09:43:24
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Zsidók, antiszemiták, magyart gyűlölők
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 13 | Válasz | 2017. február 03. 03:46 | Sorszám: 100
Nem kell mindig feltalálni a melegvizet, sokszor csak le kell koppintani az eljárást azoktól, akik azt jól csinálják.

Ők például nem pofáznak, hanem módszeresen teszik a dolgukat, no persze évezredek óta. Ez az, ami sajnos a magyaroknál nehezen megy. Mi nagy általánosságban nekifeszülünk, azután elegünk lesz belőle és otthagyjuk a francba.

Így nehéz az utánzás.



Felkesz Deneverr
Olvasta: 13 | Válasz | 2017. február 03. 01:42 | Sorszám: 99
切腹
alexander
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. február 03. 01:15 | Sorszám: 98
és akkor, mi legyen az 1 lépés szerinted?
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 30. 21:46 | Sorszám: 97
A vélt, vagy valós alapú siránkozások újból és újbóli felemlegetése kevés a sikerhez.
Ahogy írtam, győztes stratégia kell, másképp nem megy, különben marad a terméketlen, sehová sem vezető siránkozás.



alexander
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 30. 21:33 | Sorszám: 96
aha...
a geciánerek maffiája összezár, fedezi a törvénytelenséget,
mi több törvényt hoz a devizásokon keresett MNB 265 milliárd közpénz lenyúlásához,
az most lényegtelen, hogy az AB megvétózta.
Azután a főügyész mindent hárít. KORRUPCIÓTÓL ZENG AZ ORSZÁG, és?
A milliárdos sikkasztók megússzák!
1989 óta, hányszor vót elszámoltatás?
Tehát, nem marad út a békés törvényességre.
1 millió jövőtlen elhagyta az országot, és nem szavazhatott levélben. Micsoda technika?
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 30. 19:19 | Sorszám: 95
"A helyzet azért bonyolultabb az ellenséges körülmények között."

Változtatni kell a körülményeken!
Elszántsággal, okosan, fineszesen, ahogy Orbán mondta: "kell hozzá egy kis gógyi".

alexander
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 30. 17:41 | Sorszám: 94
egyetértek, ami a munkát és cselekvő ellenállást illeti.
A helyzet azért bonyolultabb az ellenséges körülmények között.
Erdő Pétert a vatizsálem nevezte ki, aki megfosztotta Mindszenty HERCEGPRIMÁST állásától, ám ezt mint saját kérésére történt eseményt állította be. Mit mondhatnék az ügynök Paskairól?
És a többi együttműködő béke papokról?
ERdő P. a máltai Johannita rend kapitánya, valóban idegen tollakkal.
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 29. 19:11 | Sorszám: 93
"a magyar bennszülöttek elől elvitték a zsidók, vagy a strómanok". írod.

Miért hagyták, hogy elvigyék?
Ne hagyják!!!! Ne engedjék!!!! Harcoljanak érte!!!!
Mindig az erősebb győz.
Tessék kidolgozni a stratégiát és a taktikát, amelyik célravezetőbb!!!!
Ne nyígni tessék, hogy jaj azok a czúnya zsidók.

Nem tudom, hogy Erdő Péter zsidó-e, de ha igen, akkor miért engedte a többi katolikus pap, hogy Erdő Péter legyen az első? Bárgyún nézték, hogy jé....nicsak, az ott egy zsidó és ő a katolikus egyház feje Magyarországon? Ha ilyen tehetségtelenek, akkor megérdemlik.

"Ember küzdj és bízva bízzál !"

Tessék küzdeni! Azaz sokat gondolkodni, dolgozni, pénzt összeszedni, stb. és akkor talán sikerül.

Nem szeretem, ha csak nyígnak az emberek, ahelyett, hogy temérdek munkával eredményeket érnének el.





alexander
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 29. 01:49 | Sorszám: 92
Van egy kis bibi a médiával, a magyar bennszülöttek elől elvitték a zsidók, vagy a strómanok,
így azután hol jelenne meg a keresztény tiltakozás, arról már nem is szólván, hogy Erdő-Grünwald-zsidó Péter is türelemre int bennünket, az ismert szólás szerint: Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel!
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 21. 02:40 | Sorszám: 91
Interjú Köves Slomóval a 888-on:

http://888.hu/article-koves-slomo-a-problema-nem-az-iszlammal-van-hanem-velunk

negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. január 02. 14:32 | Sorszám: 90
Sztem semmi nem volt világos!
Idézet:
mindennapi, semmit nem jelentő ügyről van szó, amikor a sértettel közlik a származását -amit talán maga is tud-, akkor mi is történt? Semmi! Mégis rohant a közt. elnök (Érted? A köztársasági elnök!!!) bocsánatot kérni egy konyhába!
Ez minősíthetetlen!
Vértesaljai semmilyen bocsánatkérést nem kapott!
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. január 02. 02:40 | Sorszám: 89
Szerintem meg teljesen világos volt a No.83 is.
De aki akarja, az mindent félre bír magyarázni.

