16:56:57
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Lázár vs. Csányi
... Elejére 1. lap 
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 14. 10:30 | Sorszám: 12
Ehhez képest Lázár az egyik legfontosabb pozicíóban terpeszkedik.
Hogy ki a baráti környzet, az ilyen szempontból nem lényegtelen.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 14. 07:05 | Sorszám: 11
Természetesen amit Dr.Orbán Viktorról ír az igaz, és valóban "úgy" igaz, ahogyan írni tetszik.Csakhogy azonban itten NEM Öróla, az Ő "milyenségéről" van szó, hanem két másik ürgéről. Ráadásul olyanokról, akik "papíron" valóban a "környezetéhez" tartoznak ugyan,ámde a valóságban azonban nem! Nagyon-nagyon NEM! Megsúgom Önnek: Deutsch Tamás vagy Szájer József, netán a nemrég elhalálozott Szalai Annamária jelenti (jelentette)O.V.-nak a "környezetet", s nem pedig a neofita Lázár vagy a kidurranó pénzeszsák Csányi.Őket HASZNÁLJA, ámde a lelkébe' nem igazán engedi be a FŐNÖK.Mer'hogy VAN NÉKI LELKE IS, BIZONYÁM--bármennyire hihetetlen!
keresztkem
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 23:56 | Sorszám: 10
Sztem Lázár pont úgy elqrta, mint Gyöngyösi a zsidólistázást!

Gyöngyösi a kettős állampolgárokról akart beszélni, Lázár pedig spekulánst akart mondani.
Hajlok arra, hogy az előbbi freudi elszólás, az utóbbi meg egyszerű freudi elszólás.

Világos, hogy egyikük sem vonhatta vissza az elhangzottakat!

Egészen nyilvánvaló, hogy én nem vagyok autentikus, de amennyire hallom a mai nyelvben használt szavakat (szókincset) és a kevés szóból történő egészséges mondatok formálásának képességét az Országgyűlésben is, hát... szegény Arany János már egy pohár bort sem mer kérni a sírjában!
Ebből világosan következik, hogy aki nem tudja kifejezni magát, annak a gondolatai is csak az általa ismert szavak sorrendbe rakásából adódóan válnak -szerinte- érthető mondattá. A valóságban zavaros lesz a mondandója, ezt pedig a sajtó kötelességszerűen felkapja és ebből csinál szenzációt.

Aki ma a görögökre hivatkozva demokráciának nevezi a nem létező népképviseletet, az hazudik!

Nem létezik a demokrácia, ahogy a kommunizmus sem!

Ennyi évszázad után még mindig ott tartunk, hogy valamelyik ország pénzügyileg és főként politikailag jól le akarja igázni a másikat!

No, ez volt ma az agymenésem.

Mindig az erősebb kutya él nemi életet!
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 21:43 | Sorszám: 9
Szerintem OV és Csányi között bizalmas barátság van, ugyanakkor OV és Lézer J. között csak egy főnök/beosztotti viszony.
Csányi (alaposan ismerve OV véleményét) úgy érezte, hogy nagyon árnyaltan ugyan, de véleményt formálhat L.J. tevékenységéről, amire viszont ez a Lézer Paprika Jancsi abszolút rosszul reagált. A lehető leges legrosszabbul! Ebből a konfliktusból Lézer Jani csak mint elázott, kivert kutya tud kisomfordálni. Ráadásul mind a szemlyiségi jogi polgári perben, mind a becsületsértési büntetőperben totális bukóra áll. Ezzel mindenesetre bebizonyította, hogy alkalmatlan a következő ciklusra - legalábbis komoly pozícióban. Sajnos. Ez a Jani egy jó eszű, de önhitt, hiperaktív hülye.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 15:16 | Sorszám: 8
Magyar Testvérem, OV környezetében SEMMI sem történik véletlenül.
Ezt feltétlenül a javára kell írni, hogy nagyon is kézben tart mindent és mindenkit.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 15:05 | Sorszám: 7
"..Nem látom, mire megy ki a játék. '
A' JÓ! A' NAON JÓ!
Mer' akkó biztos, hogy a SEMMIRE "MEGY KI"!
Szerintem UNATKOZNAK A NAGY MELEGBEN. Nem kő mindenben értelmet keresni--én úgy vélem--még ottan is, ahol nincs. Mert különben belehülyül a józan paraszti ésszel gndókodó ámbör.
Teccik tunni oljan ez az egymás ba..ogatása a kánikulai megegbe', mint a horgászás.
A bolond ámbör meggyógyul benne--a jó hallgatag-nyugodt csendbeni üdögélésbe-- oszt' normális lesz.A normális meg megbolondul, mer' nem jő a a KAPÁS!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 14:34 | Sorszám: 6
Ez a vadsuttyó még a minisztériumokat is lefikázta, pedighát az ő embereik ülnek mindegyikben.....
Nem látom, mire megy ki a játék.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 14:32 | Sorszám: 5
Elnézést fog kérni, Csányi meg eláll a pertől.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 14:22 | Sorszám: 4
Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója büntető feljelentést tesz és polgári pert indít Lázár János ellen a Miniszterelnökséget vezető államtitkár hétfői sajtótájékoztatóján tett kijelentése miatt.

Azt gondolom józan ésszel mindenféle becsületsértés, meg jó hírnév megsértése megáll. Persze jogi szinten talán lesz valami tökéletesen érdektelen fogodzó, ami miatt a bíró valami semmitmondó döntést hozhat.

Lázárból még azt is kinézném, hogy nem érdeklik az esetleges következmények, de azt akarja mutatni magáról, hogy nagyon harcol a bankok ellen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 10:25 | Sorszám: 3
Pedig nem úgy néz ki, mintha kegyvesztett lenne OV-nál. Sőt, 2020-ig együtt tervezik elosztani az unnyós pénzeket.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 10:15 | Sorszám: 2
Nem tudom, Orbán más stílusban beszél Csányiról akkor is, ha nem értenek egyet.

Szerintem Lázár ezt nem engedheti meg magának. Én hallottam, amit Lázár "magyarázatként" előadott a HírTV-ben, és azt kell mondjam nagyon gyenge. Egy álllítólag jogvégzett ember olyan szöveggel jön, hogy szerinte a devizahitel az uzsora, egszerűen igénytelen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 07:57 | Sorszám: 1
Az azért megnyugtató, hogy a kampányfinanszírozással nem lesz probléma:

A sajtótájékoztatón az NFÜ átalakításról egyébként elmondta, hogy az NFÜ megszűnik jövő január elsejétől, addig is azonban még rohamtempóban el kell költeni a bennragadt pénzeket. Ezért hozzávetőleg 500 milliárd forintnyi pályázatot fognak kiírni és el is bírálni augusztus hátralévő részében.

Azonban a megszűnés előtt is bőven lesz tennivalója az NFÜ-nek, csak augusztus hátralévő három hetében mintegy 500 milliárd forintot fognak "tűzoltásszerűen" kiosztani, nehogy bennragadjanak ezek az uniós pénzek. Ehhez Lázár elmondta, hogy eddig is rekordtempóban osztották idén a pénzt havonta átlagosan 100 milliárd forintot szórtak ki, de az egyes minisztériumok "lustasága, bénasága vagy impotenciája miatt" még így is rengeteg ügy áll.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 13. 07:35 | Sorszám: 0
Érdekes meccs!!
Azt persze tudni kell, hogy Lázár sosem támadna így neki Csányinak felsőbb jóváhagyás nélkül.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...