22:49:14
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: foci VB - ollé !
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 08. 07:16 | Sorszám: 136
A mai meccs kapcsán.
Tippem: kamu 11-es Brazíliának, és/vagy kiállítás a németeknél.
Anyagilag hihetetlenül jól alakul a FIFA számára a VB. Most meg akkora hisztéria lett Neymar körül, hogy minden eurócentet másfélszeres szorzóval lehet a bevételek közt kalkulálni. De egyszerűen MUSZÁJ Brazíliának döntőbe jutni. Igaz, elmarad a Neymar-Messi párviadal, de cserébe lesz egy Hős Brazil Csapat, amely történelmet ír stb-stb. Ez se rossz opció.
Ki lesz a bíró, nézzük csak.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 07. 11:13 | Sorszám: 135
Koszta Rikkának is ideje volt már kiesnie. Ezzel az antifutballal az agyamra mentek utóbb, bár tényleg le a kalappal, ha nem ezt erőltették hanem játszottak, az is jól ment nekik. Nagy kár volt és szerintem elhibázott taktika a hollandok ellen végig bekkelni. A lökött narancsosok a meccs végén vidáman eldönthették volna, ha a Vén Párszi nem részegen megy föl a pályára. Bár két óra alatt akár ki is józanodhatott volna.
Egyébként ez amit a focielitbe tartozó játékosokkal csinálnak, a rabszolgaság legocsmányabb időszakára hasonlít. Azzal a különbséggel, hogy most csillagászati pénzeket adnak a játékosoknak cserébe, hogy tönkreteszik magukat harminc éves korukra. Kimennek a vébére, elhasználtan, sérülten és sérülékenyen, a közönség várja tőlük a csodát. Az ellenfél meg sarabolja őket. Az is érthető amúgy, őtőlük is csodát várnak.
Nincs mese: el kell törölni az egyenes kiesést, az egészet úgy csinálni, mint a kézilabdatornákon.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 06. 09:03 | Sorszám: 134
" Pont került a Suarez ügy végére, 79 millióért jön a Barcelonához értesült a TV3 "
http://barcanoticias.blog.hu/2014/07/05/megszuletett_a_megallapodas_luis_suar ...

panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 05. 23:48 | Sorszám: 133
Ne magázz, ordibáló egér!! :-D
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 05. 20:30 | Sorszám: 132
Ha nem törlik el az egyenes kiesést, a legközelebbi vébét csak a csoportkör végéig nézem.
Ez a mai, argentin-belga meccs annyira kínosan szar volt, hogy elmondani is lehetetlen. Mikor az elején berúgták azt a mázlista gólt, elkeseredtem, mert tudtam: most 80 perc időhúzás lesz. A belgák nem elég rutinosak, hogy ez ellen tegyenek valamit.
Az olasz bíró meg rendszeresen megette az argentin VÉDŐK műeséseit, minden akció, ami nem volt les, azzal végződött: szabadrúgás kifelé!
Ezzel akarják a döntőt vezettetni? nahisz, ennél Kassai is jobb.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 05. 17:24 | Sorszám: 131
Na szegény Neymart kifektették. Amit kapott, az még K1-ben is szabálytalan. Persze feltehetőleg nem szándékos volt, inkább csak olyan megfélemlítő célzatú.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 05. 10:48 | Sorszám: 130
ÖNÖN KIVÜL NEM "ORDIBÁL" ITT SENKI.TE VISZONT NE TEGEZZ!
k.k.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 05. 00:30 | Sorszám: 129
Ne ordibálj, te fába szorult!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 20:10 | Sorszám: 128
Az is megnyugtató, ha bárki mondja, mert biztos butaság.Csak az az okosság, AMIT ÉN ÉS CSAKIS ÉN MONDOK!
EZ MÁN' CSAK IGY MEGYEN....
K.K.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 20:05 | Sorszám: 127
De hisz', nem én mondom!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 19:59 | Sorszám: 126
Megnyugtató, ha ön mondja.
k.k.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 18:17 | Sorszám: 125
Te nem jutsz be, az biztos!
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 04. 17:51 | Sorszám: 124
"Aki nem lesz olyan kicsinnyé(!!!), mint ezek a gyermekek, soha nem jut be a Mennyeknek Országába"--mondotta Jó Mesterünk, Jézus Krisztus.
k.k.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 16:36 | Sorszám: 123
Há', igen, te valóban kicsi vagy, szabad szemmel nem is látható.. :-D
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 16:30 | Sorszám: 122
Régen volt egy olyan polgári közmondás, hogy:
"AKI A KICSIT NEM BECSÜLI, AZ A NAGYOT NEM ÉRDEMLI!"
Ezt a közmondást mifelénk űgy modositották a diósgyőrvasgyári jó proli kohászok, hogyasszongya:
"AKI A KICSIT NEM BÖCSÜLI, ANNAK LÓF..T A S..ÉBE!"
lLehet mostmán finomkodni, meg narcissztikusan szörnyűlködni, meg minden ilyesmit.
k.k.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:59 | Sorszám: 121
Az, hogy "Tanuljunk kicsik lenni" az gennyes szar maszop POLITIKA, a' la Kovács László.
Amiről én beszélek az SPORT és SPORTTÖRTÉNELEM.Mert! Csapatom a DVTK sohasem volt ú.n. "nagycsapat", az 50'-es évek aranycsapatos időiben meg különösen nem.
Úgyhogy nekünk a KISCSAPAT MIVOLTOT NEM KÖLL TANULNI! Mi kiscsapat voltunk 1910,. az alapitásunk óta csaknem mindég.Úgyhogy ránk ez a politikus szöveg nem érvényes--tekintve hogy mi mindég is kicsik voltunk--nem köll tanulnunk.
k.k.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:46 | Sorszám: 120
"nem baj, a győzelem és a 3 pont megvan."

