09:09:21
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Foci
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 17. 14:47 | Sorszám: 265
Hajjaj, a Telekom feketeseggű lett, mi lesz a Fradival?

mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 15. 21:34 | Sorszám: 264
Például Litauszkit beválogatnám, ez egy nagyon fegyelmezett és irtózatosan kemény védő. Böde esetében ártatlan volt, semmi sanda célzás nem volt szándékom, Böde azon kevés fradisták egyike, akit kedvelek.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 15. 21:32 | Sorszám: 263
Beszéjjünk az EB-ről is.
Nem is hallottam még senkitől, pedig nagyon fontos, hogy a meccsek sorrendjével is irtózatos mázlink van.
Tulajdonképpen mindent egy lapra feltéve az első meccsre kell - és elég!!!! - összpontosítanunk.
Ugyanis.
A portugáloknak az első meccsen nyerniük kell, a legveszélyesebb ellenfelük ellen.
Ha valami csoda, vagy 48-as dac segítségével megverjük a hansikat, akkor hátradőlhetünk.
A második meccsen játszhatjuk kedvenc bekkelős játékunkat, a szintén bekkelő stílusú izlandiak ellen! Akár Norvégia ellen, kényelmesen ölhetjük a játékot, hadd izguljanak a vikingek. Ebben benne lehet egy X, és akkor..... akkor az utolsó fordulóban a gyúrót meg a tolmácsot is pályára küldhetjük akár.
Úgyhogy én Storck helyében a portugálokkal egyáltalán nem foglalkoznék (az utolsó meccsen már pihentethetik is a kulcsembereiket, vagy az is lehet, nem is akarnak csoportelsők lenni, elkerülendő a kieséses szakaszban bizonyos csapatokat).
Izland ellen se nagyon kell gondolkozni: az első meccsen tökmindegy, milyen eredményt érünk el, Izlandnak semmiképp se szabad nekirohanni, az a hollandoknak se jött be. Hat védő oszt jónapot, bízni a jószerencsében.
Így aztán leegyszerűsödik a felkészülés: a labancokat kell az utolsó porcikájukig betanulni. És nem hiszem, hogy ne lehetne, nekik az csak egy meccs lesz a sorozatban, nyilván tovább terveznek a csoportmeccseknél. Nem szakadhatnak bele az első meccsbe.
Mi viszont igen.

Ekkora dupla mázlival (jó csoport, jó menetrend) élnünk kellene.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 14. 12:47 | Sorszám: 262
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 14. 12:44 | Sorszám: 261
Újpest-Fradi.
Dollban nagyot csalódtam. Nem emlékezett rá, hogy már a legutóbbi meccsen is túljátszotta őket a Dózsa? Csak akkor, kényszerből vagy meggondolatlanságból, megbontotta az edző a védelmüket, és Bödének* is jókora mázlija volt azon a meccsen.
Nem igaz, hogy ilyen játékoskerettel nem tud Doll kitalálni valamit egy letámadás ellen.... ha meg igaz, akkor az az ő sara. Könnyű egy összevásárolt elitcsapattal végigverni a mezőnyt (ehhez edző se kéne), de ha véletlenül valaki jól felkészül ellenük, akkor rögtön baj van.
Azt is mondtam már, hogy ha Hajnal nincs formában, vagy lefogják, akkor képtelenek bevinni az ellenfél kapuja elé a labdát! Gera már, Nagy még nem alkalmas erre. És akkor jön az ötlettelenség.

