06:45:43
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Darwin lesöpörve!!!
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 13:54 | Sorszám: 16
Hihi.
T. de Chardin megpróbálta összehozni a tüzet a vízzel. Elég faramuci eredménnyel, ld. nooszféra. De ez miért is pont Semjén javára?
Ez lenne az új, hivatalos dogma:

a törzsfejlődés az anyag, az élet, a gondolat és a felsőbbrendű élet fázisait felölelő célirányos folyamat, mely Jézus Krisztustól ered és benne éri el célját.

??
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 13:43 | Sorszám: 15
http://valasz.hu/itthon/egy-eletem-egy-halalom-darwin-ugyben-megvedem-semjen- ...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 11:42 | Sorszám: 14
Ember, te abszolúte kivétel vagy. Mondhatni, fehér elefánt. Néha nem is értelek, de ez csak rólam mond - nem túl jó - véleményt.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 11:39 | Sorszám: 13
Ezzel a kijelentéssel vigyáznék: "a komonisták is meg a vallások is úgy tekintettek-tekintenek mint ördög a tömjénfüstre."

Nem vagyok komonista, és az egyik legkedvesebb tárgyam a genetika volt oskolás koromba'.

Emlékszem az első ZH-mra. Megkaptuk az 5 pontból álló feladatsort, átfutottam: passz, nem készültem.
El akartam menni, mondván nincs nekem arra időm, hogy 50 percet üljek az elégtelenért, de a tanár nem engedett el.
Aztán még egyszer átnéztem a kérdéseket.

Kaptam egy négyest...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 10:41 | Sorszám: 12
Tulajdonképpen mi a baj az emberi törzsfejlődéssel? Darwin idején volt divat hiányzó láncszemekről beszélni, manapság már azért elég sok bizonyíték került napvilágra. A genetika meg teljesen egyértelmű bizonyíték, nem véletlen, hogy arra a komonisták is meg a vallások is úgy tekintettek-tekintenek mint ördög a tömjénfüstre.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 10:39 | Sorszám: 11
Most nem azért.....de ennél több komolyságot szeretnék e témában:

Idézet:

Például Utah államban Antelope Springs környékén 440 millió éves emberi lábnyomot találtak. A lábnyom tulajdonosa cipőt viselt.


ne csináljunk már viccet a dologból.
mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 10:29 | Sorszám: 10
pl. az emberi törzsfejlődésre.

http://www.fenyportal.hu/cikk.538.a_del-afrikai_femgolyok_titka_az_evolucio_c ...
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 21. 08:33 | Sorszám: 9
ühüm, ha az isten is úgy akarja, akkor fideszes lesz .. :--D
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. augusztus 21. 07:10 | Sorszám: 8
Hát akkor lássuk, mire NEM vonatkozik?
De olyasmiket kérek, amikre viszont a bigott darwinisták kimondottan alkalmazzák az evolúciós mechanizmust.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. augusztus 21. 07:09 | Sorszám: 7
Idézet:
a természet (beleértve biológia)törvényszerűségei nagyon jelentős mértékben meghatározzák az események sorának alakulását.


Mikroszinten pl. 100%-ban. De populációnyi méretekben?
Nagy vonalakban persze. De, hogy ki lesz Mucsán ősszel a 2. választókörzet önkormányzati képviselője, azt azért ne fogjuk a termodinamikára.
mediator
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. augusztus 20. 12:28 | Sorszám: 6
az evolúciós mechanizmus nyilvánvalóan létezik, de hogy az maradéktalanul mindenre igaz lenne, azt csak Darwin és a bigott materialisták gondolják úgy

Szerintem semmi gond nincs Semjén véleményével.
orosz_hussalata
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. augusztus 20. 11:01 | Sorszám: 5
Most mobilnetről nem nézném meg a videót, de a leírtak alapján, még ha Semjén szerintem sem egy százas izzó. (viszont ügyesen helyezkedik, hogy a semmiből a jelenlegi státuszát ki tudta hozni)

Tehát amit idéz a zindex "a teremtés azt mondja, hogy az abszolútum, az Isten, a fejlődést beleprogramozta az anyagba, energiába, és ez bomlik ki a történelem során. De eleve benne kell lennie ahhoz, hogy ki tudjon fejlődni." , az nem cáfolható. Az előadás módjából nem következik, hogy Semjén érti is amit mond, de a lényeg, hogy a természet (beleértve biológia)törvényszerűségei nagyon jelentős mértékben meghatározzák az események sorának alakulását.

Isten ugyan nem szerencsejátékos, de a kaszinók is képesek voltak a szerencsejátékok olyan szabályrendszerét megalkotni, hogy a végkimenetel nem nagyon kétséges, de út közben akár izgalmas kacskaringók is előfordulhatnak.
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 20. 00:12 | Sorszám: 4
Most nyugodt építkezésre van szükség.
Nem engedhetjük meg, hogy az emberek figyelme elkalandozzon a valóságról! ..
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 20. 00:08 | Sorszám: 3
Szegény Galilei is milyen hülyeséget mondott annak idején ...
( Bár, nem tudhatjuk, az is lehet, hogy még mindig nem mozog...)
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 19. 09:21 | Sorszám: 2
Ezt a rémületes marhaságot? Erre volt igény? És ez az ember a miniszterelnök helyettese? Hát ez hülyébb mint Bush volt.
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 19. 09:05 | Sorszám: 1
navégre valaki ki merte mondani ...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 19. 07:20 | Sorszám: 0
Nem kisebb szaktekintély, mint maga Semjén eftáss tette helyre ezt a nyavalyás hitetlen angolt:

http://index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...