00:15:38
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 06. 07:45 | Sorszám: 2413
Némi gyógyír, a Vidit ismét nagyon elvertük, 1 hónap alatt harmadszorra..

Nem örültem neki, hogy ezt a szuperkupa döntőt berakták ide a két EL meccs közé, de így szerintem abszolút jó hatással lesz a csapatra, jobb felkészülés egy tétmeccs mint az edzés.

Csütörtökön megverjük a hollandokat, nincs mese. Teljesen mindegy hogyan, csak jussunk tovább.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 03. 07:50 | Sorszám: 2412
Semmi tűz. Sajnos. Maga az eredmény nem rossz, de a mai Ferencváros kerete 3-4 góllal jobb ennél a holland csapaténál. Nem szívesen fogok külső körülményre semmit, de a műfüvön szemlátomást nem élünk meg.
Gerzson? Tőle szokatlan módon óvodás bakikat követett el, ráadásul a gólja meg kellett volna őt nyugtatnia, de egész mérkőzésen idegesen játszott. Csúszott-mászott, de tőle mást is várok.
Nem értékelek még, de tegnap fásult volt az egész csapat. Egy hét múlva viszont nincs kifogás. Már ha akarunk is valamit domborítani ...
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 02. 22:01 | Sorszám: 2411
1:1.
Nem éreztem, hogy a fiúk széttépték volna az istrángot.
A rakkolós Gera is inkább hazafelé passzolt a második félidőben.
Elfáradtak?
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 01. 14:39 | Sorszám: 2410
Mai hír: az MLSZ áttolta a felelősséget a klubok nyakába, nem kötelező a szurkolói kártya. Nálunk még vénaleolvasó is van, s el nem tudom képzelni, hogy ezt eltöröljék, hiszen a nagyobb szponzori pénzek pont emiatt jönnek ...

Ami viszont számomra sokkal fontosabb: holnap tétmérkőzéssel megkezdődik a szezon, idegenben egy holland csapattal szemben. Kötelezőnek érzem a biztos továbbjutást, remélem nem kell csalódnom.

Hajrá Fradi!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. július 01. 14:35 | Sorszám: 2409
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. június 19. 22:55 | Sorszám: 2408
Elment egy Fradis....(Ejzi)

https://www.google.hu/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=e ...

Jó gyúró volt...és mindig vidám.....mégis azt mondják a depresszió vitte el.....
lorinc82
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. június 08. 22:40 | Sorszám: 2407
Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója a Sport TV Mai helyzet című műsorában beszélt a távozó és szerződtetett játékosokról, az EL-szereplésről, illetve hogy örülne, ha lenne stabil 20 év alatti kezdőjátékosa a csapatnak.

„Lipcseiék az U21-es bajnokságban bajnokok lettek, a lányok megnyerték a kupát és a bajnokságot, az első csapat megnyerte a Ligakupát, a Magyar Kupát, és ezüstérmes lett a bajnokságban. Nagyon jó szezon van mögöttünk” – mondta Orosz Pál a Sport TV Mai helyzet című műsorában, melyben azt is elárulta, a szezon előtt aláírta volna, ha azt mondják neki, ilyen évet zár a klub.

„Bebizonyítottuk, hogy Magyarországon pillanatnyilag az egyik legjobb csapat vagyunk. Időrendben most itt szeretnénk tartani, azt nem mondtam, hogy itt a vége, jövő évben nyilvánvalóan szeretnénk megnyerni a bajnokságot.”

Mint mondja, idén nem lesz akkora jövés-menés, mint tavaly nyáron, a csapat gerince együtt van. A tíz szerződtetett külföldire vonatkozó szabályt szeretnék betartani. Vannak, akiknek lejárt a szerződése, és olyanok is, akikkel szerződést bontanak. „Lejárt a szerződése Csukicsnak, Bönignek, jelen pillanatban szerződést bontunk Havojiccsal, Kukuruzoviccsal” – árulta el néhány nevet Orosz Pál.

„Csukával elképzelhető, hogy lesz a jövőben együttműködésünk, de még nem szeretném ellőni ezt a poént. Ő egy Fradi-vérű srác, ezt mindenki tudja. Voltak olyan igazolások, akik nem feltétlenül jöttek be a csapat szempontjából. Ez nem azt jelenti, hogy ők nem jó játékosok, de ide nem tudtak beilleszkedni. Beszélek itt Havojicsról, Kukuruzovicsról vagy Nagy Dánielről, akivel jelen pillanatban is megbeszélések folynak.”

