22:19:46
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
gajo
Olvasta: 2 | Válasz | 2023. november 11. 20:27 | Sorszám: 2571
"Sírva menekült a TV2 riportere az igazság hallatán"


https://rumble.com/v3uqhe2-srva-meneklt-a-tv2-riportere-az-igazsg-hallatn.html

"Legalább egy darabig nem fogja nyomni adócsaló győzit a fidesz. Köszönjük, Szabó úr!"

pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 23:37 | Sorszám: 2570
úgy látom, nagyobb az agymosás Ny.Európában, mint amilyen nálunk történt a cuculizmusban ..
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 21:00 | Sorszám: 2569

Tök ""röhej"" a helyzet. Biztos h nem "ovasta" a törvényt!! Állítólag, keresztény. Négy kicsi, helyes gyereke van.
És, szivárványos karszalaggal akar a pályára menni .. "Noooormális, Maaargit??"



https://www.sportzcraazy.com/georginio-wijnaldum-biography/
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 20:34 | Sorszám: 2568
Igaz.
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 18:54 | Sorszám: 2567
A magyarban, szerintem, a "néger" szónak semmiféle pejoratív jelentése nincs.
Az lenne "vicces" ha mondjuk egy magyar modatból csak ezt az egy szót hallaná ki, s levonulna ..
" Nézzétek, fiúk, milyen jól focizik az a néger fickó!! " ....
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 18:44 | Sorszám: 2566
(( És, mi a helyzet a Heinekkennel?? A'sse jó? Csak a cég pénze kell? ))
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 18:43 | Sorszám: 2565
"Georginio Wijnaldum azt is leszögezte, hogy szivárványos karszalaggal lép a pályára."

Nem a holland válogatott tagja? Én úgy tudom, az európai bajnokságon nemzetek indultak, nem?? ....
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 18:22 | Sorszám: 2564

"Bohár Dániel
Facebook
A budapesti mérkőzés előtt a hollandok csapatkapitánya előre bejelentette, hogyha rasszista bekiabálást hall, akkor lemennek a pályáról.

„Vasárnap a holland válogatott lép pályára a Puskás Arénában Csehország ellen. A budapesti mérkőzés előtt a hollandok csapatkapitánya előre bejelentette, hogyha rasszista bekiabálást hall, akkor lemennek a pályáról. Georginio Wijnaldum azt is leszögezte, hogy szivárványos karszalaggal lép a pályára. ...."

https://mandiner.hu/cikk/20210626_vilagbotrany_keszuloben
R.András
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. június 26. 09:51 | Sorszám: 2563
Eldőlt, ezzel a csapattal kezdjük a BL-selejtezőt
A párharcot hazai pályán, a Groupama Arénában kezdjük július 6-án, kedden 18.00 órától.
Folytatódjon a futball-láz!
Válogatottunk megmutatta, hogy a magyar foci visszatért az elitbe, miként a nemzet csapata is vissza fog térni a Bajnokok Ligájába!
Első ellenfelünk az FC. Pristhina lesz, akiket július 6-án fogadunk a Groupama Arénában.
Kezdődjön a menetelés! Üzenjük, hogy már csak 31 hely kiadó a főtáblán!
Hajrá Fradi!
... www.facebook.com/kubatovgabor/posts/10158280152452865
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2021. január 29. 21:38 | Sorszám: 2562
Nem lehetne, hanem az is.
De itt nem erről van szó.
A Fradistáknak már herótja volt attól, hogy Pécsi Ildikó állandóan szerepelt "drága Lajosom"- mal az összes szennylapban, de ott is inkább azzal, hogy ő milyen nagyszerű asszonyság.

Egyébként pedig egy olimpikon kicsit nagyobb sarzsi, mint egy díszpolgár egy ország életében.

Nem értem, hogy mit nem értesz?

R.András
Olvasta: 5 | Válasz | 2021. január 29. 10:38 | Sorszám: 2561
Varga, Albert és Novák is áldozat volt- A Fradi tudatos szétverésének története - PestiTV
Előbb Rákosiék lefejezték, aztán Kádárék kivéreztették a Ferencvárost. Mostani adásunkban arról beszélgettünk, hogyan vált kényelmetlenné az európai hírű Fradi a rezsim számára a hatvanas évek közepén, így tudatosan középszerűvé züllesztették. A zseniális, a Kádár-kor játszmáiból, megalkuvásából nem kérő Varga Zoltánt elüldözték, Albert Flóriánt lejáratták, Novák Dezsőt meg beszervezték, ezzel erkölcsileg tönkretették. Vendégünk, az egykor Albertékkal futballozó Borsi-Kálmán Béla szerint (aki korai visszavonulása után ismert történész lett) mindhárman áldozatok voltak – még "Nemere " is. Vargát és Albertet egymás ellen ugrasztották, de a zseniális Lakat Károly edzőt is kivették a csapatból, így elérték azt, amit akartak: az 1965-ben még Vásárvárosok Kupáját nyert Fradi a következő évekre teljesen eljelentéstelenedett, 68 után mindössze egyszer nyert (!) bajnokságot a rendszerváltásig. Igen, egyszer. Beszélgetés tabuk nélkül.
... www.facebook.com/groups/2746181392287750/permalink/2759802390925650/
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. szeptember 20. 17:29 | Sorszám: 2560
Nem értem, hogy Szűcs Lajos miért ne lehetne Gödöllő díszpolgára?
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. szeptember 16. 01:14 | Sorszám: 2559
Kimentünk megnézni Szűcs Lajos sírját Máriabesnyőre, mert néhány nagyon közeli barát nem kapott meghívót az özvegytől.....

