09:47:36
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Jó hírek (2)
... Elejére 1. lap 
gajo
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 06. 21:50 | Sorszám: 107
Ez is csak egy lózung!
negyven rabló
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. november 06. 21:45 | Sorszám: 106
Tényleg nem. A lényeg ugyanaz!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 06. 21:07 | Sorszám: 105
szerintem, azt is ő mondta, amit én írtam ide...
de az is lehet, hogy nem, s csak annyit mondott, amit te írtál
mindegy, nem túl lényeges itt, most ..
negyven rabló
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. november 06. 20:42 | Sorszám: 104
Csak picit módosítanék Churchill ügyben: "A demokrácia a legrosszabb kormányzási forma - nem számítva az összes többit, amellyel az emberiség időről időre megpróbálkozik."
(Más kérdés, hogy mit volt képes művelni Drezdában, amikor már Hitler térden volt.)
Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 06. 20:32 | Sorszám: 103
azaz, sokan kitaláltak már 'jobb' rendszert!!
Melyek nem működnek. S valszeg nem is jobbak!
negyven rabló
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 06. 20:31 | Sorszám: 102
Attól függ, hogy egyedül, vagy párban ébredek.

Az első esetben: ablaknyitás, rádió, WC, műkávé, cigi, békés bambulás a mennyezetre, elhatározása a már régen elhatározott festésnek.

A második esetben: csókolom drága, micsoda éjszakánk volt, kinyithatom az ablakot? Hozom a kávét, meggyújtom a cigit. Ne törődj vele, majd én elmosogatok, a porszívó meg ráér pénteken is ha jössz, de kapsz egy plusz csokikockát! Na jó, kettőt is, de szombaton te mosol!

Na, hát nagyjából ez van!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 06. 20:26 | Sorszám: 101
Gajo, ne haragudj, de egy dologra vigyázz!:
nem minden 'lózung', ami annak ""látszik""!!!! A tények néha mást mondanak....
Ez nagyon fontos, mondom én, aki azé' meglehetősen kritikus vagyok a jelenlegi ""pártelittel"" szemben...
De, sajnos ez van. Igaz Csőrcsill mondása, miszerint a ""demokráciánál"" még senki sem talált ki jobb rendszert! ....
Sajnos.
gajo
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 06. 18:53 | Sorszám: 100
Mit akarsz reggel?
gajo
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 06. 18:51 | Sorszám: 99
Nem utálom! Csokira is szívesen költök.
gajo
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. november 06. 18:49 | Sorszám: 98
Sztornó!
gajo
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. november 06. 18:38 | Sorszám: 97
Ez miért ide került?
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. november 06. 18:29 | Sorszám: 96
Persze, az unalomig ismételt lózungok, minden oldalról. Tudod a személyes "élményeket" és a közeli /gyermekkoromtól ismert/ ismerősök tapasztalatait egyetlen hírcsatorna sem tudja megváltoztatni. Lehet, hogy "dől a lé", de akkor ellopják.
Nyilván akadnak normálisan működő intézmények is, de ilyenről nemigen hallottam, vagy csak a fizetős rendszerbe, esetleg a politikai elitnek /függetlenül pártállástól/ fenntartott nemtom milyen nevű egységekben.

Nem használok az általad megnevezett módszerek közül egyet sem! Nekem a sport semmit sem jelent, legalábbis ez az agyontömjénezett reklámsport. Fa Nándort és a hozzá hasonlókat becsülöm, de amikor a saját rokonom mondja röhögve, hogy mennyit keres és még kötelező edzés sincs..., no ez nekem sok.
Reménytelenül reménykedtek a jó fociban, de helyette csak a silányságot kapjátok.
Gazdaságilag érthetőek ezek a beruházások, ennél már csak a fegyverkezés húzná jobban a gazdaságot. Nagy kérdés a végeredmény!
Itt volt ez a vizesbigyó, megfelelő hangoskodással minden oldalról, de az senkinek sem tűnt fel, hogy a megnyitón az egész világ előtt meghamisították a történelmünket, el is tüntették a NET-ről, vajon miért? /Valakinek mégis feltűnt/.

Nem tudom mjennyi a külföldön élő magyarok száma. A saját -tágabb- családi körömben talán heten élnek és dolgoznak külföldön. Valamennyien 30-40 közöttiek. Semmiféle statisztikát sem hiszek el! Én a cicializmusban nőttem fel, javarészt a kapitalizmusban-demokráciában dolgoztam, velejéig romlott, hazug mind a kettő!

