21:08:31
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: foci VB - ollé !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 14. 08:23 | Sorszám: 177
Ja, most hogy mondod: az amerikai csapatok talán túlzottan is tisztelték őket és elkényelmesedtek. Ezek a durvalelkű friccek meg leszarták a tekintélyt oszt ajtóstul rontottak a házba. Hát szabad ilyet megengedni? visszaéltek a vendégjoggal.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 14. 08:19 | Sorszám: 176
Ja, a zEU-tól kaptak egy tizest. Nyilván, jóváhagyta a Bizoccság!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 14. 07:39 | Sorszám: 175
Nade a brazilok...... már-már magyar színvonalon teljesítenek. Két meccsen tíz kapott gól, azt mán jegyzik Közép-ajrópában is
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 14. 07:37 | Sorszám: 174
Megmondtam, hogy ez a digó bíró tökhülye. Ettől az esettől eltekintve is összevissza fújt sok esetben.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 14. 07:36 | Sorszám: 173
Asszem épeszű ember nemigen vitatja, hogy a legjobb csapat nyert. És talán azt se, hogy a három legjobb csapatból kettő játszotta a döntőt.
A foci jövője szempontjából nagyon jó végeredmény született: ha a betonvédekezés diadalmaskodott volna, akkor megint nézhettünk volna tíz-tizenöt évig unalmas meccseket.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 14. 06:58 | Sorszám: 172
Gratula a sógoroknak !
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 13. 23:03 | Sorszám: 171
szerintem, a kék vállal fellökte a zöldet ..
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 13. 22:23 | Sorszám: 170


Az ész megáll ettől a bíráskodástól.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 12. 10:50 | Sorszám: 169
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=655231517895090&set=a.506596589425251 ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 15:12 | Sorszám: 168
Bild:
„Egész Brazília velünk van. Sok szerencsét az ezüstéremhez, argentinok! Messiéknek ennyi nem lesz
elég Rióban. Míg a németek szenzációs focival varázsolták el a világot, Hollandia és Argentína szörnyű
120 percet produkált. Gála helyett szenvedés volt, minden pillanatban lehetett érezni a kudarctól való
félelmet. Az embernek az volt az érzése, hogy egyik csapat sem akart igazán bejutni a döntőbe –
hogy ne blamálja magát ott a németek ellen.”
... http://erdely.ma/sport.php?id=168236&cim=vb_2014_mire_megy_a_gyava_argentina_ ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 08:08 | Sorszám: 167
A másik meccsről csakannyit mondok, hogy bárki ellen dícséretes idegenben 4-1-re nyerni, de.... de ha a nagyanyám áll a máltai kapuban, akkor max. 2-1.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 08:06 | Sorszám: 166
Most jobban megnéztem az összefoglalót, hát a Fradi második gólja orbitális nagy les volt.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 07:26 | Sorszám: 165
(most az komoly, hogy a Fradi karmestere egy KUKURUZOVICS nevű horvát-svájci csávó? poénnak nem rossz, nade azért.....)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 07:24 | Sorszám: 164
Emberek, ünnepeljünk!!!
Mindkét kupacsapatunk bravúrosan továbbjutott a legkiválóbb máltai élcsapatok ellen!!!
A Diósgyőr egyenesen kettős győzelemmel, ami már-már felfoghatatlan teljesítmény.
A Fradi kicsit megszenvedett ugyan, és a kinti meccs alapján nem is volt jobb ellenfelénél, a továbbjutást se nagyon érdemelte meg, nadehát a jó csapatnak van szerencséje aszongyák.
Én a Parlament helyében mára munkaszüneti napot rendelnék el, hadd tóduljon a tömeg az utcákra, és folyjon a pezsgő!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 10. 10:20 | Sorszám: 163
Ha ezelőtt 20 évvel azt mondja valaki, hogy a 2014-es vébén a németek játsszák majd a legjobb focit.... hát nagyot néztem volna.
Dehát az emberek szeretnek sztereotípiákban gondolkodni.
brazilok - brilliáns technikára épülő, pazar támadójáték (valójában: darabos, durvaságig kemény agresszív foci, elöl mindent Neymartól várnak)
argentinok - ugyanez a legenda (valójában pedig szinte tökéletesen záró betonvédekezés, játék-tördelés, elöl mindent Messitől várnak)
angolok - ívelgetés (valójában meccsenként nem hiszem, hogy kettőnél több ívelést csináltak volna, csak kifogtak két antifocit játszó csapatot a csoportjukba)
németek - rakkolós fantáziátlan erőfoci (valójában kreatív támadójáték, sok passzal és tökéletes technikával)
magyarok - technikás, ötletes foci (valójában: egy határ szar)
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 10. 10:12 | Sorszám: 162
Én sem bírtam, félidőben én is lefeküdtem. Mondjuk én végig a németeknek drukkoltam és a döntőt tuti megnézem.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 10. 07:19 | Sorszám: 161
Na ezt a fostengert, ami a tegnapi meccs volt..... félidőben lefeküdtem aludni.
Megértük immár, hogy az egész mezőnyben a friccek játsszák a legszebb és legjobb focit.
Ezek a pöcsfej argentinok újra feltalálták a catenacciót, legyenek átkozottak hetedíziglen.
Immár nem tehet mást, aki szereti a futballt, minden erejével drukkol a németeknek. És fohászkodik, hogy nehogy újra elterjedjen Európában ez az argentin mintájú foci.
Nem akarok most utánaszámolni, de szerintem a németek ezen a vébén eddig vagy háromszor annyi gólt lőttek, mint az argentinok.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 22:01 | Sorszám: 160
Hajrá, Fidesz!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 09:26 | Sorszám: 159
Vb-2014 – David Luiz elnézést kért a brazil néptől
Forrás: nemzetisport.hu
„Örömöt akartunk okozni az embereknek. Azoknak az embereknek, akik ezen az estén rengeteget szenvedtek. Sajnos nem sikerült bejutnunk a döntőbe, ezért minden braziltól elnézést kérek. Szerettem volna boldogan látni az embereket. Mindenki tudja, milyen fontos volt a számomra, hogy mosolyt csaljunk a szurkolóink arcára”
... http://erdely.ma/sport.php?id=168102&cim=vb_2014_david_luiz_elnezest_kert_a_b ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 08:39 | Sorszám: 158
Milyen intelligensek az argentinok:
http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/video-morbid-viccet-csinalnak-neymarb ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 08:17 | Sorszám: 157
Zavargások Brazíliában:

