13:29:45
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Meddig tűrjünk?
... Elejére 1. lap 
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. február 18. 08:41 | Sorszám: 5
Kíváncsi lennék a véleményetekre:
Meddig kell tűrnie O.V.-nek,hogy Gy.F. ilyen alpári stílusban nyilatkozzon és fenyegetőzzön? Tudjuk,hogy nem teljesen 100-as a pasi,de ez akkor is felháborító és
gyomorforgató. Mi lenne,ha mi,többiek így nyilvánulnánk meg egy-egy rendezvényen?
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. február 07. 13:23 | Sorszám: 4
http://nemzeti.net/morvai-viviane-redingnek-es-tavaresnek-olvasott-be-strasbu ...
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. február 03. 13:03 | Sorszám: 3
Köszönöm mindkettőtök véleményét.
Nekem is ez a véleményem, de nagyon irritál ez a bohóckodás!
Főleg az,hogy korábban Ő maga is beruházásra ajánlotta,most pedig tüntetéseket szervez
és nagy hangon uszítja a tömeget. Ha Ő ajánlja az jó, ha O.V. akkor hazaáruló?
Tisztában vagyok vele,hogy Ferenc testvér támogatottsága csekély, pár százalék fun csupán,akik minden körülmények között rá fognak szavazni,akármit is mond vagy csinál.
De a többieket is felhergeli.....
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. február 03. 10:18 | Sorszám: 2
A politikusi munka része ez a feltűnősködő bohóckodás. Ferenc testvér pedig a ripacskodásra különösen vevő 1-3%-nak játszik.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. február 03. 10:04 | Sorszám: 1
Ne is figyelj oda. Illetve, a Mi Ferinket érdemes figyelni, esztrád-magánszámai üdítő színfoltok a monoton hírek között. De komolyan venni? Na neeee.
Másfelől, a politikusoknak szívük joga, sőt kötelessége az ellenoldal lehazaárulózása. Aki politikusnak megy, hát tűrje. Annyi pénzért én is tűrném.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. február 03. 10:00 | Sorszám: 0
Akik ismernek,tudják,hogy nem vagyok radikális.
Azonban most kíváncsi lennék a véleményetekre,hogy meddig tűrjük némán,hogy O.V.-t lehazaárulózza a paksi bővítés kapcsán Gy.F.?
Tudjuk,hogy beteg,tudjuk,hogy hazudtak,loptak,csaltak. Ő kezdeményezte 2009.-ben Paks
bővítését,majd Bajnai is forszírozta 2010.-ben korábbi tv-felvételek szerint.
És most ők azok,akik nagy hanggal ócsárolják,és uszítanak!
Kérdés: Miért kell ezt tűrni és meddig?
Várom a véleményeket.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...