12:27:03
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Foci
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 30. 07:37 | Sorszám: 258
Vissza lehet keresni, második éve mondom, a Debrecen saját sarját ássa.
Adott lenne egy jó csapat, de a legutóbbi bajnoki cím után hirtelen lyukas lett középen: a középpályán folyamatosan gyengül, mára már NB-II szintű lett.
Szakálynak két éve nem volt egy jó meccse, Bódi hihetetlen rapszódikus és negyedórákra eltűnik a mezőnyben. Bouadla nem vált be, legalább ezt belátták, igaz, jó sokára. Zsidait ki tudja miért, nem játszatják. Más meg, értékelhető, nincs is. Kondi ezt úgy hidalja át, hogy a középpályára is támadókat tesz, de ez csak gyengébb csapatok ellen jön be, egy Fradi ellen ez öngyilkosság.
Érthetetlen számomra, miért ragaszkodnak ennyire Szakályhoz, Bódihoz. Nekik is jót tenne egy csapatváltás, talán meg tudnának újulni.
Jovanovic szerepeltetése a középpályán az meg egyenesen vicces.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 30. 07:35 | Sorszám: 257
Szerintem ennyit jelentett az, hogy Csányi a tűz közelében van. Ezért is megérte. A büntetés elkerülhetetlen volt (kint voltam a mérkőzésen, teljesen jogos az ítélet), s nagyon köszönjük meg, hogy a norvégok ellen még nem lépett életbe.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 28. 11:38 | Sorszám: 256
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-marad-a-zart-kapu-az- ...

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) illetékes testülete pénteken elutasította A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fellebbezését, így a válogatottnak egy hazai mérkőzését zárt kapuk mögött kell lejátszania a szeptemberi, románok elleni Eb-selejtezőn történt rendbontások miatt.

Egyrészt a jóédes*$ß¤Ä , az UEFA moralizál te jó ég.
Másrészt elképesztően szar lett volna, ha a Norvégok elleni itthonit játszottuk volna zárt kapuk előtt.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 16. 12:39 | Sorszám: 255
Az angolok nem tanulnak a németek 90-es években kezdődő (nemrég véget ért) kálváriájából! Nézzétek meg a góllövőket!:

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
Leicester City–Watford 2–1 (Kanté 53., Vardy 65. – 11-esből, ill. Deeney 76. – 11-esből)
Manchester United–West Bromwich Albion 2–0 (Lingard 52., Mata 92. –11-esből)
Norwich City–Swansea City 1–0 (Howson 70.)
Sunderland–Southampton 0–1 (Tadics 69. – 11-esből)
West Ham United–Everton 1–1 (Lanzini 30., ill. Lukaku 43.)
AFC Bournemouth–Newcastle 0–1 (A. Pérez 27.)
Stoke City–Chelsea 1–0 (Arnautovic 53.)
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 23. 07:30 | Sorszám: 254
Holland mintára fejben erősít a magyar fociutánpótlás

