15:42:10
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Üzenet
... Elejére 1. lap 
mediator
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. május 25. 17:50 | Sorszám: 406
Örülök, hogy segíthettem!
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. május 25. 15:47 | Sorszám: 405
Ő az!
Egészen biztos.
Köszönöm, hogy kikutattad.
mediator
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. május 25. 14:51 | Sorszám: 404
Három kereső szó: Pécs, blog, Rudolf
találatok között: Haász Rudolf/Facebook
Facebook oldalon: "Fideszkormányt Támogatók Társasága" + "Haász Rudolf sajtószemléje" (amelyek aktív politizálásra utalnak, így akár a Karc FM-en való jelenlétre is)

Már ha tényleg ő az...
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 24. 20:46 | Sorszám: 403
Hurrá!
Szerintem ő lesz az!
Hogy találtad meg?

Úgy emlékszem egyszer azt mondta, kerekesszékes szegény, de helyén van az esze.
Köszönöm.
Dexion
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 24. 20:23 | Sorszám: 402
Ha jól látom, van blogja is, de mintha nem sűrűn írogatna oda...
-->
https://haaszpofon.blogstar.hu/cimke/haaszhoz-a-pofonert/
mediator
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 24. 19:22 | Sorszám: 401
Lehet, hogy ő az?
https://www.facebook.com/people/Ha%C3%A1sz-Rudolf/100016696729131
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. május 24. 15:49 | Sorszám: 400
Senki nem tud segíteni?
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. május 23. 20:01 | Sorszám: 399
A Paláver című Karc FM műsorba nagy ritkán betelefonál Pécsről egy ember, úgy hívják, hogy Rudi. Van egy blogja. Tudna valaki egy linket adni? Szeretném olvasni a gondolatait.
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 14. 17:40 | Sorszám: 398
Érdekes.
R.András
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 14. 16:40 | Sorszám: 397
Bizonyára lelki gátakat kellett leküzdenie, mert technikai akadályokat nem.
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 14. 16:22 | Sorszám: 396
Ezért küzdeni kellett? Miért?
R.András
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 14. 06:15 | Sorszám: 395
Örömmel látom, hogy pandala barátunk visszaküzdötte magát a fórumlakók közé !
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 14. 05:49 | Sorszám: 394

Kaptam, küldöm:

Fontos kérés egy erdélyi magyartól --- Bemutató videó a Retyezátról

( én megnéztem és lájkoltam )

"Kedves Címzettek!

Alább Zoli fiam Retyezátos projektjének bemutató filmjét láthatjátok.
Ha tetszett, kérlek küldjétek el az ismerőseiteknek is, mert a bukaresti megrendelő hivatal
most azt találta ki, hogy csak akkor fizetik ki, ha min. 50.000-en megnézik ezt a filmet.

Nézzétek meg a filmet és klikkeljetek !

https://www.youtube.com/watch?v=wfbkVyHTCfc&fbclid=IwAR3svp0mKgwWoTPrvGLccHWB ...

Tetszett a RETYEZÁT - A VÉDETT TERMÉSZETI TERÜLETEK ÁTTEKINTÉSE c. bemutató film?
Akkor küldjétek tovább barátaitoknak, ismerőseiteknek!