Idézet:
Ja, ezt a "meghívós" dolgot talán felejtsük! Orbánt, Baloghot meghívták?


Biztos, hogy van valami egyeztetés ezek előtt a találkozók előtt. Nem hiszem, hogy csak úgy kéretlenül be lehet állítani akár a zsinagógába, akár a bazilikába ilyen embereknek.

Az pedig, hogy ki rohan a másikhoz, az az érdekérvényesítéstől függ. Én is jobban szeretném, ha nem a zsidók lennének a jobbak az érdekérvényesítésben, hanem a magyarok. De mit csináljunk, ha ez ma szerte a világban másképpen van?

Tessék jobban csinálni!

Ehhez viszont sok pénz, sok munka, sok kitartás, sok elkötelezettség,sok gógyi kell.

Hajrá!


negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 02. 00:18 | Sorszám: 88
Kicsit.
Idézet:
Nem a beírásodat vontam kétségbe, én is olvastam anno az esetet. De van bennem egy kételkedés, hogy vajon megtörtént-e az eset úgy, ahogy írták, vagy csak mondják, és ezzel akarják fenntartani a magyar antiszemitizmus vádját? Ez is megfordult a fejemben anno. Ez is lehet egy opció, nem?

Sőt!

Ja, ezt a "meghívós" dolgot talán felejtsük! Orbánt, Baloghot meghívták? Nem tudjuk! Gesztust akartak tenni, mert ez pc!
Ha viszont -diplomáciai szinten- érdektelen, mindennapi, semmit nem jelentő ügyről van szó, amikor a sértettel közlik a származását -amit talán maga is tud-, akkor mi is történt? Semmi! Mégis rohant az közt. elnök (Érted? A köztársasági elnök!!!) bocsánatot kérni egy konyhába!
Ez minősíthetetlen!
Vértesaljai semmilyen bocsánatkérést nem kapott!
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 02. 00:03 | Sorszám: 87
Már beírtam egyszer korábban a Gondolára egy esetet.

Munkából mentem haza, és a házunk bejárati ajtaja mellett láttam, hogy fel volt írva a falra, hogy "büdös zsidó". Átmentem a szomszédban lakó zsidó családhoz és érdeklődtem, hogy ők is látták-e a feliratot és mit gondolnak, ki írta azt oda? Legnagyobb meglepetésemre az asszony elárulta, hogy az egyik gyerekük barátja, egy ugyancsak zsidó gyerek készítette a feliratot.

Hát így is indulhatnak a magyarokat antiszemita színben feltüntető vádak.

Ez is a zsidó adminisztráció része. Ilyen is van. Nem szabad figyelmen kívül hagyni.




Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 01. 22:51 | Sorszám: 86
na, és miért kellene őket "meghívni", ők tán valami különleges "magyarok"?? Nem, a gond inkább azzal van, hogyha a zsidó "ünnepeken" túlreprezentáltak a magyar állami vezetők!! Hehe, amúgy, nyilván, nem véletlenül ...
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 01. 22:38 | Sorszám: 85
Ennyire félreérthetően írtam volna?

Nem is rólad beszéltem, hanem az akkori politikai álláspontról!

Én is tudom, hogy arról beszéltél, de én bátorkodtam megjegyezni, hogy én nem tartoztam közéjük. Ennyi.

Ha azt látod rendszeresen, hogy miniszterelnök, miniszter és más kormánytisztviselő megjelenik a zsinagógában zsidó ünnepen, akkor nem az a normális, hogy zsidó tisztségviselők is megjelenjenek keresztény ünnepen egy templomban?

De. Én is azt tartanám normálisnak. De azért az is lehet, hogy meg is kellene őket hívni, nem? Vajon meghívják őket? (Épp mostanában olvastam valahol, hogy az adminisztráció éppen azt az embert nem hívta meg valami fontos eseményre, aki a témával a legtöbbet foglalkozott korábban. Elég röhejes, de megtörténik.) Vajon lehet zsidóknak keresztény templomokba belépni? Ezt nem tudom. Lehet, hogy a vallásuk, vagy a nagy szembenállás tiltja? Nem tudom.

Nyugi! Megtörtént, minden újság tele volt vele akkoriban. Nem is linkelek, keresd ki!

