23:06:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Orbán modell lett Európában
... Elejére 1. lap 
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 18:27 | Sorszám: 70
Rosszabb, mint a Kotolár kutya, pedig az is kiszimatolt mindent anno!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 15:27 | Sorszám: 69
Ezen az átok se fog!
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 15:25 | Sorszám: 68
Nem rohadt még meg ez a bórác? Azt a janicsár csetnik fajtáját neki...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 14:43 | Sorszám: 67
Te például kutya vagy, a rühösebbik fajtábul.
'raus!!!!
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 14:40 | Sorszám: 66
Egyik kutya másik eb?
Ejnye...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 14:17 | Sorszám: 65
No, én nem viccelek ezzel az ideológiai sulykolással.Én 1000%-os biztonsággal tudom,ssúlykolással vagy anélkül, mindegy, hogy "ez van", s hogy ez ÚGY van ahogyan én látom.Ön nem agyalágyult--MÁR MOST--hanem primitiven buta, erőszakos és néha pökhendi ÁLDOZAT! Aki 'minderről mitsem tud, ÁMDE ANNÁL INKÁBB "AZ", mert "mindezt" épp frecht pökhendiságe erősiti 1000%-os biztonságú igazsággá.
Nekem legföljebb egy dolgot lehet fölróni--TERMÉSZETES ZSENIALITÁSOM MELLETT, melyre persze, mint sokan, Kegyed is írigykedik--hogy mondanivalómat nem tudom túl egzaktul KIFEJEZNI.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 13:57 | Sorszám: 64
Nem ad itt már a látszatra se senki.
A nép csak kapkodja a fejét.
El kéne zavarni a vasporos p....ba az egész kenyérpusztító semmirevaló bandát.
huszárló
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. augusztus 05. 13:45 | Sorszám: 63
Felénk is így van ez, akik eddig kb. milliárdokat söpörtek be a szociktól, most átálltak és a fideszben teszik nagyjából ugyanezt. A jobbikok dettó, ők még álcahálót se húznak magukra, szömtül pofába nyomják át a 40-50 millákat egymás cégébe, ahonnan csak lehet.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 13:29 | Sorszám: 62
Valóban, egy picinkét hasonlítunk egymásra, bármennyire sértő ez mindkettőnkre nézve.
Én jobb helyzetben vagyok, mert mondhatom: majd ha vén agyalágyult leszek, ijjen leszek'e éppen mint ez a kriptaszökevény Keresztkemm.!!.?!

Az ideológiai sulykoláshoz: ne vicceljünk kérem ezzel az óvodai sulykolással. Azok a kis suttyók mit sem értettek az egészből.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 13:06 | Sorszám: 61
1.) A sértegetáést azt azért mindketten megtanultuk frankón.
2.) És. Irja: "A hetvenes-nyolcvanas években, amikor nekem a fejembe kellett volna verni az ideológiát, már lehetett (3 évente) Nyugatra járni." No EZ A MONDATA BIZONYITJA, HOGY NEM ÉRTI--NAGYON-NAGYON NEM(!)--hogy mit írtam az 'előbb.(de azért sérteget--épp úgy, ahogyan én szoktam)Ugyanis.
3.) Azt az ú.n. "ideológiát", azt már az óvodába' de minimum az alsó tagozatba TANICCSÁK, amiről én beszélek.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 11:21 | Sorszám: 60
Na mostan mán marhaságokat mondott Öregúr.
De nem baj, a napi mérlege még így is pozitív.
A hetvenes-nyolcvanas években, amikor nekem a fejembe kellett volna verni az ideológiát, már lehetett (3 évente) Nyugatra járni. Jöttek a nyugati filmek. És onnantól senki emberfia el nem hitte a sok maszlagot. Tegyük hozzá rögtön: maguk az ideológusok, meg a sulykolók SEM hitték el már akkor, egyszerűen egy kötelezően bemagolandó szósz volt az egész, amit senki se vett komolyan.
Megint más kérdés, hogy SZÓBAN véletlenül sem lehetett áthágni ezt az eszmerendszert, ellenben a gyakorlatban mindenki áthágta, elsőként pont az ideológusok. Nem véletlenül ment oly simán, zökkenőmentesen az átállás: kidobták a régi lemezeket, felrakták az újakat.
