19:40:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. április 02. 07:57 | Sorszám: 2374
Ma reggel 8800 eladott bérlet ill. belépő. Egy nap alatt 500 jegyet vettek. A vendégszektor állítólag fullon van, ez azt jelenti, ha most rendeznék a mérkőzést, 12 ezren lennénk úgy, hogy két szektort lezártak (D3+D4) és nem tudjuk, hogy a skybox-VIP(bronz-gold) oldalon mennyien lesznek ...
Szerintem van rá esély, hogy a B1-B2 szektorok kivételével telt házat jelentsünk.

Jelenlegi "állás":


Szektor eladott %
jele bérlet/jegy

B1 112 6,4
B2 396 19,3
B3 840 41,0
C1 730 63,0
C2 957 100,0
C3 1190 85,5
C4 1131 81,8
C5 1079 78,3
C6 961 72,1
D1 874 97,1
D2 532 50,5


mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. április 01. 07:48 | Sorszám: 2373
Megnéztem, ma reggelig 8300 belépő talált gazdára a vendég- és VIP-oldal nélkül. Gondolom a vendégszektorban telt ház lesz, ez azt jelenti, hogy 11 nappal a meccs előtt garantált a 11.000 szurkoló. Szerintem a 15.000 simán elérhető.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 31. 15:46 | Sorszám: 2372

Kíváncsian várom, hogy mennyien leszünk a lilák ellen, jó lenne egy telt ház, bár erre kevesebb esélyt látok. Ha összejövünk 15 ezren, az már baromi jó lenne!!

És nagyon szeretném, ha tönkrevernénk őket, rájuk férne, meg ránk is...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 31. 14:18 | Sorszám: 2371
Még egy Gera-gondolat: vasárnap az ő lábában is benne volt a gól, még ha szerencsével is jutott hozzá a labda. Pár éve ilyen helyzetben nem hibázott volna. Ettől függetlenül szívvel-lélekkel tolta, de nem volt az igazi ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 31. 14:16 | Sorszám: 2370
Vissza a hazai meccsekre: ha a PAFC-ot nem győzzük le, ne is álmodjunk az ezüstéremről. Viszont hogy nem lesz egyszerű, azt a Vidi példáján is láthattuk. Kínkeserves mérkőzésre számítok. Ma döntöttem el, hogy kiugrok Felcsútra, de szomorúan láttam, hogy minden vendégjegy elkelt. Marad a hazai, de már nagyon készülök a lilák ellen ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 31. 13:51 | Sorszám: 2369
Gera már nem képes meccsről meccsre kimagasló teljesítményt nyújtani, sajnos már egyre ritkábban megy neki kifejezetten jól a játék.

Nem hiszem, hogy szerencsével szereztünk pontot, komoly görög helyzetre nem emlékszem. Nikolics viszont a végén eldönthette volna, már megint...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 30. 08:16 | Sorszám: 2368
Gerzson, mint a válogatottunktól, úgy tőled is többet vártam tegnap. Megköszönhetjük a szerencsének, hogy nem kaptunk ki.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 25. 10:30 | Sorszám: 2367
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 25. 10:17 | Sorszám: 2366
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/atletico-simeone-2020-ig-hossza ...

Még vannak ilyen emberek is a mai pénzközpontú futballban.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 24. 11:09 | Sorszám: 2365

Óvatos duhaj vagyok úgy látszik, kicsit tartok a meccstől. Kétségkívül mentálisan nincsenek csúcsformában, de éppen ez lehet az erényük, hogy nincs vesztenivalójuk.

Ha mi szereznénk vezetést, akkor nagyon megnőnének az esélyeink, a görögök akár össze is omolhatnak.

A meghatározó játékosainknak a legjobb formájukat kell hozni: Gera, Dzsudzsák, Szalai, Juhász.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 24. 10:13 | Sorszám: 2364
Szerintem mentálisan padlón vannak , valamint a sok alapember hiánya nekünk kedvez. De vasárnap meglátjuk ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 24. 10:09 | Sorszám: 2363
Egyénileg minden játékosuk értékesebb, nagyobb tudással rendelkezik. Viszont az az állapot, ami most náluk uralkodik, romboló hatású. Nálunk egység van, s mint csapat föléjük kerekedhetünk. Ha döntetlent érünk el velük szemben, szép csöndesen búcsúzhatunk álmainktól.

