16:27:00
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Jó hírek (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 21. 19:02 | Sorszám: 155
Teljesen általános lett az "Őt kéred?" a bolti eladóknál.
A hátamon feláll a szőr.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 21. 08:49 | Sorszám: 154
Igy történt kérem! Könnyítettem magamon!

Azért írtad külön -mert bár tanultad, hogy egybe kell írni-, mégis azt látod mindenhol, hogy szinte mindent külön írnak, mert ez most valamiért sikk lett. Meg a mondat közbeni nagybetűk, meg az "aki" vonatkozó névmás használata mindenre, meg az "úriember", meg a "hölgy" meg a ... Érthetetlenül terjednek mint a ragály!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 20. 22:42 | Sorszám: 153
Legalább könnyítettél magadon.
Nem tudom miért írtam külön, mindig egybe szoktam.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 20. 20:23 | Sorszám: 152
Nem szívesen kötözködöm, de a "rezsicsökkentés" egybeírandó! Ellenkező esetben van egy "rezsi" és egy "csökkentés" szó, ami ugyan külön-külön értelmezhető, de fogalomként csak egybeírva értelmes.
(Bocs! )
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 20. 16:32 | Sorszám: 151
Gratula !
rafiki
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 20. 16:24 | Sorszám: 150
Egy férfias tett:

http://www.origo.hu/sport/20150619-sporttortenelmet-irt-a-debreceni-ijasz.html
rafiki
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 20. 06:51 | Sorszám: 149
Kereselet-kínálat. Nyáron többen autóznak, mint télen. Ennyi, nem több. Közrejátszik az
is, hogy nyár elején mindig gyengébb a forint a megnövekedett valutakereslet miatt.
(forintvisszarendeződés: aug-szept, amikor elkezdik kivinni a mg-i termékeket.)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 20. 01:21 | Sorszám: 148
Nekünk 2014-ben 170.000 nettó Ft-t jelentett a rezsi csökkentés éves szinten.
Nevezhetjük ezt 13. havi nettó átlagfizetésnek, nevezhetjük ezt 2 havi átlagnyugdíjnak, vagy akár béremelésnek is.
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 20. 01:15 | Sorszám: 147
Szél Bernadett már fanyalog is:
A kormány a felelős azért, hogy nincs érdemi béremelkedés Magyarországon.
...
Ha figyelembe vesszük azt, hogy a dolgozók kétharmada keres az átlag alatt, és a megyék háromnegyedének átlagkeresete sem éri el az országos átlagot, akkor rögtön látjuk: az átlagkereset nem az átlagos dolgozók jövedelmét tükrözi.


Megmondaná valaki, hogy kik az átlagos dolgozók?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 19. 22:49 | Sorszám: 146
Erre jön a ballibsi szöveg, jó, jó, de ez után jön majd a feketeleves....
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 19. 20:16 | Sorszám: 145
Az év első három hónapjában ismét tekintélyes mértékben, 5,2 százalékkal emelkedtek a reálkeresetek a nemzetgazdaságban a KSH csütörtök reggeli gyorstájékoztatója szerint.

Ezzel 27 hónapja folyamatosan növekednek a reálbérek Magyarországon. A versenyszférában – a legalább 5 embert alkalmazó vállalkozásoknál – továbbra is magas szintű, 59 ezres létszámbővülés ment végbe 2014 márciusához képest.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 19. 00:05 | Sorszám: 144
Tehetsz mást?
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. június 17. 22:22 | Sorszám: 143
Nagyon helyes. Egyrészt nyáron sok a külföldi, csak fizessenek. Másrészt jó, ha a Misi gyerek nyáron is figyeli a költségvetést, míg mi nyaralunk valami félpanziós 4 csillagos wellness spa-ban.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 17. 11:36 | Sorszám: 142
Vállamon viszem a kőccségvetést!!!
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 17. 11:18 | Sorszám: 141
Így mulat egy magyar úr - egy másik magyar úron.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 17. 10:31 | Sorszám: 140
De legalább nem lesz sor a kútnál!!!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 17. 09:31 | Sorszám: 139
Gavallér vagy !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 17. 08:22 | Sorszám: 138
Ja, jut eszembe: én juszt is ma megyek tankolni!!!!
Majdnem üres a tank, de tegnap nem értem rá, paradicsomot kellett kötöznöm.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 17. 08:21 | Sorszám: 137
Gyanús, hogy nyáron általában mindig emelgetik. Valahogy az az érzésem, májusban Vargamisi körbenézi a számlákat, kimutatásokat, és egyeztet Nyitraival: Zsótikám, van egy kis időarányos elmaradásunk jövedéki adóból meg áfából, nanézzükcsak, egymilliárd liter benya az aszongyahogy....... emeljünk rajta négy lépcsőben 38 forintot. Aztán majd látjuk, októbertől lehet csökkenteni.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 16. 19:10 | Sorszám: 136
Te még követed, hogy mikor mennyit emel, vagy csökkent a MOL? Én már évek óta teszek rá. Ha kell, tankolok, ha látom, hogy csökkent, akkor van bennem egy jó érzés, ha nő, akkor nincs, oszt jó napot.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 16. 12:40 | Sorszám: 135
Bruttó 8 forinttal emeli a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát június 17-én, szerdán a Mol Nyrt., a gázolajé nem változik.

És ezt így hogyan? Nem hallottam, hogy a világpiaci árak megugrottak volna...
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 16. 09:19 | Sorszám: 134
Teljesen igazad van!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 15. 20:20 | Sorszám: 133
Ha ismernél, nem mondanál ilyet.
Az én ízlésem nagyon távol áll rengeteg embertől. Eddig mindösszesen 2 muki van, aki eddig nem idegesített; Gulyás Gergely és Rétvári Bence. Ez nem sok, igaz? Ezek után nem hiszem, hogy "betájoltnak" lehetne nevezned.... Általában véve is a rendszerváltáskor rá kellett döbbenjek arra, hogy abszolút alkalmatlan lennék párttagnak. Korábban sem voltam az, és azóta sem lettem azzá. Viszont az is igaz, hogy szükség van a pártokra, muszáj, hogy legyen parlament, muszáj, hogy legyenek törvények, stb. Sokszor gondolok arra, hogy az eszesebbje sokkal jobban keresne a versenyszférában, ehelyett ezt a sok sületlenséget kell hallgassa jóval kevesebb pénzért nap nap után. Az biztos, hogy én nem csinálnám és szerintem nincs messze az az idő, hogy a tehetségesebbje nem is fogja vállalni....na akkor lesz itt "jó" világ....szerintem már erősen a közelében vagyunk.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 15. 19:08 | Sorszám: 132
Tulajdonképpen igazad van.
De azért te is jócskán elfogult vagy, nem?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 15. 16:33 | Sorszám: 131
Éppen annyira vagy Jobbikos, mint ahogy itt mi néhányan Fideszesek vagyunk.
Te állandóan azt írod ránk, hogy ájult Fideszesek vagyunk, hát én most átvettem a gyakorlatodat és ájult Jobbikosnak neveztelek. Ha felhagysz a mi csesztetésünkkel, akkor én is felhagyok a tiéddel. Nem kell ájultnak lenni ahhoz, ha a véleményünk valamelyik párt irányába mutat. Szerintem van annyira önálló személyiség mind "glens", mind "mediator", és mind jómagam, de te is, hogy ájultság nélkül van véleményünk a dolgokról. Legfeljebb a miénk nem egyezik a tiéddel, emiatt nem kell állandóan előjönnöd az ájultsággal, nem gondolod?
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...