00:55:41
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 19. 01:08 | Sorszám: 781
Egy piszkosul nehéz meccsre számítok, nagyon remélem, hogy 2 vereség után egy kis gólocskával, akár nehezen begyötörttel is sikerül nyerni. Mivel nem érzem most a csapatban, hogy akár 2 v több gólt is lőhetnénk így egy kis szerény 1:0-t tippelek most.

Kaposvár-FTC


0-1 Kisricso
0-1 Lundqvist
X-X Jegemac
2-3 Profi
1-0 Tutetem11
X-X Karesz
0-2 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
1-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 19:32 | Sorszám: 780
amatőr gondolkodás. sikerorientáltság hiánya itt ott. Ilyesmi.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 16:50 | Sorszám: 779
Na de könyörgöm, ha az edző jó, a játékosállomány jó, pénz van, akkor mi a probléma?
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 16:22 | Sorszám: 778
Adja Isten:-)

Mivel ez egy nyilvános fórum a többiről nem irnék többet.
A lényeg: a fejekben kell változtatni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 16:20 | Sorszám: 777
Nagyon-nagyon remélem, hogy felhánytorgathatjuk!
Tutus, valami erőt adj a fiúknak, én csak otthon szorítok értük. Profi meg majd csörög, ha az eredmény változik...
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 16:07 | Sorszám: 776
már nem Prukner az edző Kaposváron, de mindegy is.
Vannak helyek ahol sehogy sem megy. 1977 óta nem nyertünk kaposváron, pedig egyszer sem úgy mentünk oda hogy nem mi nyerünk.
Most pedig a szokásos minden mellettünk szól szitu van, amikor tudjuk mi szokott történni. Ráadásul gödörben vagyunk, nem kis gödörben. A fejekkel van gond, ott viszont nem kicsi.

De én ott leszek Kaposváron és remélem lesz miért felhánytorgatni a tippem.

onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 15:53 | Sorszám: 775
Bár tudnám, mi a gond a Fradi háza táján.
Amikor már a szurkerek se bíznak abban, hogy csapatuk simán behúzza a kötelezőt Pruckner kaposvára ellen.
De ahogy elnézem, még maga Moniz se ismeri ki magát a játékosain.
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 15:28 | Sorszám: 774
Kaposvár-FTC


X-X Kisricso
0-1 Lundqvist
X-X Jegemac
2-3 Profi
1-0 Tutetem11
X-X Karesz
0-2 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
1-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 10:18 | Sorszám: 773
Jó nagy közhely amit írok tudom, de ettől még igaz. Jobb félni, mint megijedni...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 09:25 | Sorszám: 772
Hajrá Fradi!

Nagyon félek a mérkőzéstől.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 09:13 | Sorszám: 771
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion

X-X Kisricso
0-1 Lundqvist
X-X Jegemac
2-3 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
0-2 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
1-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 06:51 | Sorszám: 770
Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion
X-X Kisricso
0-1 Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
0-2 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
1-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 05:45 | Sorszám: 769
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

A "padlón vagyunk" az találó, jó kifejezés. Felesleges minden értékelés, mert amit láthattunk az szinte értékelhetetlen, de hát aki a Román, és a Holland meccs eredménye a fejekben mást várt, az csak magára vessen.

Ami engem sokkal jobban felháborít, és aggaszt, az - az MLSZ Elnökének, mint a labdarúgásunk fő szervezetének, mint a felépítmény fejének a tegnapi sajtótájékoztatóján elmaradt minimálisan elvárható önkritikája.
Helyette elővezetett egy számomra teljesen érthetetlen, értelmezhetetlen hadakozást, felfelé nyalva, lefelé taposva.
Ezt mégis hogyan gondolja?
Őt nem érheti semmilyen kritika?
Én sem Őt tartom most nagy hirtelen minden, a labdarúgásunkban ismételten felfeslő bajaink egyszemélyi felelősnek, de azért mondjuk már el, hogy a hihetetlen pénzbőség hatására mérhetetlenül felduzzasztották a szövetség állományát, szinte minden régi csókos, kapcsolati tőkés barát hozzájuthat valamilyen zsíros falathoz, ilyen olyan juttatáshoz, nagyon sokan beszélnek arról, hogy például az utánpótlás terén sem a szakmai hozzáértés, hanem a kijárási képességek, erőviszonyok, régi jól bejáratott baráti kapcsolatok alapján döntenek, osztanak állásokat.
Egy csoportos lett az NB II, de hol van a szabályozás a külföldi játékosok számának, minőségének a korlátozására?
minden hiátust, most nem sorolhatok fel, de azért az még mindig nagyon érdekelne, hogy...

