00:33:16
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Szakmai
Téma: Bioinformika
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. november 13. 19:35 | Sorszám: 44
Nem! Tényleg nem!
Te tudsz egyetlen emberről is, aki nem halt meg? (Jézus is meghalt.)

A csodát tényleg nem várni kell, hanem tenni kell érte!
A mai körülményeink között mi fehér és nem fehér, kisebbségben lévő keresztények, keresztyének csak egyet tehetünk:

Álljunk lábra és végre merjük kimondani, hogy nem vagyunk kevesebbek mint az a többség amelyik kívülről jőve ránk akarja kényszeríteni tőlünk idegen életmódját!
Azt az elmebeteg EU kormányt pedig, amit mi, szaros/renegát/bőgatyás/kívülálló magyarok 10 millióan, a Szén és Acélközösség, a Közös Piac törekvéseinek tudatában boldogan vártunk és sosem választottunk meg, küldjük már el a halál... pengeéles kaszájára!
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 07. 10:35 | Sorszám: 43
Mindszenty bíboros is megmondta, hogy a csodát nem várni, hanem tenni kell.
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 07. 10:34 | Sorszám: 42
Ez bíztató.
De erre is vonatkozik az, mint ami az árvízből való kimenekülésre: a hit nem azt jelenti,
hogy ölbetett kézzel várjuk a segítséget.
Hanem azt, hogy gőzerővel dolgozunk az öregedés elleni gyógyszeren, mert erősen hiszünk
Jézus ígéretében.
menta
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. november 07. 10:21 | Sorszám: 41
Monda néki Jézus: Én vagyok a feltámadás és az élet: a ki hisz én bennem, ha meghal is, él; És a ki csak él és hisz én bennem, soha meg nem hal. Hiszed-é ezt?(Jn11.25,26)
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 07. 09:29 | Sorszám: 40
Nem szabad abból kiindulni, hogy eddig még mindenki meghalt !
Elérkezett az ideje, hogy ezen változtassunk !
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. november 07. 08:16 | Sorszám: 39
Nem szkeptikus vagyok, hanem realista!
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 07. 07:02 | Sorszám: 38
Ne légy szkeptikus !
Nem biztos, hogy meg fogok halni !
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. november 06. 22:25 | Sorszám: 37
Meg fogsz halni. Ők is meghaltak. A szüleid is meghalnak. A gyerekeid és az unokáid is!
Amíg viszont van élő ember a családban, addig minden elhalt élni fog! Ezért kell a családot személyes, önző módon gyarapítani!
(Na jó, úgy három generáció után azért erősen halványul az emlékünk...)
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 06. 21:03 | Sorszám: 36
Nohát ezaz !
Nekem azért nem szabad meghalnom, mert akkor elfelejtődnének a nagyszüleim !
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. november 06. 14:02 | Sorszám: 35
Most esett csak le, hogy a legfontosabbról beszéltél, ami a halálunk előtti magatartásunkat illeti:
Idézet:
Az evilágban gyűjtögetett kincseink: az emlékeink, a személyiségünk a halál után szétoszlik.
Porig ég a könyvtár.
A lelkünket a halálunk előtt adhatjuk át az ittmaradóknak.
Megsimogatjuk a vállát, ha elcsüggedt, egy finom süteménybe rejtőzünk, tiszta ingét
begomboljuk, amikor úgy érzi, nincs semmi remény, egy kis távoli fényt villantunk neki...

