLEN IDŐK, MILLEN IDŐK, ÓH TEMPORA, etc... etc.. A JÓ K..VA ÉDESANYJUKAT B..ÁK SZÁJBA A HÜLYE MÉDIAÁLLATOK! Hogy kultúráltan és européer stílben fogalmazzak.....
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 15. 07:53 | Sorszám: 17
Fura ügy ez. Ha Lázár OV tudta és engedélye nélkül rontott neki Csányinak, akkor ez azt jelenti: beköszönt OV ellenzéke, jelezve, hogy a jegenyefák se nőnek az égig.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 14. 21:01 | Sorszám: 16
Orbán ott röhögcsél Csányi mellett a Magyar-Cseh meccsen.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...