20:35:37
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 18:58 | Sorszám: 616
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-3 Profi
1-2 Tutetem11
X-X Karesz
1-4 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-4 mackó
0-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
0-2 Auróra
gulya
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 15:20 | Sorszám: 614
X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-3 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
1-4 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
0-4 mackó
0-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
0-2 Auróra
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 13:42 | Sorszám: 613

És akkor Kubatovék reakciója a rendbontás kapcsán:


"Rendkívüli sajtótájékoztatót tartott ma a Ferencváros, amelynek témája az elmúlt időszak szurkolói megnyilvánulásai voltak. Mint ismeretes, az MTK elleni, Puskás-stadionban rendezett mérkőzésen a fanatikusok a háborús bűnökkel vádolt Csatáry Lászlóra emlékező molinót feszítettek ki. Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága 800 000 forintra büntette a klubot, de a rendőrség nem indít nyomozást az ügyben, mondván, nem történt bűncselekmény. A múlt vasárnapi derbin a szurkolók a pályára rohantak, az MLSZ 2 millió forintra büntette a klubot és szektorokat zárt be.

- Az MLSZ-től büntetést kaptunk, a szövetség figyelembe vette a kirekesztés ellen folytatott kampányunkat, a MOB-tól kapott Fair Play-díjat. Kértük a szurkolókat, jelentkezzenek, kik voltak a tettesek, de csak egy szurkoló jelentkezett, aki közölte, hogy a tették megbánta. Rajta kívül 7 személyt azonosítottunk be. A tegnapi ülésen az FTC elnöksége úgy döntött, hogy hat hónapra kizárja a hazai és az idegenbeli meccsekről. Az önként jelentkező büntetését egy év időtartamra felfüggesztettük. A kitiltottak közül két ember először volt az FTC mérkőzésén. Ha mégis belógnának egy meccsünkre, akkor duplázódni fog a büntetésük. Az Újpest meccsen történteket két csoportra lehet osztani. Az egyik a lefújás utáni ünneplés, ami eufória volt, a 84. percben megszakadt a meccs, ott Fradi-szurkolók átszakították a kordont és betörtek a pályára. Az elnökség tegnap utasította a a vezetőséget, hogy a pályára belépőket 1 évre zárja ki a mérkőzések látogatásától. Továbbá azt, hogy nyújtson be fellebbezést, hogyha beazonosítjuk az elkövetőket, akkor enyhítsenek a büntetésenn. Tizenhárom embert teljesen biztosan beazonosítottuk, az azonosítások még tartanak, kettő személlyel kapcsolatban nem vagyunk biztosak. Végeztünk egy közvélemény kutatást a szurkolói kártyával rendlekezők között telefonon. 27672 ember adott választ, ezeknek 82.1%-a azt kérte, zárjuk ki a rendbontókat. Nekem, mint az FTC elnöke, kötelességem így tennem. Köszönet a játékvezetőnek, hogy csak minimális időre szakította meg a mérkőzést. A Nemzeti Nyomozó Iroda nyomoz, több szurkolónkat előállítottak. Tőlünk képanyagokat foglaltak le, folytatódnak a további nyomozások.A Honvéd sokkal kevesebb bűnért sokkal nagyobb büntetést kapott az UEFA-tól.Ha nemzetközi meccset játszottunk volna, akkor zárt kapus büntetést kaptunk volna. Azt szeretném látni a Ferencvárosnál, hogy olyan legyen mint Dortmundban. Kemény emberek a lelátón, fantasztikus hangulat, de rendbontás nélkül - mondta a sajtóeseményen Kubatov Gábor, a zöld-fehérek elnöke."
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 10:53 | Sorszám: 612
Úristen, én meg este szidtam...
Drukkolok neki, gyógyuljon meg, szegény...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 10:32 | Sorszám: 611

lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 26. 10:28 | Sorszám: 610

Ez szörnyű, szegény Adams..


"Sajnálattal tájékoztatjuk a közvéleményt és a csapat szurkolóit, hogy a Ferencvárosi Torna Club játékosa, Akeem Adams, a tegnapi nap esti óráiban váratlanul, súlyos szívinfarktust kapott.

