07:16:35
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 03. 17:44 | Sorszám: 669

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-megnyitotta-kapuit-az-ftc-sta ...
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 03. 15:15 | Sorszám: 668
Ha valakinek kell egy alig használt 23 éves balhátvéd, ajánlom
Rene Steer-t az angol hetedosztályból.
Munkaköri kötelességein kívül ilyen gólokat lő:
http://www.youtube.com/watch?v=zh-2eGezFeI#t=105
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 03. 10:12 | Sorszám: 667
Szervusztok.
mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Nem túl nagy meggyőződéssel, de megadom a hétvégi tipppppppppppppppomat.

FTC - Budapest Honvéd
IDŐPONT: 2013. október 6., vasárnap 16:30
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-0 Profi
1-0 Tutetem11
2-1 Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
2-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 03. 07:18 | Sorszám: 666
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 02. 17:02 | Sorszám: 665

Bocsánat, hogy továbbra is a lenti témával foglalkozok, de fontosnak tartom. Az üllői129-en a következő szösszenetet dobtam még a témában, gondoltam ezt is megosztom veletek:

"Csak még egy dolgot ehhez az egészhez:
A GM-re és egyéb normális csoportokra óriási szükség van, azonban ők is csak félkarú óriások, ha nincs mögöttük több ezer ember, komolyabb meccseken több mint 10 ezer ember.

Alapvető elvárásom az EEE jegyében pláne, hogy mindenki tisztelje kölcsönösen a másikat. Tehát az átlag szurkoló (az is aki nem tud nagyon meccsekre járni) tisztelje az ultrákat, az ultrák viszont ne nézzék le azokat, akik nem tudnak minden meccsen ott lenni, sőt azokat se nézzék le akik tegyük fel egyáltalán nem vagy csak 1-1 meccsre jönnek ki. Mindenkire szükség van, így együtt vagyunk a FRADI CSALÁD!

És még valami. Nem muszáj szeretni, imádni Kubatovékat, de amit ők eddig letettek az asztalra, az alapján is elvárható a tisztelet és a másik elismerése.

Hibázni minden fent említett oldal hibázik, a lényeg, hogy képesek legyünk azt beismerni, és kijavítani a hibát.

Mire nincs szükség:
Hisztire, sértődésre, önérzeteskedésre, kompromisszumképtelenségre, hiper-egoizmusra, melldöngetésre, szurkolásbeszüntetésre.
No meg nincs szükség huliganizmusra, kerítésbedöntésre, balhéra, politizálásra.
Valamint minősíthetetlen biztonsági szolgálatra, gyatra kiszolgáló létesítményekre, pocsék beengedési gyakorlatra.

És két mondás, ami nagyon ideillik:
"Egységben az erő!!!"
"A siker nem egyéb, mint a túlhaladott kudarcok sorozata."

Hajrá Fradi!"
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 13:44 | Sorszám: 664
Egyetértek. Egy gondolatot fűzök hozzá: számtalan Ferencváros-szurkoló van, aki még ha a stadion mellett is lakik, nem teheti meg, hogy megváltsa a belépőjegyet. Ők is a Család tagjai... Pedig nem döngetik a mellüket, de még a kordont sem...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 13:37 | Sorszám: 663

Az üllői129-en már megy is a vita, hogy ki a Fradista és ki nem.

A legjobb az, hogy ők majd informálnak minket arról, hogy kimehetek-e és szurkolhatok-e a meccsen..

A security mondjuk úgy nem jó, ahogyan van.

Én is hozzászóltam a témához, muszáj volt:
"Én ehhez csak annyit szólnék hozzá, hogy évek óta bérletes vagyok, igaz idegenbe csak ritkán megyek, de minden szezonban 2-3-szor. Most akkor én Fradista vagyok vagy sem?
És az Erdélyben élő Fradista székely társunk, aki évente egyszer jó esetben eljut meccsre, de a szíve, minden gondolata a Fradié, az nem Fradista?
Nagyon nem jó erre terelni az ügyet. Ki Fradista, ki nem? Ki a nagyobb magyar, ki a kisebb? Ezeket a dolgokat az ember nem kéri számon senkin, csak önmagán.
Az igazi Fradista, az igazi magyar nem kérkedik az elkötelezettségével, csak azt nézi, mit tud tenni a szeretett klubjáért, hazájáért. A melldöngetős emberektől mindig is óvakodtam...
Több alázat, több tisztelet, kevesebb hiúság, kevesebb önhittség..."
"Ettől függetlenül a security a jelenlegi formájában nem jó, nem alkalmas arra, hogy civilizált, ne adj isten kulturált beléptetést, ellenőrzést végezzen..
Sajnos Magyarországon a biztonsági őr szakma egy nagy nulla, vagy nyugdíjas bácsikat alkalmaznak, vagy kigyúrt IQ őrnagyokat, akiknek hihetetlen nagy az egójuk..
Én nem tudom, hogy egyáltalán van-e olyan cég, aki alkalmas lenne a feladat ellátására...
A másik nagy probléma, hogy sajnos a Fradi szurkolótáborában hosszú évek óta (10-20 éve) megtalálható egy olyan kopasz, huligán réteg, amely a bűnözéstől nagyon nem áll messze. Számukra is fontos a Fradi, de sokkal fontosabb a saját EGÓJUK. Amikor kerítést döntenek és megindulnak az újpestiek felé, akkor a saját egójukat próbálják erősíteni.
A biztonsági szolgálat szintén tele van ilyen elemekkel.
Én nem tudom, hogyan lehet ilyen elemek között megtalálni az optimális megoldást."
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 13:25 | Sorszám: 662
Ez nagyon szép és nagyon jó, de mit kell egyeztetni?
El kell menni és szurkolni. Én így szoktam, anélkül, hogy bárkivel is egyeztetnék. (Na jó, a Profival egyeztetek, hogy hol rakjuk le a kocsit...)
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 12:39 | Sorszám: 661
"A szurkolói csoport tájékoztatása a jelenlegi helyzetről.

