14:49:10
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Schmitt Pál lejáratása
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 11:05 | Sorszám: 12
Azért talán nem kellene elfelejteni a KE-nek, hogy kétszeres olimpiai bajnok. Azt hiszem ezt az eredményt a 7 milliárd emberből kevesen mondhatják magukénak....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 11:05 | Sorszám: 12
Azért talán nem kellene elfelejteni a KE-nek, hogy kétszeres olimpiai bajnok. Azt hiszem ezt az eredményt a 7 milliárd emberből kevesen mondhatják magukénak....
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:38 | Sorszám: 11
Pereld be!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:38 | Sorszám: 11
Pereld be!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:38 | Sorszám: 10
Hát így van ez. Asszem jól tette Sch., hogy abbahagyta a cáfolást, mert van ott még a tarsolyban egy-két adu, amit eddig nem kellett előszedni.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:38 | Sorszám: 10
Hát így van ez. Asszem jól tette Sch., hogy abbahagyta a cáfolást, mert van ott még a tarsolyban egy-két adu, amit eddig nem kellett előszedni.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:37 | Sorszám: 9
Majd akkor tedd fel nekem ezt a kérdést, amikor pályázok a Köztársasági Elnök pozícióra.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:37 | Sorszám: 9
Majd akkor tedd fel nekem ezt a kérdést, amikor pályázok a Köztársasági Elnök pozícióra.
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:27 | Sorszám: 8
A saját szakdogámat egyszer elkérte a sógorom, hogy jár egy haverja levelezőn a tanárképzőre és most végez majd. Neki kéne, hogy elolvassa és majd jól elspekulál rajta, mivel nincs még meg a diplomája, de az álláshoz kéne az is. Mondom, mit tanít ez a koma majd? Á, nem akar tanítani, zsaru lesz majd, de ahhoz, hogy tiszt legyen kell egy diploma. A sógorom az közl.mérnök volt és a fickó a főnökének az öccse volt, jól ismerték egymást, bejártak egymás munkahelyére, ilyesmik. Vmi bonyolult párosításra járt az ürge a JUGYU-ra, pedagógia-mezgé szakos volt, így fértem bele a témába, a saját szakdogámmal. Mondtam, oké, de írjon vmi újabbat is bele, legalább dátumokat vagy mit. Na, hallod, ahogy te nem írtál bele semmi mást, úgy ez a fickó sem, de kapott rá egy ötöst és ment a zsarukhoz tisztnek.Meg is köszönte egy laza kézfogással, oszt jónapot.Szerintem rajta kívül a sógorom is jól járt a főnöknél egy kis külön stexszel, nekem meg végül is 8.Nagyjából 30-35 éve volt, inkább nem is emléxem.
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 10:27 | Sorszám: 8
A saját szakdogámat egyszer elkérte a sógorom, hogy jár egy haverja levelezőn a tanárképzőre és most végez majd. Neki kéne, hogy elolvassa és majd jól elspekulál rajta, mivel nincs még meg a diplomája, de az álláshoz kéne az is. Mondom, mit tanít ez a koma majd? Á, nem akar tanítani, zsaru lesz majd, de ahhoz, hogy tiszt legyen kell egy diploma. A sógorom az közl.mérnök volt és a fickó a főnökének az öccse volt, jól ismerték egymást, bejártak egymás munkahelyére, ilyesmik. Vmi bonyolult párosításra járt az ürge a JUGYU-ra, pedagógia-mezgé szakos volt, így fértem bele a témába, a saját szakdogámmal. Mondtam, oké, de írjon vmi újabbat is bele, legalább dátumokat vagy mit. Na, hallod, ahogy te nem írtál bele semmi mást, úgy ez a fickó sem, de kapott rá egy ötöst és ment a zsarukhoz tisztnek.Meg is köszönte egy laza kézfogással, oszt jónapot.Szerintem rajta kívül a sógorom is jól járt a főnöknél egy kis külön stexszel, nekem meg végül is 8.Nagyjából 30-35 éve volt, inkább nem is emléxem.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:43 | Sorszám: 7
Nehéz lehet az a karton ha 9 hónapig tartott leemelni. Nagyon sok pénzt kellett azért fizetni.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:43 | Sorszám: 7
Nehéz lehet az a karton ha 9 hónapig tartott leemelni. Nagyon sok pénzt kellett azért fizetni.
john batky
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:39 | Sorszám: 6
Így járhat az, akinek a pálgiuma simán átmegy a C-típusú átvilágításon. A kartonját bármikor le lehet emelni a polcról.
john batky
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:39 | Sorszám: 6
Így járhat az, akinek a pálgiuma simán átmegy a C-típusú átvilágításon. A kartonját bármikor le lehet emelni a polcról.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:38 | Sorszám: 5
Akkor is így gondolkodnál, ha veled kapcsolatban építenének föl egy ilyen hadjáratot? Behúznád a farkadat és elsompolyognál?
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:38 | Sorszám: 5
Akkor is így gondolkodnál, ha veled kapcsolatban építenének föl egy ilyen hadjáratot? Behúznád a farkadat és elsompolyognál?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:36 | Sorszám: 4
Minek? Megbukott oszt jónapot.
Akinek vaj van a fején, ne álljon a napra.
Nemigen tudsz már egyetlen mentő körülményt se felhozni mellette.
De minek is? kit érdekel egy káder kamu kisdoktorija? szarfűrészelés a poráért.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:36 | Sorszám: 4
Minek? Megbukott oszt jónapot.
Akinek vaj van a fején, ne álljon a napra.
Nemigen tudsz már egyetlen mentő körülményt se felhozni mellette.
De minek is? kit érdekel egy káder kamu kisdoktorija? szarfűrészelés a poráért.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:27 | Sorszám: 3
Azt hiszem, ezzel a témával majd akkor lesz értelme újra foglalkozni, ha a hivatalos bizottság megtette megállapításait.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 09:27 | Sorszám: 3
Azt hiszem, ezzel a témával majd akkor lesz értelme újra foglalkozni, ha a hivatalos bizottság megtette megállapításait.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 03:20 | Sorszám: 2
Akkor főpolgármester akart lenni Schmitt.....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 03:20 | Sorszám: 2
Akkor főpolgármester akart lenni Schmitt.....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 02:16 | Sorszám: 1
Nincs új a Nap alatt....mondja a közmondás.
Ezt a témát "fanyűvő" indította 2006-ban
Akkor főpolgármester akart lenni.....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. február 02. 02:16 | Sorszám: 1
Nincs új a Nap alatt....mondja a közmondás.
Ezt a témát "fanyűvő" indította 2006-ban
Akkor főpolgármester akart lenni.....
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...