13:19:55
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 20. 14:09 | Sorszám: 568
Megjött a Fradi Sör!

Idézet:
Vert József (Pécsi Sörfőzde Zrt., gasztrofejlesztési vezető): - A Pécsi sörfőzde számára nagy megtiszteltetés, hogy együttműködhet a Fradival. Az FTC ugyanis a legsikeresebb, legnépszerűbb labdarúgóklub, a jövőbeni sikerekhez reméljük, mi is hozzájárulunk majd. Az utolsó hazai sörgyárnak tekinthető a Pécsi Sörfőzde, amelynek a tulajdonosa is magyar, ezért külön kiemelendő, hogy hazai sörrel szolgálunk a szurkolóknak. Különleges minőségi főzetet hoztunk létre, különböző malátákból válogattuk össze a receptúrát. A Pécsett főzött sörök ráadásul nagyon különleges karsztvízből készültek. A sör minősége szempontjából ez rendkívül fontos, ennek is köszönhető, hogy 160 éve a Mecsek lábánál van a székhelyünk. Az volt a célunk, hogy egy minőségi klubnak és minőségi szurkoló táborának különleges sör készüljön.



Idézet:
Orosz Pál (FTC Labdarúgó Zrt., vezérigazgató): - Folyamatosan készülnek az újabb és újabb Fradi-termékek. Amikor visszakerültek a kereskedelmi jogok, úgy döntöttünk, hogy élünk az ebben rejlő lehetőségekkel. Először elkezdtük a Fradi Whisky-t, amivel megtízszereztük a cég hazai eladását, ezt követően jött a szintén igen sikeres Snack. Szerettük volna meglepni a Derbi előtt a szurkolóinkat azzal, hogy most bejelentettük a Fradi-sör elkészítését. Jövő hét szombattól kereskedelmi hálózatban is lesz a termék a boltokban. Köszönjük a Pécsi Sörfőzdének, hogy magyar cégként a Fradi mellé állt. Ez csak a kezdet az együttműködésünknek, hiszen ízesített sörökre is készülünk. Minden megvásárolt sörrel a Ferencvárost támogatják szurkolóink, a profit fele ugyanis a Fradié.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 20. 11:13 | Sorszám: 567
Jegyek már csak a "D" szektorba kaphatók!

