16:53:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: foci VB - ollé !
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 15:12 | Sorszám: 168
Bild:
„Egész Brazília velünk van. Sok szerencsét az ezüstéremhez, argentinok! Messiéknek ennyi nem lesz
elég Rióban. Míg a németek szenzációs focival varázsolták el a világot, Hollandia és Argentína szörnyű
120 percet produkált. Gála helyett szenvedés volt, minden pillanatban lehetett érezni a kudarctól való
félelmet. Az embernek az volt az érzése, hogy egyik csapat sem akart igazán bejutni a döntőbe –
hogy ne blamálja magát ott a németek ellen.”
... http://erdely.ma/sport.php?id=168236&cim=vb_2014_mire_megy_a_gyava_argentina_ ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 08:08 | Sorszám: 167
A másik meccsről csakannyit mondok, hogy bárki ellen dícséretes idegenben 4-1-re nyerni, de.... de ha a nagyanyám áll a máltai kapuban, akkor max. 2-1.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 08:06 | Sorszám: 166
Most jobban megnéztem az összefoglalót, hát a Fradi második gólja orbitális nagy les volt.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 07:26 | Sorszám: 165
(most az komoly, hogy a Fradi karmestere egy KUKURUZOVICS nevű horvát-svájci csávó? poénnak nem rossz, nade azért.....)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 11. 07:24 | Sorszám: 164
Emberek, ünnepeljünk!!!
Mindkét kupacsapatunk bravúrosan továbbjutott a legkiválóbb máltai élcsapatok ellen!!!
A Diósgyőr egyenesen kettős győzelemmel, ami már-már felfoghatatlan teljesítmény.
A Fradi kicsit megszenvedett ugyan, és a kinti meccs alapján nem is volt jobb ellenfelénél, a továbbjutást se nagyon érdemelte meg, nadehát a jó csapatnak van szerencséje aszongyák.
Én a Parlament helyében mára munkaszüneti napot rendelnék el, hadd tóduljon a tömeg az utcákra, és folyjon a pezsgő!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 10. 10:20 | Sorszám: 163
Ha ezelőtt 20 évvel azt mondja valaki, hogy a 2014-es vébén a németek játsszák majd a legjobb focit.... hát nagyot néztem volna.
Dehát az emberek szeretnek sztereotípiákban gondolkodni.
brazilok - brilliáns technikára épülő, pazar támadójáték (valójában: darabos, durvaságig kemény agresszív foci, elöl mindent Neymartól várnak)
argentinok - ugyanez a legenda (valójában pedig szinte tökéletesen záró betonvédekezés, játék-tördelés, elöl mindent Messitől várnak)
angolok - ívelgetés (valójában meccsenként nem hiszem, hogy kettőnél több ívelést csináltak volna, csak kifogtak két antifocit játszó csapatot a csoportjukba)
németek - rakkolós fantáziátlan erőfoci (valójában kreatív támadójáték, sok passzal és tökéletes technikával)
magyarok - technikás, ötletes foci (valójában: egy határ szar)
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 10. 10:12 | Sorszám: 162
Én sem bírtam, félidőben én is lefeküdtem. Mondjuk én végig a németeknek drukkoltam és a döntőt tuti megnézem.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 10. 07:19 | Sorszám: 161
Na ezt a fostengert, ami a tegnapi meccs volt..... félidőben lefeküdtem aludni.
Megértük immár, hogy az egész mezőnyben a friccek játsszák a legszebb és legjobb focit.
Ezek a pöcsfej argentinok újra feltalálták a catenacciót, legyenek átkozottak hetedíziglen.
Immár nem tehet mást, aki szereti a futballt, minden erejével drukkol a németeknek. És fohászkodik, hogy nehogy újra elterjedjen Európában ez az argentin mintájú foci.
Nem akarok most utánaszámolni, de szerintem a németek ezen a vébén eddig vagy háromszor annyi gólt lőttek, mint az argentinok.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 22:01 | Sorszám: 160
Hajrá, Fidesz!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 09:26 | Sorszám: 159
Vb-2014 – David Luiz elnézést kért a brazil néptől
Forrás: nemzetisport.hu
„Örömöt akartunk okozni az embereknek. Azoknak az embereknek, akik ezen az estén rengeteget szenvedtek. Sajnos nem sikerült bejutnunk a döntőbe, ezért minden braziltól elnézést kérek. Szerettem volna boldogan látni az embereket. Mindenki tudja, milyen fontos volt a számomra, hogy mosolyt csaljunk a szurkolóink arcára”
... http://erdely.ma/sport.php?id=168102&cim=vb_2014_david_luiz_elnezest_kert_a_b ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 08:39 | Sorszám: 158
Milyen intelligensek az argentinok:
http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/video-morbid-viccet-csinalnak-neymarb ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 08:17 | Sorszám: 157
Zavargások Brazíliában:

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 07:26 | Sorszám: 156
OFF
A magyar U19 kikapott - Üzbegisztántól.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 07:25 | Sorszám: 155
Na, ezt a meccset nincs a Világegyetemben olyan FIFA vagy olyan bíró, aki el tudta volna csalni.
Scolari ugyanazzal a - Kolumbia ellen már megcsodált - durvaságig kemény erőfutballal próbálkozott, csakhogy a friccek nem mentek bele ebbe a csapdába. Scolari elfelejtette, hogy a Bayernnél egy éve ott van Guardiola, aki megtanította csapatát a spanyol strandfoci alapjaira. Ott ez nemigen jött be, elbukták a BL-t, de a válogatott profitál belőle, vegyítik a hagyományos stílusukkal. És ahogy a spanyolok fénykorukban az ellenük erőfocival próbálkozókat kíméletlenül kimajmolták, a friccek is ezt tették csóró brazilokkal. Azok meg csak néztek bambán, hogy hiába készültek rá, nincs kivel ütközni, és csak nyomozzák a labdát.
Nagyon bíztam benne, hogy tízes lesz a vége, de a második félidőben csak a német cserék erősködtek már.

De megtudtam egy titkot, pssszt, ne terjesszétek: a brazilok magyar szaktanácsadókat alkalmaztak a felkészülés során!!!

És még egy: Kis Károllyal a kispadon simán nyertek volna a brazilok!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 06:49 | Sorszám: 154
Megnézted felvételről is kétszer? Vagy csak nézegetted a brazil utcákat, hogy kivonultak-e már?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 06:48 | Sorszám: 153
A kora reggeli hírek még nem szóltak vérengzésről. Még a sokk hatása alatt van Brazília. Örültem az első, a második és a harmadik gólnak. Onnantól kezdve azonban már nem volt sportértéke a látottaknak. Nagyon sajnáltam a brazilokat. Kár, hogy ebben a sportágban nincs bedobott törölköző.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 09. 03:39 | Sorszám: 152
Nem érdekel a foci. Most már egészen biztos.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 23:36 | Sorszám: 151
Én tartok tőle, hogy vér fog folyni.
Hogy a sajátjaikat, vagy mást ér majd erőszak, azt nem lehet tudni.

Emlékszünk a Kolumbiaira, akit egy kihagyott tizenegyes miatt lőttek le otthon.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 22:40 | Sorszám: 150
Bontják már a stadiont ?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 22:31 | Sorszám: 149
Irapuato
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 21:56 | Sorszám: 148
Az Özil, Khedira, Boateng hármas látványosan nem énekli a himnuszt. A Brazilok viszont mind teljes erőbedobással.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 08. 15:50 | Sorszám: 147
Valamit - lehet egyébként, hogy nem is tudatosan - nagyon jól oktatnak a kisfocistáknak a gauchók. És biztos, hogy azok az edzők még nem nagymenő celebek, hanem tesitanárok lehetnek. Az ő képzésüket kéne átvenni. De a mi tesitanáraink még általában focizni se tudnak, itt Mucsán vagy karatéjoznak, vagy kéziznek, vagy futóbolondok, vagy cselgáncsoznak. A foci mintha tiltott szenvedély lenne.
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 08. 15:40 | Sorszám: 146
Én alapvetően nem vagyok híve a nagy külföldi importnak a sportban, de a hazai labdarúgás mocsara olyan mély és bűzös, hogy itthoni "szakember" nem képes azt felkavarni. Mindig egymás hátát veregetik.
Egy bármilyen nemzetközi szinten eredményt felmutató szakember sokat segíthet, de csak akkor ha nem celeb (máteusz), nem a simlis ügyeit intézi, hanem valóban edz. Egyébként pedig a legtöbb légiós azt mondja, már gyerekként le vannak maradva, úgyhogy a kicsiknél kéne valamit kezdeni. Ezzel teljesen egyetértek. Tele vagyunk 25 éves "ifjú tehetséggel" (érted, Neymar most 22), aki az elmúlt 7-8 évben semmit nem fejlődött.
pl. ne szálljon el magától aki tud három egyeneset rúgni a labdába.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 15:27 | Sorszám: 145
Na és mi a véredényed az argentin-felvetésemről? Két-három edzőképző szakmukit megérné szerződtetni a TF-re nem?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 15:26 | Sorszám: 144
Kis Károly inkább egyetlen olyan hazai edzőt mondjon, aki elért bármi értékelhetőt, mondjuk az elmúlt tíz évben.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...