20:15:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 09. 07:46 | Sorszám: 2483
Bele se merek gondolni, hogy vele esetleg 4-6 ponttal jobban állnánk ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 09. 07:45 | Sorszám: 2482
Évtizedek óta láthatjuk, hogy az a besz@ri játék, ami az eredmény (0:0) görcsös tartásából fakad, hova vezet. Felálltunk 3 támadóval (kockázat azért van benne bőven), s a második félidőben esélyt sem adtunk annak az ellenfélnek, amelyik odakint csak balszerencsével kapott ki tőlünk.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 08. 22:20 | Sorszám: 2481
Azt az edző körök számára meglepő megfigyelést tettem, hogy ha a labdát nem csak toszogatjuk, hanem támadunk, akkor akár gólokat is lőhetünk.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 08. 22:16 | Sorszám: 2480
2:1
...és ezt a Böde Danit nem játszatják........
Őrület.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 08. 22:07 | Sorszám: 2479
Na végre!
1:1 és még van 20-25 perc.....
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 08. 19:06 | Sorszám: 2478
Ma jön a rettenetes Feröer, és lázban ég az ország.
Feröer szigeteknek annyi lakosa van, mint Dunaújvárosnak ....... ( vagy egy kisebb budapesti kerületnek)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 08. 12:54 | Sorszám: 2477
Közben zajlik az élet, lesz itt még keringő:

FIFA: Blattert és Platinit 90 napra felfüggesztették – hivatalos

Idézet:
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) etikai bizottsága 90 napra felfüggesztette Sepp Blatter FIFA-elnököt, Michel Platini FIFA-alelnököt tisztségéből.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 08. 09:15 | Sorszám: 2476
Úgy néz ki, nem lesz telt ház, de a 23 ezerből "csak" 5 ezer hely van szabadon a ma reggeli állapot szerint. Ahhoz képest jónak mondható, hogy zártkapusnak hittük hétfőig.

Storck a tegnapi sajtótájékoztatón egyenesen megígérte, hogy Nikolic kezdőként a pályán lesz, Tőzsért elzavarta szülési szabadságra (visszajön?), a többiekről nem regélt.
Az ellenféltől 3 alapember hiányzik sárgalapos eltiltások miatt, s bármennyire figyelemreméltó a görögök elleni két győzelmük, nem tudok más eredményt elképzelni, mint magyar győzelmet. Remélem, holnap a pontszámolgatásnak lesz is értelme ...

Hajrá magyarok!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 07. 11:23 | Sorszám: 2475
Újra optimista mindenki a válogatott keretben, s annak környékén is. Csütörtökön meglátjuk, hogy van-e értelme az utóbbi 30 év kedvenc játékához, az össznépi kis számolóhoz fordulnunk. Megszoktuk már, hogy több körrel a vége előtt már a matematikai esély is elúszott, most 2 körrel a vége előtt remény van (óriási szerencsével) a "legjobb vesztes" címét kiharcolnunk. Egy kisebbfajta csoda segítségével meg egyenesen másodikak is lehetnénk, de ez a kategória gondosan elkerüli a honi labdarúgásunkat.
Holnap választ kaphatunk arra, hogy az évtizedekre visszatekintő hagyományunkat sikerül-e levetkeznünk. Immáron reményt adva az utolsó körnek ...
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 06. 07:59 | Sorszám: 2474
Egy kis összeállítás Böde Dani nyilatkozataiból BÖDE DANI, MI ÍGY SZERETÜNK címmel.

Idézet:
Böde Dánielnek a Ferencváros góllövőlistát vezető csatárának érdemes kikérni a véleményét, mert soha nem a megszokott paneleket pufogtatja, hanem szerethető egyéniségéből adódóan sajátos színekkel gazdagítja a meglehetősen sablonos futballista nyilatkozatokat. Az alábbiakban összegyűjtöttünk néhány igazi bödés aranyköpést.