Nem tűnt fel Önnek, hogy gyakorlatilag NULLA azon ideológusoknak a száma, akik a rendszerváltáskor elveszítették állásukat, pozíciójukat? Hirtelen elkezdtek tudszoc helyett tudkap-ot oktatni oszt jónapot.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 11:00 | Sorszám: 59
Hát igen, itt már sokmindenben NEM ÉRTÜNK egyet!Rögtön az elején azt tetszik írni, hogy:
"a baloldal múltjára mindent rá lehessen fogni amit a jobboldal elkövet." ITT VAN EGY HATALMAS NAGY --nevezzük így--"BRAIN-PRESSING" (agy-nyomás) MINDKETŐNKÖN, a szocializáltságunkon-szocializálódásunkon keresztül--amiről Ön ezek szerint NEM AKAR TUDNI! Pedig volt s részben--sajnos--még ma is van, ez ellen küzd Dr.Hoffmann Rózsa, ORDITANAK IS..miatta öléggé az "érintettek".
Ez az agynyomás az iskolai tanulmányainkon keresztül a "40 év kommunizmusa alatt" belénk verte a marxista-dialektikus materialista történelem- és világszemlélet minden mételyét.Praktikusan: az ILYEN "EMLÓKÖN" NEVELT-KÉPZETT PEDAGÓGUS-, és az őket ellenőrző-terrorizáló igazgatók és szakfelügyelők rendszerén körösztül csakis azt szabad volt látni a "dolgokban" amit ők helyesnek láttka ill. látni véltek. És kinevelték az --bocsánat--Önhöz hasonlatos JANICSÁRJAIKAT. És elnézést, de ezért b..sza meg a fiú az anyját, apa a lányát, ezért lófasz a pecsét meg az aláirás a közönséges okmányokon-szeződéseken.Ezért nincs semminek presztizse meg tisztelete ezért köll ETIKAOKTATÁS.
És ezért fedi-át egymást részben a két elit, ezért HAMIS--de legalábbis közhelyszerűen lapidáris-- A POLIOTIKADEFINICIÓVAL KAPCSOLATOS KÖZTUDOTTNAK VÉLT és Ön által is idézett közfelfogás.
Igen.Ezért.Mert a Tanácsköztársaság sokak tudatában még mindég dicsőséges 21 nap és Kun (Kóhn) Béla még mindig "pozitiv figura" igen az Ön lelklében is az, akkor is ha úgy véli: ez nem igaz.Akkor is az ha e megállapitás ellen tiltakozik és védi a "baloldal ú.n. értékeit" és Horthy fasizmus-t vizionál--ami nem volt.Sőt, Szélasi rémuralmat vertek belénk, ami majdnem ugyancsak nem nagyon volt--ámde mégis belénk verték, megkérdezésünk és akaratunk híján is.ANÉLKÜL, HOGY TUDTUNK VOLNA RÓLA, szüleink esetleges kritikái-tiltakozásai nélkül úgy verték MINDEZT belénk: pol.gazd.-ból, tud szoc.-ból meg foxi maxi-kon--amit én szerencsére megúsztam.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 10:12 | Sorszám: 58
O.K. ez korrekt.
Annyiban nem értek egyet, hogy a baloldal múltjára mindent rá lehessen fogni amit a jobboldal elkövet. A kettőnek nincs köze egymáshoz, a bűn OBJEKTÍV dolog kéne legyen, nem pedig viszonylagos. Nem hiszem, hogy korrekt lenne felmenteni bárkit amiatt, hogy amazok többet loptak.
Az már körvonalazódik, hogy nincsen politika lopás nélkül, legalábbis errefelé nincs.
A másik kellemetlen felismerés, hogy mintha a baloldal és a jobboldal klientúrája jelentős mértékben átfedné egymást.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 10:06 | Sorszám: 57
1.) Én VÁLASZOLOK A KÉRDÉSÉRE és nem(!) IGAZSÁGOT HIRDETEK! Ám sajnos sommásan kell tennem ezt-mindezt, mert nincs rá sem sok hely sem elég időm.DE, "az" valóban IGAZ:
2.) A hülyeség és a gazemberség VALÓBAN MEGVAN "JOBBON" IS "BALON" IS--egyként! Ámde.
3.) Mindent összevetve és leegyszerűsítve: MÁS A HÜLYESÉG ÉS A GAZEMBERSÉG "SZALDÓJA"--"vektoriális eredője": végösszege--a jobbon, mint a balon. Ezt vagy elhiszi nekem vagy nem: mindegy, én így látom akár elhiszi, akár nem.