* Mikor Bödének kifordult a bokája, az enyémbe is belenyillalt!!!! Borzasztó rossz volt nézni, sajnálom szegényt, remélem nem nagyon súlyos. Innentől hidegfront alkalmával mindig sajogni fog neki.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 07. 09:48 | Sorszám: 260
Na mondom ugye. Kondiék még a fidiotontól is kikaptak. Ez a csapat kifújt, kiégett, kifutotta magát, kész, vége, harangoztak. Ha nem történik valami, jövőre már azt veszik észre, hogy a kiesés ellen kell küzdeniük.
A védelem darabos, mint a brikett, a középpályáról alant értekeztem, elöl meg.... hiába vannak ott jó spílerek, ha nem kapnak s középpályáról támogatást. Arra azért ők sem képesek, hogy kivédekezzenek egy támadást, kivédjenek egy lövést, labdát szerezzenek a saját térfélen, majd felhozzák a labdát és gólt rúgjanak. Bár, igaz ami igaz, a legveszélyesebb támadásaik abból vannak, amikor Balogh vagy Sidibe hátramegy labdáért, és felhozza a másik 16-osig.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 03. 11:34 | Sorszám: 259
A tegnapi fidesz-rangadón sok negatívumot láttam.
Ez a Ramirez gyerek láthatólag fejébe vette, hogy felzárkózik az alattomos gyilkosok listáján közvetlenül Csukics mellé. Amikor a lehulló labdák kapásból ellövő vidis kaffer lábára rászállt nyújtott lábbal, meghűlt bennem a vér, és már hallottam lelki füleimmel a reccsenést: nyílt síp- és szárkapocscsont-törés. Ez a világ minden pályáján tizenegyes és kiállítás, jó hosszú eltiltással spékelve. Nade nem úgy ám a Gruppama-stadionban. Ottan még csak le se fújják. Pedig a parkintő is látótávolban volt, az alapvonali spori meg pár méterre az esettől - de nem láttak semmit. Hihetetlen szerencse, hogy nem történt súlyos sérülés. Az idióta mesztic ennyire nem gondolkodik? Hogy lehet ilyet csinálni?

A másik negatívum Kovács Pistike. Valaha tehetségesnek mondták, mára egy szánalmas vizesnyolcas. Gyurcsó: a pályán nem beszél senkivel, önző, sértődött primadonna. Vakvilágba lődöz minden labdát, tökéletesen haszontalan a játéka.

Összességében, a múlt heti fidioton-mtk meccsel együtt nagyon feltűnő a bíráskodás hihetetlen alacsony színvonala. Alibi-esésekért sárga lapok, szándékos durvaságok felett szemhunyás (bezzeg a törlesztésért azonnal sárga, elég csak fenyegetőzni), ehhhh.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 30. 07:37 | Sorszám: 258
Vissza lehet keresni, második éve mondom, a Debrecen saját sarját ássa.
Adott lenne egy jó csapat, de a legutóbbi bajnoki cím után hirtelen lyukas lett középen: a középpályán folyamatosan gyengül, mára már NB-II szintű lett.
Szakálynak két éve nem volt egy jó meccse, Bódi hihetetlen rapszódikus és negyedórákra eltűnik a mezőnyben. Bouadla nem vált be, legalább ezt belátták, igaz, jó sokára. Zsidait ki tudja miért, nem játszatják. Más meg, értékelhető, nincs is. Kondi ezt úgy hidalja át, hogy a középpályára is támadókat tesz, de ez csak gyengébb csapatok ellen jön be, egy Fradi ellen ez öngyilkosság.
Érthetetlen számomra, miért ragaszkodnak ennyire Szakályhoz, Bódihoz. Nekik is jót tenne egy csapatváltás, talán meg tudnának újulni.
Jovanovic szerepeltetése a középpályán az meg egyenesen vicces.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 30. 07:35 | Sorszám: 257
Szerintem ennyit jelentett az, hogy Csányi a tűz közelében van. Ezért is megérte. A büntetés elkerülhetetlen volt (kint voltam a mérkőzésen, teljesen jogos az ítélet), s nagyon köszönjük meg, hogy a norvégok ellen még nem lépett életbe.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 28. 11:38 | Sorszám: 256
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-marad-a-zart-kapu-az- ...

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) illetékes testülete pénteken elutasította A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fellebbezését, így a válogatottnak egy hazai mérkőzését zárt kapuk mögött kell lejátszania a szeptemberi, románok elleni Eb-selejtezőn történt rendbontások miatt.

Egyrészt a jóédes*$ß¤Ä , az UEFA moralizál te jó ég.
Másrészt elképesztően szar lett volna, ha a Norvégok elleni itthonit játszottuk volna zárt kapuk előtt.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 16. 12:39 | Sorszám: 255
Az angolok nem tanulnak a németek 90-es években kezdődő (nemrég véget ért) kálváriájából! Nézzétek meg a góllövőket!:

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
Leicester City–Watford 2–1 (Kanté 53., Vardy 65. – 11-esből, ill. Deeney 76. – 11-esből)
Manchester United–West Bromwich Albion 2–0 (Lingard 52., Mata 92. –11-esből)
Norwich City–Swansea City 1–0 (Howson 70.)
Sunderland–Southampton 0–1 (Tadics 69. – 11-esből)
West Ham United–Everton 1–1 (Lanzini 30., ill. Lukaku 43.)
AFC Bournemouth–Newcastle 0–1 (A. Pérez 27.)
Stoke City–Chelsea 1–0 (Arnautovic 53.)
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 23. 07:30 | Sorszám: 254
Holland mintára fejben erősít a magyar fociutánpótlás

