11:53:04
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:26 | Sorszám: 925

Én is így értelmeztem elsőre, de ma már semmiben sem mehetek biztosra...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:18 | Sorszám: 924
Nem az én tisztem, de a kérdésedre a válasz..
Az én Jegemac Barátom igazán értékelhető módon élt az önirónia adta lehetőséggel...
Amit én a magam részéről "lájkolok"...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:14 | Sorszám: 923
Pedig halál egyszerű Barátom, és a neve...
Internet, aminek nem csak pozitív, hanem negatív hozadékai is vannak...-(
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:09 | Sorszám: 922
Sok mindent nem értek, sokkal bonyolultabb lett mára a Világ, mint azt én ifjonti fejjel gondoltam.
Sokszor gondolom feketének és fehérnek (na jó, méregzöldnek) a dolgokat, de naponta szembesülök a tényekkel. És nem értem...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:08 | Sorszám: 921
A saját véleményemet, és érzéseimet pedig nem írom le, mert az globális összeesküvés elmélet lenne, amely érintené a világ teljes mái labdarúgását...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:05 | Sorszám: 920
Barátom.

Ami jár, az jár.
Azt ami tizenegyes szerintem is fújja be a mára már inkább "kanárira, mint sem feketére hajazó éppen fungáló rigó" függetlenül attól, hogy a legelső, vagy a legutolsó, esetleg már az utolsó utáni percben történik.
De.
Ezzel a "törvényszerűnek érzetemmel" engedelmeddel nagyon nem értek egyet.
És a múlthéten a DVTK ellen, amikor számunkra meg nem adott tizenegyes hátrányáról szó sem volt, viszont, hogy még nehezebb legyen, az első percben azonnal kaptunk egy rapid gólt?
És ott a hátrány, az idegen környezet ellenére mégis mentünk tovább előre, próbálkoztunk, rengeteget futottak, akartak a játékosaink, aminek aztán ott meg is lett az eredménye?
Annak a mentalitásnak tegnap a nyomait sem éreztem a csapat egyetlen játékosán sem.
Miért?
A kérdés természetesen költői, és nem tőled várom a megválaszolását.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 08:41 | Sorszám: 919
Ezt a tippet nem tudom értelmezni. Ki mészárol kit?
Ha a Halinak szólt, akkor beírom a pontszámodat, egyébként nem közlök újat, hisz pontínségben szenvedünk...

Nagyon szenvedtem tegnap, az első meg nem adott tizenegyes után törvényszerűnek éreztem a vereségünket.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 08:37 | Sorszám: 918
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 08:01 | Sorszám: 917
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Na ja, ha tetszik telitalálatot értél el Barátom, csak annak a kicsi fejecskének ne változott volna el annyira az arcfestése.
Nem titkolom, ezt a hazai vereséget már nem tudom nem tragédiaként megélni.
Részletesebb észrevételeket most nem tennék.
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 10. 22:35 | Sorszám: 916
Megmondtam, ugye?
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 10. 11:21 | Sorszám: 915
"Hazai" pályán rég nem látott mészárlás lesz. Három nyuszi!
góbé
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 10:40 | Sorszám: 914
3 -1
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 10:14 | Sorszám: 913
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:38 | Sorszám: 912
Egyébként most olvasom csak vissza mit irtam.
"Belső sávban egerészek"
Még szép hogy engem talált meg a macskusz:-):-):-):-)
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:36 | Sorszám: 911
Természetesen:-)

Semmi extra, tettem amit tennem kellett.
A mai világban többre becsülöm néha az állatokat mint az embereket.
Milyen ember lehet az aki kitesz egy kis állatot egy autóból?
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:35 | Sorszám: 910
Jó reggelt Profikám.
Legyen szép napod én most indulok a szokásos madárcsicsergős környezetembe nem messze tőled:-)


profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:26 | Sorszám: 909
"Macskafogóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó"...-)
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 22:35 | Sorszám: 908
Utólagos engedelmeddel betettem a képet a "Macskástopik"-ba. Utalva erre a hozzászólásodra ..
És, gratulálok az érdemrendhez! :-)
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 21:55 | Sorszám: 907

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 21:49 | Sorszám: 906
Üdv Uraim!
Ma reggeli kis történetemmel jelentkezek:-)