Ferencváros-UTE

2-0 Kisricso
3-0 Lundqvist (és 1 piros valakinek)
3-2 Jegemac
4-1 Profi
1-0 Tutetem11
X-X Karesz
3-1 Dani
5-1 Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
7-1 Janny
3-0 SAs1899
X-X Papm
0-2 Gajo
3-0 SAs1899
2-1 Lorinc82
4-1 Auróra
dani
Olvasta: 5 | Válasz | 2013. szeptember 20. 11:07 | Sorszám: 566
3-1
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 20. 08:18 | Sorszám: 565
Lehet, az én számításom a rossz: az NS írja, hogy már hadgyakorlatoznak a rohamrendőrök a helyszínen, s minden bizonnyal elkel a 22 ezer jegy. Szóval rég nem látott "tömeg" fogja kiszurkolni a győzelmet...
Itt olvasható.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 20. 08:08 | Sorszám: 564
Barátom, azt olvasom a hivataloson, hogy ma, de legkésőbb holnap elfogynak a derbire a jegyek. Biztonsági okokra hivatkozva a felső karéjokat nem nyitják meg. Én úgy számolom, hogy akkor ez nem lehet 20.000 néző sem, hiszen a lezárt szektorok miatt az amúgy (szerintem) 28.000 férőhely 18.000-re korlátozódik.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 20. 08:02 | Sorszám: 563
2-0 Kisricso
3-0 Lundqvist (és 1 piros valakinek)
3-2 Jegemac
4-1 Profi
1-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
5-1 Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
7-1 Janny
3-0 SAs1899
X-X Papm
0-2 Gajo
3-0 SAs1899
2-1 Lorinc82
4-1 Auróra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 20. 08:01 | Sorszám: 562
Hajrá Fradi!
Vidékről jövök, meccs előtt esek be...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 22:21 | Sorszám: 561
Remek, olvasmányos értékelő beszámolót rittyentettél ide nekünk fiatal barátom.
Szinte minden észrevételed, kritikád hajaz a sajátoméra, csupán annyi a különbség, hogy a te véleményed ebben az esetben mindent visz, nem is csoda, hiszen lényegében a csapattal együtt lélegzel...
Reméljük, hogy a tanulságok levonása után lesz ez még sokkal jobb is.
kisricso
Olvasta: 4 | Válasz | 2013. szeptember 19. 22:10 | Sorszám: 560
Nos akkor jelentős lenyugvás után megírom tegnapi beszámolóm a meccsről.
Azzal kezdődött az egész, hogy KIVÉTELESEN kicsit késve értem a megbeszélt találkozó helyre a stadionhoz, így akikkel mentem pár percet várniuk kellett rám. Ők viccnek szánva leszidtak mikor odaértem, ahogy nevettünk, kicsit hangosabbra emelkedett a hangerőnk, így az aluljáróban sétáló 2 rendőr feljött a zajra. Megnyugtattuk őket, hogy csak engem szídtak le a késés miatt, az egyikük mondta, hogy dózsás 35éve, és most nagyon jó a Fradi, úgy érzi ki fognak kapni. Ezek után lementünk, rendbe leértünk már az ifi meccsre is, így volt tervezve. Én indulás előtt azt mondtam magamban, hogy ifi-junior sima zakó (a korábbiak miatt) és a felnőttől várok győzelmet. Ifire, juniorra csapatunk úgy érkezett meg, hogy többen betegek, egyetemi gólyatáborban vannak, így elég szűkös keret állt rendelkezésre az edzőknek. Végül ifin is (29-29) és junioron is X-eltünk (28-28), bár a junior meccset nyerni kellett volna. Több játékos duplázott, ezek közé tartozott Pintér Krisztina és Balogh Vivien is, akik szinte végig játszottak 120percet, és nagyon jól. Junioron remekül védett a felnőtt keret tagjának számító Ferenczi Annamária, míg a hazaiaknál Ács Anna remekelt (akit nekünk jól kell ismernünk, hisz korábban Győrben volt, és játszott már párszor ellenünk). Junior meccset nyerni kellett volna, míg az ifin jónak számított ilyen helyzetben az X.
Ezután ott vicceltünk, hogy akkor a felnőtt 27-27 lesz, de egyikünk se gondolta komolyan. Végül a csapat 1-5-tel kezdett, amikor Gábor először kért időt, és megráztuk magunkat és egyenlítettünk 5-5re. Azután fej-fej mellett haladtak a csapatok, hol 2-3góllal ők, hol mi vezettünk ennyivel. Szünetben 1-gyel mentek az újvárosiak, ekkor még azt gondoltam, hogy majd a szünetben megint kapnak egy fejmosást, és megrázzák magukat a lányok és nyerünk. Aztán második félidő ugyanúgy folytatódott, 2-3 gól volt hol nekünk, hol nekik. Talán a végső törésünk az lehetett, amikor 25-23-ra vezettünk (ha jól emlékszem, de biztos, hogy 2 góllal) és támadhattunk a +3-ért, először Szamoránsky lőtte fölé, ami után kivédekeztük a támadásukat, aztán Szarka óriási ziccert hagyott ki. Ezután feljöttek, megfordították a meccset. 27-26-nál támadhattunk a döntetlenért (kb 40-50másodperc volt még hátra), amit ők kivédekeztek, és az egész pályás letámadásunk nem eredményezett labdaszerzést, sőt az utolsó másodpercben még lőttek egy gólt amivel 28-26-ra nyertek.

