20:43:24
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Mi történik a nemzeti médiában?
... Elejére 1. lap 
Jethro
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. február 07. 18:41 | Sorszám: 10
Felismerte? Tényleg? Hát gratulálok, várhatott volna még vagy 10 évet ezzel a zseniális felismeréssel, amíg teljesen eljutunk Venezuela szintjére.
Simicska egy oligarcha, tökmindegy, hogy most összebalhézott a pajtásaival, azon kéne gondolkodni, hogy eddig mitől volt rendben, hogy számolatlanul vitte a pénzt.
Normális országokban nem attól függ, ki oszt szét mit, hogy a mininiszterelnök hogy ébred reggel, de hát normális országokban békemenet sincs.
orosz_hussalata
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. február 07. 18:13 | Sorszám: 9
Én úgy látom lázár az eu-s pénzek elosztásának irányítója ( jut is a tízéves gyerekének olyan lakásra, amire sokaknak több évtized után sem).
Már meggyőződésem, hogy jobb lett volna 2014-ben nem kétharmaddal nyerni.
mediator
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. február 07. 17:45 | Sorszám: 8
Eddig Simicska felügyelte az EU-s pénzek elosztását (is). Szerintem Orbán felismerte, hogy igen kóros állapotokat idézne elő, ha a következő évek 12 ezer milliárdját is ő osztaná szét a saját szája íze szerint, tehát másokat is oda kell engedni forráshoz. Simicska elárulva érzi magát, tombol, fröcsög, fenyegetőzik: na, ebben többen nem akartak eszközei és szócsövei lenni, felálltak, hazamentek.
küssszvágócsér
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 07. 16:39 | Sorszám: 7
Ne tessék nagyon örülni előre--minekelőtte 20 évre mindennek lehordták Simicskát. Okkal vagy ok nélkül mindegy. Önöknek legalábbis TÖKMINDEGY, mert önöknek csak a zavarkaltés volt mindég is a legfontosabb, s most is az. Mindenesetere ha Simicska kiszáll, majd ad pénzt Széles Gábor meg még sokan mások IS(!!!), EZ BIZTOS! Orbán DOKTOR tudja mit csinál, és amit csinál azt szuperjól csinálja, s csak az olyan tökfejek bosszankodnak ezen, mint a korlátolt ballib. Javaslom NE ÖRÜLJENEK nagyon s ne igyanak ELŐRE, a medve bőrére, mert ráfaragnak MINT MINDÉG!
A NEMZETI MÉDIA MEG MŰKÖDNI FOG, JOBBAN MINT MŰKÖDÖTT EDDIG. Ez biztos!
Jethro
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 06. 20:02 | Sorszám: 6
Nemzeti média...???


Ja, hogy a Simicska birodalom, egy pillanatra nem tudtam, mire gondolsz.
De hát látom, lassan kezd leesni...
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 06. 18:59 | Sorszám: 5
Akkor nem értünk egyet, mert én nem ezt írtam.


Egyre inkább meggyőződésem, hogy jobb lett volna egy 55%, mint a 66% 2014-ben.
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 06. 18:34 | Sorszám: 4
egyetértek ... sajnos többen már régebb óta nem nézzük a rémhírTV-t, izlésünknek jobban megfelel az echoTV
Turáni
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 06. 18:28 | Sorszám: 3
Semmilyen ellenzék nem okozhat olyan kárt, mint amit ez fog kiváltani.
Simicska mindent tud, minden Fideszesről.
Ráadásul nem az meghátrálos tipus.
Baromság volt kikezdeni vele. Néhány milliárdért a kormány abba médiába csapott bele, melyiknek köszönheti a hatalmát.
Baloldal meg röhög.
Az ország 8 évig nézte a baloldali belharcot, most három megnyert válsztás után nézhetik a jobb belharcot, remek. Biztos bukás, kár.
Pont oylan baromság, mint az itnernetadó.

orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 06. 17:56 | Sorszám: 2
Ha jól értem arról van szó, hogy Simicskának nagyon nem tetszik, hogy a kormány a retekklub adójának nagyobb részét a kisebbekre tolnák át.

Ha jól látom, akkor 2014 óta a kormány az ellenzék hiányában magát rugdossa tökön egyre nagyobb lendülettel.
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 06. 17:53 | Sorszám: 1
http://magyarhirlap.hu/cikk/16646/Bayer_Zsolt_Tenyleg
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 06. 17:39 | Sorszám: 0
MN, HírTV, Lánhíd rádió vezetése lemond?
Most mi történik?

Én még nem ismerem az okokat, de azt gondolom a 2010-es győzelemhez a lemondottaknak több közük van, mint lázárnak, rogánnak, és szijártónak összesen.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...