Hol van a felelőse például az utólag sorsdöntőnek bizonyuló Románok elleni hazai zárt kapus mérkőzésnek?
Annak, hogy habár évtizedek óta van a nemzetközi szövetség fegyelmi bizottságában "emberünk" mégis megtörténhetett velünk az-az egyedülálló eset, hogy egy barátságos mérkőzésen történtek túlturbózott történései alapján, egy hónapokkal későbbi nagyon fontos, sorsdöntő tétmérkőzésen kellett mérhető hátrányt elszenvednünk.
Ki ezért a felelős a rendbontókon, az idióta félkegyelmű "szurkolókon" kívül?
Ki a felelős, azért, hogy a döntést bejelentő előzőnap a Miniszterelnök még vígan parolázik a FIFA, és más nemzetközi futballvezérek társaságában minden előzetes büntetésünkről szóló információ hiányában?
Hogy aztán másnap a büntetésünk hírével szabályosan szénné égessék?
Milyen véletlen, hogy éppen most nem súgott senki a készülő döntésről...
Ennek van felelőse?
Nem láttam, nem látom a szövetség által felkért jogászcsapatot, azt amelyik elkötelezettségből, de akár temérdek pénz, juttatás ellenében is fellépett volna az ellen az aránytalan, és tejesen igazságtalan döntés ellen.
Miért is háborog az Elnök némi kritikán?
Amikor igenis továbbra is megtűr a környezetében egy évtizedek óta semmit, csak az alkalmatlanságukat, az eredménytelenséget termelő sleppet, apparátust?
Ő vádaskodik, még Ő?

Nem vele kötöttem a hitelemet, de az Ő bankjával, és ha kell szívesen megírom, elmesélem a történetét annak, hogy egy hárommilliós, tízéves futamidejű devizahitelből hatévnyi duplájára emelkedett törlesztés után hogyan lett a forintosítás lehetőségének köszönhetően (a lehetőség, amiért hálás lehetek, mert e nélkül ma már fedél nélküli volnék) az utolsó két év, a biztos bebukás utolsó két éve előtt, egy majdnem az eredeti összeg fennmaradása mellett újra 17-évre adósnak maradnom?
Vajh hány darab hasonló szerződést kötött a jó hírére oly érzékeny bankár úr pénzintézete?
Miről beszélünk?
És nekem továbbra is ott van minden számlám az Ő bankjában, mert anno az a bank volt az első bankom, és mert én egy igazi hülye hűséges típus vagyok, még pénzügyekben is, még ha hátrány ér akkor is.
Kicsit magába szállhatna a bankvezér úr, mert igen szükség van a bankokra, a hitelekre, de nem árt néha arra sem odafigyelni, hogy hány ember könnyén gyarapodtak azok a nemrégen tömegesen eladott részvények.
Le kellene szállni a magas lóról, és egy kicsit körülnézni, beleszagolni az életbe, hogy mindennek az emberekért kellene történnie, és nem ártana ha az emberség jegyében, akár még az üzleti világban,a tisztességes haszont keresve is.
A fociban aztán pedig de pláne.
Máskülönben csak szóvirágok, csak szóvirágok minden valós változás nélkül.