Engem nem az bosszant, zavar, hogy kikaptunk, mert benne van, hogy mieink rossz napot fognak ki, ellenfél kapusa (jelen esetben Víg Vivien) nagyon jó napot fog ki, vagy tényleg nem jön össze semmi nekünk, stb... hanem az, hogy nem volt játékunk, lélektelenül játszott szinte az egész csapat, és ismét vártuk a csodát, hogy majd a hazaiak elfáradjanak, és a végén bedaráljuk valahogy őket. És ilyen "játékkal" játszunk már nagyon régóta, kivéve a Győr és a BL csopotrmeccseken, szinte kivétel nélkül. Itt el kell mondanom, hogy főként Elek Gábort hibáztatom, hogy engedi ezt a játékosoknak, de természetesen a játékosok is hibáznak. Kivétel van mindig, tegnap is volt 1-1 viszonylag jónak mondható teljesítmény, de nem emelnék ki senkit sem.
Viszont azt igen, hogy 2éve idehoztuk Szekerczés Lucát, idén Mészáros Reát (mindketten '94-es születésűek), és szinte alig kapnak játéklehetőséget. Tegnap Rea játszott egy keveset, de Luca egy percet sem. Kérdem én, miért nem lehet visszaadni mindkettőt juniorba (legalább a nehezebb meccsekre), illetve NB1/b-s meccsekre? Félünk, hogy nehogy megsérüljön bármelyikük? Így viszont alig vannak játékban, ami se a játékosnak, se a csapatnak nem jó. Luca tavaly amikor volt a nagy sérüléshullám játszott, de idén talán 15-20percet ha játszott összesen lehet sokat mondok.
És akkor kitérnék még a meccsek utáni nyilatkozatokra. Tavaly amikor a sok sérültünk volt, hónapokon át azt nyilatkozta mindenki, hogy elfogytunk, kevesen vagyunk, és nehéz felpörögni a meccsekre (bajnoki). Aztán amikor egy érdi meccsen Tomori el volt tiltva és Zizire kijöttek emberfogásra és kikaptunk lent azt mondta Gábor, hogy ettől féltünk, nehogy kijöjjenek rá. Akkor konkrétan 2-3hetünk volt csak arra a meccsre készülni, nem sikerült. Idén mindenki azt nyilatkozza, hogy az érkező játékosokkal sokkal többen lettünk. Kérdem én miért? Elment egy kapus, jött helyére egy új Szikora Melinda személyében. Kölcsönadtuk Dajkát, Deákit, Lukácsot a Siófoknak, míg érkezett Mészáros Rea és Laura Steinbach. Rea beállós, míg Laura átlövő. Tavaly ha Dajkára és Deákira nem csak részfeladatokat bíztunk volna talán lett volna ugyanekkora variációs lehetőség (alap esetben, sérülések előtt)... most néhány napja/hete Elek Gábor azt nyilatkozza, hogy a bajnoki mérkőzésekre nehéz/nem tudunk felpörögni. Kérdem én miért???? És akkor arról nem is beszélek, hogy a tegnapi meccsen például lefújás után egyből az öltözői folyosóra ment Gábor (azt nem tudom, hogy ott megállt-e, vagy kiment-e a csarnokból...).
Nos egyenlőre ennyi jutott eszembe a csapattal szemben...remélem mielőbbi változás lesz!
No és ennyi rossz hír mellé, mondok egy kis jót is. Hajdu János aki idegiglenes válogatott szöv.kapitánya 9 Fradi játékost hívott meg. Zácsikot, Szucsánszkit, Tomorit, Cifrát, Szamoránskyt, Vérten Orsit, Kovacsicz Mónit és két fiatal tehetségünket Szekerczés Lucát és Mészáros Reát.
góbé
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 21:29 | Sorszám: 559
Fradi - Ute
5 - 1
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 19:44 | Sorszám: 558
2-0 Kisricso
3-0 Lundqvist (és 1 piros valakinek)
3-2 Jegemac
4-1 Profi
1-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
7-1 Janny
3-0 SAs1899
X-X Papm
0-2 gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
4-1 Auróra
SAs1899
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 18:34 | Sorszám: 557
3:0
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 17:27 | Sorszám: 556
Mit fog robbani a Fradi induló.. Atya úr isten... 8)))
Nem fogok aludni szombat éjszaka már tuti D:
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 17:23 | Sorszám: 555
http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/oriasi-erdeklodes/20130919/c/4870

Ferencvárosi Torna Club - a hivatalos oldal
A jegyeladások alapján arra lehet számítani, hogy a belépők legkésőbb szombaton elfogynak, így a mérkőzés napján (vasárnap) elképzelhető, hogy már nem lesz jegyértékesítés a találkozó helyszínén.