Dr. Szelid Zsolt, a Nemzeti Sportközpontok vezető kardiológusa, az FTC orvosi stábjának tagja, a következőkről tájékoztatta klubunkat: „A további szívinfarktus veszélyét sikerült elhárítani, de a játékos állapota továbbra is súlyos. A következő néhány nap sorsdöntő lesz a keringési rendszerének változása szempontjából, a játékost folyamatosan vizsgáljuk és teljes orvosi kontroll alatt tartjuk az intenzív osztályon.”

Hiszünk és bízunk Akeem Adams mihamarabbi felépülésében és az FTC mindenben támogatja fiatal játékosát.

(fradi.hu)"
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 10:07 | Sorszám: 609

Én is csatlakozom az egyetértők táborához.

Mindig szívatom magam azzal, hogy ránézek a mobos oldalra. Bár ne tettem volna. Az a demagóg, agresszív, mindenkit utáló stílus, amit megengednek, hihetetlen kártékony. Egy mocsok.

A problémára csak egyetlen megoldás van, az ilyen embereket ki kell tiltani a stadionból, egytől egyig. Majd a kitiltást be is kell tartatni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 09:33 | Sorszám: 608
Teljesen egyetértek.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 09:29 | Sorszám: 607
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Én a tábor tagjainak a beözönlését már nem is láttam a helyszínen, de hiszen ezt Te is tudod.
A győzelem megünneplése nélkül eljöttem, el kellett jönnöm.
Annyira felháborodtam azon, hogy az a "száz-egynéhány", azok után, hogy 3-1-nél belerondított a mérkőzésbe, elérve ezzel azt, hogy ne csak a régen látott remek hangulatról, és a honi bajnokikon tényleg ritkán látható iramról legyen szó, hanem megint csak az Ő "hősiességükről", a botrányról, a várható büntetés mértékéről.
És tették ezt úgy, hogy nem hülye gyerekek Ők, áááááá dehogyis azok.
Pontosan tudták, tudniuk kellett, hogy a cselekedetükkel ártani fognak, már megint, és visszatérően fognak ártani a klub megítélésének, és mégis megtették amit tettek, aztán pedig még Ők rohannak be a játékosokhoz ünnepelni...?
Ők, akik hétköznapokon mindenféle gyalázó jelzőkkel illetik a játékost, edzőt, vezetőt.
Ez a Fradizmus?
Nálam már sohasem lesz hasonló cselekedetekre mentő körülmény.
Akkor pedig, de pláne nem, amikor nyugodt mederben zajlik egy mérkőzés, 3-1-re vezetünk egy nagy, egy történelmi riválisunk ellen, és még az is benne lehetett volna a meccsben, hogy a "megroggyant" ellenfélre rá is számolhatunk.
Egy, de akár még két újabb lőtt góllal is.
Így utólag is meggyőződésem, hogy a Tábor, ha nincs előttük a „felkérés táncra” akkor ezen a mérkőzésen nem özönlötte volna el a játékteret, hanem megvárta volna szépen amíg odaér hozzájuk a csapat ünnepelni, és lepacsizni.

Most pedig „demagóg, és populista” leszek.

Fizetgetjük ezeket a milliós büntiket az MLSZ ki tudja milyen számlájára.
Miközben másfél éve még a felszámolás szele is megcsapott bennünket, tehát fizetgeti a klub ezeket a milliós nagyságú pénzeket, amikor egészen biztosan eltudnák, eltudnánk költeni saját házon belül sokkal jobb célokra is.
Mondjuk az utánpótlásban, vagy akár egy alapot létrehozva, a valaha nálunk sportolt, de nehéz élethelyzetbe jutott Fradistáink támogatására, és még ki tudja mennyiféle sokkal jobb, és értelmesebb célokra.

De nem, nem és nem.

lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 09:03 | Sorszám: 606
Hidd el, "Fradisták" voltak...
Kellemetlen volt 1-2 srác akit arcról fel is ismerek..

Amit nem értek...

