21:03:47
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Üzenet
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 11. 02:55 | Sorszám: 233
Magadról beszélsz?
Te roppant ostoba!
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 10. 23:27 | Sorszám: 232
Szegény, ez még azt sem értené meg, hogyha a cégénél, a marha jól kereső portása egyszer csak jól fölrúgná a bejáratnál....
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 15:49 | Sorszám: 231
Helyes. Ott a helyed, te nagyon hülye.
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 04:12 | Sorszám: 230
nah, megyek, a búsba ..
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 03:55 | Sorszám: 229
Igen, pontosan erről szólt a beírásom. Sosem veszed a fáradságot, hogy egy-két dolgot hosszabb távra is megpróbálj megérteni .... De bezzeg, véleményed az van! Mindig. Most is.
Olyan vagy mint egy user, aki nem érti, hogy miért nem értik hogy rossz! Na persze, azt elfelejtette megmondani h a televízió vagy a porszívó....

Amúgy itt van épp' egy másik hülyeséged, a #224-ben :
2017 elején?? Akkor az volt a helyzet, te is jól tudod.... Csak Orwell tudna ezen utólag segíteni .. ))
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 03:36 | Sorszám: 228
Te tök hülye vagy!
Régebben jobban megtaláltam a műsorokat, mint manapság. Slussz.
És elmehetsz a búsba!
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 03:18 | Sorszám: 227

https://pestisracok.hu/nepszavazast-kezdemenyez-dk-ha-elfogadjak-lex-ceu-t-ke ...
"Népszavazást kezdeményez a DK, ha elfogadják a lex CEU-t kedden
Magyar ugar
2017-04-03"


Ebből lett anno valami?? ....
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 03:10 | Sorszám: 226
".... – derült ki abból az Origo birtokába került levélből, amit a tőzsdespekuláns írt még 2005. március 5-én."

Azok a régi szép idők!!!
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 03:05 | Sorszám: 225
?? Te néztél Híradó(ka)t a Hírtévén a G-nap után? ... Vagy mihez hasonlítasz?... Az EchoTV-hez? ....

A többire nem reagálok, hihetetlen, hogy mennyire nem tudsz korrekt lenni..
Ezeket már, szvsz, mind megválaszoltam, hogy hogy is mennek a "dolgok" az Interneten.
Akkor ócsárolj másokat, ha konkrét információ(k) birtokában vagy! ( Ha szakmailag jobban ismernéd az Internet működését, még akkor sem tehetnéd meg ezt, mármint amikor nincsenek egyéb ismereteid a helyzetről!)
Az utolsóra meg: az online adás sem élő adás, amúgy!
Valamint, semmi sincs ingyen, vagy tán előfizetsz a Hírtévénél az internetes kapásra is????
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 02:58 | Sorszám: 224
https://www.origo.hu/itthon/20170403-soros-gyorgy-gyurcsany-ferenc-magyar-bal ...

A multimilliárdos-tőzsdespekuláns arra is kérte Magyart, hogy a CEU preambulumában mindenképpen maradjon meg a magyar és amerikai fenntartóra való utalás.

Nem véletlen, hogy a vén simléderes annyira kihangsúlyozta éppen a kettős diplomát a Magyar Bálintnak írt levelében.

https://www.magyaridok.hu/belfold/soros-kezet-csokolt-magyar-balintnak-lex-ce ...

https://www.hirado.hu/2017/04/04/kiszivargott-level-magyar-balint-egyengette- ...

https://jog.mandiner.hu/cikk/20170426_lex_ceu_megkerdeztuk_a_bizottsagtol_mie ...

Érdekes, de inkább szomorú, ha beütöd a keresőbe a lex ceu szavakat sűrű tömött sorokban jönnek elő a ballibsi médiumok agymenései, talán a 3. oldalon megjelenik Bayer bádogblogja, de ott sincs egyetlen sor sem, csak a vén simléderes seggnyalós levele és mindig így van. Hol a francba nyomatják a polgári oldal újságíróinak a cikkeit? Vagy nincsenek? Lusták? Pacalok? Mi van velük? Miért nem intézkedik már valaki? Fordítva szeretném látni!
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 02:34 | Sorszám: 223
Lehet.
De kedvem lenne jól belerúgni abba az emberbe, aki egy jól megszerkesztett honlapot tönkretesz. No meg azt a főnököt is, aki ezt nem veszi észre, hogy a rendszer áttekinthetősége baromira leromlott. A másik, hogy nem lehet a műsorokat a lejátszásuk után azonnal kiposztolni?
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 02:01 | Sorszám: 222
Lehet hogy a #218 hsz.-ben írottak miatt nem találtad meg..
Mer'hogy még az is lehet, h az általam megadott híradó valójában a 06.-i vidi .. :-(
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 01:49 | Sorszám: 221
Köszönöm.
Korábban sokkal áttekinthetőbb volt a Hír tv videó rendszere.
Az összes műsor ikonja szerepelt egy oldalon és ha az egyikre rámentél, akkor abból az összes videó előjött. Úgy látszik ezt a rendszert megváltoztatták, és ahogy az lenni szokott, sokkal rosszabb lett.


