15:33:52
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 24. 20:56 | Sorszám: 805
FTC - Mezőkövesd
IDŐPONT: 16:00 (szombat)
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
3-1 Profi
2-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
4-0 mackó (egyszer meg kell indulnunk...)
4-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 24. 20:35 | Sorszám: 804
FTC - Mezőkövesd
IDŐPONT: 16:00 (szombat)
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
2-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
4-0 mackó (egyszer meg kell indulnunk...)
4-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 24. 17:56 | Sorszám: 803
Remélem ez a pesszimista tipped...
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 24. 16:23 | Sorszám: 802
FTC - Mezőkövesd
IDŐPONT: 16:00 (szombat)
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
4-0 mackó (egyszer meg kell indulnunk...)
4-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 24. 13:48 | Sorszám: 801
FTC - Mezőkövesd
IDŐPONT: 16:00 (szombat)
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
4-0 mackó (egyszer meg kell indulnunk...)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
2-1 Lorinc82
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 24. 13:18 | Sorszám: 800
FTC - Mezőkövesd
IDŐPONT: 16:00 (szombat)
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
4-0 mackó (egyszer meg kell indulnunk...)
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X Lorinc82
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 22. 14:48 | Sorszám: 799
Ha újra az alapcsapat fog játszani,vissza állunk szerintem a helyes útra.
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 22. 14:47 | Sorszám: 798
Isten ments én a csapat helyében vissza adnám ezt a pontot,mondván,hogy nem kell.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 22. 11:48 | Sorszám: 797

Többek között erre gondoltam. Amióta ismét az első osztályban játszunk, azért a játék területén sem volt fenékig tejfel. Csak egy példa: a 2011-23012-es idényben sikerült a 11. helyet megcsípnünk az NB1-ben. Ez azért némiképp lejjebb van a mostani helyzethez képest. 2009-2010-es idényben a 7. helyen végeztünk. A másodosztálybeli három évet már nem is említem.

A Vidi, a Loki és a Győr hosszú évek óta stabilan működik, mind pénzügyi, mind szervezeti, mind csapatkialakítás szempontjából.

Mi kb. másfél éve másztunk ki a szarból, most éppen igyekszünk valami értelmes csapatot kialakítani. Lehet, hogy még idén nem sikerül. Nem baj, akkor majd jövőre már összeáll a kép. Türelem kellene. Jövőre már új stadionunk is lesz. Szépen lassan lépegetünk előre.

Valamelyik játékos nem vált be? Majd hozunk helyette másikat. Türelem, nyugalom és stabilitás, ezekre van szükség.

Minden bizonnyal nem leszünk idén bajnokok (aztán persze ki tudja, hosszú még az idény), mindenki sajnálja, de tény, vannak csapatok, amelyek előrébb járnak hozzánk képest. Ezt a lemaradást kell behozni.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 16:18 | Sorszám: 796
Ja, én csak a sportra gondoltam. Bár ebbe beletartozik a kizárás is.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 16:14 | Sorszám: 795
Kizártak bennünket az NB1-ből, ott ragadtunk 3 évre. Idegen országbéli tulaj valószínűleg az ingatlanunkra spekulált. Szerződésbeli kötelezettségeit nem teljesítette. Csőd szélén állt a Club, közel egymilliárdos adósságot görgetve. Elzárták a gázcsapot, lekötöttek minket az áramról, a telefonok sem működtek. A csapat minden egyes résztvevője fél-egyéves fizetési csúszásban volt. Tovább nem sorolom, mert voltak még szörnyű gondok ezeken felül is.
Mindez 3 éve. Nem kell 68-ig visszamenni...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 16:06 | Sorszám: 794
Idézet:
Volt ennél már jóval súlyosabb helyzet is.

Részleteznéd? (Nehogy '68-cal gyere)
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 12:37 | Sorszám: 793

Minden gödörből ki lehet mászni. Volt ennél már jóval súlyosabb helyzet is.