Az érkezők közül Leandro leigazolását, és Ramirez kölcsön utáni megvásárlását már bejelentették. A 21 éves ecuadori válogatott játékossal kapcsolatban bizakodó Orosz Pál: „Benne lehet egy második Besic is a klub szempontjából.”

„A Ligakupa-döntőn, amit megnyertünk, olyan játékosokat vonultattunk fel, akik a második és a harmadik csapatból jöttek, volt két 16 éves játékos is a pályán. Szerintem biztosított a Ferencváros jövője ilyen szempontból.”

„Természetesen, ha találunk olyan játékost, aki a Ferencváros kvalitását hozza, és olyan áron hozzáférhető, mert vannak olyan játékosok, akiket szívesen látnánk, de ha háromszor annyit kérnek érte, mint amennyiért én Ramírezt meg tudtam szerezni a Düsseldorftól, akkor nem biztos, hogy reálisnak tartom” – nyilatkozta arról, hogy a magyar piacról terveznek-e erősíteni.

A keret tagjai június 14-én találkoznak, és elkezdik a felkészülést, júliusban pedig már EL-selejtező vár a zöld-fehérekre, a júniusi sorsoláson nem kiemeltek. „Kaphatjuk akár Hajduk Splitet és a West Ham Unitedet is, nem lesz könnyű menet, de megpróbálunk minél tovább eljutni. Ahogy Thomas mondta, mindig a következő fordulóra kell koncentrálnunk, és ha szerencsénk is van, mert ki kell mondani, hogy nagy szerencse kell nekünk, hogy bekerüljünk a csoportkörbe – úgy gondolom, a BL-be most könnyebb bekerülni –, akkor nagyon fogunk örülni. Ha nem, akkor pedig dolgozni kell tovább, meg kell nyerni a következő évi bajnokságot, hogy adott esetben a BL-be juthassunk be.”

„Ha van olyan 20 év alatti játékos, aki stabilan a kezdőben tud lenni, akkor természetesen be fogjuk tenni, nekünk is ez az érdekünk. Szeretnénk, ha minél több magyar fiatal szerepelne. Abban az esetben, ha viszont ez reszkírozza a nemzetközi porondra való kikerülésünket, akkor biztos meg fogunk hozni egy olyan döntést, hogy adott esetben inkább eltekintünk egy bizonyos összegtől, annak tükrében, hogy szeretnénk máshol megkeresni azt a pénzt” – válaszolta Orosz Pál arra a kérdésre, milyen kompromisszumot kell kötnie egy nemzetközi szereplést megcélzó klubnak azért, hogy részesüljön az MLSZ új, fiatalok szerepeltetése után járó díjazásából, és eredményes is legyen.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 04. 14:49 | Sorszám: 2406
Nem nagyon lehet mást mondani, csak azt hogy lúzer volt mindegyik klub. Nem vagyok MLSZ párti, de kicsit szánalmas volt az a műbalhé, amelynek keretében siratták a kizárást, és tették felelőssé miatta az MLSZ-t...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 04. 14:18 | Sorszám: 2405
Minket sokkal pitiánerebb ügyletért zártak ki anno, s később bírósági ügy lett belőle, amit meg is nyertünk (egyébként kenhettük a hajunkra). Ezeket viszont nem lehet védeni. A 4. kizárt egyesület (Nyíregyháza) meg önként és dalolva tette közzé saját baklövését, amit házon belül még el is lehetett volna intézni (az MLSZ méltányossági alapon szemet hunyhatott volna a határidő méretes túllépése felett, de az idétlen Nyíregy hagyta az UEFA-ig szaladni az ügyet. Így már tehetetlen volt a hazai ítélő bizottság ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 04. 14:05 | Sorszám: 2404
A kizárásokról:

http://www.napigazdasag.hu/cikk/45585/
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. június 03. 09:43 | Sorszám: 2403
Idézet:
Állami szponzorunk nem sok van, de ha több lenne, azzal mi lenne a baj? Tudomásul kell venni, hogy vannak nemzeti értékek és a Ferencváros is az. Amikor valaki kimegy külföldre akkor azt mindenki tudja, hogy "Puskas" és "Ferencvaros"


