07:21:29
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Rossz hírek (2)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 06. 13:13 | Sorszám: 4
(segítek: ugye jól emlékszem, hogy 2014-ben nem is volt húsvét?)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 06. 13:13 | Sorszám: 3
Sejtettem!!!! Ugye, hogy az a húsvét hétfő betette a kaput?
Hogy ilyen sérülékeny ez a magyar gazdaság, elképesztő!

(Te amúgy komolyan beszélsz Mamka? Én abba' vagyok, hogy viccelődöl. Ha nem, bocsi.)
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 06. 12:43 | Sorszám: 2
Gazduram!

Az ipari adatok változóak. Márciusban a húsvét miatt volt leállás több gyárban,üzemben.
Ezért sem az import sem az export nem teljesített olyan ütemben.
Egyébként pedig épülnek az újabb gyárak és üzemek,ahol több árut fognak gyártani,amit exportálni lehet majd.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 06. 12:15 | Sorszám: 1
Gondolom, a magyar ipar sajátossága, hogy márciusban szünetel. Kiadják a szabikat, vagy fenetuggya.
Ezt azért mondom, mert tavaly augusztusban azt hallottuk, hogy azért a visszaesés az egy évvel korábbi adatokhoz képest, mert három hétre leállt az Audi.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 06. 12:14 | Sorszám: 0
Már, ha egyáltalán lehetnek egyáltalán ilyenek, mikor Magyarország jobban teljesít. Mindenhol, mindenben.

Idézet:
Az egy évvel ezelőttihez képest 4,6 százalékkal csökkent az ipari termelés volumene a KSH szerint. Ugyanekkor csökkent az export-import is, a kivitel euróban mért értéke 3,4, a behozatalé 3,3 százalékkal maradt el a tavaly márciusi adattól. (MTI)


Tudom, tudom, részadat..... de a Híradó hasonló, csak ellenkező előjelű részadatokat harsog állandóan.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...