14:58:13
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Demokraták
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 13:21 | Sorszám: 10
Előtte sok bajt csinált. Most olvastam egy Roger Scruton blogot, ő is a kommunikációt veti föl O.V. egyetlen hibájául.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 13:11 | Sorszám: 9
Kovács iránt a BBC-s szereplése miatt kicsit elnézőbb vagyok .
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 13:08 | Sorszám: 8
A kommunikáció nem erőssége Orbánnak. Ott megvan a 3 csapás bőven:Kovács, Szíjártó és Selmeczi.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 11:04 | Sorszám: 7
Valahogy az az ember érzése, hogy jobb lenne Selmecit rejtegetni az újságírók elől, nem?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 10:27 | Sorszám: 6
Még a szóhasználatuk is: a Jobbik ezzel kiírta magát....

Tartalomtól függetlenül ez a fordulat szerintem nagyon unalmas, elcsépelt, ráadásul hülyeség is. Én tartózkodnék az ilyen szadesz szagú fordulatoktól.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 10:12 | Sorszám: 5
Amúgy nem is azt mondta, hogy a Jobbik nem demokratikus párt, hanem azt, hogy a Jobbik nem demokrata párt.
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 09:26 | Sorszám: 4
Aminek a demokrácia a saját elnök szavai szerint sem kérdés, azzal minek foglalkozni, akármilyen gatyában táncol is? Nem jó rendszer a demokrácia, de még nincs jobb-valahogy így mondta a vén pukkadt fejű brit.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 08:37 | Sorszám: 3
Ki nem jelentett ilyesmit, mert ezt nem is kell neki kijelenteni, mindenki tuggya. A rosszhiszeműek által vizionált bőgatyát viszont nem kell fölvenni.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 08:33 | Sorszám: 2
Azt még nem jelentette be SG, hogy a DK kiírta magát.... meg az LMP se írta még ki magát. Van hát választék demokratikus pártokból! Nem kell ez a mucsai bőgatyás Jobbik.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 08:31 | Sorszám: 1
"a Fidesznek láthatóan jobban tetszik egy demokretikus Gyurcsánypárt"

Ezt miből teccik látni ?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 30. 07:22 | Sorszám: 0
Lám, milyen szép egyetértésben fikázzák a Jobbikot, Selmeczi eftássnő meg Jávor Benny!
Összenő, ami összetartozik.
Még a szóhasználatuk is: a Jobbik ezzel kiírta magát....

Ha csak a Jobbik meg a Fidesz lenne, azt mondanám: hajrá Selmeci, szerepeljen csak minél többet, ennél jobb ellenpropagandát elképzelni se lehet a Fidesznek.

De bakker, ott vannak még a ballibsik is!! Ne hozzuk mán vissza őket a sírból!

Másfelől meg, a Fidesznek láthatóan jobban tetszik egy demokretikus Gyurcsánypárt, hát lelke rajta. Lehet koalícióra lépni.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...