Ma reggel mentem békésen dolgozni a melóhelyemre. Belső sávban egerészek a Hungária körúton a népstadionnál. Nem egy elhagyott utcában hanem az egyik legforgalmasabb budapesti kereszteződésben. Egyszer csak indokolatlan fékezgetés előttem... Látom hogy egy kb kéttenyérnyi kismacska cikázik az autóm előtt a belső sávban. Megálltam így a macsek elveszett a látókörömből. Megálltam, közben a lámpa is pirosra váltott. Nyitom az ajtót körbenézek, semmi. A mögöttem levő autós kiabál hogy alattam van. Kiszállok benézek a kocsi alá, semmi. El nem futott, el nem ütöttem akkor hol lehet. Persze azonnal jött a felismerés hogy felugrott a kocsi alatt a motortérbe. Visszaültem a kocsiba és félreálltam a szélső sávban. Kinyitom a motorháztetőt és ez a kép fogadott amit ti is láttok a fényképen. Jól van hívtam az állatmentőket , de nem voltak elérhetőek azok meg akik igen ők pénzért szálltak volna ki. Szép. Én itt ki nem teszem a macsekot mert a 6 sávos Hungárián van kb 2 perce. Ki akartam venni a motortérből de úgy befészkelte magát hogy csak két ujjal értem el, de persze hogy kicsúszott az ujjaim közül és bemenekült a motorblokk alá a fenéklemez fölé. Kész , esélyem nem volt elérni...Mi legyen? Próbáltam valami hosszú eszközt keresni hogy kipiszkáljam , persze semmi sikerrel. Itt választottam a macska szempontjából egy nagy kockázattal járó dolgot. Mondom, bemegyek a melóba ott úgyis vannak macskák. Igen ám , de túléli-e a mcskusz kitekattusz? Beülök de a kuplungpedált nem tudom kinyomni, ott helyezkedett el ugyanis barátunk. Kicsit óvatosan nyomogattam erre beljebb ment:-) Elindultam lassan, hogy le ne potyogjon a motorblokk aljáról. Menetközben megláttam egy kollegámat a buszmegállóban és felvettem. Megbeszéltük hogy ki szerint mi történhetett a macskával. Beértünk a telepre és kis aggodalommal nyitottam ki a motorháztetőt. Jött a döbbenet: a macskusz a motorblokk tetején elhelyezkedő szűrő tetején kapaszkodott:-) Azonnal lecsaptam rá mert menekült volna vissza a motortérbe, és útjára bocsátottam a benti macskák területére. De nem féltem , mert ha ellenségesen is fogadják akkor szétszórja mindet a kis supermen:-) Azért döbbenet hogy menetközben rázkódás és forró motor mellett hogy kapaszkodhatott fel a motor aljáról a tetejére? Valamint hogy nem kaszabolta fel semmilyen alkatrész menetközben? Mindenesetre megnyugodva konstatáltuk hogy kis kockázat árán megmentettük a macskuszt akire a Hungária körúton a biztos halál várt volna. Ui: az aki bármilyen állatot kidob egy kocsiból annak azt kívánom hogy a hamasz térdeljen a mellkasára és kínok között dögöljön meg.


A hétvégi tippem:

FTC-Haladás 1-0

kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 20:51 | Sorszám: 905
Egy nagy arányú győzelmet várok a csapattól, viszont a védelmet nem érzem elég biztosnak, így tippem: 4-1.
Hétvégén kéziseinktől pedig azt várom, hogy legalább 6-7 góllal verjük a mutyilandot és végül podgoricában egy nagyon kiélezett meccsen 1-2 gólos siker. És akkor nem kell semmit számolgatni, hogy továbbjutunk-e a csoportunkból vagy sem?

FTC-Haladás
Vasárnap 16:30 Népstadion

4-1 Kisricso
3-2 Lundqvist
X-X Jegemac
2-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 15:55 | Sorszám: 904
Nézzék csak a népek..

Ma kimentem egyébként ebédidőben - bérletesek napja volt, így bevásároltam a boltban, ott volt Buzsáky, Mateos, Hidvégi és Busai is, alá is írattam velük a megvett pólómat!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 11:16 | Sorszám: 903
Látom, kitetted az Üllőire is...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 11:15 | Sorszám: 902
Hajrá Fradi!
2 hét múlva megejtem!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 10:59 | Sorszám: 901
Én jövő héten megyek teljes stadion bejárásra...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...