11:42:49
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Elképesztő
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. április 29. 14:05 | Sorszám: 12
És van valami, ami csak most kezd igazán kibontakozni: a dzsentrivilág visszahozása. Urambátyám, sógorkomajóbarát, rokoni mutyik, Lőrincbátyám és Tiborczvejkó mértéktelen és felmérhetetlen gazdagodása. Ilyenmutyi-olyanmutyi. Trafik, föld, állami megrendelések.
Most ez a Questor-ügy se tiszta, szeretnék én látni egy listát, kik kaptak jó nagy befektetéseikre extra kamatokat az utóbbi tíz évben.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 29. 14:01 | Sorszám: 11
Meg a családi adókedvezmény, meg a rezsicsökkentés. Mivel érint, a pedagógusok béremelése is tetszik, de ahhoz tudni kell, hogy előtte nyomorszinten kerestek, úgyhogy lehet, egy másik kormány korábban emelt volna (de nem biztos).
Sokkal több jót nem látok.
Olyasmire gondolok, amit más kormány valószínűleg NEM (vagy nem így) lépett volna meg. Mert van, ami intézkedés kormánytól független, egyszerűen a környezet változása miatt szükségszerű.
De tudod mit, sorold a jó intézkedéseket, hátha kifelejtettem valamit.
Én meg mondok egy-két hülyeséget:
- KLIK (oktatás szétverése)
- egyetemi komisszárok
- közigazgatás leratyisítása (járások őskövületének felélesztése, önkormányzatok elsorvasztása)
- bankadó (nem a bankokat sajnálom, az összes rámhárítódik, és ezt elnézik nekik)
- a jogalkotás megcsúfolása (elfogadott és visszavont, vagy heteken belül módosított törvények)
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. április 29. 13:53 | Sorszám: 10
Nem úgy van a.
Csak a rosszat látod.
Bocsánat, van 1 kivétel: a Kodály Központ.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 29. 12:18 | Sorszám: 9
Nem az az elképesztő. Én egyszerű falusi gyerek vagyok, ha csövet tesznek elém, csövet látok.
Az az elképesztő, hogy te mást látsz ott, ahol pedig cső van, semmi más.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 29. 11:18 | Sorszám: 8
A csőlátásod valóban elképesztő.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 29. 11:09 | Sorszám: 7
Bizonybizony. És ezt elő is lehetett volna írni a mutyigyőztesek számára.
De gondolom, maga a tulaj is megcsinálta volna, ha ő van a pult mögött, vagy valamelyik családtagja. Dehát egy-egy ilyen csókos nyert 3-4 trafikot is.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 29. 10:43 | Sorszám: 6
Nem hőzöngeni kell kedves barátom, hanem okosan tervezni.
A sok hőzöngő között egy ismerősöm (nem mellesleg: foglalkozására nézve internet-
szolgáltató) halkan megjegyezte, hogy az elsötétített boltok biztonságát is meg
lehet oldani 1 db 40 ezer Ft értékű, rendőrségre bekötött riasztóval.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 29. 08:59 | Sorszám: 5
Ha nem halt volna meg egy szegény lány, most poénkodnék ezen, de így inkább annyit mondok, vérfagyasztó dolog ilyet mondani éppen agy ilyen eset után.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 29. 08:54 | Sorszám: 4
Nalátod.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 28. 12:24 | Sorszám: 3
Na ezt kapjátok ki!!!



Félreértésből fóliázzák a trafikokat

Ezt Kósa Lajos nyilatkozta az Origónak. A Fidesz ügyvezető alelnöke szerint a hatályos trafiktörvény csupán azt írja elő, hogy a dohánytermékek nem lehetnek szem előtt.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. április 27. 13:58 | Sorszám: 2
Nem tudom, de hogy közveszélyes elmebetegek, az bizonyosnak látszik.
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. április 27. 13:36 | Sorszám: 1
Nem voltak ezek beszívva?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. április 27. 13:18 | Sorszám: 0
Szerintetek ezek normálisak?

Nem lát viszont összefüggést a fólia és a rablások között a Dohányfüstmentes Egyesület. A szervezet közleménye szerint ha megfelelő védelem van egy üzletben, azt nem rabolják ki. Az egyesület szerint "a fóliák eltüntetése a dohányipar létérdeke, hogy minél többen lássák a cigisdobozokat, ami rászoktatja a gyerekeket a dohányzásra”.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...