Örülj, hogy dolgozhatsz...
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 16:27 | Sorszám: 95
Megnyugtató.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 16:10 | Sorszám: 94
Nem rólad volt szó.
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 16:07 | Sorszám: 93
De én rendesen durmolok, nem érint a Darmol, reggel rendesen ...arok.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 15:16 | Sorszám: 92
Ha nem tudsz durmolni, akkor kaksit se ér a darmol!
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 14:57 | Sorszám: 91
Jó, de ő meg darmol. Khm...
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 14:28 | Sorszám: 90
Drága. http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/darmol_bevont_tabletta/56837
És, lehet hogyha beveszed, akkor meg nem durmolsz jól ....
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 14:20 | Sorszám: 89
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 14:04 | Sorszám: 88
Minden relatív. Hogyha pölö sokat költünk wc-papírra, de nem kakálunk eleget, akkor az nem jó! ;-D
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 13:13 | Sorszám: 87
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 06. 13:12 | Sorszám: 86
Ugye nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy kifejezetten utálod a nem WC papírra költött pénzeket?
Hallottam már olyat, hogy egy háztartásban beruháznak is.
mackó
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 06. 09:46 | Sorszám: 85
Szerintem az egészségügybe dől a lé, ráadásul nagyságrenddel több, mint a sportba. Persze jól kell tálalni a médiumokban, hogy felépül egy stadion (ha összeadod az elmúlt 7 évben az összes stadion, sportcsarnok, uszoda, vívótermek, kispályás/műfüves fociparkok, stb. létesítményeire fordított összeget, messze elmarad az egészségügyi komplexumok építésére-felújítására fordított összegtől), s hány lélegeztető gépet lehetne venni belőle. Az összes mocsok-médiumból ez folyik. Pedig nagyon messze áll a valóságtól. Hogy néhány (budapesti) egészségügyi intézmény szarul áll, az egyrészt viszonylag rövid idő belül megoldódik, pénz, paripa és fegyver is van rá. Másrészt nem a kormányzat a hibás minden esetben, hogy a guriga WC-papír, szappan és hasonszőrű kellékek hiányoznak. Nem véletlenül neveznek ki majd' mindenhova kormányzati biztosokat, hiszen kézen-közön valahova eltűnnek ...

Ja, és csak egy adalék még a a stadionokhoz, jelesül a néven nevezett Groupama Arénához: Az állami telken, állami beruházásban létesült komplexum 12 milliárd forintjából az adók, Áfa- és egyéb SZJA- ill. hozzájárulások miatt 7 milliárd forintjába került az államnak. Pontosan annyiba, amennyiért a kettéosztott sporttelep másik felét a TCOM-csoport megvásárolta az államtól. Azaz egy nullszaldós, modern, minden igényt kielégítő stadionnal gazdagodó budapesti létesítményt próbálsz meg lehúzni. Amolyan indexes, rtl-es, Atv-s és hírtv-s módszerrel. Nagyon nem szép.
Kivándorlás? Mondd, olvasol egyáltalán idevonatkozó hivatalos statisztikát (megint megerősítve az egyoldalú ellenzéki médiahenger olvasásodat)? A régióban nálunk a legalacsonyabb a kivándorlás, mind a fiatalok, mind az idősebbek korosztályában, ráadásul nem kicsit. Sőt, kapaszkodj meg, Németországban, Angliában, Spanyolországban és pl. Portugáliában is magasabb ez a fajlagos érték, mint nálunk. Lehet ezen tovább rugózni, csak egy magára valamit is adó ezt nem tenné. Már ha azt akarja, hogy komolyan vegyék ...

Rengeteg statisztika, gondolat- és mondanivaló reked ezekkel kapcsolatban most bennem, de dolgoznom is kell ...
gajo
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 05. 21:47 | Sorszám: 84
Persze még jó hír az is, hogy migránsok vannak még...
gajo
Olvasta: 7 | Válasz | 2017. november 05. 21:45 | Sorszám: 83
Vehettek volna szappant, ülőkét, törlőpapírt, zuhanyrózsát... meg néhány apróságot..., olyan nemzeti apróságokat...
Persze a sportba dől a lé, csak rajtuk kívül kit érdekel? Ilyen késelős grukaka stadionok, ez rő+hely ami itt folyik, persze lassan kiürül az ország..., mi leszünk Ejrópa holttere, no oszt akkor jöhetnek, persze majd telepítenek egy holttérfigyelőrendszert, szigorúan céghálóba rendezve, Kovács 39 István lesz az utolsó, 5 forinttért vállalja, egy forintot majd ki is fizetnek a többiért 16 évig pereskedik.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...