Köszönettel és üdvözlettel:
Bereczky Lóránd"
Dexion
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. május 06. 16:25 | Sorszám: 393
-
R.András
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. május 06. 15:29 | Sorszám: 392
Dexion olvtárs speciális eset: ő még azzal sem ért egyet, aki egyetért vele ...
Dexion
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. május 06. 14:53 | Sorszám: 391
Ne viccelj, nem lehet "leszakadni"! Pont az a rákfnéje a dolognak. És, mindegy hogy melyik "oldalon", de pont azért nem lehet beszélni valakivel normálisan, mert teljesen átkerül a "pártpolitika" hatása alá, s már képtelen azt is bevallani, hogy ha végiggondolná, akkor bevallhatná h korábban rosszul mondta volt gondolta ... ))
Ráadásul, egy rakat olyan dolog esetén is, ami tényleg piszok messze van a pártpolitikához képest. Persze esetleg nem egy ideológiához képest, de amiről viszont már lehetne értelmesen trágyalni. ;-)
mediator
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. május 06. 14:25 | Sorszám: 390
Szerintem szakadjunk le a pártpoltikáról. (Bár valóban, a Jobbikot én említettem meg elsőként, de csak azért, hogy be tudjam határolni a korszakváltást).
Én sohasem fideszes / nemfideszes nézőpontból közelítettem, hanem a saját véleményemet mondtam, és ugyanezt vártam el a vitapartnertől is. (Érdekes volt például ezt a váltást annak idején mpd kolléga stílusváltozásán megtapasztalni. Nem mintha őt a jobbikosok közé sorolnám, de az ő stílusa is azidőtájt változott meg, korábban lehetett még vele jókat diskurálni.)
Dexion
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. május 06. 14:11 | Sorszám: 389
Nemá', ez praktice sosem volt így, vagy csak te nem "beszélgettél" régi komcsikkal, új emszpésekkel, na meg csúcs-über okos libsikkel!! ... Vagy, csak valahogy az idő megszépít, valamit ..

A "jobbikos"-idők alatt sem egészen volt úgy, amúgy.
Akkor volt talán a nagyobb váltás, amikor már az elvakult fideszeseknek nem kellett az _egyes_ megkérdőjelezhető fideszes potentátok _mindenáron_ való mosdatásával foglalkozni, miután a "jobbikosok"('nemfideszesek') totál áttértek az értelmetlen, általános, tényeket teljesen nélkülöző fikázásra... na, azzal már tényleg nem lehet(ett) mit kezdeni! .. ;-)))
mediator
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. május 06. 10:36 | Sorszám: 388
Én is beregisztráltam a Mandinerhez (sajnos az itteni megszokott nicknevet nem tudtam átvinni). Sajnos azonban az utóbbi években a rendes munkám mellett nem volt már időm arra, hogy fórumozzak itt, vagy akár ott.
Persze, most a pandémiás, otthondolgozós időszakban más a helyzet: most egy csomó egyéb ügyet amúgy sem lehet intézni, ezért felszabadult egy kis idő a fórumok áttekintésére is.

Én a Gondolát mindig is nagyon szerettem, vele együtt az összes lakóját is (kivéve a "csakartézis" trollokat) és szerintem a legnagyobb ereje ennek a közösségnek egy időben az volt, hogy ellentétes világnézet mellett is lehetett értelmes beszélgetéseket, vitát folytatni - kultúrált, értelmiségiekhez méltó módon. Számomra úgy tűnik, hogy kb. a Jobbik megjelenésével együtt jelent meg itt az a hangnem, ami aztán elkezdte szétverni az értelmes diskurzusokat, így aztán sem idő, sem kedv nem maradt a beszélgetésekre.
gajo
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. május 04. 20:02 | Sorszám: 387
Bizony!
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. május 04. 19:00 | Sorszám: 386
Egy régi harcostárs a Gondoláról:
https://mandiner.hu/felhasznalo/gyaloggos
Most a Mandíneren nyomja.
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. május 02. 19:55 | Sorszám: 385
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. május 02. 19:55 | Sorszám: 384
Arról beszélek, hogy egyetlen mondatot sem vagyok képes megérteni, ami az informatikai témákkal a legkisebb kapcsolatban is áll, ezért nem tudtam felfogni az eltűnésed okát sem. Bár azt én is nehezményeztem, amikor Rendes beírta a témáim címébe, hogy " csak erős idegzetűeknek" (és azóta sem vette ki, pedig kértem!), azért nagyon remélem, hogy odáig nem ment el, hogy hamisítson is.
R.András
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. május 02. 06:39 | Sorszám: 383
Pandala technikai okból tűnt el a fórumlakók névsorából, a jogai csorbítatlanok.
Dexion
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. május 02. 02:47 | Sorszám: 382
Mi vaaan??? Hogy jön ide az "informatika"?????????? Miről beszélsz!??? ..
Sokféle orwelli hamisítás történt már itt, az enyhébbektől kezdve, a legdurvább, szövegkörnyezetből történő kiragadásokig... Kreatív moderáció. Meg, 'pedagógia'.(sicc!) .. semmi sem számít, csak a hazugságok, és a csúsztatások maradjanak.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...