00:36:48
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Életmód
Téma: Öregedés ellen
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. április 08. 13:53 | Sorszám: 1168
Még leveleztem is vele privátban.
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. április 08. 10:13 | Sorszám: 1166
A fia írta be a hírt a FB-profiljára ...
"... tudta, hogy meg fog halni, és ezt szellemileg teljesen tisztán élte meg. Még felhívtam
azokat, akiket megkért, hogy szeretne velük beszélni. A kezei már cserbenhagyták, én
tartottam neki a telefont. Három hívást tudott összesen véghez vinni, utána elfáradt a
beszédtől. Megkért, hogy adjam át az üzenetet, hogy minden barátját nagyon szerette,
és arra is megkért, hogy senki ne bánkódjon, örüljön az életnek, vigyázzon mindenki
magára és a szeretteire... Azt is üzente, hogy neki a másvilágra költözés megváltás lesz,
szinte mindene fáj, elviselhetetlenül, még a morfium ellenére is. Puszil mindenkit és
köszöni, hogy utastársai voltak ezen a világon. Nekem hatalmas űrt hagyott, hiányzik....
Isten áldja meg őt."
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. április 08. 10:02 | Sorszám: 1165
Kicsit sejtettem.
Szegény.
Kitől tudtad meg?
Mind elmegyünk.
Ha te elmész, megszűnik a fórum is.


R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. április 08. 06:54 | Sorszám: 1164
Fórumtárs, legutóbb Békáscity néven írt ...
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. április 08. 02:12 | Sorszám: 1163
Ő ki volt?
gajo
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. április 07. 22:37 | Sorszám: 1162
Nyugodj békében!
pandala
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. április 05. 19:47 | Sorszám: 1161


Ajjaj, össze kéne szednem magam ....


https://www.youtube.com/watch?v=o625rylh3bY
Amazing 91 year old gymnast - Johanna Quaas

R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2020. március 19. 08:09 | Sorszám: 1160
Jácintia (1951-2019)
negyven rabló
Olvasta: 10 | Válasz | 2019. december 19. 16:36 | Sorszám: 1159
Olvastam az idézett cikket, nem is vitatom az állításait! Olvastam olyat is máshol, hogy volt már vagy (2)két olyan ember, aki fölébredt sok hónapos, vagy egy-két éves kómából. Őszintén kívánom, hogy Sumi is jöjjön vissza, de azért ne felejtsük, hogy ilyet csak Szegal Pisti tudott a valamelyik filmjében azt hiszem, hogy 7 év után. Nos, Sumi sajnos 6 évnél tart. Józan ember ilyenkor mit gondol? Meddig tarthat még?
Szerintem ez csúnya! Nagyon!
pandala
Olvasta: 10 | Válasz | 2019. december 19. 16:14 | Sorszám: 1158
Természetesen, tartalmaz! Csak nem úgy kell hozzáállni mindenhez, ahogy te szoktad, ha valami szerinted csúnya, vagy nem tetszik... ráadásul, kiragadva, és a lényeget totál eldobva... Ez a hsz. kapcsolódott a megelőzőhöz! Valamint (és ezért), az utolsó rész a lényeg!
negyven rabló
Olvasta: 10 | Válasz | 2019. december 19. 15:39 | Sorszám: 1157
"Végre jó hírek érkeztek Michael Schumacher állapotáról: ..."
Természetesen ez a "hír" egyetlen betűnyi újdonságot nem tartalmaz! Ráadásul ez a szenzációhajhász cím a józan emberek szemében az egész bulvársajtót a halál büdös fakaszájára küldi!
Képesek a semmiből, ismétlem: A semmiből cikket kanyarítani!

Értékelem, hogy ezzel kezdted:
pandala
Olvasta: 10 | Válasz | 2019. december 16. 13:01 | Sorszám: 1156

"Végre jó hírek érkeztek Michael Schumacher állapotáról: a volt csapatfőnöke szólalt meg
Szeretlek Magyarország - szmo.hu
2019. július 30.

Schumacher korábbi csapatfőnöke és jó barátja, Jean Todt a Radio Monte Carlónak adott interjújában többek közt azt mondta, hogy együtt nézett Forma 1 közvetítést a volt versenyzővel:

"Mindig óvatos vagyok ezekkel a kijelentésekkel, de valóban együtt néztem a futamot Michael Schumacherrel svájci otthonában".

Azt is elmondta, hogy Schumacher szerinte a lehető legjobb kezekben van, odafigyelnek rá.

