21:51:05
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Egészségügy
Téma: Agy
... Elejére 1. lap 
rintintin
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. szeptember 24. 19:27 | Sorszám: 93
Nem!
Még a saját fogkefémet is önözöm.
hümér
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. szeptember 24. 19:25 | Sorszám: 92
Még a sajátoddal sem tegeződsz?
rintintin
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. szeptember 24. 19:23 | Sorszám: 91
...Isten vélük!
hümér
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. szeptember 24. 19:19 | Sorszám: 90
elmentek otthonról ...
rintintin
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. szeptember 24. 15:41 | Sorszám: 89
Valóban "nem igénylem" a méltánylásomat Öntől--meg másoktól sem(!)-- de ha mégis "méltányol" azt keresztényi szerettel és nagyrabecsüléssel MEGKÖSZÖNÖM.
jojoba
Olvasta: 5 | Válasz | 2014. szeptember 24. 14:32 | Sorszám: 87
Látja Kedves Rintintin!
Én méltányolnám, ám ha nem igényli...
jojoba
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. szeptember 24. 14:30 | Sorszám: 86
Idézet:
A fórum-hozzászólás: publikáció, az egész világ olvashatja.


Már ha nem cenzúrázzák ki! Annak ellenére, hogy egyetlen kifogásolható képet, vagy hozzászólást sem tartalmaz!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 14:16 | Sorszám: 85
Nohát éppen egy tisztes családapához és boldog nagyapához méltatlan, inkább 1 éretlen
kölyökre jellemző, hogy bohócot csinál magából és nyegle módon semmibe veszi a beírásait
olvasók szempontjait.
Én is bosszantónak találom, hogyha vadidegenek tegeződnek. De mi, 1 fórum törzsközönsége
nem vagyunk egymás számára vadidegenek, inkább munkahelyi kollégákhoz, konkrétan: újság-
szerkesztőséghez hasonlítunk, nem érdemes fönntartanunk a magázódással jelzett, nyársat
nyelt hivatalos beszédmódot.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 12:50 | Sorszám: 84
Szerintem nem büntetés kilátásba helyezés a célja RK-nak, hanem hogy az Ön mondandóját jobb, ne adj' Isten elfogadható csomagolásban láthassuk.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 12:48 | Sorszám: 83
Én is sokmindenért "bosszankodom"--például azért, hogy sokan letegeznek annak dacára, hogy lassan 70 éves leszek--magam mögött tiszteségben hagyott élettel, 2 a felnőtt férfikorig fölnevelt diplomás egykori "gyermekkel", és 5 unokával.És az én bosszúságaimat nem méltányolja senki--mellesleg nem is igénylem.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 12:44 | Sorszám: 82
Biztos "így" helyes, ahogyan tanácsolni tetszik, ÉN AZONBAN MÉGSEM(!) FOGADOM MEG(!!!) E TANÁCSOKAT! Tessék érte megbüntetni úgy, ahogyan Önnek jólesik!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 08:26 | Sorszám: 81
A mondatot záró írásjel és a következő mondat kezdőbetűje közé tessék szóközt tenni.
És a túl hosszú, ömlesztett szöveg helyett időnként sortöréssel tagolni.
Elküldés előtt a Próba gombbal tessen a formátumot ellenőrizni: úgy nézzen ki, mint 1 csinos újságcikk.
A fórumozás újságírói munka.
A fórum-hozzászólás: publikáció, az egész világ olvashatja.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. szeptember 24. 08:19 | Sorszám: 80
Lehet vírus, lehet front.
Lássa orvos !
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 08:17 | Sorszám: 79
Marhaság, de nem ártatlan.
Mindenkit bosszant, a bosszúságuknak vérmérsékletünk szerint hangot adunk vagy
csak magunkban füstölgünk.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 07:53 | Sorszám: 78
Bocs! Kérném, had' írhassak MÉGIS(!) nagybetűkkel.(Is.Nagynéha.)
Én nem korlátozok senkit semmiben.Akkor nem értem, miért kéne engem korlátozni--pláne egy ilyen ártatlan marhaságban.
hümér
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 02:56 | Sorszám: 77
lehet, hidegfront érzékeny vagy...
nekem melegfront esetén szokott fájni ... :-(
http://www.idokep.hu/hoterkep
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 24. 02:37 | Sorszám: 76
fáj a fejem ... nem tudom hogy mi az oka ? ...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 15. 16:08 | Sorszám: 75
Bocs! Ne írjon nagybetűkkel!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 15. 16:01 | Sorszám: 74
Ez annyira egyszerű lenne: Ne írj nagybetűkkel!
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 13. 23:10 | Sorszám: 73
Ádámé is az volt.
Aztán mindenkinek fel kellett öltöznie.

panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 13. 21:59 | Sorszám: 72
Elköveted. És, ezt te is tudod. És, szándékosan teszed. Ez így még sokkal súlyosabb. Ne tedd!
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 13. 21:14 | Sorszám: 71
Eltelt egy év, újra advent van. A hónak még nyoma sincs, de hátha megesik rajtunk Holle anyó szíve, és kirázza a párnáit karácsonyra. Adventi ráhangolódásként ajánlom a tavaly ilyenkor született írásom, hisz az most is aktuális: Advent.

Mint már említettem múltkor, Új Medicinát tanulok, és ennek során találkozom eléggé meglepő dolgokkal is. Az egyik ilyen téma: nem kizárólag azok szenvednek az elme megbetegedésében, akik a zárt osztályon vannak, hanem mindnyájan beleeshetünk kisebb-nagyobb elmezavarokba, rövidebb-hosszabb időszakokra. Van aki tartósan úgy is marad, ha nem oldódnak meg a konfliktusai. Ezt boncolgatom ebben az írásban: Elmebetegségeről másképpen.

Az círás rávilágított különös magaviseledre KERETES, - a nagybetük iránti vonzalmadra, és amocskolódásra - annak is az alpári változatára.
Megjegyzem, tiltakozásod az észrevételekkel kapcsolatban, mármint, hogy normális vagy, nem meggyőző. Nézz szembe a betegségeddel!
Figyelemmel kísérlek és kívánom, hogy légy egyszerűen normális, mint Hamvas Béla Mágia Sutrájának embere.
Talán még nem késő, old meg a konfiktusodat szegény ember, a mai nap péntek 13. alkalmas kezdet...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 13. 08:25 | Sorszám: 70
NEM ORDIBÁLOK, CSAK NAGYBETŰKKEL IROK--DE EZT ELMONDTAM MÁR VAGY HÁROMEZERSZER.ÉS "EZT" MEGTESZEM A JÖVŐBEN IS! TETSZIK-NEM TETSZIK AKÁRKINEK.
ÚGYHOGY FÖLHIVOM A FIGYELÉMÉT: NE FIGYELMEZTESSEN OLYAN "VÉTEKRE", MELYET NEM KÖVETEK EL!
KERESZTKEM
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 22. 19:09 | Sorszám: 69
Ne ordibálj!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 22:56 | Sorszám: 68
MEZTELEN A SEGGED! VÉN BAROM.
keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...