Idézet:
“Olyan messze vagyok a válogatottól, mint Makó Jeruzsálemtől” “Válogatott? Előbb rúgjak két egyeneset a labdába!”
Egy Diósgyőr ellen megnyert mérkőzés utáni sajtótájékoztatón a válogatottságról.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 05. 12:39 | Sorszám: 2473
Doll becsületére legyen mondva, magára is vállalta a Kispest gólját.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 05. 12:38 | Sorszám: 2472
Meglepett minket a Kispest, Doll meg egy olyat húzott (megszokott négy védő helyett három), amiből az első 15 percben akár 3 gólos hátrányba is kerülhettünk volna. Értem én, hogy egy védekező Kispestre számított, de nem jött be. Mire észbe kaptunk, már hátrányban is voltunk. Szerencsére rendeztük sorainkat, sikerült megfordítani az állást még a félidő előtt. A második játékrészben viszont a Kispestnek csekély esélyt adtunk, igaz mi főleg az eredmény tartására koncentráltunk, s így növelni sem sikerült a góljaink számát. Az utóbbi 3 meccsen nem játszottunk jól, de önmagunkhoz képesti halványabb forma is elegendő a honi pontvadászatban ...

Válogatott: megnéztem a többi csoport állását, s a hátralévő két meccsen egy esetlegesen megszerzett 3 + (legalább)1 ponttal akár legjobb csoport-harmadikok is lehetünk. Csütörtökön meglátjuk, ha győzünk, minimum a pótselejtező a zsebben van, de hogy tudunk-e vele élni, már más kérdés ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 28. 09:38 | Sorszám: 2471
Nem érdemeltünk győzelmet, a PAFC felkészült belőlünk. Mi meg nem tudtunk megújulni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 25. 09:43 | Sorszám: 2470
Telt ház Felcsúton, gondoltam elmegyek, de most is későn reagáltam. Marad a TV, de ismétlem, rossz előérzetem van. Emlékszem én még az első Puskás elleni mérkőzésünkre, meg a többi nyögvenyelősre is ...
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 24. 14:58 | Sorszám: 2469
Üdv újra itt (is)!
Nálam márciusban (betelefonálás utáni napon) telt be a pohár, azóta be sem kapcsoltam.
Viszont megelégedéssel tapasztalom, hogy a Kossuthon egyre több volt lánchidas tűnik fel, ráadásul azok közül, akik az értéket és a színvonalat képviselték.

Viszont rossz sejtéseim vannak a Puskás elleni mérkőzésünkkel kapcsolatban. Már a Békéscsaba ellen sem működött a gépezet (feltűnő módon a helyszínen sokkal rosszabb volt a mérkőzés, mint két nap múlva a TV-n keresztül szemlélve). Félek nagy a mellény, elhiszik magukról a fiúk, hogy nem állíthatja meg őket senki. Pedig de.

Azért hajrá Fradi, reménykedek egy-két Böde-gólban, valamint abban, hogy összeszedjük magunkat!
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 24. 14:45 | Sorszám: 2468
Szervusz(tok) Macko barátom. Jó régen írtam ide, még tavasszal, amikor betelefonáltál a Lánchid rádió Lecsó cimű műsorába és markáns véleményt, kritikát, fogalmaztál meg, az orgánum érezhető tónusváltásával kapcsolatban. Beszéltünk is akkor erről és én azt mondtam, hogy még várok, még adok türelmi időt. Most lett vége. Sajnálom, kedveltem ezt a sajtó flottát, de mára már alig lehet rájuk ismerni. Közönségcserében gondolkodnak. De azért várják a gondolkodni képes konzervatív hírfogyasztókat is. Ergo, eddig gondolkodni képtelen "fogyasztóik"voltak. Szar érzés lehetett ezzel szembesülniük. Azt, persze nem mondom, hogy soha nem szörfölök rájuk, de nem tagadom, veszteségként élem meg azt, ami történt. Ez is jelzi, hogy én például biztosan egy gondolkodni képtelen követő voltam. Szóban is kibeszéltük ezt, de gondoltam az előzmények miatt itt is reagálok. Hajrá Magyarország,hajrá Fradi.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 23. 14:50 | Sorszám: 2467
A válogatott bő kerete:

Idézet:
Kapusok:
Bogdán Ádám (Liverpool), Dibusz Dénes (Ferencváros), Gulácsi Péter (RB Leipzig), Király Gábor (Haladás), Megyeri Balázs (Getafe)

Védők:
Botka Endre (Bp. Honvéd), Bosnjak Predrag (Haladás), Fiola Attila (Puskás Akadémia), Guzmics Richárd (Wisla Kraków), Hangya Szilveszter (Vasas), Juhász Roland (Videoton FC), Kádár Tamás (Lech Poznan), Lang Ádám (Videoton FC), Leandro (Ferencváros), Osváth Attila (Vasas), Pintér Ádám (Ferencváros), Vanczák Vilmos (FC Sion)

Középpályások:
Bódi Ádám (DVSC-Teva), Elek Ákos (Csangcsun Jataj), Gera Zoltán (Ferencváros), Kalmár Zsolt (RB Leipzig), Márkvárt Dávid (Puskás Akadémia), Nagy Ádám (Ferencváros), Tőzsér Dániel (QPR), Varga József (DVSC-Teva)

Támadók:
Böde Dániel (Ferencváros), Dzsudzsák Balázs (Bursaspor), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Németh Krisztián (Sporting Kansas City), Nikolics Nemanja (Legia Warszawa), Priskin Tamás (Slovan Bratislava), Stieber Zoltán (Hamburger SV), Szalai Ádám (Hoffenheim)


Mennyi ferencvárosi marad a szűkítettben? Majd meglátjuk ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 23. 10:40 | Sorszám: 2466
Lássunk akkor egy szurkolói videót az utolsó percről. Meg az azt követő mámorról:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 23. 08:53 | Sorszám: 2465
Lássuk a gólt is:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 23. 08:22 | Sorszám: 2464
Magyar futsalválogatott: nem sok alkalmam van ezt a sportágat nézni ("csak" gyakorolom a palánkos változatát), de hála az M4-nek, tegnap megnéztem a románok elleni visszavágót. Szó szerint a hosszabbítás utolsó másodpercében fejeltük a győztes gólt, izgalmasabban egy krimi sem végződhet. Végre nem mi vagyunk a szenvedő alanyai egy ilyen végjátéknak! Amiért viszont rettegek: a nagypályástól eltérően itt nem lehetett hangtechnikával elfojtani a nézőtéri hangokat, s bizony könnyen elvehetik tőlünk ezt a meccset ... Még csak ellenőri jelentés sem kell hozzá.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 17. 14:33 | Sorszám: 2463
És még valami: sajnos nem vigasztal, hogy a románokat is elkaszálták.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 17. 14:14 | Sorszám: 2462
Zárt kapus meccs a feröeriek ellen, túl sokan voltunk a románok ellen a lelátón. Túl jó volt a hangulat ...

Szeretném azt az 50 szerencsétlen spiclit megsimogatni, aki "jelentést" készít, videóz és mérhetetlen károkat okoz. Nem a romokban heverő labdarúgásunknak, hanem ... Szóval nem múlt el az a III/akárhány, de mit is várhatunk azok után, hogy szabadon választható egy D209-es.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 14. 07:40 | Sorszám: 2461
Elmegyek jósnak ...
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 08. 11:49 | Sorszám: 2460
Utálom a focit mert olyan amilyen- de ez a cikk ... pompás !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 08. 08:47 | Sorszám: 2459
No, első felindulásom óta aludtam is egyet, kicsúszott a markunkból két pont. Ami egy kissé vigasztal az az, hogy a mi gólunkat ajándékba kaptuk, s némiképp igazságos eredmény született. Megbékéltem a gondolattal, hogy a 3. hely sem biztos, s a roppant kellemetlen feröeri csapat ellen sem biztos a 3 pont, s bizony a finnek is előzhetnek ... A csoportunkban azért némi erőfeszítéssel és szerencsével a pótselejtező helyet megcsíphetjük, de a legjobb 3. helyet immáron el kell felejtenünk.

Vissza honi színterünkre, hétvégén jön a Derbi, Böde Dani bosszúból vág kettőt a Liláknak, s Storck forgolódhat az ágyában.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...