16:41:43
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Üzenet
... Elejére 1. lap 
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. július 01. 23:49 | Sorszám: 473
Ez rettenetes, te hülyébb vagy mint 2-3, sőt több, jobalsi ....
Mi a jó lófaxnak írogatok én ide neked, ha általában el sem olvasod amit írok????

Miért keversz most itt össze olyan dolgokat, amiket még egy jóérzésű balsi sem tenne!! Rettenet.

Há', neked nem multiplexed van, hanem még a szimplex is hiányzik!!
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. július 01. 23:25 | Sorszám: 472
Olyan hülye vagy, hogy a párodat ritkítod.

1. Miből gondolod te kretén, hogy sietek? Siet a halál.
2. Itt ugatnak tv-ben, rádióban, újságokban, neten, hogy töltsd ki még ma!
3. Kb. 8 millió szavazó van, hetekbe kerül, mire kiviszi a posta, ha egyáltalán kiviszi, közben ugatják, hogy lopkodják, ellenségek gyűjtik, Szél, Hadházy, Fegyőr és bandájuk, stb.
4. Azt is ugatják, hogy online is ki lehet tölteni, de hogy hol, azt még te is, aki egyébként remek kereső vagy, napokig nem találod, csak tapogatózol.

Mi az olyan nehéz abban te vadbarom, ha az a hülye, aki meg van bízva az online szervezéssel, létrehoz egy 2020-as oldalt és oda bepötyögi, hogy majd holnapután kis kedden, borjúnyúzó pénteken itt lehet kitölteni a kérdőívet?!

ENNYI. Ezt hiányolom.

LUSTÁK? BÉNÁK?


pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. július 01. 22:55 | Sorszám: 471
https://nemzetikonzultacio.kormany.hu/
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. július 01. 22:53 | Sorszám: 470
Sajnálom, akkor te meg sclerózisos multiplexoros bene gesserites vagy, ha még ennyit sem tudsz megérteni!!

Miért gondolod, hogy mindennek úgy kell történnie, ahogy te tartod ""jónak"" ()
Legrosszabb esetben is aug. 15. a határidő! Mire ez a nagy síccség??

Megmondtam, valszeg, a megadott nemzetikonzultacio.kormany.hu linken lesz elérhető az on-line kitöltés lehetősége. Pont úgy, mint pl. 2015-ben (is) volt.**


-->> **) Találtam olyan oldalt is, ahol pont ugyanezt a linket adták meg pl. 2015-ben, pedighát most már erre a ""2018""-as tartalomra utal az a link!!
Abban a cikkben még 2015 volt. Az idő már csak ilyen. A dinamikus lapok már csak ilyenek...
Várj, amig meglesz a 2020-as online, vagy ha nem ""bírsz"", és/de megvan a papíros alapú, akkor add postára! Nem kerül neked semmibe! Esetleg egy boríték zárási nyalásba, meg némi tintába... nemtom..
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. július 01. 04:03 | Sorszám: 469
"írj nekik, hogy mijalófax van, te nem vagy hajlandó várni amíg kikézbesítik a papíros alapú változatokat... (Egy hónapig tart!)" - írod.

Minek írjak, mikor már legalább 1 hete megkaptuk.

Online szeretném kitölteni, hogy kikerüljem az idióta postai ellendrukkereket.

Miért olyan nehéz megjelentetni egy hirdetést, vagy ezret, hogy mondjuk július 14-től lehet kitölteni online itt és ott?

BÉNÁK!

pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. június 30. 23:58 | Sorszám: 468
Te komolyan nem érted????

nemzetikonzultacio.kormany.hu

Azt írtam, hogy lehet hogy itt lesz az újabb is. Teljesen logikus módon.
Most még az előző van itt, amit on-line is ki lehetett tölteni! ..

