14:52:57
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Katinka
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 20:26 | Sorszám: 14
Nos, a mi Katinkánk egy kattintással megvehetné az egész Magyar Úszószövetséget.

Mégis mit kért Gyárfástól?
Egy öltözőt és egy mozgáselemző szoftvert.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 20:09 | Sorszám: 13
Hát én sem értem az egészet, biztos vagyok benne, hogy egyik fél sem mondja ki mit is akar igazán.

Hogy Katinkának miért fáj, hogy a budapesti olimpia arcának szeretnék, az végkép zagyva. Bár los angeles az egyik ellenfél....
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 20:06 | Sorszám: 12
Nincs semmi.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 19:58 | Sorszám: 11
Mi van?
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 19:13 | Sorszám: 10
Nabazmeg! Ez 1980!

Ugye azért a szigorú és tárgyilagos Gyárfás elismert és nemzetközi eredményeket 100 év óta elért úszóként elmondott véleményét nem vesszük irányadónak!?
Khm...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 18:44 | Sorszám: 9
http://musz.hu/cikkek/szervezet

A Magyar Úszó Szövetség szervezetének honlapján az utolsó bejegyzés 2014. 04. 27 .....
látszik, hogy nagyon hasznos munka folyik ott, gyorsan követik az eseményeket......
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 18:18 | Sorszám: 8
Idézet:
...Szerencsés helyzetben vagyok, hogy most kiállhatok azokért az úszókért is, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy felszólaljanak, mert attól félnek, hogy azt a minimális támogatást is elveszítik, amiben jelenleg részesülnek.

Tényleg szerencsés a helyzete, de qrvára igaza van! Megteheti, hogy ezt mondja!
Ki is az a Gyárfás?
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 17:51 | Sorszám: 7

nemzetisport.hu 2015.12.22 10:43 Frissítve: 2015.12.22 11:58
Úszás: Hosszú Katinka – Mégis, akkor mire van a magyar szövetség?

negyven rabló
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. január 06. 16:36 | Sorszám: 6
Azé' ez sem ennyire egyszerű ám!

Idézet:
Egy valamit tisztázzunk. Ez egy nagy összeg, sokkal több, mint amit korábban a szövetség a felkészülésemre fordított, de én a decemberi sajtótájékoztatómon nem pénzt kértem. Nem az volt a célom, hogy a saját bankszámlám növekedjen.

Idézet:
Én nem öltözőszekrényt kértem, hanem egy helyiséget, ahol elvégezhetem a regeneráló rutinomat. Nem kamerát kértem, ami felveszi az úszásomat és visszanézhetem, hanem egy mozgáselemző szoftvert.


Az egész sajtóban ma ez cikk látszik a legteljesebbnek: https://kuruc.info/r/2/153401/

Tessék végigolvasni!

Gyárfást amúgy nem minősíteném itt. Cseh Laci pár nappal ezelőtti nyilatkozatán és a többiek hallgatásán némileg csodálkozom kívülálló dilettánsként.

Láthatóan jót tett neki ez a házasság. Ha a férje-edzője az aki, akkor mi van?

Mindenesetre ő még nem egy Janics Natasa!


tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 16:15 | Sorszám: 5
Én is utálom Gyárfást a Napkelte című ámokfutásáért, de én sem értem Hosszú Katinkát. Az első sajtótájékoztatója (ami számomra derült égből villámcsapás volt) után Gyárfás nagyon visszafogottan nyilatkozott, sőt azt is lehetne mondani, hogy mindenben igazat adott Katinkának és teljes visszavonulót fújt saját magának.

Lehet, hogy jóval több pénzt akar a házaspár?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 15:32 | Sorszám: 4
Ezek a fiatal lányok nagyon befolyásolhatók sajnos, és nem mindig jó irányba fejlődnek.
Emlékszem, SOHA nem szégyelltem magyarságom annyira, mint egy Mo.-Bulgária teniszmeccsen, amikor Szávay Ági gúnyosan kinevette szerencsétlenkedő, lámer ellenfelét.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 15:11 | Sorszám: 3
Hát, eléggé undorító az a fazon, akivel mutatkozni szokott (férj ?).
Nem mintha Gyárfás kevésbé undorító volna ...
Szegény Katinka !
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 06. 14:17 | Sorszám: 2
(Tudom, hogy a disszidálást tagadja..... de lehet, hogy majd RÁKÉNYSZERÜL, és akkor milyen jól jön majd, hogy korábban tagadta: lám, nem akarta, de belehajszolták)

Gyárfásékat sem védem, félre ne értsétek. Megint kiderült, hogy nálunk még feudalizmus van jónéhány területen.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 06. 13:52 | Sorszám: 1
A sajtótájékoztatón megjelent Kiss László szövetségi kapitány is, aki kijelentette, hogy nyitottak az egyeztetésekre. Sőt, a helyszínen is megpróbált tárgyalásba bocsátkozni az úszónővel, aki faképnél hagyta azzal, hogy ezt a sajtótájékoztatót nem azért szervezték, hogy itt tárgyaljanak, mindennek megvan a módja és ideje.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 06. 13:52 | Sorszám: 0
Szerda délelőtt ismét sajtótájékoztatót tartott Hosszú Katinka, amin bejelentette, hogy nem fogadja el az úszószövetség által felajánlott 12 millió forintos felkészülési támogatást, amit ismét ahhoz kötöttek, hogy legyen 2017-es vizes vébé arca. Szerinte ezzel csak el akarják hallgattatni, ezért nyilvánosan összetépte a Gyárfásék által fölkínált szerződést.

Na most, az egész mögött nyilvánvalóan a férje áll. Borítékolom, hogy nem sokáig lesz már magyar állampolgár Katinka. Kivitelezhető, hogy Rióban már amerikai színekben induljon?
Sajnálom a lányt, teljesen aláveti magát a férje akaratának, aki bábként irányítja a háttérből.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...