11:43:50
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
góbé
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 10:40 | Sorszám: 914
3 -1
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 10:14 | Sorszám: 913
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:38 | Sorszám: 912
Egyébként most olvasom csak vissza mit irtam.
"Belső sávban egerészek"
Még szép hogy engem talált meg a macskusz:-):-):-):-)
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:36 | Sorszám: 911
Természetesen:-)

Semmi extra, tettem amit tennem kellett.
A mai világban többre becsülöm néha az állatokat mint az embereket.
Milyen ember lehet az aki kitesz egy kis állatot egy autóból?
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:35 | Sorszám: 910
Jó reggelt Profikám.
Legyen szép napod én most indulok a szokásos madárcsicsergős környezetembe nem messze tőled:-)


profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:26 | Sorszám: 909
"Macskafogóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó"...-)
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 22:35 | Sorszám: 908
Utólagos engedelmeddel betettem a képet a "Macskástopik"-ba. Utalva erre a hozzászólásodra ..
És, gratulálok az érdemrendhez! :-)
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 21:55 | Sorszám: 907

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 21:49 | Sorszám: 906
Üdv Uraim!
Ma reggeli kis történetemmel jelentkezek:-)


Ma reggel mentem békésen dolgozni a melóhelyemre. Belső sávban egerészek a Hungária körúton a népstadionnál. Nem egy elhagyott utcában hanem az egyik legforgalmasabb budapesti kereszteződésben. Egyszer csak indokolatlan fékezgetés előttem... Látom hogy egy kb kéttenyérnyi kismacska cikázik az autóm előtt a belső sávban. Megálltam így a macsek elveszett a látókörömből. Megálltam, közben a lámpa is pirosra váltott. Nyitom az ajtót körbenézek, semmi. A mögöttem levő autós kiabál hogy alattam van. Kiszállok benézek a kocsi alá, semmi. El nem futott, el nem ütöttem akkor hol lehet. Persze azonnal jött a felismerés hogy felugrott a kocsi alatt a motortérbe. Visszaültem a kocsiba és félreálltam a szélső sávban. Kinyitom a motorháztetőt és ez a kép fogadott amit ti is láttok a fényképen. Jól van hívtam az állatmentőket , de nem voltak elérhetőek azok meg akik igen ők pénzért szálltak volna ki. Szép. Én itt ki nem teszem a macsekot mert a 6 sávos Hungárián van kb 2 perce. Ki akartam venni a motortérből de úgy befészkelte magát hogy csak két ujjal értem el, de persze hogy kicsúszott az ujjaim közül és bemenekült a motorblokk alá a fenéklemez fölé. Kész , esélyem nem volt elérni...Mi legyen? Próbáltam valami hosszú eszközt keresni hogy kipiszkáljam , persze semmi sikerrel. Itt választottam a macska szempontjából egy nagy kockázattal járó dolgot. Mondom, bemegyek a melóba ott úgyis vannak macskák. Igen ám , de túléli-e a mcskusz kitekattusz? Beülök de a kuplungpedált nem tudom kinyomni, ott helyezkedett el ugyanis barátunk. Kicsit óvatosan nyomogattam erre beljebb ment:-) Elindultam lassan, hogy le ne potyogjon a motorblokk aljáról. Menetközben megláttam egy kollegámat a buszmegállóban és felvettem. Megbeszéltük hogy ki szerint mi történhetett a macskával. Beértünk a telepre és kis aggodalommal nyitottam ki a motorháztetőt. Jött a döbbenet: a macskusz a motorblokk tetején elhelyezkedő szűrő tetején kapaszkodott:-) Azonnal lecsaptam rá mert menekült volna vissza a motortérbe, és útjára bocsátottam a benti macskák területére. De nem féltem , mert ha ellenségesen is fogadják akkor szétszórja mindet a kis supermen:-) Azért döbbenet hogy menetközben rázkódás és forró motor mellett hogy kapaszkodhatott fel a motor aljáról a tetejére? Valamint hogy nem kaszabolta fel semmilyen alkatrész menetközben? Mindenesetre megnyugodva konstatáltuk hogy kis kockázat árán megmentettük a macskuszt akire a Hungária körúton a biztos halál várt volna. Ui: az aki bármilyen állatot kidob egy kocsiból annak azt kívánom hogy a hamasz térdeljen a mellkasára és kínok között dögöljön meg.


