00:40:54
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Orbán Viktor államférfi ! Orbán Viktor dolgozik.
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 06. 22:48 | Sorszám: 38
Érdekes - az én olvasatomban ez pont az ellenkezőjét jelenti ! míly nagyszerű a magyar nyelv!
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 06. 20:25 | Sorszám: 37
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 06. 11:53 | Sorszám: 36
Csak besorolta magát ide, mint az almamoly fia az almába!
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 06. 11:11 | Sorszám: 35
Ő ezen túlteszi magát, elég pénzt söpört már magának össze, hogy ne kelljen a fejének az ország ügyei miatt fájnia, hogy "független szemlélődő" lehessen.
huszárló
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 06. 11:05 | Sorszám: 34
Neked, balféknek az, másnak eszébe jut, hogy a mocsok bolsik miatt kellett annyi hitelt fölvenni évtizedek alatt, hogy ma már szinte a kamatai többet nyomnak évente, mint az eredeti hitel volt anno.
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 06. 10:19 | Sorszám: 33
A másik oldal oldal véleményét, álláspontját is jó megismerni. Így kerek.
Pl. a munkahelyemen a Népszabót járatják, sőt terjesztik! Bevallom nem állom ki, hogy ne olvassak bele. Például abban olvastam a jézusi kufáros hasonlatot a kipaterolásra és a kölcsönkérésre átvetítve. Meg kell hagyni ütős és szellemes.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 05. 23:54 | Sorszám: 32
Fura gusztusod van.
Én csak akkor nézem, akkor is hatalmas lelkierő kell hozzá, ha nemzeti oldali embert trancsíroznak, hogy rohadjanak meg!
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 05. 22:34 | Sorszám: 31
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/betoppant-orban-a-hajlektalanokhoz-2079528
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 05. 12:22 | Sorszám: 30
A munka meghozza eredményét ?

Azóta másképp néznek Magyarországra

"Azzal, hogy a miniszterelnök eljött az EP-be elmondani a kormány álláspontját, „nagyon határozottan és alaposan” megváltoztatta a Magyarországról alkotott képet, hiszen egyértelművé vált, hogy az országnak „nincsen semmi takargatnivalója”, és azokban a kérdésekben, amelyekben „nem értünk egyet, képesek és készek vagyunk a vitára”, akár konkrét ténybeli, akár ideológiai jellegű kérdésekről van szó – fogalmazott (Szájer József)."

Ha vennék a fáradságot az EU-atyák és megtanulnának magyarul, még kevesebb gondjuk lehetne (esetleg a saját országaiknak is ).
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 05. 12:16 | Sorszám: 29
, hja, fontos a publicitás!
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 05. 12:11 | Sorszám: 28
Nekik meg ott az ATV. Azért én mindkettőt követem, Echo sajna nincs a legolcsóbb műholdas csomagban...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 05. 11:40 | Sorszám: 27
Képzelem, hogy várják a pénteki Célpontot! Tördelik a kezüket, rágják a körmüket a tv előtt, na ma vajon melyikünkről lesz szó?
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 05. 11:22 | Sorszám: 26
Korrekt. Már a Macmegyó is ezt mondta, amikor 10 éve a fidesz akart "kérni" egy tv-csatornát, hogy akinek n incs, az vegyen magának! Most van, gondolom, eléggé bánják is a ballibák a létét ennek a Hírtv-nek. Meg igyekszik az Echo is.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 23:26 | Sorszám: 25


Idézet:


Ironikusan megjegyezte, hogy először fordult elő politikai karrierje során, hogy egy nagyhatalom minisztere, nevezetesen Hillary Clinton amerikai külügyminiszter „törvénysértésre” ösztönözte azzal, hogy megkérte: lépjen közbe a Klubrádió ügyében, pedig a frekvencia elosztását szigorú előírás határozza meg. „Ha az amerikaiak vagy mások támogatni akarják a Klubrádiót, adjanak pénzt a rádiónak, hogy meg tudja erősíteni a pénzügyi vállalásait” – tette hozzá.


iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 20:58 | Sorszám: 24
Idézet:
A miniszterelnök a másfél év alatt
- elfogadott 365 új törvényt és
- az átfogó reformokat a helyzet súlyosságával indokolta. Amikor átvette a hatalmat „az ország a szakadék szélén állt”, amelyre a makrogazdasági mutatókon kívül – a több mint 7 százalékos államháztartási hiány és a GDP 80 százalékát meghaladó államadósság mellett – olyan más tényezők is utaltak, mint hogy 10 millió lakosra alig 2,6 millió adófizető jutott.