Egy győzelem, a sérültek, eltiltottak visszatérése, a szurkolók szurkolása sokat segíthet..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 12:19 | Sorszám: 792
Nem tudom, hogy ebből a gödörből hogyan lehet kimászni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 12:19 | Sorszám: 791
Oops, a táblázatkezelő más kóddal működik, elfelejtettem a jót:


Helyezés Versenyző Pontszám
1. mackó 6
2. Kisricso 5
3. Dani 4
Gulya 4
Karesz 4
Lorinc82 4
Profi 4
7. Jegemac 3
Lundqvist 3
Tutetem11 3
Papm 3
10. Góbé 2
Janny 2
SAs1899 2
13. Auróra 1
Gajo 1
JM8H 1
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 10:38 | Sorszám: 790
Egy dologban teljes mértékben hasonlít egymásra a szurkolótábor és a csapat, egyaránt egy nagy nulla a teljesítmény mindkét oldalon az elmúlt három bajnoki meccsen..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 21. 08:07 | Sorszám: 789
Nem értek semmit. Döbbenten veszem tudomásul a tényeket, de nem tudok napirendere térni felette...

A tippek:
Kaposvár-FTC


0-1 (0)Kisricso
0-1 (0)Lundqvist
2-4 (0)Jegemac
2-3 (0)Profi
1-0 (0)Tutetem11
X-X (0)Karesz
0-2 (0)Dani
1-4 (0)Góbé
X-X (0)JM8H
1-3 (0)mackó
1-1 (3)Gulya (Most akkor gratuláljunk?)
X-X (0)Janny
X-X (0)SAs1899
2-2 (2)Papm
X-X (0)Gajo
1-2 (0)Lorinc82
X-X (0)Auróra

Házi bajnokságunk állása:

[tab]
Helyezés Versenyző Pontszám
1. mackó 6
2. Kisricso 5
3. Dani 4
Gulya 4
Karesz 4
Lorinc82 4
Profi 4
7. Jegemac 3
Lundqvist 3
Tutetem11 3
Papm 3
10. Góbé 2
Janny 2
SAs1899 2
13. Auróra 1
Gajo 1
JM8H 1
[/tab]
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 20. 23:30 | Sorszám: 788
na hazaértem Urak.
Sajnos nem kell felhánytorgatni. Minden rémálmunk valóra vált....
Papm
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 20. 17:32 | Sorszám: 787
2-2
góbé
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 20. 16:42 | Sorszám: 786
1 - 4
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 20. 15:40 | Sorszám: 785
2-4
tutetem11
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 20. 08:06 | Sorszám: 784
Az iskolaév első napján egy amerikai iskolában a tanárnő új diákot

mutat be: Sakiro Suzukit Japánból.

Kezdődik az óra:
..
- Lássuk, ki tud többet Amerika történelméből - mondja a tanárnő.

- Ki mondta "Szabadság vagy halál"?
Síri csend az osztályban, csak Suzuki jelentkezik:

- Patrick Henry, 1775, Philadelphiában.

- Kiváló Suzuki. És ki mondta ezt? "Az állam a nemzettel egyenlő, ezért a
nemzet nem halhat meg".

Suzuki feláll:

- Ábrahám Lincoln, 1863, Washingtonban.

A tanárnő végigméri az osztályt és így szól:

- Szégyellem magam miattatok. Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika
történelmét, mint ti.

Hátulról egy csendes hang:

- Nyaljátok ki a seggem büdös japcsik!

- Ki volt az? - kérdezi a tanárnő.

Suzuki jelentkezik és mondja:

- McArthur tábornok 1942-ben Guadalcanalnál és Lee Iacocca 1982-ben a
Chrysler cég közgyűlésén.

Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról:

- Elhányom magam.

A tanárnő kiabál:

- Ki volt az?

