12:15:05
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Üzenet
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 12 | Válasz | 2018. november 29. 01:25 | Sorszám: 152
Én is a youtube- t kedvelem.
pandala
Olvasta: 12 | Válasz | 2018. november 28. 23:30 | Sorszám: 151
Sokan felteszik. Legutóbb a'szem pl. a ( hirado.hu )-s változatot találtam meg ....
Sok tévé közvetíti élőben, szvsz. De az Internetre nem rendszeresen teszik fel, nekem legalábbis úgy tűnik.
A régi "youtube-alapú" lenne a legjobb, amit a kormany.hu csinált .... Remélhetőleg, Hollik rendbeszedi. Kéne neki majd szólni.... )
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 28. 23:15 | Sorszám: 150
Köszönöm.
(Állandóan variálnak. Korábban az Echo csinálta, azután a királyi tv híradója, most a Hír tv.)
pandala
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 28. 23:06 | Sorszám: 149
hümm, ez tűnik teljesnek :
https://hirtv.hu/video/216515
nem világos, hogy mióta van fenn a neten ....
(( Dec. 1. után Kovács helyett Hollik lesz, ha jól értem...
Talán majd 'rendeződnek' a publikálási porblémák .. ))
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 28. 22:06 | Sorszám: 148
Pandala! Ma volt kormányinfó.
Légy szíves keresd ki a linket, amelyen a teljes infó megtekinthető:
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. november 18. 18:25 | Sorszám: 147
Na jó, aszem így nem folytatom tovább... Fel nem foghatom, hogy miért csinálod ezt ..
Alig-alig volt másképpen lázár idejében!!!
És, le is írtam, hogy mi lehet a legvalószínűbb ok. (Cca. augusztus óta.)

// Még egy utolsó, amit megismétlek:
a Youtube-ra számtalan MÁS forrásból is felkerülhet azonos vagy hasonló videó!!
A mostani "beszélgetés" szempontjából semmilyen mértékben sem releváns a többi! //
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. november 18. 18:13 | Sorszám: 146
Külön utálom, amikor nem a dátummal, hanem a sorszámmal különböztetik meg a videókat. Elsődleges információnak mindig a dátumot kellene megadni. Baromi sok videó van feltéve a youtube- ra mindenféle dátum nélkül. Noooooooooooooooooooooormális? NEM.
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2018. november 18. 18:10 | Sorszám: 145
Lázár idejében minden fent volt a youtube- on azonnal. Amióta Gulyás csinálja a kormányinfót, azóta nem megy rendesen. Nem értem a palit, mert látom, hogy mások is nehezményezik, de úgy látszik, valami miatt nem megy a dolog, pedig Gulyásnak is fontos lenne, hogy lássák a munkáját.
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. november 18. 17:59 | Sorszám: 144
pölö:

az alábbi kormany.hu -nak a Youtube-on levő account-ja a https://www.youtube.com/user/kormanyhu
Itt ( https://www.youtube.com/user/kormanyhu/videos ), megtalálható példul a #117-es is,
viszont/de az itt korábban belinkelt "hivatalos" oldalra már 'elfelejtették' feltenni ennek a linkjét!!

A #116, #115, ... videók, viszont szerepelnek mindkét oldalon ....
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. november 18. 15:38 | Sorszám: 143
Mondom, a változás naggyábúl a #118-as (augusztus) környékén történt.
Nem csak az teljes!
Az előtt vannak ott teljes videók is .... (Valszeg, a számozottak mind!)

Ha a #137 hsz.-beli felvázolt problémát lerendezné Gulyás, akkor egész jól helyrejönnének a dolgok... szvsz
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 18. 15:35 | Sorszám: 142
( Mint ahogy írtam, a "miniszterelnökségen" 'levők' is a youtube-ra vannak feltéve!
Amikor ott nézed meg az ugyanaz, mintha direktben a youtube-on találtad volna meg valahogy másképp' .. )
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 18. 10:48 | Sorszám: 141
Olyannak kellene lennie az összes többinek és a youtube- on. Az emberek általában ott lógnak, nem a miniszterelnökségen.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 18. 10:47 | Sorszám: 140
Az az egy, a többi nem.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 18. 03:56 | Sorszám: 139
Mondom, a régebbiek nem .. pl. az említett 118-as, az teljes ....
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 18. 02:46 | Sorszám: 138
Ami a miniszterelnökségen van, az csak pár perces, nem a teljes, és nincs benne az újságírók kérdései, ami a legérdekesebb.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 17. 23:48 | Sorszám: 137
valamiért nem működik jól, pedig elvileg van egy hivatalos internetcím is, ahová 'kormányék' felrakják :
http://www.kormany.hu/hu/miniszterelnokseg/videok
De pont ez az amely "nem müxik a zutóbbi időben jól" ....
A youtube-ra meg, több forásból is kerülhet fel, több változat is.