Észak-Írország? Szerintem a finneket lemossák odahaza, s nem tartom nagy bravúrnak a románok elleni döntetlent sem részükről (szintén hazai a szemszögükből).

De Neked legyen igazad ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 24. 10:07 | Sorszám: 2362
Most olvasom, a mi szempontunkból ez jó hír:
Kosztasz Mitroglu után José Holebasz is harcképtelenné vált a magyar válogatott ellen készülő görög nemzeti csapatban. A Roma védője a Cesena elleni olasz bajnokin sérült meg, így nem vállalja a játékot a vasárnap esti Eb-selejtezőn.

A 30 éves védő végigjátszotta a Roma bajnokiját, de fájlalta a lábát. A válogatottnál a hétfőn elvégzett orvosi vizsgálatok megállapították, hogy ez első diagnózishoz képest nagy a baj.

Holebasz kidőlésével egyik legjobbját veszíti el Sergio Markarián szövetségi kapitány, de a görög sajtó szerint még mindig a balhátvéd posztján maradt a legnagyobb a merítési lehetőség, hiszen Vaszilisz Toroszidisz, Kosztasz Sztafilidisz és a hétfőn utólag behívott Lukasz Vintra is bevethető ezen a poszton.
lorinc82
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 24. 09:49 | Sorszám: 2361

A görögök szerintem jóval erősebb kerettel jönnek a miénkhez képest:
A GÖRÖG VÁLOGATOTT KERETE:
Kapusok: Orestis Karnezis (Udinese), Stefanos Kapino (Mainz), Markos Vellidis (PAS Giannina)

Védők: Vassilis Torosidis (Roma), Kyriakos Papadopoulos (Bayer Leverkusen), Kostas Manolas (Roma), José Holebas (Roma), Dimitris Siovas (Olympiakos), Sokratis Papastathopoulos (Dortmund), Vangelis Moras (Hellas Verona), Kostas Stafylidis (Fulham) Michael Bakakis (AEK)

Középpályások: Lazarus Hristodoulopoulos (Hellas Verona), Ioannis Fetfatzidis (Chievo), Giannis Gianniotas (Asteras Tripolis), Panagiotis Kone (Udinese), Panagiotis Tachtsidis (Hellas Verona), Anastasios Lagos (Panathinaikos), Kostas Fortounis (Olympiakos), Kostas Katsouranis (Atromitos) Andreas Samaris (Benfica)

Csatárok: Nikos Karelis (Panathinaikos), Konstantinos Mitroglou (Olympiakos), Stefanos Athanasiadis (PAOK)

Én azt mondom, hogy a döntetlen is jó eredmény lehet számunkra, a görögöknek élet-halál kérdése ez a meccs, ha nem nyernek, akkor már semmi esélyük sem lesz. Fantasztikus lenne, ha nyernénk, de én a görögöket érzem inkább esélyesebbnek.

A következő két forduló menetrendje:
2015. március 29.:
Magyarország–Görögország, 20.45
Észak-Írország–Finnország 18.00
Románia–Feröer 18.00

Június 13.:
Finnország–Magyarország, 18.00
Feröer–Görögország 20.45
Észak-Írország–Románia 20.45

Szerintem az észak-írek most fognak elvérezni, ők a két meccsen max. 1 pontot fognak szerezni. A finneket kell mindenképpen magunk mögött tartani, tehát 4 pontot kell szereznünk a két meccsen. Óriási küzdelem várható fordulóról fordulóra, éppen ezért nem tartom szerencsésnek, hogy a hírek szerint Dárdai csak két meccsig marad.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 24. 07:37 | Sorszám: 2360

Most meg koncentráljunk a válogatott mérkőzésére, a jelenlegi görög válogatottat hazai pályán kötelező legyőzni. Még úgy is, hogy mi sem a legerősebb kerettel állhatunk fel. Az esetleges görög-veréssel őket kiiktatjuk a további küzdelmekből, s valljuk be, előzetesen (a sorozat indulása előtt) nem erre számíthattunk ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 23. 15:39 | Sorszám: 2359
Egyetértek, remek meccs volt, jó hangulat és sok néző.