Hoppácska 8))))))))
KIBASZOTT POKOL!!!!!!
Felső részt is megnyitni!! Azonnal!! (tudom nem lehet, próbálta a klub, de álmodozni még szabad :P)
Auróra
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 17:15 | Sorszám: 554
Meccs elött egy sõr?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 14:53 | Sorszám: 553
Pedig valami nem áll össze a fejükben mióta a nyitófordulóban elkapták a Győrt. A hétvégi torna, amin a BL indulás múlt, hát az is nagyon neccesre sikeredett, erőből valahogy kiszenvedtük. A tudással nincs baj, csak talán elhitték, hogy negyedgőzzel is vernek mindenkit. Hát nem.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 13:37 | Sorszám: 552
Csak gyűljünk, gyűljünk, kell a hangerő...
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 13:16 | Sorszám: 551
Mai állás 8)


Egyre inkább tetszik )))
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 12:43 | Sorszám: 550
Dejszen nőből vannak! Inkább most egy pofon, mint később. De elhiszem, hogy lehet úgy játszani (láttam is egy párszor), hogy mérgesek lehessünk...
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 12:26 | Sorszám: 549
Azért mondod ezt mert nem láttad Mackó, hidd el...

Csak az az egy vigasztal, ez a játék nem a Bl-ünkbe került...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 12:13 | Sorszám: 548
Nem láttam a lányokat de azon túl, hogy sajnálom az eredményt, nem haragszom rájuk. A lényeg a rájátszás, s ott kell győzni az utolsó meccseken...
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 11:54 | Sorszám: 547
Lent voltam, tegnap ideges állapotomban nem akartam ide is írni róla, de ma délután szándékozom írni jó néhány sort.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 11:40 | Sorszám: 546
Emlékeztető:

Házi bajnokság állása:

Helyezés Versenyző Pontszám
1. Kisricso 3
Lorinc82 3
Profi 3
mackó 3
5. Jegemac 2
Karesz 2
Lundqvist 2
Tutetem11 2
9. Dani 1
Góbé 1
Gulya 1
Janny 1
JM8H 1
Papm 1
SAs1899 1
Gajo 1
17. Auróra 0


Ferencvárosi TC-Újpest
Vasárnap, Népstadion.

2-0 Kisricso
3-0 Lundqvist (és 1 piros valakinek)
3-2 Jegemac
4-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
7-1 Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
0-2 gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
4-1 Auróra
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 11:30 | Sorszám: 545
No para eftársak, nálunk a "slukker"...-)
Majd a Dani jön...-)
Addig is egy Beles szintű védőről álmodozom a Kabát számára.
No jó sérülést nem kívánok neki, még akkor sem, ha még jól emlékszem a tavaszi nagyon alattomos ütésére, akkor sem.
Csak tényleg egy jó kemény, Belesre hajazó védőre.


Emlékszem a régi Képes Sport címlapra, még akkoriból amikor leigazoltuk, talán a Kecskemétből ha jól emlékszem...?

BELES AHOVA LÉP, OTT FŰ NEM TEREM!

No a Videotonos Baranyinak, aki korábban szétrúgta a mi Hosszú Nyolcasunkat az első adandó alkalommal oda is lépett.
Baranyit mentő el...
A mi derék Belesünk pedig lenyilatkozta azt, amit a Baranyi Nyil lerúgásakor mondott:
-Ja kérem a foci az egy férfias sport...

No de ez csak egy emlék, olyan régen volt, hogy talán igaz sem volt...-)

most pedig győzzünk úgy, hogy ne legyen sérülés.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 11:15 | Sorszám: 544

Mindenképpen nekünk kellene mielőbb megszerezni a vezetést, el kell venni a kedvüket az egésztől. Ha úgy járunk, mint a Vidi ellen kétszer is, azaz korán vezetést szerez az ellenfél, akkor megint futhatunk az eredmény után.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...