... http://indavideo.hu/video/Holland_mintara_fejben_erosit_a_magyar_fociutanpotlas
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 12:19 | Sorszám: 253
És még mi védjük a légterét ennek a heringzabáló bagázsnak!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 12:17 | Sorszám: 252
Annyi esélyünk mutatkozik mint mókusnak az erdőtűzben.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 07:31 | Sorszám: 251
Éreztem!!! Bizisten éreztem. Tegnap hallottam a rádióban egy törököt nyilatkozni (magyarul), és ő azt mondta, nem akarja elkeseríteni a magyar szurkolókat, de meggyőződése, hogy a kazahok győznek lettországban. Eleinte csodálkoztam ezen a magabiztos kijelentésen, de lám, nem volt alap nélküli.
Ha jól belegondolunk, a lettekben nem szabad bízni. Emlékezzünk csak, a Cseka gerincét is ők adták.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 21:18 | Sorszám: 250
Belenézek a spanyol meccsbe. A mieink játéka így nézve még fájdalmasabb
- passzok pontossága (összehasonlíthatatlan)
- passzok sebessége ( kétszeres)
- labda nélküli helyezkedés (nálunk nincs)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 11:41 | Sorszám: 249
Én őszintén szólva nem bánom, sőt kimondottan örülök, hogy a spanyoloknál új emberek kapnak lehetőséget. Egy fáradt, nyűtt banda tutira lelazsálná a meccst, arra figyelne, nehogy megsérüljön. Ezek meg..... most bizonyíthatnak, bejátszhatják magukat az EB-keretbe.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 10:32 | Sorszám: 248
Eszembe jutott a halhatatlan mondás:
Tavaly a szakadék szélén álltunk, de idén léptünk egyet előre!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 08:51 | Sorszám: 247
Azzal meg nagyon egyetértek, hogy Királyt nyugdíjazni kéne. Bogdán rulez.
Egy szerencsénbk lehet, hogy lesz a pótselejtítőre: Juhász sárga lapjai miatt nem játszhat.
Minden tiszteletem a srácé, lelkes, csupaszív ember, de rengeteg gólt kapunk miatta. Leandrótól se vagyok elájulva, nem is értem, miért muszáj egy aggastyánt játszatni az egyik elgtöbb futással járó poszton.
Gera is külön téma, lelkes, hajt, kiteszi a szívit, de már csak a védőmunkáját lehet dícsérni.
Elek..... hát nem válogatnám be. Ezen a poszton vannak sokkal jobbak, ott van pl. Vass Ádám.
Németh Krisztián, na ő telitalálat. Végre van egy ember, aki be képes vinni a labdát az ellenfél tizenhatosára. Cselezni is tud, Uramjézus, Törő óta nem láttam olyan magyar csatárt, aki cselezni tudott volna (most ott a debreceni ígéret-srác, az is biztató).
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 07:15 | Sorszám: 246
Hiába pofázom.... a védelmünk egy nagy kalap féca. Korábban azért kaptunk kevés gólt, mert 7-8 emberrel védekeztünk (persze emiatt nem is rúgtunk). Ha kicsit támadóbban állunk fel, megszórnak mint a bejglit, még az ilyen lúzer csapatok is, mint a görög.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 09. 10:34 | Sorszám: 245
(Nem elavult, csak én nem értettem....kivették belőle az utolsó helyezettek elleni pontokat)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 09. 10:33 | Sorszám: 244
No, utólag bebizonyosodott, hogy milyen jó ötlet volt Bödét NEM játszatni eddig.
Szakemberek...... abcúg.
Hanem, Juhász Rolin majdnem megint elment egy meccs. Ezt már papíron is kimutatták, még Egervári idején, de a szívességből, ingyen rendelkezésére bocsátott nagyon alapos és szakszerű elemzést azóta is le...ja mindenki.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:31 | Sorszám: 243
(Áááá! bocs, a tábla már elavult)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:28 | Sorszám: 242
Ez pillanatnyilag a 3. helyezettek rangsora.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:27 | Sorszám: 241
Érdekes ez, mert Ukrajnát simán megelőzhetjük.
Mennek Macedóniába és fogadják a Spanyolokat.
Az usztasáknak ellenben kinéz 6 pont.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...