09:29:30
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: MTVA
... Elejére 1. lap 
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 01. 09:56 | Sorszám: 3
Na, itt van egy Origó-Nielsen statisztika:


A Dunán don Matteo, Rex, Brown atya, Gasztroangyal, Önök kérték, Hogy volt?! - gagyiparádé.
Javaslom, hogy hasonlítsd össze az RTL és a Duna műsorát gyagyiparádé szempontjából.
Ebben legalább kétszer akkora előnnyel fog vezetni az RTL, mint a nézettségben.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 30. 20:23 | Sorszám: 2
Mi baromira kevés tv-t nézünk, akkor is a Hír tv-t néztük, de amióta az az übertahó Simicska ország-világ előtt legecizte Orbánt, azóta egyre nézhetetlenebb a Hír tv, van úgy, hogy napokig be sem kapcsoljuk.

(Régebben az ilyen inzultusért párbaj járt első vérig....)

Apám is és én is évtizedeken át Magyar Nemzet olvasók voltunk, azt vettem észre, hogy mostanában a hétvégi számban alig van gyász-hirdetés, szerintem azért is dobták be a 10 millió Ft-os marketing csalit, csakhogy a polgári gondolkodású embereket az ilyen csali nem érdekli.....

glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 30. 14:58 | Sorszám: 1
Mi nézzük.
Az M1 pl. háttér televíziónak egész jó.
Nem hinném, hogy sokan menekülnek a TV elől.
Sikítva meg egészen kevesen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 30. 14:02 | Sorszám: 0
Gyerekek, nézi valaki a királyi csatornákat?
Ez a volt M2, a Petőfi tévé, az különösen ótvar, országosan kimutatható annak egyáltalán a nézettsége?
a Dunán don Matteo, Rex, Brown atya, Gasztroangyal, Önök kérték, Hogy volt?! - gagyiparádé.
Az M1 a negyedóránként ismételt hírműsoraival nézhetetlen.
Kínosan szar az egész.
Amikor nincs sportműsor, akkor szerintem visítva menekülnek az emberek a tévé elől.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...