Tisztelt szurkolótársaink, B-közép!

A hétvégi Kispest elleni mérkőzéssel kapcsolatban folyamatosan zajlanak az egyeztetések a csoportok illetve a klub vezetése között.

A kialakult kényes helyzet miatt, kérünk titeket legyetek türelemmel és figyeljétek a kommunikációs csatornákat! Legkésőbb a pénteki nap folyamán döntés születik és informálunk titeket!

Addig is, Hajrá Fradi!

ÖSSZETARTÁS, HARC és JÓKEDÉLY!"
Karesz 71
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 20:26 | Sorszám: 660
FTC - Budapest Honvéd
IDŐPONT: 2013. október 6., vasárnap 16:30
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
1-0 Tutetem11
2-1 Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
2-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 13:43 | Sorszám: 659
FTC - Budapest Honvéd
IDŐPONT: 2013. október 6., vasárnap 16:30
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
1-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
2-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 12:05 | Sorszám: 658
FTC-Honvéd 1-0
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 11:24 | Sorszám: 657

És az én tippem is. Ismét nehéz meccs elé nézünk, de valahogyan be kellene húzni.


FTC - Budapest Honvéd
IDŐPONT: 2013. október 6., vasárnap 16:30
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
2-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
X-X Auróra
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 11:23 | Sorszám: 656

Szánalmas, ennyire futotta nekik. Primitívség, suttyóság, barbarizmus. Nem kormánynak, ellenzéknek sem alkalmasak.

Ez a Bajnai annyira gyenge eresztés, hogy azt el nem lehet mondani..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 11:00 | Sorszám: 655
Szégyen a teljes baloldal. Vállalhatatlanok.
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 10:51 | Sorszám: 654
http://www.youtube.com/watch?v=RSpDrZLeLTU&feature=youtu.be

Ők lennnek a megoldás? Röhög a vakbelem:-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 10:43 | Sorszám: 653
Elkezdem...

FTC - Budapest Honvéd
IDŐPONT: 2013. október 6., vasárnap 16:30
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
2-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
X-X Lorinc82
X-X Auróra

Emlékeztetőül a házi bajnokságunk állása:


Helyezés Versenyző Pontszám
1. mackó 6
2. Kisricso 5
3. Dani 4
Karesz 4
Lorinc82 4
Profi 4
7. Jegemac 3
Lundqvist 3
Tutetem11 3
10. Góbé 2
Janny 2
SAs1899 2
13. Auróra 1
Gajo 1
Gulya 1
JM8H 1
Papm 1
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 08:11 | Sorszám: 652
Ilyen az, amikor a látottak (közszolgálatin néztem) egybevágnak egy helyszíni értékeléssel...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 06:23 | Sorszám: 651
Tanári.
Tanári beszámoló fiatal Barátom...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 01. 06:22 | Sorszám: 650
szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Csatlakozom Mackóhoz, számomra is teljesen rendben lévő ez a kis szösszeneted, gondolom ezt jelenti az a Gabesz féle "UP" is...-)
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 30. 23:29 | Sorszám: 649
Szervusztok,

