18:10:29
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
orosz_hussalata
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. november 04. 20:08 | Sorszám: 2545
Kézis lányok bajnokin verték a Győrt, holott nálunk volt fontos hiányzó. Többen nyújtottak kiemelkedő teljesítményt.
mackó
Olvasta: 7 | Válasz | 2015. november 03. 12:08 | Sorszám: 2544
- 45 db 25 ezres jegy van még a norvégok elleni hazai visszavágóra.
- Nyilasi Tibi kiszállt Storck csapatából, egyébként az eddigi stábból egyedül őt tartotta volna meg maga mellett a német megbízott kapitány.
- Hét ferencvárosi labdarúgó van a bő keretben, a szűkítettben érzésem szerint 4-5 marad.

Jövő hét csütörtök estéjén elválik, hogy lesz-e továbbjutási realitása a visszavágónak.
Nagyon szeretném ...
mackó
Olvasta: 7 | Válasz | 2015. október 28. 08:36 | Sorszám: 2543
Mindösszesen 400 jegy van még a norvég-magyar pótselejtezőre. Ebből 193 a 25.000 forintos kategória (VIP-bronz), a maradék a C4-C5 szektorok, azaz a legdrágább (11.000 forint) zsöllye. Biztos telt ház lesz. Ha közben nem élesztik föl a román meccs miatt elhalasztott büntetésünket ...
orosz_hussalata
Olvasta: 7 | Válasz | 2015. október 20. 18:56 | Sorszám: 2542
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nikolics-elmondta-miert-nem-rug- ...

Én általában nem rajongok a honosításért ( a határon túliak esetében egészen más a helyzet) , mert sokszor nem érzem az elkötelezettséget. Nos Ő nekem mindenképpen pozitív példa, ahogy Leandro is. Valóban a jelenlegi stílusba sajnos tényleg kevésbé illeszkedik az övé.
mackó
Olvasta: 8 | Válasz | 2015. október 20. 13:38 | Sorszám: 2541
Nem tudom mire vélni. Vagy ő lesz az utód, vagy marad minden a régiben, vagy vele vitetik el a balhét? Még várok egy pár napot a válasszal ...

A cikk.

Idézet:
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) kedden a hivatalos honlapján bejelentette, hogy a Norvégia elleni Eb-pótselejtező előtt – Bernd Storck megbízott szövetségi kapitány felkérésére – a korábbi világhírű német labdarúgó, Andreas Möller is besegít a magyar válogatott felkészítésébe.
mackó
Olvasta: 7 | Válasz | 2015. október 20. 10:36 | Sorszám: 2540
Na, úgy még én is teljesen optimista lennék, ha a top11 sakkozó alkotná a keretüket. Csak azt nem tudnám eldönteni, hogy a B-középből jövő "Parasztok, nincsen hangotok, parasztok nincsen hagooootoook" rigmus helyénvaló lenne-e?
Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2015. október 20. 10:31 | Sorszám: 2539
remélem, Carlsen is jön... s megzavarja őket néhány rossz bástyalépéssel :--)
Felkesz Deneverr
Olvasta: 6 | Válasz | 2015. október 20. 10:27 | Sorszám: 2538
Az jó, akkor talán lesz esélyünk! ..
mackó
Olvasta: 6 | Válasz | 2015. október 20. 07:48 | Sorszám: 2537
Az a baj, hogy a helyükben én is így tennék. De reménykedek ...
orosz_hussalata
Olvasta: 6 | Válasz | 2015. október 19. 18:25 | Sorszám: 2536
Eléggé magabiztosan nyilatkoznak a norvégok.
mackó
Olvasta: 6 | Válasz | 2015. október 19. 09:50 | Sorszám: 2535
A Haladás elleni első félidőnk már-már nemzetközi szinten is mérhető színvonalú volt.
mackó
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. október 19. 09:48 | Sorszám: 2534
Szombat késő éjjel repült a sas is az arénánkban:

A cikkben található a videó
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 19. 07:50 | Sorszám: 2533
Kis remények, nagy várakozások, s a papírforma és a "hagyomány" biztos vereséget vetít előre. Jó lenne végre kilépni az árnyékunk mögül ...
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 18. 14:08 | Sorszám: 2532
Norvégokat kaptuk, és itthon lesz a második meccs. Szerintem a lehetőségek közül a legjobb megoldás.
Abban is biztos vagyok, hogy a norgék nagyon örülnek.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 15. 11:00 | Sorszám: 2531
Reggel az akkorra már leégett TF sportcsarnoka előtt mentem el. Többször is voltam benne, a legemlékezetesebb mégsem egy sportesemény, hanem Orbán beszéde 2002 áprilisából. Bent szorongtunk vagy 8-10 ezren, a környéken meg a többszöröse. Ezt követte a Kossuth tér ...