Ha nem tetszik, reklamáljál a kóórmánynál, írj nekik, hogy mijalófax van, te nem vagy hajlandó várni amíg kikézbesítik a papíros alapú változatokat... (Egy hónapig tart!)
Vagy legalább adj egy linket amin azt mondják, hogy az on-line verzió is elérhető már!! ..
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. június 30. 20:32 | Sorszám: 467
Itt 2018 a dátum.
Hol a 2020-as?
Azt keresd ki légy szíves !

pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. június 30. 19:59 | Sorszám: 466
Lehet h itt lesz az újabb is: https://nemzetikonzultacio.kormany.hu/ De lehet h nem biztos!
pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. június 30. 19:39 | Sorszám: 465
A Nemzeti Konzultáció online formáját egyelőre nem találom,
de azt láttam, hogy a papíralapúnak a határideje aug. 15.
pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. június 30. 19:32 | Sorszám: 464
Dehá' pont írtam, hogy mi a helyzet, az ilyen felmérések egy időtartamhoz kapcsolódnak általában mindig!.... Pölö a nemzeti konzultációra hiába válaszolnál, mondjuk 2 hónap múlva, hogyha azokat az adatokat már nem dolgoznák fel... Nem véletlen, hogy az elérhetőséget ""el szokták tüntetni"" hogyha az már nem aktuális, lejárt a ""határidő"", satöbbi.... Az Internet viszont, olyan amilyen, nincs "központi" szabályzás/hatalom, s ezért van az, hogy sokminden olyat is meglehet találni, amit az eredeti 'tulajdonos' már ""letörölt"". Ez van, az internetnek ez az előnye. És, a hátránya is!
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. június 30. 19:00 | Sorszám: 463
Na végre!
Kitöltöttem.
Köszönöm.

De azért jól meg tudnám rugdosni a Karc FM vezetőségét, hogy milyen konzultáció az, hogy még az olyan ember is, mint te, aki láthatóan jól kiismered magad az interneten, órákig keresgeti a linket?! Ha én lennék ott az igazgató, akkor egy ilyen akcióról a rádió honlapján öles betűkkel hirdetném, hogy ITT töltsék ki!

Most pedig azt a linket keresd elő légy szíves, ahol online lehet válaszolni a nemzeti konzultációra. Mert eddig azt is hiába kerestem.


pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. június 30. 04:57 | Sorszám: 462
Úgy tűnik ez alapvetően valamikor májusban indult .... és/de valszeg már leszedték a honlapjukról a linket ....

de a gúgli cache tárolójában még megvan::
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:4bIoXWYNAyAJ:https://ka ...

és/de az ezen a lapon levő URL még müxik:
-->> https://cloud.capitris.hu/scoresgroup/survey/RADIOK202005OP?uid=KARC

Viszont lehet, hogy már ez sem tökéletes, mert így most csak valami "közvéleménykutatási" általános kérdőív...
hiába kattintgattam végig, beírni sehol sem tudtam semmi!..
De lehet, hogy csak azért nem, mert az "igazat" válaszolgattam... mármint hogy ""lexarom"" mind..
.. s így talán ezért nem ajánlottak fel szöveges beírás lehetőséget!!
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. június 29. 23:02 | Sorszám: 461
hát, akkor, ez így még homályosabb, el nem tudom képzelni h valójában miről van szó ...

én nem hallgatok karcfm-et ...
de, erről eszembe jut Sándor György humoralista gegje a "Be nem adott ügyek"-ről! ..
Hogy hol intézik el őket??
Há', természetesen, a "Be nem adott ügyek ügyosztályán"!!

Sz'al, ez így túl kevés informácijó!! Nekem. ....
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. június 29. 20:08 | Sorszám: 460
Köszönöm, de ez nem az, amit keresek.
Rudi arról beszélt, hogy olyan konzultációt () csinálnak, ahol műsorokról és műsor-vezetőkről kérik ki a hallgatóság véleményét.
Rudi a sok felsorolt név között nem találta Lentulai Krisztián nevét, de valaki írt egy SMS- t hogy ott van.
Lentulai meg azt mondta, hogy külsős cég végzi a konzultációt.

Ilyesmit keress nekem légy szíves.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. június 29. 18:32 | Sorszám: 459
Há', ha nincs a honlapon fórum is, akkor általában az "about", "kapcsolat", satöbbi linkek valamelyikén lehet az ilyesmit megtenni ...

Úgy látom itt ez a lehetőség van csak:
https://karcfm.hu/kapcsolat/ (pl. e-mailt is lehet írni itt)

( Ez a link, egyébként, a főoldalon jobbra fenn levő kis "Boríték" ikonhoz tartozik..
Valamint, a lap legalján levő "KAPCSOLAT"-hoz tartozó link is ugyanez .. )
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. június 29. 18:06 | Sorszám: 458
Pandala! Légy szíves keresd elő azt a linket, ahol el lehet mondani a véleményünket a Karc FM műsorairól. Haas Rudi hívta fel ma a figyelmet a Paláverben, hogy van ilyen.