(Sajnos, amit kerestem, azt nem találtam meg.)
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 01:39 | Sorszám: 220
Bár, nemt'om, még az is lehet hogy csak a "szólás" volt 2 évvel ezelőtt, s nem is kellett változtatni .. De úgy rémlik, hogy azé' a trv.-be is belepiszkáltak némileg ..
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 01:32 | Sorszám: 219
Valszeg, nem teljesen így van, hiszen akkor csak "szóni" kellett volna fideszéknek, hogy tartsák Bea törvényeket...
Szvsz, volt a trv.-ben kiskapu, amit cca 2 évvel ezelőtt foltoztak be Orbánék ..
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 09. 01:26 | Sorszám: 218
( Az is lehet, hogy még nagyobb a csavar, és valójában két napos az "elcsúszás" a 22 órás híradó videóknál,
mert most (még) a 8.-i és a 7.-i videóknál sincs 22-es ...
Sz'al, lehet hogy az amit ideraktam, az csak a 6.-i videó, bár a jobb alsó sarkában 7.-e szerepel .. )
negyven rabló
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 08. 23:28 | Sorszám: 217
Nem akarom/lusta vagyok most kikeresni, de emlékszem, hogy Dzsordzsi bá' levelet írt Magyar Bálintnak, hogy reméli semmi nem fog változni a CEU működésében, amikor az Országgyűlés meghozta a határozatot (törvényt?) a külföldi egyetemek működéséről, ami egyébként már akkor kizárta volna a CEU-t a külföldi diploma kiadásától!
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 08. 23:16 | Sorszám: 216
( Szerintem, ez is a zOrbán miatt van .. )
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 08. 23:15 | Sorszám: 215

https://hirtv.hu/video/225975

( Úgy látom, az az anomália van, hogy pl. itt is : https://hirtv.hu/hiradok ,
a híradók listáján a 22. órai rossz helyre kerül, azaz az előző napi 19. órai után .... )
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 08. 22:45 | Sorszám: 214

https://www.youtube.com/watch?v=Fm_Usgw3aMk
Magyarország élőben Maróth Miklóssal (2019-08-08) - HÍR TV

tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 08. 21:42 | Sorszám: 213
Szeretném megtalálni a tegnap esti 22:00 órás hír tv híradót, de képtelen vagyok rá. Minden előjön, csak az a nyomorult híradó nem jön elő.
MIÉRT?????
Pandala, segíts légy szíves !

pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 05. 23:07 | Sorszám: 212
Kiváncsi fáncsi vagyok, hogyha tényleg Bécsbe költözik a CEU, akkor hogyan oldják fel ezt az 'anomáliát' .... Gondolom, sehogy. Weber Manfred majd jól belép az LMBTQI-ba be, s minden fényre derül!!
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 05. 22:36 | Sorszám: 211
Ez elképesztő egyébként, a CEU (tehát nem a magyar Középeurópai Egyetem), sok-sok éven keresztül úgy adhatott ki amerikai diplomát, hogy az USA-ban nem volt sem BSEE sem MSEE képzése, azaz, paraktice semmi köze nem volt a "nagy" USA-hoz!!
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. augusztus 03. 02:37 | Sorszám: 210
Általánosságban viszont: hazudnak! Mint a vízfolyás!
pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2019. augusztus 02. 19:54 | Sorszám: 209
Ezekre itt a fórumon mindre van válasz, szvsz.
Nem adhat ki majd amerikai diplomát, ha nem teljesíti a feltételeket... (De a jelenleg folyó kurzusokat még befejezheti. Csak újakat nem tud indítani..)
Frédi valamely mücheni egyetem segítségével próbál meg "segíteni". Legalábbis ez volt a leguccsó ötlete.
Folyamatosan menni Bécsbe, lesz ott nekijük valami felújított izé .. ;-)))
Tkp. nem hazudnak, ld. itt feljebb.
Általánosságban viszont: hazudnak! Mint a vízfolyás!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...