Azt hiszem, ez a legfontosabb ebben az interjúban. Amúgy egészen jól sikerült, jó kérdések, szívderítő válaszok.
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. június 02. 17:26 | Sorszám: 2402
Interjú Orosz Pállal:

http://www.csakfoci.hu/hazai/nb1/fradi/node/192684
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 27. 08:47 | Sorszám: 2401
Emlékeztek még, amikor minket kizártak az NB1-ből? Azt a mérhetetlen csalódást, elkeseredést és dühöt amit akkor éreztem, nem kívánom senkinek. Évekkel később bíróságon "elégtételt" vettünk, s lobogtathattuk a papírunkat arról, hogy jogszerűtlenül és tévesen kaptuk ezt az "ajándékot" az MLSZ-től. Semmilyen elégtételt nem kaptunk. Nem is lehet a 3 évi jogtalan száműzetést orvosolni, de azt elvártam volna az MLSZ-től, hogy törölje a "priuszunkat" s megőrizhessük azt a dicsőségünket, hogy Magyarország egyedüli egyesületként csak és kizárólag az első osztályban szerepeltünk. Még erre sem voltak képesek.

Nem ismerem a most frissen kizárt egyesületek helyzetét, s még az is lehet, hogy jogos az MLSZ döntése, de félek, van közöttük olyan, mint mi voltunk anno ...

12 csapatos lesz az újonnan induló bajnokság. Ezt alapvetően nem tartom rossznak, de hogy nem ezt a módját választottam volna, az biztos.

Jelenlegi bajnokság: sajnos elég laposra sikerült a végjáték, a kiesés elleni küzdelmen kívül semmi lényeges kérdés nem maradt nyitva, a nemzetközi kupák indulói már hetekkel korábban ismertek voltak. Egyedül a MK-cím az, ami lényegesnek mondható 11 év után, a bajnoki bronz-ezüst kérdés számomra már eltörpül az aranyhoz képest. Ahogy mondani szoktuk: majd jövőre ...

Addig is itt az EL, s nagyon remélem, megérünk egy pár kört, a csodában igazán nem reménykedek (csoportkör). De a pár körös "meneteléshez" is szükség van jobb játékosok szerződtetésére, akár hazai merítésből, akár külföldről.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 21. 12:55 | Sorszám: 2400
Hangom az nekem sincsen.....))
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 21. 12:06 | Sorszám: 2399

Igazi kupahangulat, mindenki megtette a magáét. Nekem most nincs hangom, gyakorlatilag végigordítottuk a mérkőzést. A pályán meg egységesen jó volt mindenki, tökéletes csapatként működtünk. A hibáink ellenére tetszett az egész mérkőzés, Doll munkája beérni látszik. EL-re megfelelő erősítés és a húzóemberek megtartása elegendő lehet egy kisebbfajta csodára, de egyelőre az örömé a terep.
Szép volt Fiúk, mind a pályán, mind a lelátón, soha rosszabbat ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 21. 09:44 | Sorszám: 2398
Óriási meccs volt a tegnapi, óriási hangulattal!!!!!!!!!

Nem hittem volna, hogy a vége ilyen sima lesz, nagyon féltem a Viditől, mert erős csapat, de az érezhető volt, ha sikerül nekünk meglőni az első gólt, akkor végük, össze is omlottak, az eső minket nem zavart meg.

Sajnálhatja mindenki, aki a kintmaradás mellett döntött, hatalmas élmény volt. A legutóbbi kupagyőzelmünkön is ott voltam, és most is, és a jövőben is ott lesz a helyem!

Ezennel a 21. kupagyőzelmünk is megvan
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 21. 07:45 | Sorszám: 2397
Gratula: http://karpathir.com/2015/05/21/kupagyoztes-a-ferencvaros/ !
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. május 19. 11:14 | Sorszám: 2396
Holnap Magyar Kupa döntője. 11 éve nem nyertünk semmit. Épp itt az ideje ...

Jelenlegi helyfoglalási adatok:
(Lezárt szektorok miatt max. 15754 szurkoló mehet be az arénába.)