Az OLIMPIKON sírkövén tudjátok mi volt a felírat?

Szűcs Lajos, Gödöllő díszpolgára.

Még jó, hogy nem azt íratta ki: Szűcs Lajos, a Kossuth- díjas Pécsi Ildikó férje.

mackó
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. június 20. 12:21 | Sorszám: 2558
Zajlik az EB, ráadásul sokkal többet nyújtottunk eddig, mint amire számítani lehetett.
Ám kis hazánkban, a Ferencvárosban is zajlanak az események, íme:
BL második körében a párosítás:
Skënderbeu (albán)–Ferencváros (magyar)

Azt is illik megjegyezni, hogy az albán bajnok fegyelmi eljárás alatt áll, ami azt is jelentheti, hogy mi mérkőzés nélkül is a harmadik körben találhatjuk magunkat ...
profi
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 16. 14:32 | Sorszám: 2557
Én is szenvedek és nem csak a jelenlegi játékunk miatt. De hisz tudod. Mikor lesz már megoldás? És lesz e?
mackó
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 15. 12:25 | Sorszám: 2556
Kint voltam a kupameccsen, nagyon szenvedtem. Szombaton meg a TV előtt dettó.
Ettől függetlenül optimista vagyok - no nem a végkimenetelt illetően, hisz azt már csak szándékosan veszíthetjük el -, minden csapat életében törvényszerű a rosszabb forma. Lesz ez még élvezhető minőségű is ...
mackó
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 15. 12:21 | Sorszám: 2555
Szép kort élt meg, ha menni kell, valami ilyesmiben gondolkozik a földi halandó.
Sajnos szép lassan eltűnik az a Fradihoz köthető világ az életünkből, amire példaképeket vetíthetünk.
Isten nyugosztalja Feri bácsit.
profi
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 11. 11:43 | Sorszám: 2554
Rudas Feri bátyánk is elment! Nyugodjon békében!
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2015. december 22. 12:52 | Sorszám: 2553
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/unnepelte-tobb-tizezer-nemet-dardai-palit

mackó
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. december 14. 07:49 | Sorszám: 2552

Különösen az első szívbemarkoló. Már sokszor megnéztem, de még mindig hatással van rám.
Díjaznám az ilyet én is.
orosz_hussalata
Olvasta: 9 | Válasz | 2015. december 13. 22:43 | Sorszám: 2551
Jövőre olimpia, és foci eb, meg hoki vb ....

Egy ötlettel állnék elő. A köztv dalversenyt hirdet az eurovíziós bohóckodásra, de én egy másik dalversenyt szeretnék, amit szurkoló tömegek tudnak jó előadni, zene nélkül. Lehetne új dalokkal nevezni, és meglévőkkel is.

Ilyenekre gondolok.
https://www.youtube.com/watch?v=wHw-k9epP-I&feature=youtu.be&t=91
https://www.youtube.com/watch?v=cL51aqn8wcs&feature=youtu.be&t=11

Rendes Kis
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. december 12. 19:25 | Sorszám: 2550

... www.facebook.com/puskas.legenda/photos/a.298921041377.159570.286373091377/101 ...
orosz_hussalata
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. december 12. 19:20 | Sorszám: 2549
Azt gondolom nagyon kellemes csoportba kerültünk.
A legjobb kalapból az örök ígéret, de erősen betli képes csapatot kaptuk, a másik kettő sem verhetetlen. Rengeteg időnk van három csapatra készülni.
mackó
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. december 07. 14:17 | Sorszám: 2548
19 pont előnnyel fordulunk a derbire. Remélem győzünk.

Addig is nézzétek meg, hogy milyen ártatlan bárányok vannak a foci világában:

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aMQRn2M_460sv.mp4
mackó
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. november 11. 07:49 | Sorszám: 2547
Holnap az odavágón eldől, hogy vasárnap a papíron telt ház ellenére hányan leszünk itthon a stadionban. Egy vállalhatatlan eredmény után nem sokan ...
Nem tudom miért, meg különben is kinőttem már a mesekorból, de akkor is reménykedek. Immáron majd' 30 éve ...
Egyszer sikerülnie kell.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...