Vasárnap délelőtt ezúttal Érdre látogattunk, ahol győzelemmel sikerült kicsit javítani az Újvárosi bakit. Vérten Orsi 100%-os lehetett, hisz kezdett, aztán a a többi a szokásos kezdőcsapat volt ezúttal. Első percekben eléggé kapkodós játék volt, aztán megszereztük a vezetést, és végig uraltuk a játékot. É.R.D-nél (mindenhol nagybetűvel járjak, ezek szerint valami mozaikszó lehet, bár nem tudja senki, hogy mit jelenthet.. ) Klivinyi Kinga játéka harmat gyenge volt, ami nekik lehetett bánatukra. Tőlünk én senkit se emelnék ki, jó volt látni, hogy szinte mindenki pályára lépett. Szurkolók nagy örömére meccs alatt össze jött a 10gólos különbség is, amikor mi szépen rájuk számoltunk. Presztizs kérdés volt ez, mert a sokak által nagyon kedvelt Szabó Edinát láthattuk, hogy semmit se tud csinálni. Végén 8gólra csökkent a diferencia, és ezzel az NB1-ben (trollfoci nyelven MB1-ben) nincs veretlen csapat.
Ezután következett a junior meccs, ahova visszajátszott Szekerczés Luca és Mészáros Rea is akik alapból a felnőtt csapat játékosai. Szoros, jó meccsnek lehetett mondani ahol nyertünk végül 4-5góllal nyertünk végül. Egy érdekesség tavaly 6góllal emlékeim szerint simábban nyertünk lent, igaz abból a csapatból vasárnap jópáran nem voltak már ott egyéb okok miatt.
Végül, de nem utolsó sorban jött az ifi találkozó. 11gólós győzelmet arattunk, ismét végig uralva a játékot. Rég volt már ilyen, hogy mindhárom meccsen simán nyerünk.
Legutoljára Eger ellen sikerült mindhárom csapatunknak nyernie, ami kötelezőnél is kötelezőbb volt. Szerdán Veszprém ellen játszunk (felnőtt csapatuk ugye a kis Győr...)
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 30. 20:21 | Sorszám: 648
A mai kor focistái.... Miért csodálkozunk ha nem érdeklo őket a foci? Csak a hajzselé.

http://taccs.hu/2013/09/30/tovabbra-is-remek-moka-instagramon-magyar-futballi ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 30. 12:12 | Sorszám: 647
Kaptál tőlem egy UP-ot.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 30. 12:00 | Sorszám: 646

Ezt az üllő129-en írtam a szurkolók kontra Kubatov problémakör kapcsán...


"Egyébként jó lenne már ha végre megnyugodnának a kedélyek, és mindenki arra koncentrálna, ami az ő feladata.

Kubatov szerintem már tett annyit a Fradiért, hogy elismerjük és tiszteljük. Ez persze nem jelenti azt, hogy ő nem követhet el hibákat, és nem csinálhat hülyeségeket.

Az ultrák szerintem már tettek annyit a Fradiért, hogy elismerjük és tiszteljük őket. Ez persze nem jelenti azt, hogy ő nem követhetnek el hibákat, és nem csinálhatnak hülyeségeket.

Mire lenne szükség akkor:
- Arra, hogy kölcsönösen elismerjük a másikat, és amennyiben probléma merül fel, akkor azt meg kell beszélni egymással, hiszti nélkül
- Aki hibázik, az ismerje be és próbálja meg kijavítani a hibát, ill. a jövőben nem elkövetni ugyanazt
- Ha valaki hibázik, nem kellene egyből a fejét követelni, és őrült hisztit vágni

Kubatovnak:
- pár dolgot rendbe kellene tennie, a security a jelenlegi minőségében nem igazán alkalmas arra, hogy majd az új, fantasztikus stadionunkban a biztonságra felügyeljen, sem értelmileg, sem emberileg. Ezzel valamit kezdenie kell, bár nem lesz könnyű

Az ultráknak:
- Át kellene gondolni, hogy ők miben hibáznak, és nem mindig önérzeteskedni és hisztizni
- A Csatáry-féle molinókat el kellene felejteni, a pályára berohanást meccs után is csak a klubbal egyeztetve csinálni, csökkenteni (tehát nem megszüntetni) az ellenfél szidását"
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 30. 11:27 | Sorszám: 645

Részben egyetértek, sajnos nem vagyunk még annyira mentálisan és játékban is szilárdak, hogy az ilyen szitukat jól kezeljük, jól reagáljuk le. Ezért is mondtam, hogy a Vidi és a Loki előttünk jár.

Viszont az nem igaz, hogy nem vagyunk csapat, inkább a vezéregyéniség hiányzik nagyon, aki az ilyen kritikus szituációkban összerántja a csapatot a pályán. Jelenleg még túlságosan sebezhetőek vagyunk.

A Diósgyőr viszont pont az a csapat, amelyiktől nem félek. Nekik most minden összejön, folyamatosan nagy mákjuk van, erősebb ellenfelekkel nem nagyon kerültek össze. A Felcsút elleni meccsüket - ahol 2-0-ra nyertek - éppenséggel nagyjából láttam, és elmondható, hogy hihetetlen mák volt a győzelmük. A Felcsútnak legalább 3 vagy 4 gólt be kellett volna varrnia. Elképesztő helyzeteik voltak, csak amit a Diósgyőr ellen kihagytak, az ellenünk bement.

Vissza fog még esni a Diósgyőr, közel nem olyan jók, mint ahogyan az elmúlt fordulók eredményei mutatják.


Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...