Annyira nagyra vannak az ustawkáikkal.. Könyörgöm szervezzék meg.
Kies helyen, embert nem érdeklik.. Verjék egymást agyon, ha nekik ettől áll fel...
De ne a klubot szívassák meg..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 08:35 | Sorszám: 605
Egy kis gondolatébresztő:

1999-ben "találtak" egy rózsaszínű gyémántot:


Amit tudni kell róra:
Idézet:
Több mint 60 millió dollár (18 milliárd forint) értékűre becsült rózsaszín gyémántot mutatott be szerdán Genfben a Sotheby's, amely novemberben árverésre bocsátja a kivételes drágakövet.


Semmi kétségem afelől, hogy az árverésen a becsült érték többszöröséért gazdát fog cserélni.

Egy ilyen könnyen elégethető kődarabból a jelenlegi Ferencváros költségvetését legalább 10 évig lehetne biztosítani...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 08:28 | Sorszám: 604
Hajrá Fradi!

Nekem is jött a telefon. 1-est nyomtam. A ilyenféléknek el kell tűnniük közülünk, bár van némi kétely bennem, hogy ezek Ferencváros szurkolók volnának. Simán el tudom képzelni, hogy provokáció. Lápföldről.
A mérkőzés utáni örömünneplőkkel más a tészta, de azt sem helyeslem, hogy akkor betódulnak a pályára. Egy bajnoki címet eldöntő mérkőzés az más, meg esetleg egy győztes Derbi is (erős kétely) belefér, de a többi meccsen remélem nem csinálunk ebből rendszert.
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 26. 06:59 | Sorszám: 603
A teljesítménye a lilák elleni első félidőben tényleg pocsék volt, DE ő belső védő, és az elmúlt 8 meccsből most volt először "rossz" a teljesítménye.
Az maradék 7 meccsen sokszor a csapat legstabilabb pontja volt..

Más.
Ezzel a témával nem akartam itt foglalkozni, de mivel a fél éjszaka alvás helyett arra ment el járt az agyam, így jobb ha leírom..

Megint Kubatov a szemét hogy begyűjtik a pályán bunyózókat.
Nem, nem a meccs végén berohanókat, az már okozat, mert látták hogy mások is bent vannak.
Az "ok" a 83.percben kitört balhé..

Ezek az embere komolyan azt hitték mindent megúszhatnak??
A 2 táborból netes infók szerinte tegnap estig 27 embert állítottak elő...
Az egész onnan jött fel, hogy este kaptam egy hívást magántelefonszámról, ami a Fradi call centere volt, hogy kikérjék a véleményem..
Hogy mit kéne velük csinálni, kiállni mellettük vagy a kitiltás..

És mivel a mob ugye azonnal ugrott a témára, egyből jött a "listázás" meg hogy ha nem jó választ adsz akkor ki leszel te is tiltva.. stb stb...
Ezeknek az egyedeknek tényleg csak eddig terjed az intelligencia szintjük???
A következmény szót még hírből sem ismerik???

ÉS ők a hősök... Vicc..
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 25. 19:44 | Sorszám: 602
Milyen érdekes? a szíriai vegyi fegyverekkel kapcsolatban is az a göntő, hogy ki tudja elhitetni, hogy a másik vegyi fegyvert alkalmazott? Mondotta Tálas szakértő.
Valamikor számított az igazság, de amcsiban ezt sikerült relativizálni, már a filó szintjén is, ezért oly érzékenyek a média ellenőrzésére.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 25. 15:51 | Sorszám: 601
Nem az a lényeg, hogy igazság vagy hazugság, hanem hogy mennyire tudják elhitetni.
Például több mint kétezer éve hiszik azt emberek milliói, hogy Istennek van "kiválasztott" népe.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 25. 10:33 | Sorszám: 600
"Magányos harcosok leszünk, még ha némi parázs fel is izzik néhol..."

"Az ördögi körből az erdélyi magyar történészek közreműködésével lehetne továbblépni, ha a szakma komolyan veszi a román és a magyar történetírás közötti híd szerepét. Lucian Boia sikernek örvendő könyvei előkészíthetik a terepet a nyitásra. Más út nincs, mert – ahogy Boia fogalmaz – hazugságokra épített társadalmaknak nincs jövője."