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 07:26 | Sorszám: 156
OFF
A magyar U19 kikapott - Üzbegisztántól.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 07:25 | Sorszám: 155
Na, ezt a meccset nincs a Világegyetemben olyan FIFA vagy olyan bíró, aki el tudta volna csalni.
Scolari ugyanazzal a - Kolumbia ellen már megcsodált - durvaságig kemény erőfutballal próbálkozott, csakhogy a friccek nem mentek bele ebbe a csapdába. Scolari elfelejtette, hogy a Bayernnél egy éve ott van Guardiola, aki megtanította csapatát a spanyol strandfoci alapjaira. Ott ez nemigen jött be, elbukták a BL-t, de a válogatott profitál belőle, vegyítik a hagyományos stílusukkal. És ahogy a spanyolok fénykorukban az ellenük erőfocival próbálkozókat kíméletlenül kimajmolták, a friccek is ezt tették csóró brazilokkal. Azok meg csak néztek bambán, hogy hiába készültek rá, nincs kivel ütközni, és csak nyomozzák a labdát.
Nagyon bíztam benne, hogy tízes lesz a vége, de a második félidőben csak a német cserék erősködtek már.

De megtudtam egy titkot, pssszt, ne terjesszétek: a brazilok magyar szaktanácsadókat alkalmaztak a felkészülés során!!!

És még egy: Kis Károllyal a kispadon simán nyertek volna a brazilok!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 06:49 | Sorszám: 154
Megnézted felvételről is kétszer? Vagy csak nézegetted a brazil utcákat, hogy kivonultak-e már?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 06:48 | Sorszám: 153
A kora reggeli hírek még nem szóltak vérengzésről. Még a sokk hatása alatt van Brazília. Örültem az első, a második és a harmadik gólnak. Onnantól kezdve azonban már nem volt sportértéke a látottaknak. Nagyon sajnáltam a brazilokat. Kár, hogy ebben a sportágban nincs bedobott törölköző.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...