A kaposvári fellépésünk számszerű eredményéről bevallom lövésem sincs. Tegnap is csak a második félidőt láttam, a győri fellépésünkből, ott, abban a 45 percben nagyon gyengén, szétesően, minden elképzelés nélkül játszottunk.
De egyébként sem meggyőző a játékunk, még a győztes meccseinken sem voltak azok minden esetben.
És nem csak a négy bajnoki vereségre gondolok, bár soknak tartom, és csalódott vagyok.
De a mester domináns, támadófociról beszél, de én nem látom, 10 mérkőzés után sem, 15 rúgott gól ez nagyon szerény szerintem.
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 23:08 | Sorszám: 768
Üdv Uraim!
másfél órája még Győrben voltam, de minek...?
Nem tudom mit láttatok a tévében, de nem értem a egészet. Az első félidőben csak nekünk voltak a győr első gólja után helyzeteink. Egyenlítünk ziccereket alakítunk ki aztán egy peches gól és ennyi???
Mi történt a második félidőben???
Nem tudom mi van a csapattal , de aggódom..
dani
Olvasta: 5 | Válasz | 2013. október 16. 22:11 | Sorszám: 767
Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
0-2 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
1-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 12:34 | Sorszám: 766
Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
1-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:04 | Sorszám: 765
Így van. Ha a félamatőr andorraiak senkitől se kaptak 5 gólnál többet, akkor ez minimális elvárás.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 09:32 | Sorszám: 764
Világos, én Szalai nyilatkozatán akadtam ki, miszerint ők tudásuk maximumát nyújtják, de sajnos a célok voltak elérhetetlenek. Háááát "lószartmama". Semmi baj nem volt a célokkal.
Hogy a hazai edzőgárda 30 éve nem fejődő, itt maradt kókler társaság, az vitán felül áll. De nyolcat senkitől nem szabad kapni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 08:27 | Sorszám: 763
Padlón vagyunk rendesen. Majdnem nem néztem végig a mérkőzést. Nincs kedvem "értékelni", annyit nem ér.

Ma LK-meccs Győrben, vasárnap bajnoki. Dagonyázzunk itthon, másunk sincs...

Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 00:11 | Sorszám: 762
Azt mondják a sikeres válogatotthoz olyan játékosok kellenek, akik folyamatosan játszanak Bundesliga-szintű bajnokságokban.
Egy ellenpélda: Örményország.
Keretükből egyetlen játékosuk játszik nyugat-európai bajnokságban, Mkhitaryan a Dortmundban.
És mégis, a VB selejtezőkön idegenben verik 4:0-ra a dánokat, 2:1-re a cseheket, otthon verik Bulgáriát, idegenben kétszer is vezetve döntetlent játszanak az olaszokkal.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 23:04 | Sorszám: 761
Ha szerencsénk lett volna, azzal csak önmagunkat csapjuk be. Kikapjuk a pótselejtezőn a franciákat, portugálokat, vagy tulajdonképpen bármelyik csoportmásodik helyezettet, az meg megtöm minket, mint Mari néni a dunyhát.
De tovább hallhattuk volna az Egervári-nyilatkozatokat addig is: "látszik a fejlődés".
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 22:37 | Sorszám: 760
Rendben, de a csoport végeredményének csak hiszel.
Harmadikok lettünk sok bénázással, így a második helyet NEM LEHET irreális célnak nevezni. Ha a harmadik kalapból sorsolnak, akkor reális cél a második hely. Igazából engem az háborítana fel, ha a harmadik lett volna a cél. Akkor ugyanis nem tervezünk előrelépést. (ráadásul a román, és a török csapat is erősen leszálló ágban volt/van)
Kis szerencsével így is meg lett volna.

Béna a csapat, ez nem kérdés.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:24 | Sorszám: 759
http://tevenezo.net/sport-1-elo-online-kozvetites-stream/
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:09 | Sorszám: 758
No megyek, mert nem érek haza...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:09 | Sorszám: 757
Nem élek mindenféle kanálissal. Elég nekem a közszolgálati, azt is ritkán nézem.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...