13:43:44
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Távközlési adó
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 06. 08:09 | Sorszám: 76
The Wall Street Journal: Obama bevezeti az internetadót
Obama egyfajta telefonszolgáltatásként sorolná be az internetet, ami azt is jelentené,
hogy a szektorra érvényes 16,1 százalékos díj is terhelné a...
... http://pestisracok.hu/wall-street-journal-obama-bevezeti-az-internetadot/
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 15. 20:34 | Sorszám: 75
Miért nem szeretik a magyarokat?

Szégyenletes az Európai Unió magyarokkal szembeni viselkedése, mondta felháborodottan svájci történész ismerősöm,
akivel hajdanán együtt jártam a genfi egyetemre. Ezer év óta a magyarság az európai keresztény műveltség kihagyhatatlan
elemét képezi. Magyarország hosszú évszázadokon át Európa védőbástyája volt, ugyanakkor tudósaival és művészeivel
jelentős szerepet játszott az európai műveltség kimagasló eredményeinek létrehozásában. Gyűlölik a magyarokat?
A miértre keresem a választ.

Soha nem értettem meg, hogy az első világháború után a győztes nagyhatalmak, Franciaország, Nagy-Britannia és az
Amerikai Egyesült Államok miért éppen azt a népet büntették meg a legjobban, amelynek semmi köze nem volt a háború
kirobbantásához. Mindezek ismeretében teljesen érthetetlen az Európai Unió vezető politikusainak hisztérikus magyarellenes
viselkedése az ország alkotmánya miatt. Részletesen tanulmányoztam az új magyar alkotmányt, amely minden bizonnyal
Európa egyik legdemokratikusabb alaptörvénye, az európai politikusok jelentős hányada mégis antidemokratikusnak találja,
ugyanakkor elfogadja, hogy Csehország és Szlovákia továbbra is törvényben tartsa a II. világháború után megfogalmazott,
magyarok és németek kollektív bűnösségét kimondó, fajgyűlölő Benes-dekrétumokat. Keleti nép vagytok, mondta barátom,
az európaiak mindig rasszisták voltak, soha nem kedvelték a más fajú népeket. A keletieket a legkevésbé, mert féltek
tőlük. Ha akarjátok, ha nem, Európa számára keleti nép vagytok!

Kiirtani az őslakosokat

A trianoni diktátum a hazugság és a magyarellenes propaganda diadala volt az igazságukat naivul védő magyarokkal szemben.
A kisebbségek elnyomásával vádolták őket. Pedig a magyarság a történelme során Európa legbefogadóbb népe volt, ezért
maradtak fenn a szlovákok és a rutének, és ezért fogadták be Erdélyben a tízezrével betelepülő oláhokat (románokat) és
Délvidékre a szerb menekülteket. A szlovákok, rutének, románok, szerbek megtarthatták nemzeti sajátosságaikat,
hagyományaikat, nyelvüket és vallásukat, iskoláik és templomaik voltak.
... http://erdely.ma/publicisztika.php?id=176377&cim=miert_nem_szeretik_a_magyarokat
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 10. 21:14 | Sorszám: 74
Miért nem szeretik a magyarokat?
Szégyenletes az Európai Unió magyarokkal szembeni viselkedése, mondta
felháborodottan svájci történész ismerősöm, akivel hajdanán együtt
jártam a genfi egyetemre. Ezer év óta a magyarság az európai keresztény
műveltség...
... http://archivum.magyarhirlap.hu/miert-nem-szeretik-a-magyarokat
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 07. 17:24 | Sorszám: 73
Egyébként ez beleillik abba, hogy Jobbikos és radikális, mindent fehéren, vagy feketén lát, állandóan azt hiszi, ha az ember nem fúj egy követ az internácikkal és nem Jobbikos, akkor csak is ájultan Fideszes lehet, aki bármivel egyetért, amit a Fidesz és annak politikusai tesznek és természetesen szerelmes O.V.-be, ami, valljuk be, elég borzalmas következtetés, különösen egy férfiember számára.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 06. 18:35 | Sorszám: 72
Nem politikusnak képzellek, hanem racionálisan gondolkodó, vidéken élő családos értelmiséginek. De van úgy, hogy néha megingatsz néhány beírásoddal, mert túlságosan fekete-fehéren látod a dolgokat, miközben azok szerintem a két végpont között számtalan színskálán játszódnak.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 06. 07:47 | Sorszám: 71
Sajnos, vagy nem sajnos: a beosztottak körében általános gyakorlat, hogy a főnöknek igazat adunk, mert ugye
nem tanácsos ellentmondani. Aztán csináljuk a magunk feje szerint.
Ez jól is elsülhet, mert ugye a főnök nem látja át a részleteket, az ördög meg a részletek között lakik, de
rosszul is, mert a nagy célok meg elsikkadhatnak.
Ráadásul a politikusnak van néhány beosztottja, akik (elvileg) azt teszik, amire utasítja őket, viszont van
a nép és a külföld, akik NEM a beosztottjai és nem föltétlenül az általa kitűzött célok elérésén dolgoznak,
hanem alkalmasint annak pont keresztbetesznek.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 06. 07:21 | Sorszám: 70
Te idefigyejj RK! Ha képes vagy elhitetni ezzel a jóemberrel, hogy én valamiféle politikus vagyok, akkor nem állok jót magamért!!!! nem látod hogy mindent elhisz?!