Suzuki azonnal válaszol:

- Idősebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt,
Tokio, 1991.

Az egyik diák unottan odaveti:

- Szopj le.

A tanárnő hisztérikusan:

- Elég! Ez meg ki volt?

Suzuki rezzenéstelen arccal:

- Bill Clinton Monica Lewinskynak, 1997, Washington, Fehér Ház, Ovális
Iroda.

Egy másik diák feláll és elordítja magát:

- Ez a Suzuki egy nagy rakás szar!

Suzuki ismét nyugodt hangon:

- Valentino Rossi motorversenyző 2002, Brazil Motoros Nagydij.

Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnő elájul, nyílik az ajtó és belép
az igazgató:

- Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!

Mire Suzuki:

- Gyurcsány Ferenc, Magyarország, 2006 Balatonöszöd.
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 19. 17:54 | Sorszám: 783
Kovit nem ér szidni.Osztálytársam volt
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 19. 01:54 | Sorszám: 782
És akkor egy kis pótlás a múlthét óta.
Először is múlt vasárnap nagyon szoros, nagyon harcias (volt ami egyből pirosat is ért volna) meccset játszottunk a Buducnost Podgorica ellen. Félidőben X-re álltunk, végén 2vel nyertünk. Ami számomra pozitív volt, hogy kikászálódtunk a gödörből (remélem hosszútávon), viszont ismét volt sajnos negatív érzésem is. Mégpedig az, hogy Cifra-Szamoránsky duónak támadásban nem megy a gólszerzés és nem csak e meccseken. Igaz, mindkettejük rengeteget dolgozik a falban, pl ezen a meccsen ipari mennyiségű darálást kaptak. De ezt már jó néhány meccs óta produkálják, néhol ugye kevesebb munkával. De védekezésben, illetve a támadásban is a zárásokat már-már hibátlanul csinálják, csak a gólszerzés ellen ezek szerint be vannak oltva. Második félidőben hazai BL környezetben is bemutatkozott Szikora Melinda, aki nem élete formájában védett, de pont azokat és akkor fogta meg, amikor nagyon-nagy szükség volt rá. Gábor tett egy olyan kijelentést, hogy e meccsen ameddig nincsenek elfáradva a lányok nem fog cserélgetni. Ez a módszer most bevált, meg lett a 2 pont, ennek Laura Steinbach volt az úgy mond vesztese, mert így 1 percre se állt be. Meg lettek az első pontok az idei BL-ben, a hangulat jó volt (nálam a fantasztikus pl a Viborg elleni KEK döntő volt). Mellettem levő szektorban foglaltak helyet a montenegróiak akik nagyjából 50-60an lehettek. Komolyabb gond nem volt velük, korrekten szurkoltak (nem tapsikolós módszerrel), ha épp szidtak valakit megtehették, mert nem igen értettük meg a csarnokban mit mondanak...

Kedden egy kedves Barátomnak a meginvitálására kilátogattam a válogatott meccsre. Biztos sokan láttátok, a meccs pocsék volt, a játék nulla. És a hangulat. Nem vártam, hogy majd 10-15ezres tömeg fog betódulni, de azért azon nagyon meglepődtem, hogy a válogatott szurkolótáborának nevező társaság a Carpatian Brigád szervezetten nem jelent meg. Nem ismerem, hogy kik alkotják a csoportjukat, így nem tudom, hogy külön-külön megjelentek-e, de mindenesetre érdekes, hogy a drapijuk se volt kitéve. Úgy gondolom ez nagyon gyenge volt tőlük. Szerintem a helyes út az lett volna, ha kiteszik a drapijukat, és akár egyetlen szurkolás nélkül végignézik, beszélgetik a meccset. Annó, amikor a dózsától kikaptunk jó néhány góllal emlékeim szerint hasonlót nem csináltak a mi szurkolói csoportjaink, sőt máskor se volt ilyenre példa, de javítsatok ki ha tévedek...