Nem a beírásodat vontam kétségbe, én is olvastam anno az esetet. De van bennem egy kételkedés, hogy vajon megtörtént-e az eset úgy, ahogy írták, vagy csak mondják, és ezzel akarják fenntartani a magyar antiszemitizmus vádját? Ez is megfordult a fejemben anno. Ez is lehet egy opció, nem?

Áder meg elment a lakására, ahol a konyhában kapott egy kávét!

Ide is igaz, amit a múltkori bejegyzésedre írtam, hogy a zsidók sokkal jobban adminisztrálják magukat, mint a keresztények. Erre szoktam azt válaszolni, de hát miért nem utánozzuk le őket?! Legyen az is nagyon ciki és visszautasítandó, ha egy zsidó újságíró lecikiz egy keresztényt! Miért nem alakítják ki ezt a szituációt a keresztény emberek? Miért nem kérik ki azonnal maguknak? Miért nem horgad fel nem egy, de tíz számtalan médiumban, ahogy a zsidók teszik?

Sajnos nem emlékszem rá, hogy az akkori közt. elnök elment volna pl. a Mária u-i plébános lakására, amikor Vértesaljai Lászlót tettleg (nem szóban!)bántalmazták 2006-ban!

Én is szoktam hiányolni az ilyen válaszokat.

Na kérem! Pont erről beszélek! Mindig voltak és lesznek olyanok, akik nem viselik el, ha valaki kirí közülük. Ezek egy elegánsan öltözött nőt, de férfit is azonnal leszólnak! Én is megkaptam utcán cigány nőtől egyszer, amikor (a beosztásom miatt nyáron rövidujjú fehér ingben, nyakkendőben, fekete nadrágban) sasszéztam az utcán, hogy "Kurva!" Hirtelen nem is tudtam, hogy nekem szól-e, nem is reagáltam. Később rájöttem, hogy valszeg nem a hordóhasú, pálmamintás gatyában vigyorgó társának mondta ezt!

Mindenesetre Áder elnök azonnal rohant Schweitzer rabbihoz elnézést kérni! Nem visszás ez egy kicsit?

De! Az!


negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 01. 21:53 | Sorszám: 84
Nem is rólad beszéltem, hanem az akkori politikai álláspontról!

Ha azt látod rendszeresen, hogy miniszterelnök, miniszter és más kormánytisztviselő megjelenik a zsinagógában zsidó ünnepen, akkor nem az a normális, hogy zsidó tisztségviselők is megjelenjenek keresztény ünnepen egy templomban?

Nyugi! Megtörtént, minden újság tele volt vele akkoriban. Nem is linkelek, keresd ki! Áder meg elment a lakására, ahol a konyhában kapott egy kávét!
Sajnos nem emlékszem rá, hogy az akkori közt. elnök elment volna pl. a Mária u-i plébános lakására, amikor Vértesaljai Lászlót tettleg (nem szóban!)bántalmazták 2006-ban!

Na kérem! Pont erről beszélek! Mindig voltak és lesznek olyanok, akik nem viselik el, ha valaki kirí közülük. Ezek egy elegánsan öltözött nőt, de férfit is azonnal leszólnak! Én is megkaptam utcán cigány nőtől egyszer, amikor (a beosztásom miatt nyáron rövidujjú fehér ingben, nyakkendőben, fekete nadrágban) sasszéztam az utcán, hogy "Kurva!" Hirtelen nem is tudtam, hogy nekem szól-e, nem is reagáltam. Később rájöttem, hogy valszeg nem a hordóhasú, pálmamintás gatyában vigyorgó társának mondta ezt!

Mindenesetre Áder elnök azonnal rohant Schweitzer rabbihoz elnézést kérni! Nem visszás ez egy kicsit?
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 01. 21:00 | Sorszám: 83
"A '70-es, '80-as években nagyon utáltuk Izraelt, Arafatot szerettük."

Én biztosan nem tartoztam közéjük.

"Csak egy kérdés: Láttál-e zsidó egyházi embert, vagy politikust mondjuk a Bazilikában Szt. István napon?"

Fogalmam sincs. De vajon meghívják őket? Mert gondolom arra is szükség lenne.....
Ha csak a vallásuk nem tiltja.

"...az utcán valaki lezsidózta!"