Rossz érzés volt látni romba dőlt környéket.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 13:58 | Sorszám: 2530
#2505
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 11:01 | Sorszám: 2529
Jaj, ezt így akartam:

Közben kijött az UEFA hivatalos rangsora:

Idézet:
A magyar labdarúgó-válogatott kiemeltként várhatja a 2016-os Európa-bajnokság pótselejtezőjének sorsolását – jelentette be az MLSZ hivatalos Twitter-oldalán. A mieink Dániát, Írországot, Norvégiát vagy Szlovéniát kaphatják a vasárnapi sorsoláson.

A pótselejtezőket november 12–14. és 15–17. között bonyolítják le. A párosításokat vasárnap, október 18-án 11.20-kor sorsolják ki az UEFA nyoni központjában. A pótselejtezőn lesz kiemelés, az UEFA-koefficiens rangsorol. Ezt az európai szövetség szerdán tette közzé.
Magyarország kiemeltként várhatja a sorsolást, akárcsak Bosznia-Hercegovina, Svédország és Ukrajna. A nem kiemeltek közé került Dánia, Írország, Norvégia és Szlovénia, ami azt jelenti, hogy a mieink ebből a négy válogatottból kapnak ellenfelet.

Az óhajom máris szertefoszlott, Svédországot nem kaphatjuk. Akkor talán a norvégokat ...
De azt hiszem, tökmindegy.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 10:59 | Sorszám: 2528
Közben kijött az UEFA hivatalos rangsora:

Idézet:
A magyar labdarúgó-válogatott kiemeltként várhatja a 2016-os Európa-bajnokság pótselejtezőjének sorsolását – jelentette be az MLSZ hivatalos Twitter-oldalán. A mieink Dániát, Írországot, Norvégiát vagy Szlovéniát kaphatják a vasárnapi sorsoláson.
A pótselejtezőket november 12–14. és 15–17. között bonyolítják le. A párosításokat vasárnap, október 18-án 11.20-kor sorsolják ki az UEFA nyoni központjában. A pótselejtezőn lesz kiemelés, az UEFA-koefficiens rangsorol. Ezt az európai szövetség szerdán tette közzé.
Magyarország kiemeltként várhatja a sorsolást, akárcsak Bosznia-Hercegovina, Svédország és Ukrajna. A nem kiemeltek közé került Dánia, Írország, Norvégia és Szlovénia, ami azt jelenti, hogy a mieink ebből a négy válogatottból kapnak ellenfelet.


Az óhajom máris szertefoszlott, Svédországot nem kaphatjuk. Akkor talán a norvégokat ...
De azt hiszem, tökmindegy.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 10:30 | Sorszám: 2527
És ami itt a nagy várakozás miatt elkerülte a figyelmünket: a pótselejtező hazai meccse lesz zártkapus. A büntetést nem engedték el, csak elhalasztották ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 08:01 | Sorszám: 2526
No, nézzük miből főzhetünk:
Az UEFA szeptemberi koefficiens-rangsora szerint sorrendbe állítva így néz ki pótvizsgázók névsora:

9. Ukrajna
15. Bosznia-Hercegovina
17. Dánia
20. Svédország
21. Írország
22. Magyarország
24. Norvégia
29. Szlovénia

Ez alapján nem leszünk kiemeltek, de azt még nem tudjuk, hogy ténylegesen mi a alapján rangsorol az UEFA.
Igazából nem tudom melyik ujjamba harapjak, de talán a svédeket választanám. Ukrán-bosnyák-szlovén mentalitással aranylábúink nem bírnak, az írek lemosnak minket, a dánok elleni esélyünk dettó. Marad a norvég-svéd tandem. Ellenük sincs esélyünk, de talán több, azaz reálisabb ...

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 07:49 | Sorszám: 2525
Szerintem nagy. Egy ilyen eseményen való részvétel nagy lökést ad, bármelyik sportágról is beszéljünk. Még ma is a foci iránti szeretet mozgatja meg a legtöbb embert Magyarországon, sokszor - mint pl. most is - másodperceken múlik az, hogy előrelépésnek, vagy visszaesésnek ítéljük meg a sportágat.
Hogy is mondta Böde Dani a riporternek, miután kihagyta Storck a szűkített keretből?
Valahogy így:
Idézet:
Mit is mondjak? Szarul esett!

Valahogy én is így vagyok vele. Jussunk már ki, oszt majd meglátjuk ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 14. 07:42 | Sorszám: 2524
Ettől tartok én is.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 13. 23:10 | Sorszám: 2523
Khm...
Csak kérdem,,hogy nagy baj lenne, ha nem jutnánk ki? Volna egy meccsünk, mint a hokiban a múltkoriban?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 13. 22:40 | Sorszám: 2522
Erről ennyit.
A pótselejtező sikeréért a nem fogadnék.
Ennyit a nekünkadöntetlenisjó stratégiáról.
rafiki
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 13. 20:04 | Sorszám: 2521
Sokkal egyszerűbben: ha akár Törökország, akár Kazahsztán pontot veszít,
egyenes ágon jutunk ki.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...