23:54:44
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 09:32 | Sorszám: 764
Világos, én Szalai nyilatkozatán akadtam ki, miszerint ők tudásuk maximumát nyújtják, de sajnos a célok voltak elérhetetlenek. Háááát "lószartmama". Semmi baj nem volt a célokkal.
Hogy a hazai edzőgárda 30 éve nem fejődő, itt maradt kókler társaság, az vitán felül áll. De nyolcat senkitől nem szabad kapni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 08:27 | Sorszám: 763
Padlón vagyunk rendesen. Majdnem nem néztem végig a mérkőzést. Nincs kedvem "értékelni", annyit nem ér.

Ma LK-meccs Győrben, vasárnap bajnoki. Dagonyázzunk itthon, másunk sincs...

Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 00:11 | Sorszám: 762
Azt mondják a sikeres válogatotthoz olyan játékosok kellenek, akik folyamatosan játszanak Bundesliga-szintű bajnokságokban.
Egy ellenpélda: Örményország.
Keretükből egyetlen játékosuk játszik nyugat-európai bajnokságban, Mkhitaryan a Dortmundban.
És mégis, a VB selejtezőkön idegenben verik 4:0-ra a dánokat, 2:1-re a cseheket, otthon verik Bulgáriát, idegenben kétszer is vezetve döntetlent játszanak az olaszokkal.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 23:04 | Sorszám: 761
Ha szerencsénk lett volna, azzal csak önmagunkat csapjuk be. Kikapjuk a pótselejtezőn a franciákat, portugálokat, vagy tulajdonképpen bármelyik csoportmásodik helyezettet, az meg megtöm minket, mint Mari néni a dunyhát.
De tovább hallhattuk volna az Egervári-nyilatkozatokat addig is: "látszik a fejlődés".
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 22:37 | Sorszám: 760
Rendben, de a csoport végeredményének csak hiszel.
Harmadikok lettünk sok bénázással, így a második helyet NEM LEHET irreális célnak nevezni. Ha a harmadik kalapból sorsolnak, akkor reális cél a második hely. Igazából engem az háborítana fel, ha a harmadik lett volna a cél. Akkor ugyanis nem tervezünk előrelépést. (ráadásul a román, és a török csapat is erősen leszálló ágban volt/van)
Kis szerencsével így is meg lett volna.

Béna a csapat, ez nem kérdés.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:24 | Sorszám: 759
http://tevenezo.net/sport-1-elo-online-kozvetites-stream/
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:09 | Sorszám: 758
No megyek, mert nem érek haza...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:09 | Sorszám: 757
Nem élek mindenféle kanálissal. Elég nekem a közszolgálati, azt is ritkán nézem.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:07 | Sorszám: 756
9-től angol-lengyel a Sport1-en.
Annak hatalmas tétje van.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:05 | Sorszám: 755
Leteszem a lantot, még egy óra, s szenvedek... a TV előtt.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 19:02 | Sorszám: 754
Engem a világranglista abszolút hidegen hagy.
Hogy bízzak egy olyan világranglistában, melyben a 11 éve semmilyen világversenyre ki nem jutó belga válogatott 6. lehet, megelőzve a brazil és a holland válogatottat?
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 15:43 | Sorszám: 753
" target=_blank>">http://m.hvg.hu/cegauto.autoshirek/20131014_Csak_eros_idegzetueknek_lepuffant ...


Így kell ezt.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 13:38 | Sorszám: 752
Na ja. Mohácsot leszámítva egész ügyesen harcoltunk a törökök ellen.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 10:36 | Sorszám: 751
Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
X-X Auróra
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 10:36 | Sorszám: 750
Nekem se tetszik annyira Bayer cikke. Ez a típusú hangnem szerintem nem segít.

Szalai kifakadása már sokkal inkább. Szimpatikus, hogy ezek után kiállt és mindenről őszintén elmondta a véleményét. Bezzeg Devecseri Gáborka, a Haladás üdvöskéje még azt meri mondani, hogy az öngólt leszámítva nem játszott rosszul.
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 15. 10:29 | Sorszám: 749
Ez igaz, viszont az is tény, hogy Balázs más inkább celebként viselkedik, és sportkarrierje is inkább a folyamatos átigazolásokról, mint a gólokról szól. ( hogy nem túl sokat játszó játékosok miért váltanak klubot vagyonokért, az egy más kérdés, és talán a klubtulajdonosok körül kéne vizsgálódniuk az illetékes adóhatóságoknak --- magyarul pénzmosás az egész)

Ugyanakkor a Szalai féle biliborogatáshoz azért az is hozzátartozik ( bár hányok a hazai foci bűzölgő mocsarától ), hogy pl. a FIFA ranglistán a csoportunkban a második legjobb helyezettek (30) vagyunk a Hollandok (9) mögött. Tehát pl. a szőröstalpúakat megelőzzük (31) egy hellyel. Tehát az esetleges második hely mint elvárás azért nem nevezhető légvárépítésnek.