A hétvégi tippem:

FTC-Haladás 1-0

kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 08. 20:51 | Sorszám: 905
Egy nagy arányú győzelmet várok a csapattól, viszont a védelmet nem érzem elég biztosnak, így tippem: 4-1.
Hétvégén kéziseinktől pedig azt várom, hogy legalább 6-7 góllal verjük a mutyilandot és végül podgoricában egy nagyon kiélezett meccsen 1-2 gólos siker. És akkor nem kell semmit számolgatni, hogy továbbjutunk-e a csoportunkból vagy sem?

FTC-Haladás
Vasárnap 16:30 Népstadion

4-1 Kisricso
3-2 Lundqvist
X-X Jegemac
2-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 15:55 | Sorszám: 904
Nézzék csak a népek..

Ma kimentem egyébként ebédidőben - bérletesek napja volt, így bevásároltam a boltban, ott volt Buzsáky, Mateos, Hidvégi és Busai is, alá is írattam velük a megvett pólómat!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 11:16 | Sorszám: 903
Látom, kitetted az Üllőire is...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 11:15 | Sorszám: 902
Hajrá Fradi!
2 hét múlva megejtem!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 10:59 | Sorszám: 901
Én jövő héten megyek teljes stadion bejárásra...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 10:51 | Sorszám: 900
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Tudom, hogy nem sokan vagyunk itt jelen, de aki még nem volt, az menjen, és "látogasson", érdemes...-)
Egy igazi élmény, főleg a találkozás a méregzöld Barátommal...-)

http://www.youtube.com/watch?v=4s8wNd2Tv3Y
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 06. 15:47 | Sorszám: 899
Folyamatosan bővül, kiegészül, pontosodik.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 06. 14:33 | Sorszám: 898

Ez a térkép nagyon jó ötlet!

Nyilván még nem teljesen pontos, illetve bővíteni is lehetne, de ez egy jó irány!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 06. 12:31 | Sorszám: 897
Ha valaki véletlenül megszomjazna, kiválaszthatja, hogy hova megy sörért:

Fradi sörtérkép
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 06. 08:49 | Sorszám: 896
FTC-Haladás
Vasárnap 16:30 Népstadion

X-X Kisricso
3-2 Lundqvist
X-X Jegemac
2-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 06. 06:29 | Sorszám: 895
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

FTC-Haladás
Vasárnap 16:30 Népstadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
2-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 05. 12:20 | Sorszám: 894
Jó gyerek ez a Besic. Labdarúgónak is és embernek is. Tudja a helyét, értékét Európában, de egyelőre a szívére hallgat. Még érik egy kicsit, s a Fradi profitálhat belőle. Előbb a pályán, később az anyagiak terén.
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. november 05. 11:01 | Sorszám: 893

És még egy érdekes interjú Besiccel:
"Besic ajánlatokról beszélt, de 3-4 évig maradni akar"

http://www.csakfoci.hu/node/152078
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 05. 11:01 | Sorszám: 892

Annyira egyetértek vele, borzasztóan tud idegesíteni a Barcelona, pláne ha valaki divatból majmolja. A Dortmund és a Klopp-féle mentalitás sokkal közelebb áll hozzám (és egyébként a Fradihoz is).

"Majdnem teniszezőnek ment Klopp az unalmas Barca miatt

Jürgen Klopp sokakkal ellentétben nem sok inspiráló dolgot látott az utóbbi évek Barcelonájának játékában, és mint mondta, ha a katalán csapat lett volna az első futballcsapat, amelyet lát, inkább elment volna teniszezőnek. A Borussia Dortmund szakvezetője a "piszkosabb" játékot kedveli, számára az a futball.

Jürgen Klopp számára a katalánok játéka nem elég izgalmas az utóbbi években.

– Ha az utóbbi évek Barcelonája lett volna az első, amit mondjuk 4 éves gyerekként látok, amelyik 5-0-ra, 6-0-ra nyeri nyugodtan a meccseit, inkább elmegyek teniszezőnek. Sajnálom, de nekem ez nem elég, ez nem az én sportom, nem szeretek úgy nyerni, hogy 80 százalékban nálam van a labda, a foci nem a nyugalomról szól, hanem arról, hogy a meccs végén mindenki mocskosan és izzadtan jön le a pályáról – idézi a szakember a Daily Mail."
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 05. 10:58 | Sorszám: 891
FTC-Haladás
Vasárnap 16:30 (Puskás Ferenc Stadion)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 05. 08:37 | Sorszám: 890
FTC-Haladás
Vasárnap 16:30 (Puskás Ferenc Stadion)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...