A kormany.hu-ra kerülőnek kellene pontosnak lennie, szvsz, márha komolyan gondolják... Ha jól látom, cca a #118-asig (augusztus) volt viszonylag rendben .. :-(
( Hmm, mondjuk, az itt levő videók is a Youtube-ra vannak felrakva.... )
Ezt az oldalt szerkesztő fickót kellene Gulyásnak macerálnia. Az is lehet, hogy augusztusban dógozó csere volt...
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2018. november 17. 15:42 | Sorszám: 136
Értem.
Az történt, hogy egy kicsit várni kellett és utántöltődött.
Közben középen a kis kör kőrözött.

Azt mond még meg, Lázár idejében a kormányinfó mindig megtalálható volt a YouTube-on. Ez a Gulyás- gyerek ezt miért nem tudja elintézni?

Külön mérgem, hogy egy csomó anyagot úgy tesznek fel a youtube- ra, hogy nem jelölik meg a dátumot, amikor a beszélgetés lezajlott. Nem tudják, hogy a dátum jelöli meg legjobban a videot?
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 17. 02:09 | Sorszám: 135
Pontosítok, egy kicsit azé':
nem mindig csak az ügyféloldali sebességgel lehet gond.... Bizonyos időszakokban az is lehet, hogy maga a videót tároló szerver a túlterhelt, s ilyenkor praktice minden, a videót ayonos időben, nézőt bosszanthatják a megakadások ....
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 17. 01:54 | Sorszám: 134
Több összetvője lehet. De leginkább csak átmeneti, egy nem túl magas felbontású videó esetén....

1. Lassú internet kapcsolat. /A videót a böngésző "puffereli", s ha egy pillanatban már nem nincs elég előre letöltött tartalon, akkor egy ideig "kifagyhat"... de tovább indul, amikor hozzátöltődik ami még kell .../

2. A gépeden is lehet probléma, hogyha már nagyon szerteszét vannak a Windowsban a dolgok.. De ezt csak konkrét vizsgálódás alapján lehet biztosra mondani. A mai windows-ok már elég jók, hogy nagyjából "önjavítók" legyenek...
És, az újraindítások pl. sokszor segítnek...

De, szvsz, leginkább az 1. pont szokott lenni a "ludas".
(A videós ablakban a csúszkán általában lehet látni, hogy mennyi az amit már lejátszott a képernyőn, és hogy mennyi az ami le van már előre töltve....
Sajnos, manapság már nem úgy működnek, hogy a leállítás után is töltődnek, sz'al nem biztos h az lehet megoldás hogy leállítod, és vársz kicsit hogy alaposan hozzátöltődjenek a még hiányzó részek... )
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 17. 01:32 | Sorszám: 133
Meghallgatás közben háromszor is leállt.
Kis idő múlva azért tovább ment.
Ez minek tudható?

tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 16. 22:54 | Sorszám: 132
pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2018. november 16. 22:43 | Sorszám: 131
'Hagyományos' módszerrel most, kapásból, nem ment ....
Sz'al, ha jól emléxem azt alkalmaztam h beírtam a "kormányinfó" kereső szót a gugliba,
plussz kiválasztottam a "videó" keresést, valamint a "20 percnél hosszabb" beállítást...
slőn eredmény ...
(Dallamosabb mint a senki vagya walami.)
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2018. november 16. 13:40 | Sorszám: 130


Köszönöm.
Milyen útvonalon találtad meg?
(Miért kellett nevet változtatnod?)
pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2018. november 16. 11:26 | Sorszám: 129
Ez teljesnek tűnik :
https://www.hirado.hu/video/2018/11/15/kormanyinfo-2018-november-15/
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2018. november 16. 02:04 | Sorszám: 128
Walaki!
Légy szíves keresd ki nekem a 2018.11.15-i TELJES kormányinfót.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...