Ezért nem volt szerinte vesztegetni való idő, és minden „demokratikus eszközt” fel kellett használni a „bulldózer” tempóhoz.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 20:56 | Sorszám: 23
Idézet:
Arra a kérdésre, hogy populistának tartja-e magát azt válaszolta: „Ha az, hogy azt mondom az embereknek, hogy jobbá akarom tenni az életüket, azt jelenti, hogy populista, akkor igen. Ha Abraham Lincolnhoz hasonlóan, a nép által és a népért kormányozni, ezt jelenti, akkor igen”.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 20:55 | Sorszám: 22

Miniszterelnökünk:
Idézet:
az ideológia nem érdekli többé, az „értékek számítanak”, s azok nem változtak 1989 óta. „Ez a nemzet a szabadságharcosok nemzete, az 1848-asoké a Habsburg-dominancia ellen és az 1956-osoké a szovjet megszállás ellen. Ehhez a hagyományhoz tartozom”
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 20:54 | Sorszám: 21
Idézet:
Orbán: A bulldózerünk mindig figyelembe vette a KRESZ-t
http://mno.hu/kulfold/orban-a-bulldozerunk-mindig-figyelembe-vette-a-kresz-t- ...
2012. február 04., szombat 20:04
Egyoldalas interjút közölt Orbán Viktorral a Le Monde című francia napilap szombat délután megjelent száma, amelyben a miniszterelnök egyebek mellett politikai orientációját, valamint aktuális belpolitikai témákat érintő kérdésekre válaszolt.


Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 16:47 | Sorszám: 20
Továbbá: ami a cigánykérdést illeti, le kéne fordítani néhány bűnügyi beszámolót az otthonukban megerőszakolt és megölt öregasszonyokról, az elagyabugyált tanárokról akik mertek valamiféle rendet kérni az osztályban, hogy tanítani tudjanak, a meglincselt Szögi Lajosról, a siófoki sétálókról, és megküldeni a "jogvédő" francia újságoknak, hogy mi elől is "menekülnek" a Kanadában menedékjogot kérők. Javasolni kéne nekik azt is, hogy tekintsék át a kanadai rendőrség menekültekkel kapcsolatos tapasztalatait.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 16:17 | Sorszám: 19
A Le Monde lömondhatna már rólunk: nem vagyunk kíváncsiak a trianonista hülyeségeikre!
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 16:12 | Sorszám: 18
Ki a búbánat az az Istvánffy András? Nevét se hallottam eleddig .
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 16:05 | Sorszám: 17
HOGY MERÉSZELIK - A SAJÁT MINISZTERELNÖKÜKKEL NEM MERNÉK ...! http://mno.hu/kulfold/orban-viktor-politikai-rocksztar-es-az-is-marad-1048769
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 13:48 | Sorszám: 16
Ez a Dunai-cikk, azt hittem ezt nem találod, dehát félreérés volt.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 13:17 | Sorszám: 15
/Sajnos, még a miniszterelnöki honlapon sincs, a Facebookon sincs. Igaz a lengyel szöveget nem fordították, de OV magyar beszéde remekül hallható volt.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 04. 13:16 | Sorszám: 14
/Nem, a lengyel televizíó készítette az interjút, lengyelül..
Akkor találtam, amikor a strassbourgi reakciókat keresetem a yahoon, Victor Orban, Hungary kulcsszavakkal. A nyugati sajtó torz tükre, v a Odaégett a ballibek pecsenyéje rovatba tettem, a skótok cikkével, és Fischer Tibor cikkével együtt - példaként a (talán) fordulatra
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...