Egyébként vajon miért nincs ez jól látható helyen a rádió honlapján, hogy még az olyan bénák is mint én, azonnal megtalálják?


tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. június 27. 15:13 | Sorszám: 457
Polt Péter dosszié
R.András
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. június 27. 05:36 | Sorszám: 456
Mondd meg, mi legyen az új téma címe és megnyitom.
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 27. 00:43 | Sorszám: 455
Mé', mi baj van a "Kereséssel"?
Szerintem nincs vele semmi gond ....
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 27. 00:21 | Sorszám: 454
Rendes!
A "Keresés" sem működik?
Az "Új téma" sem?
Nem lehetne, hogy az örök élet elixír mellett egy kicsit javítanál a Gondolánkon is?



Szeretnék egy új témát nyitni.
Mi a teendőm?
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 27. 00:18 | Sorszám: 453
Képzeljétek, egyszer valahogy sikerült nagyobbra állítanom, de azután alig bírtam kilépni belőle, viszont legközelebb már nem emlékeztem, hogy hogyan sikerült.

tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 21. 20:46 | Sorszám: 452
Újabban ez az üzenet idegesít:

"Állítsd nagyobbra a böngésződ ablakát a történet megtekintéséhez."

Hogy a fenébe lehet a böngészőm ablakát nagyobbra állítani?

Hol a fenébe van a böngészőm, no meg annak az ablaka és hogyan állíthatom azt nagyobbra?

MEGŐRÜLÖK.

tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 21. 19:23 | Sorszám: 451
"Az, hogy látod, hogy "nem biztonságos", az nem jelenti azt hogy nem biztonságos!!"C- írod.
Ezt már sokszor megtapasztaltam, hogy így van.
Ha videót hallgatok és nem kell feltétlenül néznem a képet, gyakran pasziánszozok közben. Már számtalanszor figyelmeztetett, hogy ne menjek az oldalra, sőt nem is engedett oda, mire beírtam, hogy szerintem biztonságos, és akkor pasziánszozhattam tovább.
Egyébként nem szoktam vásárolni a neten, kizárólag utánvéttel. A gyerekeim még külföldről is vásárolnak és még soha nem volt semmi bajuk. No de én nem értek hozzá (ők se nagyon) , így nem merek, nehogy elvigyenek a susnyásba.

pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 21. 18:22 | Sorszám: 450
A lényeg: olyan oldalon végképp' ne adj meg semmi érzékeny adatot, amely nem ilyen https protokollal "jött le".
Ezt vagy abból lehet látni, hogy ott van az url mezőben láthatóan a "https://" előtag,
vagy a böngésző jelzi is ott egy kis lakattal!! .. (Nálam pl.a kis lakat át van húzva pirossal, hogyha nem https-es az oldal.)
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 21. 18:08 | Sorszám: 449
Nem így van. Az, hogy látod, hogy "nem biztonságos", az nem jelenti azt hogy nem biztonságos!! (Mármint, a forum.vectrix.hu). Az az üzi csak amiatt van, amit itt leírtam. ....
András csak homályoskodik, as usual, de lehet h plusszban még nem is ért hozzá.. ))
Egyébként, akkor is lehetne nem biztonságos ez a site, hogyha be lenne állítva a https protokoll, és/de mondjuk lenne valami olyasmi a felhasználói felületen, ahol megadhatnál némi "érzékeny adatot" (pl. password, satöbbi...) De, akkor viszont "más" (hekker) nemigen lenne gyanusítható, mert még 'véletlenül' sem 'láthatná' a beírt adataidat... Sz'al, az esetben nem lehetne akárkit gyanusítgani az adataid megszerzésével!
( A https protokollban az az "s" a security-re utal, és az ilyen protokollú kommunikációbban a szerver és te közötted zajló adatfolyamban minden titkosítva van, sz'al gyakorlatilag "lehallgathatatlan"... Kivéve: egy jó kis quantum-számítógéppel, de az nagyon drága .. )
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...