Ez unfair-play díjra esélyes szöveg.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:41 | Sorszám: 119
Ezt valaki úgy mondta, hogy "Tanuljunk meg kicsik lenni"

((( Ja basszus egész Máltának annyi lakosa van, mint a három legnagyobb budapesti kerületnek összesen))
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:21 | Sorszám: 118
Egy kissé azt hiszem el tetszenek tájolódva lenni.
Talán arra is lehetne egy pillanatra visszagondolni, amikor Újpeten az Újpest 0:4-re kikapott a lichtenstein-i Vaduz-tól.Egyrészt.
Másrészt én igenis örültem a DVTK tegnapi Debrecenben lejátszott meccse eredményének.Miért?
Mert: SZEGÉNY EMBER VIZZEL FŐZ! Ha ez van akkor: örüljünk annak aminek még lehet.
A Szombathely vagy a Békéscsaba még idáig se jutott....s kérdés, a Fradi meddig jut? Reméljük, minél tovább.
Mi keserű és szegény diósgyőri prolik megtanúltunk örülni a kevésnek is.És nem hadovázunk nagyképűen, mert a játéknak tényléeg nem örültünk, de az eredménynek igen.
Aki ezeket a gondolatokat nem érti meg az LELKISZEGÉNY. Igy még az is lehet, hogy ő is boldog---a maga móggyán.
k.k.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 13:23 | Sorszám: 117
Hoppszi!! mea culpa.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 13:21 | Sorszám: 116
Ebben tévedsz, ez ugyanis az én elméletem .
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 10:22 | Sorszám: 115
Hát ez az. Van egy elméletem erre: néhány klub remek pénzmosoda lehet, ezért érdemes fenntartani őket.
merthogy ésszerű indoka nincsen ennek. Innen nincs lejjebb, elértük a gödör fenekét.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 10:14 | Sorszám: 114
Nem hiszem el, hogy ezeket ezért a játékért fizetik, ráadásul igen jól.
Ezért a szintért külföldről bárkit idehozni vétek. A repülőjegy árát nem éri meg.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 09:12 | Sorszám: 113
Mégis van egy gondolatom, úgy látszik még, mindig mérges vagyok: a DVTK-szurkereknek minden elismerésem. Példaértékű szurkolás a semminek.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 09:07 | Sorszám: 112
Azt hittem, hogy a tegnapi mérkőzés nem tartogat már számomra meglepetést. A mérkőzés végén lekapcsoltam a TV-t, ma reggel viszont elolvastam a nyilatkozatokat. Szivics mester dicsérte a csapatot, tetszett az, amit látott. Dióhéjban ennyit mondott. Na, ez a másik szégyen itt. Helyébe elrebegtem volna valami bocsánatfélét, vagy csak nyeltem volna nagyokat.
Még ami eszembe jutott, s többet nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni: Hallgatom a szpíkert a lefújás pillanatában, nem szó szerint, de a lényeg: "nem baj, a győzelem és a 3 pont megvan."
Az ilyennek szögre kéne akasztania a mikrofont. Meg elfelejtenie, hogy a labdarúgáshoz, a nemzetközi kupák szabályzataihoz valaha is hozzászólt.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...