(OFF OFF: Semmi kifogásom az ellen, amiket OV MOND. Az a bajom, hogy NEM AZ TÖRTÉNIK, amit mond.)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 22:53 | Sorszám: 69
Mást se hallunk az internáciktól, hogy a kutya nem jön befektetni Magyarországra, közben itt örömködik ez az EU-s pofa, hogy 16%-kal nőttek a beruházások Magyarországon.

Rettegjetek magyarok! A fő rettegtetők pedig: Mellár Tamás, Vértes András, Hegedűs Miklós, Kéri László és b. neje Petschnig Mária Zita, Lengyel László, Békesi László, Bauer Tamás, Róna Péter és sokan mások.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 19:27 | Sorszám: 68
Egyébként tiszta röhej, hogy miközben egytized százalékokat módosítanak ide-oda, Magyarországot 2,3-ról kellett felminősíteniük 3,2-re !!!! Menjenek az anyjuk keservébe!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 17:27 | Sorszám: 67
El vagyok keseredve.
Én azt hittem.....
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 16:51 | Sorszám: 66
Igen.
Letörne a nyelve, ha el kéne ismernie, hogy OV jól (a lehetőségekhez: külső-belső
korlátokhoz képest a legjobban) intézi az ügyeinket.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 16:44 | Sorszám: 65
Ez most komoly?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 16:44 | Sorszám: 64
Vértes András és Hegedűs Miklós helyett hallgassátok az EU-s mukit és Pogátsa Zoltánt:

http://www.utolag.com/Film100/AzEste_20141104.wmv

Azt mondja az EU biztos, hogy "outsanding", azaz kiváló....

Szerintem a Közgép lefizette

A Pogátsa meg azt, hogy ez a Matolcsy mégsem olyan hülye, mint akik éjjel nappal azt mantrázzák, akár itt ezen a fórumon is, hogy nagyon hülye szegény.

Szerintem őt is lefizette a Közgép, meg a Simicska és a Simicska meg a Közgép.
No meg Mészáros Lőrinc, ki ne hagyjuk már azt a jóembert, akarom mondani nagyon rossz embert, aki halálra gázoltatta Kálmán Olgica és Ferenczy Kriszta kedvenc juhászát, mert azok is csak a személyi kultuszba habarodott maffia kormány szekerét tolják, de nagyon.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 16:18 | Sorszám: 63
Viktorra.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 15:33 | Sorszám: 62
Kire, mire?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 15:30 | Sorszám: 61
Hagyd, irigykedik.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 15:21 | Sorszám: 60
Milyen személyi kultuszról beszélsz?????
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 05. 07:44 | Sorszám: 59
A személyi kultusz nem szokott jóra vezetni.... de ti tudjátok.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 04. 20:22 | Sorszám: 58
A legtöbb, aki ellene van, nem is vállalná, mondja, persze nem is tudná csinálni, de a nem vállalnám sokkal jobban hangzik, lehet lekicsinyelni azt, aki csinálja, a többi meg csinálná is, csak nem tud addig feljönni, nincs hozzá tehetsége, hogy másokat is meggyőzzön erről.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 04. 20:17 | Sorszám: 57
Az is van (lásd Jézus és Barabás esetét). De ami a legfontosabb, védik az érdekeiket. Nem mindenütt tudják védeni, nagyokkal szemben nekik is vigyázni kell, ott nem tudják minden félelem nélkül fitogtatni az erejüket, de a kicsikkel szemben szeretik megmutatni, hogy ők milyen erősek és ott könnyebben be is tudják ezt bizonyítani.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 04. 20:11 | Sorszám: 56
Rettegjetek magyarok! Jujj, jujjj, jujjj, jön az összeomlás!!!!!
Vértes András és Hegedűs Miklós az Orbán-kormányok idején soha nem látnak semmi pozitívumot, bezzeg amikor a Böszme volt hatalmon, nem nyitották ki a kloakájukat, amikor az államadósság 53%-ról 83%-ra nőtt és a gazdaság -10% GDP csökkenést produkált, amit persze elhallgattak, nehogy megzavarják a népet. Hányni kell tőlük!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 04. 20:08 | Sorszám: 55
“Keleti veszedelem” – Miért utálnak minket Európában? – Irtsátok ki a magyarokat! (Hunguros eleminandos esse!).


... http://birkakvagytok.hu/keleti-veszedelem-miert-utalnak-minket-europaban/?hon ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 04. 16:24 | Sorszám: 54
Van 1 rossz hírem: a politikusságot úgy kell csinálni, ahogy OV csinálja.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 04. 15:45 | Sorszám: 53
Haha. De én nem is vállalnám. Illetve, soha nem lennék politikus, márpedig anélkül nem menne.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 04. 15:33 | Sorszám: 52
q.e.d
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...