13:29:37
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: El kell kapni a drogosokat!
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 19. 20:16 | Sorszám: 10
Akkor te most ezt egy kicsit nem értetted! Én is lehetek hibás, mert nem tettem ki a kacsintós szmájlit.

Az én meg... egy kicsit erős volt
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 19. 01:40 | Sorszám: 9
Én meg küldjelek el téged a jó büdös francba, te suttyó?
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 18. 22:05 | Sorszám: 8
Jól van, te is hülye vagy!
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 18. 11:07 | Sorszám: 7
http://vs.hu/kozelet/osszes/holnaptol-legalisan-kaphato-kannabiszos-e-cigi-12 ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 15. 22:50 | Sorszám: 6
Ráadásul az orvosok pecsétjén nem is címer van, hanem a nevük és a regisztrációs számuk.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 15. 13:44 | Sorszám: 5
Az éj folyamán Mercurius éleslátásával kiderült hogy hamisítvány a Tompika drogtesztje pl. a pecsét rajta a búzakalászos 1989. előtti címer
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 14. 17:26 | Sorszám: 4
Dehogy személyeskedés.
Fideszesbe belerúgni, lekutyapicsázni, azt mondani rá, hogy náluk még Hitler, Sztálin, Kádár és akárki is jobb, mint ezek a nyálgeci senkik, ez ma Magyarországon és a ballibsi rohadék gárda aknamunkája miatt már a világon is egy P.C. cselekedet.
Éljen a kommunizmus! Éljen Lenin és Sztálin! Éljen Rákosi! Gerő! Kádár és Biszku! Éljen Mao! és Éljen mindenki, csak ezek a nyomorult Fideszesek, élükön Orbánnal és Lázárral, na meg Rogánnal, ezek azonnal dögöljenek meg! Jöjjön Fletó, Bajnai, Gőgös és minden hülye vadbarom, csak Orbán tünjön el, örüljön, ha élve megússza, vigye a pereputtyát, Simicskát és Mészáros Lőrincet talán Szent Ilona szigetére, vagy még messzebb!
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 14. 15:46 | Sorszám: 3
ez nem személyiségi jog megsértése ?
http://orulunkvincent.blog.hu/2014/12/13/deutsch_tamas_drogtesztjenek_eredmen ...
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 13. 14:28 | Sorszám: 2
https://images.search.yahoo.com/yhs/search;_ylt=A0LEVir.PYxU0AoAPFQPxQt.;_ylu ...
brrr...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 09. 10:47 | Sorszám: 1
Információ a mérlegeleléshez:

Drogszürést hajmintából szokás végezmi. Hosszabb haj esetén akár háromévig visszamenőleg kimutatható.

Más országokban a felelőségtudattal rendelkező szülők is végeznek gyors drogteszteket gyermekieken.
Ezek az aznapi állapotot mutatják.Ezek a tesztek az amazon.com -on megvásárolhatók.

Ugyancsak on line szerzik be a gyógyulni vágyó drogosok is a tesztet, habár ha orvosi segítséget vennének
igénybe jobban járnának.

Még szellmesebb inováció a körömlakk, és persze újjlenyomatból is kimutatható a drog.

Színváltós körömlakkal buktatnák le a randidroggal erőszakolókat
Egyedi megoldással kívánja felvenni a harcot a nők italába drogot keverő és nemi erőszakot elkövető
férfiakkal az Észak-karolinai Állami Egyetem négy hallgatója....
... www.facebook.com/gbathori?fref=nf
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...