Viszont ez egy csapatjáték, és a csapat összerakása az edző dolga. Egy jól összerakott, de gyengébb játékoskeretű csapat sokszor meg tudja verni az egyénileg erősebb, de nem csapatként működő brigádot.
Szóval mi az, hogy Egervári összeveszik Husztival, az akkor éppen legjobb formát mutató játékossal?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 08:27 | Sorszám: 748
Zuhanjunk vissza a honi bajnokságba:

Kaposvár - FTC
IDŐPONT: 2013. október 20., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Kaposvár, Rákóczi Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
X-X Lorinc82
X-X Auróra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 07:22 | Sorszám: 747
Kivételesen nem tetszik az írás.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 14. 17:45 | Sorszám: 746
Ez annyira bayerzsoltis...
1. A Lambo Jimmy-t Dzsudzsák Bécsben BÉRELTE arra az egy-két napra, míg Schwechatból hazaugrott megnézni a családját. Nem az övé volt. (Tudom-tudom, rendes magyar ember legfeljebb szlovák rendszámú terepjáróval villog)
2. Dzsudzsák már hatodik éve külföldön játszik, ott szerezte "vagyonát". Nem az állam, nem a Kormány, nem az MLSZ, nem a magyar adófizetők, nem a magyar szurkolók megváltott jegyei tartják el.
3. Még Dzsudzsákra lehet a legkevesebb panasz, ő Amszterdamban is kúszott-mászott, láthatóan akart bizonyítani.
tutetem11
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 14. 17:27 | Sorszám: 745
Nyílt levél a válogatottnak

Bayer Zsolt
- 2013. október 14., hétfő


Mi, magyarok, egészen páratlan teljesítményt nyújtunk a sport terén. Az olimpiai örökranglistán a fantasztikus kilencedik hely a miénk, ami összevetve lélekszámunkkal és anyagi lehetőségeinkkel, szinte felfoghatatlan.
Hirdetés
A Monarchia örökségeként lettünk vívó- és öttusa-nagyhatalom.
Csak néhány név az összesen 56 (!) magyar olimpiai bajnok vívó közül: Petschauer Attila, Bujdosó Imre, Dömölky Lídia, Fenyvesi Csaba, Schmitt Pál, Gerevich Aladár, Kulcsár Győző, Szabó Bence, Rejtő Ildikó – és a legutóbbi: Szilágyi Áron. S nézzük az öttusázóinkat: Balczó András, Benedek Gábor, Fábián László, Kovács Aladár, Martinek János, Mizsér Attila, Móna István, Nagy Imre, Németh Ferenc, Szondy István, Török Ferenc, Vörös Zsuzsanna. De a vívás és az öttusa csak kettő a csodák közül. Mert itt vannak az úszóink. Hajós Alfrédtól Gyurta Dánielig. A tornászaink, Keleti Ágnestől Berki Krisztiánig. A kajak-kenu sport magyar óriásai, Kovács Katalintól Kammerer Zoltánig. A vízilabdázó-fenoménjaink, Gyarmati Dezsőtől Benedek Tiborig. Az atlétáink, Zsivótzky Gyulától Németh Miklóson át Pars Krisztiánig. Az ökölvívóink, Papp Lászlótól Gedó Györgyön át Kokóig. A birkózóink: Kozma, Hegedűs, Növényi, Repka és a többiek. Vagy éppen a cselgáncsozóink, Kovács Antal, az Ungvári fivérek, Csernoviczki Éva, Joó Abigél. S ha megengedhető nekem ennyi elfogultság: idén augusztusban nyert az ifjúsági cselgáncs-világbajnokságon ezüstérmet a nevelt lányom, Mihalovits Kincső. Naponta látom, nézem, csodálom, hogy micsoda munka van ebben az eredményben. Látom, hogy ez a gyereklány micsoda büszkeséggel és felelősséggel ölti magára a címeres melegítőt. S látom, miképpen áll helyt az iskolában, mert hát dzsúdóból, ugye, soha nem fog megélni.
Miképpen soha nem fognak tisztességesen megélni teljesítményükből a csodálatos magyar kézilabdázók sem. Sem a fiúk, sem a lányok. Pedig hol vannak ők hozzátok képest, Istenem! Mint a gyöngyharmat a trágyalétől… S ugyanezt elmondhatjuk mondjuk a jégkorongozóinkról is.
Valahol itt van a lényeg, azt hiszem.
Ott, abban a szimbolikus pillanatban, amikor Dzsudzsák Balázs összetöri Lamborghinijét…
Valahol itt lehet elrontva minden. Hogy ti királyi módon megéltek ebből a teljesítményből. Ennek kell véget vetni, de azonnal. Tetszik vagy sem: ennek így nincs többé semmi értelme. Eddig sem volt – de áltattuk magunkat. Mindig kitaláltunk valami oktalan reménységet, aztán elkezdtünk hinni benne. Aztán ti sorra leköptétek a reményeinket.
Nem az a baj, hogy kikaptatok.
Az a baj, ahogy kikaptatok. Bukarestben is, Hollandiában is. Erre nincs mentség, és nincsen magyarázat. Nincsen többé semmiféle magyarázat és mentegetőzés. Takarodjatok.
Takarodjatok, mert ti vagytok a szégyen maga. S ez önmagában még senkit sem érdekelne. De ti akárhová mentek, mindenhol szégyent hoztok a hazátokra, és megaláztok mindannyiunkat.
Néztem azt a nyolcat, amit kaptatok. Néztem a „meccset”, és nem tudtam eldönteni, hogy tizenegy becstelen disznó van a pályán, vagy tizenegy képességtelen, mozgássérült szerencsétlen. S mindjárt megkövetem a mozgássérülteket, akik méltósággal és becsülettel viselik a rájuk mért sorsot, és helytállnak a saját helyükön.
Ti nem álltok helyt soha, sehol. És ebből vagytok milliomosok.
Takarodjatok.
És nem mondom, hogy szégyelljétek magatokat. Mert ugyan ti vagytok a szégyen maga, de a szégyenkezéshez önbecsülés kell, becsület kell, méltóság kell. Úgyhogy ne szégyelljétek magatokat. Csak takarodjatok. Adjátok le a szerelést, vegyétek le örökre a címeres mezt, mert csak beszennyezitek magatokkal. Az utolsó oltsa le a villanyt – és ne lássunk titeket, soha többé.
Aztán kezdjük el valahogy ezt az egészet elölről. A mai hatévesekkel. Addig pedig függesszük fel ezt az egész szánalmas, megalázó, arcpirító disznóságot. A pénzt pedig kapják meg azok, akik megérdemlik. Akik mögött van valami teljesítmény. És kapják meg a hatévesek a lehetőséget és a tökéletes körülményeket.
Benneteket, senkiháziak pedig tartsanak el a nézőitek ezentúl. Elég volt belőletek, egyszer s mindenkorra!
- See more at: http://magyarhirlap.hu/nyilt-level-a-valogatottnak#sthash.HX67lyT2.dpuf
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 14. 08:37 | Sorszám: 744
Hajrá Fradi!