Szerdán pedig a Debrecent fogadtuk, ismét a kézi csarnok volt a célállomásom. Ifi meccsre ezúttal kivételesen nem mentem ki, unokaöcsém lefoglalt aztán a juniorra már kiértem. Egy simának mondható játékkal nyertünk ellenük, azt gondolom lassan körvonalazódik Kovács Kő Attila elképzelése, amivel nem mindenben értek egyet vele. Azt gondolom az a koncepciója, hogy a volt csapatból akik maradtak néhányukat "kicseréljen" jóval fiatalabbra. Amikor tavaly mondta nekem, hogy kiket igazol (természetesen nem ismertem őket, csak mondta, hogy mikori születésű) azt gondoltam, hogy majd az ifi csapatba építi be őket, majd pár év múlva a juniorba kerülhetnek. Ehelyett ugye jó párjukat már az első meccsen betette kezdőként is a juniorba, amit talán belátott, hogy ez így nem megoldás vagy nem tudom...végül most az a helyzet, hogy néhány "kedvence" lett/van, akiknek talán több hibát is megenged, mint másnak. Persze jó lenne, ha ilyen egyszerű lenne az egész, illetve vannak még a háttérben dolgok, de erről nem szeretnék írni.
Ezután a felnőttet gyakorlatilag a második sorral kezdtük, ezúttal végig Szikora védte a kapunkat, és a beállós poszton Cifi-Piri kettős volt. 3góllal fordultunk a szünetre, amikor már az első sor jött be, ugyanúgy Melindával a kapuban, de beállós poszton már Mészáros Reával. Végül sima 11gólos győzelem született. Ezúttal a mieink nem szurkolása nem tetszett, ami már-már az átlag bajnoki meccseken megszokott. Ennek szerintem semmi különösebb oka nincs, csak mondjuk az, hogy e meccseken kapu mögött azért nincs tömegnyomor, illetve inkább ők is kimennek csak és beszélgetnek. 1-1 kisebb Hajrá Fradizás volt persze (az is oldalról), de nagyjából ennyire futotta. Míg a Debreceniek 7-8an képviseltették magukat és nagyon korrekten szurkoltak a sajátjaiknak, és ezúttal hangosabbak voltak a mieinknél. Pár ismerősömmel beszéltem, hogy 2-3 éve mennyivel másabb, talán jobb volt, amikor a Lokival is nagyon komoly éles meccseket vívtunk, még ha ki is kaptunk. Sokkal jobb volt akkor a hangulat a szurkolás miatt, no de hát ez van.

Hétvégén pedig NB1/b-s csapatunk Szekszárdra utazik, ahova ezúttal én is lemegyek, illetve vasárnap újra BL meccs Dabason a lengyel Lublin ellen. A BL meccsre a helyszínen lesz még jegyárusítás, a héten olyat hallottam, hogy 1000jegy kelt egyenlőre el (ez nem tudom mennyire lehet valós), így mindenképp lesz még lehetőség. A Lubliniak (szurkolók gondolom) csináltak egy videót, amelyben a csapat zöld-fehérben láthatóak.
Remélem ezúttal is sikerül a Dabasi jó sorozatunkat megtartani és győzni, hisz továbbra is minden pontra nagyon nagy szükségünk van a kinti 1. fordulós vereség miatt.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 19. 01:08 | Sorszám: 781
Egy piszkosul nehéz meccsre számítok, nagyon remélem, hogy 2 vereség után egy kis gólocskával, akár nehezen begyötörttel is sikerül nyerni. Mivel nem érzem most a csapatban, hogy akár 2 v több gólt is lőhetnénk így egy kis szerény 1:0-t tippelek most.

Kaposvár-FTC


0-1 Kisricso
0-1 Lundqvist
X-X Jegemac
2-3 Profi
1-0 Tutetem11
X-X Karesz
0-2 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
1-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...