Talán ha sikerülne előbb valóban csak a történészeknek, majd az ő, és a média segítségével az egyre nagyobb nyilvánosságban is a kiemelt, az idézett nyitás, akkor az talán elérne az emberekig...
De akkor még mindig ott lesz a politikai érdek.
Na hogy azokat lehetséges e meghaladni valaha is...
Én reménykedem, főleg az erdélyi "népek" történelmi ereje, kitartása, elkötelezettsége miatt.

"Más út nincs, mert – ahogy Boia fogalmaz – hazugságokra épített társadalmaknak nincs jövője."
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 25. 10:26 | Sorszám: 599
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága a Ferencváros–Újpest bajnokin történtek miatt a zöld-fehéreket kétmilliós pénzbüntetésre és a következő találkozóra szóló szektorbezárásra ítélte. A vendégeknek négyszázezer forintot kell megfizetniük.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 25. 09:56 | Sorszám: 598

Ezt még nem olvastam, de meglepően önkritikus és józan megállapítások vannak benne. Sok mindent megmagyaráznak az író által elmondottak..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 25. 09:47 | Sorszám: 597
Hajrá Fradi!

Öröm, hogy léteznek gondolkodók is, de szerintem ez alapvetően nem változtatja meg a nézőpontot. Európában egyedül Németország érezhette volna át a helyzetünket, de a nemzetegyesítésük pillanatától ezt már puszta illúzió.

Magányos harcosok leszünk, még ha némi parázs fel is izzik néhol...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 25. 09:39 | Sorszám: 596
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Egy kis olvasnivaló annak akit érdekel.
Ha már láttátok, akkor bocs...

http://tortenelemportal.hu/2013/02/lucian-boia-lupescu-radu/
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 24. 23:44 | Sorszám: 595
"Az összes többi játékos se lefelé, se fölfelé nem nem lógott ki önmagához lépest."

És Adams (Family)?
A sikítófrászt hozta rám, a balszélen Simon tízből tízszer megverte.
Mire behozták középre, ahol nem tehet annyi kárt.
Mennyit fizettek a trinidadiak, hogy ez a rasztafiú játszhasson Magyarországon?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 24. 17:28 | Sorszám: 594

És még valami. A kedves emtékát miért hagyták ki a büntiből? Ha jól tudom semmilyen politikai jellegű megnyilvánulás nem lehet a futballmeccseken:

"Az MTK-Paks meccsen nemcsak hazai és vendégszurkolók voltak, hanem semlegesek is: a Polgári Platform antirasszista akciót szervezett."

http://index.hu/video/2013/09/21/2013_0921_meccs_polgari_platform/
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 24. 16:36 | Sorszám: 593

Mindazonáltal, hogy a pályára történő berohanás kiverte a biztosítékot nálam is, azért az amit az mlsz művel, azt nem lehet idegileg bírni.

Tényleg minden héten ezen kell idegelnem, hogy a tanár bácsi milyen büntetést eszel ki az elkövetett rosszaság után?

Pályára meccs közben berohannak? Büntessük. Rasszista bekiabálások? Rendben, büntessük. Jogos.
Pirotechnika? Ellenfél és/vagy bíró szidása? Na ne....

És akkor még nem beszéltem az arányokról. Mi a pápa meccs után 600 ezret kaptunk, az újpest most mindössze 400 ezret. Hol áll ez arányban egymással?


És mindemellett még nem szóltam arról, hogy a kollektív büntetés elve csak a legsötétebb diktatúrák módszere volt....
Auróra
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 24. 16:23 | Sorszám: 592
Ez most mázli...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 24. 16:13 | Sorszám: 591
Megkaptuk a büntetést. Szerencsénk volt, az M-S szektorok a Honvéd elleni meccsen bezárása kerülnek 2 millió forint pénzbüntetés kíséretében. Lehetett volna rosszabb is. Nagyon remélem, hogy a pályára betörő "szurkolókat" kiszűrik, s többet nem léphetnek be mérkőzésre.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...