Nem tudok megfelelő jelzőket...
Az kétségtelen, hogy a védőink tálcán kínálták a gólokat a hollandoknak, de Bogdán ritka szerencsétlen napot fogott ki. Két gól egyértelműen az övé, három gólra még csak nem is mozdult, igaz az öngólunk meseszép volt. Azért nem is hibáztatom.

A kéziseink nagyot küzdöttek, remélem kimászunk a gödörből.

Hokisaink meg egyszerűen szenzációs játékkal gyűrték le a listavezetőt...
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 14. 00:48 | Sorszám: 743
Deutsch Tamás: "Az MLSZ, annak elnöke és főtitkára az, akik módszeresen elherdálják a magyar labdarúgás fejlesztésére rendelkezésre álló lehetőségeket. Eszméletlen méretű és eszméletlen költséget jelentő bürokráciát építettek ki (olyan lassú, körülményes és dilettáns az apparátus, mint a Guzmics-Devecseri védő páros). Az MLSZ, annak elnöke és főtitkára időt és energiát nem kímélve azzal foglalatoskodik, hogyan basáskodjon az ultra szurkolókkal, miközben kézen-közön, átláthatatlanul osztogatják el az utánpótlás akadémiák fejlesztésére biztosított költségvetési forrásokat."
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 13. 20:34 | Sorszám: 742
A Ferencváros 27–25-re győzött a Buducsnoszt Podgorica ellen Dabason a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának második fordulójában, így a súlyos dániai vereség után megszerezte első pontjait a főtáblán.

Nagy harc volt, amiben nem csak a nagyon erős ellenfelet, de saját magukat is le kellett győzniük.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 12. 17:00 | Sorszám: 741
Válogatott szinten nem tudom hogy megy ez, de szerintem ez a magyar labdarúgás rákfenéje, ez az ócska pénzmosás.
Középszerű labdarúgók jól kereshetnek kevés munkával. Már eleve az gyanús, hogy olyan érdektelen meccsekre egyáltalán fogad valaki, amit szurkolók sem néznek. Ezek a fogadások egyszerűen nem lehetnek tisztességes fogadások.

Kapus szinten ezt nehezebb megfogni, de hogy a "védők" nem merték a hollandokat három méternél jobban megközelíteni, az több mint feltűnő volt.
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 12. 16:21 | Sorszám: 740
Üdv!
Dögöljek meg ha nem tippmixes meccs volt.Nem szoktam ilyeneket mondani,de volt egy gól már nem tudom hányadik ami a Bogdán hóna alatt gurult be,még jó hogy nem ugrotta át.

A monitoring rendszer remélem jelezni fog
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...