FRADISTÁK:

Szektor h.foglalás %
B1 801 53,19
B2 1446 88,88
B3 1301 79,96
c1 1084 92,18
c2 951 100,00
c3 1389 99,50
c4 1126 81,83
c5 1003 72,21
c6 554 41,01
---------------------------------
Összesen 9655 77,74

VIDISTÁK:
D3-D4 735 22,96

SEMLEGESEK (zömében FRADISTÁK):

Szektor h.foglalás %
E 759 59,62

VIP - Sky-box(zömében FRADISTÁK):

Szektor h.foglalás %
A1 280 56,34
A2 262 52,72
Gold1 175 45,45
Gold2 165 100,00
Gold3 285 100,00
Gold4 366 90,37
SKYBOX 440 79,42
--------------------------------
Összesen 1973 70,77
--------------------------------
Totál: 13126 70,27
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 15. 09:38 | Sorszám: 2395
Néztem a meccset, miközben fel is vettem. Utána azonnal újra néztem. Családom furcsán nézett rám ... De megértették.
Le a kalappal a győri nyilatkozók előtt, mindegyik elismerte, hogy tegnap mi voltunk a jobbak. Nem fogták a "körülményekre", ami rögtön a meccs után, az indulatok lecsillapodása előtt még némiképp érthető és megbocsájtható is. Sportszerűen veszítettek, respekt.

orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. május 14. 20:31 | Sorszám: 2394
Női kéziben bajnok a Fradi. Nagyon-nagyon hosszú győri uralmat törve meg. Éltünk a lehetőséggel, hogy az eto meggyengült, és szétesett a szezon végére.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. május 13. 06:51 | Sorszám: 2393
Nem tudtam kimenni, de az MK-döntőn ott leszek.
Debrecen: végig mi irányítottunk, közük nem volt a pontszerzéshez. De örömmel tölt el, hogy míg ősszel sok esetben a szerencse kellett a pont(ok) megszerzéséhez, addig tavasszal minden mérkőzésen dominálunk, s csak az ellenfél óriási szerencséje, ha pontot rabolhatnak tőlünk. Nyárra 2-3 igazán erős játékos megszerzésével mi leszünk az egyértelmű favoritok a hazai pontvadászatban. Kis szerencsével meg az EL-ben is domboríthatunk ...
Hajrá Fradi!
lorinc82
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. május 12. 19:56 | Sorszám: 2392

Nagy kár, hogy a Loki ellen nem húztuk be a 3 pontot, bár meccs előtt nagyon úgy éreztem, hogy x lesz a vége..

A bírót inkább hagyjuk, jobb ha nem is beszélek róla, mert felmegy bennem a pumpa..

Egészen pofásan játszottunk ma a ligakupa meccsen, voltak biztató momentumok.

Már nagyon a kupadöntőt várom, nagyon nagyon jó lenne megnyerni...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 07. 07:55 | Sorszám: 2391
Engem is a bizonytalan időpont háborít föl, más bajnokságban a kiírás pillanatában mindent lehet tudni, lehet rá szervezni, tervezni. Mindenféleképpen megyek rá, de minimum furcsa ez az állapot ...
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. május 06. 15:20 | Sorszám: 2390

Nem lesz könnyű a Loki ellen, szerintem iksz lesz a vége.

Továbbra sem értem, hogy mi jó van abban, ha a sérültekről nincsen semmi tájékoztatás. Mi van Hajnallal, mi van Pavloviccsal?

Ha őszintén belegondolunk, akkor a dobogó már szinte biztosan megvan, a kupadöntő a fő motivációs tényező, arra az egy meccsre kell minden energiát, koncentrációt összpontosítani, az a meccs sorsdöntő lesz. Hosszú évek után nyernénk valami értelmes kupát, megmutatnánk, hogy vagyunk olyan jó, mint a Vidi.

Ami viszont elképesztő módon felháborító és tökéletesen jellemzi a magyar futball állapotát, hogy a kupadöntő helyszínéről pontos időpontjáról (hány órakor lesz?) és a jegyértékesítésről nulla információ van.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. május 05. 12:44 | Sorszám: 2389
Vasárnap jön a Loki, remélem azt a gyalázatos játékot elfelejtjük, amit a Pécs ellen követtünk el.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...