16:28:01
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Posztkommunista vezetési kockázat
... Elejére 1. lap 
iszalag
Olvasta: 5 | Válasz | 2010. június 17. 11:09 | Sorszám: 237
Idézet:
Szerintem az új nemzedéknek (pl Gyurcsány) már volt lehetősége modern ismeretek elsajátítására, a legújabbnak méginkább lesz (a legjobb egyetemekre is elmehetnek, minden csak pénzkérdés manapság). A kontraszelekció inkább az idősebb generációra érvényes, köztük meg az előtérben állók nem biztos hogy az igazi irányitók.

Én a legnagyobb bajnak az erkölcs hiányát látom, a gátlástalan pénzszerzési vágyat, ami hoszútávon nekik is gondot okozhat.a gazdasági összeomlás által. de ki tudja mikor? Én nem hagynám ki a felsorolásaból a Suppi által felsoroltakat. MO-on egy biz. kor felett mindenki a szocializmusban szocializálódott - ez tehát nem lehet ok a sáskajárásszerű kormányzásra.

Szerintem a saját szempotjukból nem kormányoznak olyan rosszul: a közpénzeket magánvaygonná, a vagyont mégtöbb gazdasásgi és politikai hatalommá konvertálják. A következő választás anyagi bázisának felépítése már megkezdődött. Minden a hatalom megtartására irányul - ebben sikeresek, és úgy tűnik azok is maradnak. Nem látom a kiutat ebből az ördögi körből. Éppen ez erkölcstelenség teszi lehetőve ennek az ördögi körnek a fennmaradását..


/Kikerültünk..Nem volt egészen igazam !
iszalag
Olvasta: 5 | Válasz | 2010. június 17. 07:28 | Sorszám: 236
Szűken mértek a Széchenyi- emlékévnek ..
iszalag
Olvasta: 5 | Válasz | 2010. február 04. 11:12 | Sorszám: 235
h1n1..
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...