Ez nagyon jó, de sajnos igazolja az én álláspontomat, mely szerint: Ha lehunyjuk a szemünket, utána nincs tovább! Az utódainkban élünk tovább. Legföljebb két-három generáció alatt mindenki elfelejtődik, kivéve a nemzeti hősöket és Soros Gyurit.
menta
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. október 12. 22:31 | Sorszám: 34
A Magyar Innovációs Szövetség által meghirdetett ifjúsági tudományos versenyen első díjat nyert Kocsis Ábel és Bór Dorina találmánya. Ők egy olyan számítógépes szűrőberendezést alkottak, amelynek speciális programja a laptopon precízen megjeleníti a gerinc állapotát.
http://www.kisalfold.hu/soproni_hirek/gyartasra_var_a_soproni_diakok_talalman ...
menta
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. december 11. 23:22 | Sorszám: 33
engem néha elfelejt
R.András
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. december 08. 08:11 | Sorszám: 32
Mi vagyunk Isten emlékezete !
menta
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. november 23. 18:49 | Sorszám: 31
Isten emlékszik ránk : ))
*
a zokninak az ép fele meg elvész. Ilyen a világ! : )
Egyszer egy kedves gondolkodó azt mondta a hűségre meghatározásként: a csorba bögre
negyven rabló
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. november 23. 17:46 | Sorszám: 30
No, ez a valóság! Addig élünk, ameddig valaki emlékszik ránk!
R.András
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. november 23. 12:38 | Sorszám: 29
Utána az marad, amit a szeretteinknek átadtunk !
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. november 23. 12:32 | Sorszám: 28
Beleszaladtam ám a nem egészen normális világba, ugyanis a valóság az, hogy a zoknik párjának legtöbbször csak az egyik fele szokott kilyukadni!

A jeleket olvasni kell/ene!

Ha rámhúzta volna a takarót (nem húzta rám!), nem jól tette volna, ugyanis egész életében racionális, ugyanakkor érzelemdús, talán nervózus ember volt.

"A lélek a testnek a viselkedése." (Rendes Kis mondta ezt eggyel lejjebb.)
Ha ez igaz, akkor a lélek a testhez kötött valami, ami addig működik, amíg a test létezik. Utána nincs semmi!
R.András
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. november 23. 11:45 | Sorszám: 27
A testünk a forrás, a gyökér, amellyel a Léthez, az Atyához kapcsolódunk.
A szellemünk a Tudat, a képesség, hogy a Fiúval együtt szenvedjünk.
A lelkünk pedig a Vígasztaló, akit az Atyától és a Fiútól kapunk.
menta
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. november 23. 10:53 | Sorszám: 26
legalább szimmetrikus zoknik...
17-re: A jeleket olvasni kell. Lehet, hogy a takarót a leizzadt hátadra húzta, hogy ne fázzál meg.
18-ra: "A lélek a testtől függetlenül nem létezik. A lélek a testnek a viselkedése."

Nekem csak úgy megy ennek a megközelítése: test-lélek-szellem
A lélek a mediátor a test és a szellem közt. Sok múlik azon, hogy a testet szolgálja, vagy a szellemet. Ugyanakkor mégis a három az az Egy.
(egylényegű, hasonlóan nehéz megérteni és elmondani, mint a másik három, ami Egy és még szent is. Az Egy istenszinonima a régi görögöknél. Tetejébe: )

"Mindennek Buddha természete van" - mondják a keletiek, akik nem szoktak ezeken annyit racionálisan rágódni, mint a nyugatiak, intuitíve közelítik meg. Beszélni akkor sem könnyű róla, inkább csak versben, koanokban, paradoxonokban, tusrajzokban fejezik ki.


negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. november 23. 09:34 | Sorszám: 25
Mondjuk, ez igaz lehet...
Normális ember így tesz!
A nem egészen normális meg azon agyal, hogy kidobjon-e már végre egy pár zoknit, aminek mindkét tagja lyukas!
R.András
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. november 23. 09:16 | Sorszám: 24
Az evilágban gyűjtögetett kincseink: az emlékeink, a személyiségünk a halál után szétoszlik.
Porig ég a könyvtár.
A lelkünket a halálunk előtt adhatjuk át az ittmaradóknak.
Megsimogatjuk a vállát, ha elcsüggedt, egy finom süteménybe rejtőzünk, tiszta ingét
begomboljuk, amikor úgy érzi, nincs semmi remény, egy kis távoli fényt villantunk neki...
tótumfaktum
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. november 23. 05:01 | Sorszám: 23
Na és a lélekvándorlás?...
tótumfaktum
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. november 23. 04:59 | Sorszám: 22
Na, eszembe jutott egy másik - a 'definíció' alapján egy kissé szűkített - elnevezés is :
Carbonprogrammatics (Karbonprogrammatika)
Vagy, lehetne egyszerűen: Carbonology (Karbonológia) :-)
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. november 23. 00:04 | Sorszám: 21
Zsoltárok könyve?
Sosem volt semmilyen érzésem vele!
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. november 23. 00:00 | Sorszám: 20
Igy hát a halál után nincs semmi!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...