4.) Az pedig, hogy "cégéres gazemberek akarnak oktatni tisztességre" a CÉGÉRES GAZEMBEREK szignifikáns tulajdonsága, és nem a jobboldal politikai doktrinájáé, de még politikai gyakorlatáé SEM(!)--s akikből az én élettapasztalataim szerint tehát a "bal"-on TÖBB van mint a "jobb"-on, MONDJUK IGY: DARABRA.Ami persze nem jelenti azt, hogy ne lenne a "jobb"-on is.Ámde ez számomra nem mai "fölfedezés", már 1990-ben is tudtam ezt és "így" tudtam ....Ergo nem azért lettem "az", aki vagyok--kereszténydemokrata-- mert azt hittem: a "jobbon" csak GRÁL LOVAGOK TÜNDÖKÖLNEK a balon meg csakis és kizárólag PATÁS ÖRDÖGÖK.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 09:40 | Sorszám: 56
Hozzáteszem: nem mintha én valami szent lennék. Csak éppen piszkosul utálom, amikor cégéres gazemberek akarnak oktatni tisztességre.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 09:11 | Sorszám: 55
Nem tehetek róla, de a jobboldali idiótákat ugyanúgy nem bírom, mint a ballibeket. Az idiótaság az idiótaság mindenféle köntösben.
Na és a lopás..... újabban már lenyúlásban se marad le a mostani slepp és klientúra a korábbiaktól.
Akkor mire hallalizzak?
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. augusztus 05. 08:46 | Sorszám: 54
Nem gondolnám, hogy "jobbulnia" kéne....Legföljebb 'úgy, hogy a "jobboldallal" összefüggésben--'talán--NE(!) LEGYEN 'OLYANNYIRA "OBJEJKTIV" meg tárgyilagos.Szóval legyen igenis ELFOGULT az irányunkba'--ami esetleg lehet az Ön "iránya" is.
Mert mi mán' igencsak "túlvagyunk azon"a lózungon, hogy "az segít rajtunk aki" --úgymond--"fölhíjja" a figyelmünket az ú.n. "objektív tényhelyzetre"! Mer' aztat mink máán na'on jól tuggyuk..sajnos.
Viszont a nagyon sok "tárgyilagos okosság" ÁRT(!), mert félrevezeti a--nevezzük így--INGADOZÓ JÓNÉP-et!
Viszont a TÖKTERMESZTÉS-be meg a KRUMPLIBOGÁRSZEDÉS "rejtelmeibe", jó' ha objektiv tartalommal avat be.
Üdv.:
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 08:08 | Sorszám: 53
Köszönöm az atyai feddést!
Igyekszem jobb ember lenni mindennap, de mégis, hova a fenébe jobbulhatnék még?
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 08:06 | Sorszám: 52
Nálunk Bigfoot Botkának hívják a pm.-t, és a cicamicája a szintén szoci Solymos Lacika...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 07:52 | Sorszám: 51
Be tetszik lenni rágva valami miatt...megértem.
Hogy Ön "kinek a szekértolója", azt nem tudom, de gyanitom: alighanem Ön "csak" a SAJÁT HÜLYESÉGÉNEK A "SZEKÉRTOLÓJA", amikor 'olyannyira ÖNHITT...olykor-olykor.Persze--Istennek hála--a saját hülyeségének a szekerét sem tólja jól--alkalmasint.
A legutólsó mondatára még egy REAKCIÓ, HOGYASSZONGYA":
"A legjobb, tatám, ha csak azt hiszi el, ami Önnek kellemes."--szóval ASSZISZEM, ezzel többé-vagy kevésbé MINDENKI "IGY" van.Megsúgöm Kegyednek, Ön is.
keresztkem

P.s.:
"Uram, Istenem, szívből bánom egész életem minden vétkét, mert ezzel
rászolgáltam büntetésedre; mivel hozzád, legnagyobb jótevőmhöz hálátlan
voltam; különösen pedig azért, mert téged, végtelenül jó Istent ezáltal
megbántottalak! Ígérem, hogy életemet megjavítom, és többé nem akarok
vétkezni. Jézusom, add ehhez kegyelmedet!"
(Horváth István Sándor zalalövői plébános atya ma reggeli imája)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 05. 07:01 | Sorszám: 50
Magyar Testvérem, hallottál már ugye az ún. "közbeszerzés"-ekről?
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 04. 17:26 | Sorszám: 49
2-3% elmegy, a 20-at nem hiszem, én is láttam már karón varnyút, főleg, ha Cs. m-i...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 04. 17:21 | Sorszám: 48
Persze, nekem nem kell elhinni semmit. Én kérem a ballib szekértolója vagyok, kilóra megvettek, az ő dumájukat szajkózom.
Ja és hiteltelen is vagyok persze.
A legjobb, tatám, ha csak azt hiszi el, ami Önnek kellemes.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 04. 17:19 | Sorszám: 47
Szoclib banda? Gondolod, hogy azoktól szerzem az információkat?
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 04. 14:38 | Sorszám: 46
Amúgy a Csányi, az otépés tényleg hatásosabb alak a politikában, mint akár tízezer hajléktalan, ha már így nézzük a dolgot...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...