... http://indavideo.hu/video/Holland_mintara_fejben_erosit_a_magyar_fociutanpotlas
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 12:19 | Sorszám: 253
És még mi védjük a légterét ennek a heringzabáló bagázsnak!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 12:17 | Sorszám: 252
Annyi esélyünk mutatkozik mint mókusnak az erdőtűzben.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 07:31 | Sorszám: 251
Éreztem!!! Bizisten éreztem. Tegnap hallottam a rádióban egy törököt nyilatkozni (magyarul), és ő azt mondta, nem akarja elkeseríteni a magyar szurkolókat, de meggyőződése, hogy a kazahok győznek lettországban. Eleinte csodálkoztam ezen a magabiztos kijelentésen, de lám, nem volt alap nélküli.
Ha jól belegondolunk, a lettekben nem szabad bízni. Emlékezzünk csak, a Cseka gerincét is ők adták.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 21:18 | Sorszám: 250
Belenézek a spanyol meccsbe. A mieink játéka így nézve még fájdalmasabb
- passzok pontossága (összehasonlíthatatlan)
- passzok sebessége ( kétszeres)
- labda nélküli helyezkedés (nálunk nincs)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 11:41 | Sorszám: 249
Én őszintén szólva nem bánom, sőt kimondottan örülök, hogy a spanyoloknál új emberek kapnak lehetőséget. Egy fáradt, nyűtt banda tutira lelazsálná a meccst, arra figyelne, nehogy megsérüljön. Ezek meg..... most bizonyíthatnak, bejátszhatják magukat az EB-keretbe.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 10:32 | Sorszám: 248
Eszembe jutott a halhatatlan mondás:
Tavaly a szakadék szélén álltunk, de idén léptünk egyet előre!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 08:51 | Sorszám: 247
Azzal meg nagyon egyetértek, hogy Királyt nyugdíjazni kéne. Bogdán rulez.
Egy szerencsénbk lehet, hogy lesz a pótselejtítőre: Juhász sárga lapjai miatt nem játszhat.
Minden tiszteletem a srácé, lelkes, csupaszív ember, de rengeteg gólt kapunk miatta. Leandrótól se vagyok elájulva, nem is értem, miért muszáj egy aggastyánt játszatni az egyik elgtöbb futással járó poszton.
Gera is külön téma, lelkes, hajt, kiteszi a szívit, de már csak a védőmunkáját lehet dícsérni.
Elek..... hát nem válogatnám be. Ezen a poszton vannak sokkal jobbak, ott van pl. Vass Ádám.
Németh Krisztián, na ő telitalálat. Végre van egy ember, aki be képes vinni a labdát az ellenfél tizenhatosára. Cselezni is tud, Uramjézus, Törő óta nem láttam olyan magyar csatárt, aki cselezni tudott volna (most ott a debreceni ígéret-srác, az is biztató).
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 12. 07:15 | Sorszám: 246
Hiába pofázom.... a védelmünk egy nagy kalap féca. Korábban azért kaptunk kevés gólt, mert 7-8 emberrel védekeztünk (persze emiatt nem is rúgtunk). Ha kicsit támadóbban állunk fel, megszórnak mint a bejglit, még az ilyen lúzer csapatok is, mint a görög.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 09. 10:34 | Sorszám: 245
(Nem elavult, csak én nem értettem....kivették belőle az utolsó helyezettek elleni pontokat)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 09. 10:33 | Sorszám: 244
No, utólag bebizonyosodott, hogy milyen jó ötlet volt Bödét NEM játszatni eddig.
Szakemberek...... abcúg.
Hanem, Juhász Rolin majdnem megint elment egy meccs. Ezt már papíron is kimutatták, még Egervári idején, de a szívességből, ingyen rendelkezésére bocsátott nagyon alapos és szakszerű elemzést azóta is le...ja mindenki.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:31 | Sorszám: 243
(Áááá! bocs, a tábla már elavult)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:28 | Sorszám: 242
Ez pillanatnyilag a 3. helyezettek rangsora.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:27 | Sorszám: 241
Érdekes ez, mert Ukrajnát simán megelőzhetjük.
Mennek Macedóniába és fogadják a Spanyolokat.
Az usztasáknak ellenben kinéz 6 pont.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:22 | Sorszám: 240
Elég ratyiul jött át, de érthető. Ezek mind esélyesek lesznek ellenünk.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:22 | Sorszám: 239
Forma
1. Ukrajna 7 4 1 2 11:3 13

2. Magyarország 7 3 3 1 6:4 12

3. Horvátország 7 3 3 1 14:5 11

4. Albánia 6 3 2 1 7:3 11

5. Írország 6 2 3 1 6:5 9

6. Svédország 7 2 3 2 9:9 9

7. Szlovénia 7 3 0 4 9:10 9

8. Izrael 6 2 1 3 6:8 7

9. Törökország 6 1 3 2 7:8 6

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:18 | Sorszám: 238
Ez szinte biztos. Vagy nem volt elég idő a fellebbezés tárgyalásához (talán ez a legvalószínűbb), vagy Csányi (elnökségi tag) annyit elért, hogy valamilyen okból csússzanak ki az időből. Így természetesen marad a zártkapu a következő mérkőzésre, ami természetesen a pótselejtező lesz, amennyiben eljutunk odáig. No, az lesz az igazi érvágás, mert szerintem a feröerieket könnyebb legyőzni szurkolók nélkül, mint a hollandokat. Mondjuk őket szurkolókkal se tudjuk ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 12:08 | Sorszám: 237
attól tartok a vérre menő selejtező egy mások harmadik ellen lesz zártkapus
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 07:44 | Sorszám: 236
Roppant meglepő. Ezzel nem úsztuk meg, de haladékot kaptunk. Azt hiszem, Csányi keze benne lehet. Legalább erre jó volt.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 06. 07:03 | Sorszám: 235
Tulajdonképen ez rangadó a 3. helyért, nem? Hogyan is áll a csoport?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 05. 21:40 | Sorszám: 234
Mégsem zártkapus a feröer elleni meccsi
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...