"Nem adja fel, folytatja a harcot" – mondta Jean Todt."


https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/vegre-jo-hirek-erkeztek-michael-schumach ...
pandala
Olvasta: 10 | Válasz | 2019. december 14. 11:45 | Sorszám: 1155
Hmm, vajon Schumacherrel mi a helyzet? Van még esélye? ....
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 13. 20:10 | Sorszám: 1154
Idézet:
Kiderült, hogy gyógyítja magát az agyunk 10:10
Author: Nagy Nikoletta | Comments | Tudomány, agykutatás, idegrendszer, idegrendszeri betegségek, immunrendszer, magyar kutatók, stroke

Amikor megsérül egy agyterület – például egy fejet ért durva ütés vagy oxigénhiány következtében – rengeteg idegsejt szenved károsodást. A sérült sejteket helyre kell állítani, vagy ha ez már nem lehetséges, el kell takarítani. Ezt a munkát az agy fő immunsejtjei végzik, amelyeket mikrogliasejteknek neveznek.

Ezek az agyi immunsejtek állandóan járőröznek az agyban, és figyelik az idegsejtek állapotát. Sérülés esetén akár percek alatt körbeveszik a károsodott agyterületet, és bekebelezik a már elhalt vagy halálra ítélt idegsejteket. De hogyan tudják eldönteni ezek az agyi immunsejtek, hogy a sérült idegsejtek közül melyek vannak halálra ítélve, és melyek megmentésével érdemes még próbálkozni?

Az agy kertészei
....
https://24.hu/tudomany/2019/12/13/agy-gyogyitas-idegsejtek-immunsejtek-serule ...
negyven rabló
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 25. 20:16 | Sorszám: 1153
Még szép!
Persze nem voltam büdös, nem cseréltem szemüveget sosem mondta és nem is vágtam le az államról azt a kis izét, amit tulképpen a leginkább szeretett rajtam. Khm... Felmondtam neki, mert... csak!
Az öregedés meg csak a gyerekeimre és az unokáimra vonatkozik. Ez elég világos, nem?
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 21. 23:46 | Sorszám: 1152
S mit szólt ehhez a zöregedés? Szép csendben elkullogott? .. :-)
negyven rabló
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 19. 22:18 | Sorszám: 1151
Jól van, jól van, azt a kis izét már levágtam az államról, a szemüveget meg már kicseréltem, mert semmit nem láttam vele. (Elkezdtem ötféle desodort használni, mert barátnőm a Vasorrú Bába azt mondta, hogy büdös vagyok.)
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2019. november 19. 21:19 | Sorszám: 1150
Bocs gajo, te valamit egyszerűen nem akarsz érteni!
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 17. 23:45 | Sorszám: 1149
?
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 17. 23:42 | Sorszám: 1148
Te 113 éve magyar, gyalogoltál már negyven kilométert?
És ha 50 éve, meg 33 akkor mi is van? Semmi. Kici kisz kínai magyarka!
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 17. 23:29 | Sorszám: 1147
?? "Pár év ide vagy oda...."
Nincs ilyesmiről szó.
50 évvel ezelőtt lett postás. Nem hiszed?
Tehát 33 éves korában lett az...

( A napi 40-el mi a franc bajod van?? Arra is tudsz mondani valami tökéletes értelmetlenséget? )
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 17. 21:51 | Sorszám: 1146

113 éves magyar: Soha nem vagyok beteg, mert tisztítom az ereimet

https://hu.blabto.com/4405-amaranth-and-his-miraculous-properties.html
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. november 09. 21:32 | Sorszám: 1145
Számít valamit? Semmit! Pár év ide vagy oda....
A napi 40-ről diszkréten hallgatsz!

Szóval gagyi a hírecske!
pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2019. november 08. 19:07 | Sorszám: 1144
Nem csodálom h a vízünk eladásával kapcsolatban sem tudtál még adni semmi értelmes választ, ha még ezt az egyszerű cikket sem tudod értelmezni ...

"A Jekatyerina történetét először bemutató Russia Beyond szerint a nő kilencedik osztályban hagyta ott az iskolát, hogy besegíthessen a családjának, és véletlenül került a postára. Amikor a környék elöző postása nyugdíjba ment, Jekatyerina vette át tőle ezt a feladatot."

Nem olyan nehéz ezt a szöveget értelmezni. Nem kell hozzá egyetemi végzecccség....
50 évvel ezelőtt lett postás, amikor a nyugdíjba vonuló postásuktól átvette a feladatát.

( Amúgy, a másik 'fele' sem éppen "9 évesen", hanem a 9. osztályban. )
gajo
Olvasta: 7 | Válasz | 2019. november 08. 17:05 | Sorszám: 1143
Gagyi!

33 évesen lett postás ha 50 éve hordja li a leveleket. A cikk szerint 9 évesen lett postás

40 kilométer az 10 óra megállás nélkül. ráadásul "kis hegyi falvakban"

Érdekes, meghitt de nagy gagyi!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...