1. Vajon valóban megtörtént az eset, vagy csak időről időre fenn kell tartani a témát?

2. Az utcán történnek atrocitások, nem kell ahhoz zsidónak lenni.
A múltkor a feleségem temetésre ment. Kalapban állt a megállóban és egy 50-60 éves, kissé beivott lumpenproletár nem bírta elviselni az elegánsan bundában, kalapban álló feleségemet és odabökött gúnyosan "nagyon szép vagy!". Nem esett jól neki, és ha történetesen Schweitzerné lenne, ő is telekürtölhetné a világot, hogy Budapesten fényes nappal inzultálják a zsidókat.... Na de hát az is fontos, hogy ki szól be. Egy félrészeg kültelki proli? Na és? Muszáj örökké mindenre azonnal reagálni?



Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 01. 14:19 | Sorszám: 82
áááá, a magyarok mind rendes emberek, különösen a polgárok!!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 01. 14:17 | Sorszám: 81
Mija különbség a szemitizmus és az antiszemitizmus között? Leírná ide valaki? ..
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. január 01. 12:10 | Sorszám: 80
Számháborúnak látszik, de alapjában nem az!
A tárgyilagosságra törekvés az, ami fontos lenne! Ennek komoly akadálya a közgondolkodást befolyásoló sajtó!, ami bármilyen irányultságú kormány alatt keményen működik minden országban!
A '70-es, '80-as években nagyon utáltuk Izraelt, Arafatot szerettük.
Mióta kitört a "nemzetközi demokrácia" Izraelt szeretjük, évente újabb és újabb pénzeket fizetünk kárpótlásként és nem tudjuk kivenni a nyelvünket Izrael és a hazai zsidóság alfeléből! (Csak egy kérdés: Láttál-e zsidó egyházi embert, vagy politikust mondjuk a Bazilikában Szt. István napon? Ezzel szemben a mai politikai élet szinte összes keresztény képviselője kipában, kalapban jelent már meg valamelyik zsinagógában! A Nyugati téri menóra első gyújtásakor mindig van magyar politikus! Márc. 15-én, augusztus 20-án sosincs zsidó képviselő! Van-e viszonosság?
Áder János az évszázad legszervilisebb akcióját követte el, amikor elment az azóta elhunyt Schweitzer rabbi konyhájába elnézést kérni azért, mert az utcán valaki lezsidózta! Mi is volt a baj? Zsidó? Zsidó, aki büszke a származására, de nehezen vette, hogy lezsidózták! Legyen az, de ne akarja kihasználni ezt!

Más: A cigányok maguk között cigánynak hívják magukat. Ha egy nem cigány cigánynak nevezi őket, azt nem viselik el. Nagyon öntudatosak, kést rántanak és biztos vér folyik! Miért? Mert cigányok? Ha egy magyar kést ránt amikor 2-3 cigány megtámadja, akkor először azt vizsgálják, hogy rasszista volt-e! Ha nem hal meg, akkor nagy szerencse kell, hogy felmentsék! Ez nem túlzás! Nem!
Megint más: Számlálhatatlan magyarnak született idióta van, akinek a viselkedése nem különbözik a cigány mentalitástól!

Az '56-os topikba tényleg nem illett a hsz-em, de azért a tényszerűséget nézve (bármikor gúglizható) talán gondolkodásra késztethet!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. december 27. 16:09 | Sorszám: 79
Idézet:
Hallottatok egyetlen mohamedánról is, aki kiállt és bocsánatot kért, vagy csak elítélte ennek az imbecillis idiótának a tettét?
Mert én nem hallottam.
Tehát nem tartják nagy bajnak, hogy véghez vitte sátáni tettét.
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. december 27. 14:07 | Sorszám: 78
Érdekes történet:

https://www.youtube.com/watch?v=_W0tuvlZGis

Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. december 25. 01:37 | Sorszám: 77
A 1,5 milliárd "mohamedánból" hányan nem itélik el ezt a tettet, szerinted? ..
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. december 24. 16:15 | Sorszám: 76
Ide kapcsolódik ennek a nyomorult embernek az üzenete:

Berlini merénylő: öljétek meg a keresztes disznókat!

http://magyaridok.hu/kulfold/berlini-merenylo-oljetek-meg-keresztes-disznokat ...

Tehát máris itt vagyunk a vallásháború közepén.
Minket el kell pusztítani.
Ezért jöttek ide.
Majd az ágyasaik szülnek elég katonát hozzá, hogy elválasszák a fejünket a testünktől.

Hallottatok egyetlen mohamedánról is, aki kiállt és bocsánatot kért, vagy csak elítélte ennek az imbecillis idiótának a tettét?
Mert én nem hallottam.
Tehát nem tartják nagy bajnak, hogy véghez vitte sátáni tettét.

Nem vígasztal, hogy azóta Milánóban lelőtték.
Milyen lehet az áldozatok és hozzátartozóik karácsonya?




Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...