07:21:51
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Színház
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 23. 21:01 | Sorszám: 7
Volt szerencsém a Müpa-ban Boban Markovics koncertjét látni.

Az elején mindjárt mondtam kedvenc páromnak, hogy ez a tizenkéttagú szerb cigányznekar. Nem is tévedtem, tényleg az volt.
Nagyot alakítottak, jók voltak, eszméletlenül sokat dolgoztak, de zenei dilettánsként nem gondolom, hogy jobbak lennének bármely más népzenét előadó zenekarnál!

Ja, ott voltam a Bazilikában Wolf Kati (szeretem) karácsony előtti koncertjén. Közepes volt.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 21. 19:30 | Sorszám: 6
Szegény Szilveszter!

http://faktor.hu/faktor-karakterkaparaszas-a-la-hvg

Ki a f@szom lehet ez a nevenincs Dercsényi Dávid?

negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 09:04 | Sorszám: 5
Nem erre gondolt vaze, hanem a derékra!
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 07. 19:15 | Sorszám: 4
http://lanchidradio.hu/?block=mno_video_popup¶m=media_id=139379
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 20. 01:08 | Sorszám: 3
Miért pont ide?
Te ezt a színházat nézed?
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 29. 15:29 | Sorszám: 2
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 29. 15:21 | Sorszám: 1
No, ez derék!
keresztkem
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 29. 15:02 | Sorszám: 0
Mostanában színházi életet élünk.
Megnéztük az Újszínházban a "Döglött aknák"-at és a "Nem élhetek muzsikaszó nélkül"-t.
Az előbbiben Dózsa László és Koncz Gábor volt a főszereplő (Koncz játszotta a fasisztát...), míg a másikban Esztergályos Cecília, Császár Angéla és Tordai Teri. Az "öregek" hozták a formájukat. A Csurka darabot vasárnap este adták, félig volt a nézőtér, a másiknál valamivel többen voltak, de nem sokkal. A Nemzetiben az "Egy vitéz lélek" című darabot láttuk. Hál'Istennek tele volt a színház, pedig hétköznap volt. Vidnyánszky Kárpátaljáról hozta a főszereplőt Trill Zsoltot. Soós Imrére hajaz a karaktere. Jó volt a darab is és a főszereplő is. A 70-en fölüli korosztályból játszott Mécs Károly és Nagy Anna, remekül játszottak. Nagyon jó volt a díszlet, pedig alig volt valami a színpadon. Érdekes volt a zenei aláfestés, szokatlan muzsika, de újdonság.
Járjatok színházba! Támogassátok a kultúrát!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...