Amin javítani kellene, az a 16-os előtti játék. Vannak kreatív játékosaink, több veszélyes helyzetet is kialakíthatnánk. A kiscsapatok ellen is jobban menne, ill. egy mtk ellen is több helyzetünk, gólunk lenne, ha a kapu előtti szituációkat jobban oldanánk meg.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 23. 12:16 | Sorszám: 2358
Tegnapi mérkőzéshez:

Egészen jó szórakoztam. Remek hangulat volt a lelátón, az első félidőben meg kimondottan jól játszottunk. A helyszínen Lamah mutatványát is 11-esnek láttuk, este felvételről a sípmester ítéletével kellett egyet értenem. A kezezés miatt viszont elmaradt egy másik ...

A második játékrészben visszahúzódtunk, de egyetlen pillanatában sem éreztem az MTK-ban az egyenlítés esélyét. Csak ismétlem önmagam: a "kiscsapatok" betömörülő védelmével szemben kellene valamit kitalálnunk, mert az szemlátomást nem megy. Egyelőre.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 19. 14:49 | Sorszám: 2357
minden fronton ...

350 jegy van szabadon.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 19. 14:33 | Sorszám: 2356

Természetesen megyek, és a görögök ellen is!!

Remélem behúzzuk a 3 pontot..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 19. 08:16 | Sorszám: 2355
A magyar-görög meccsre már csak 600 jegy eladó, zömében a legolcsóbb VIP-helyeken. Ki lehet jelenteni, hogy telt ház lesz. Már csak győznünk kellene ...

Előbb azonban vasárnap az MTK ellen kötelező a győzelem, ha a dobogó a célunk.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 13:59 | Sorszám: 2354
Jössz vasárnap meccsre?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 13:58 | Sorszám: 2353
Nem bizony, látszik, hogy egy védekezésre berendezkedő csapat ellen még nincs minden esetben működő ellenszerünk. Abban azért bízok, hogy az MTK és a Dózsa sem ismétli a Nyíregyháza taktikáját.

Én is elviselnék egy-két meglepően jó játékot és győzelmet. Amit viszont a mostani helyzetünkben semmiképpen sem tudnék megbocsájtani, az a ponthullajtás. Egyikőjük ellen sem. Ráadásul a közéjük szoruló PAFC ellen sem ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 13:37 | Sorszám: 2352
Rettenetesen fontos lenne az MTK ellen nyerni, teljesen mindegy hány góllal, de hoznunk kell a meccset, nem lesz könnyű..

A Dózsa pedig gyengébb mint ősszel, mi pedig erősödtünk, elviselnék egy komoly kiütést azon a meccsen...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 10:17 | Sorszám: 2351
Közben elkelt még 1000 belépő, már csak 1500 hiányzik a telt házhoz.

4 hét múlva lesz az UTE elleni mérkőzésünk, de arra már 500-zal több jegyet adtak el, mit a vasárnapi MTK ellenire. Az MTK ellen kb. 6000-nél tartunk.

A tegnapi bohóckodásnak jó volt a libakupában, de nem szeretnék pontvesztést az MTK ellen. Meg a Dózsa ellen sem ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 17. 14:44 | Sorszám: 2350
Dárdai kihirdette bő keretét:

KAPUSOK
Bogdán Ádám (Bolton – Anglia), Dibusz Dénes (Ferencváros), Király Gábor (Fulham – Anglia)

VÉDŐK
Fiola Attila (Puskás Akadémia), Juhász Roland (Videoton FC), Kádár Tamás (Lech Poznan – Lengyelország)
Simon Krisztián (1860 München)

Guzmics Richárd (Legia Warszawa)
Korcsmár Zsolt (Greuther Fürth)
Vanczák Vilmos (FC Sion)

Leandro de Almeida (AC Omonia)

KÖZÉPPÁLYÁSOK
Tőzsér Dániel (Watford)
Koman Vladimir (DVTK)
Elek Ákos (Csangcsun Jataj)
Pintér Ádám (Levadiakosz)
Hajnal Tamás (Ferencváros)
Gera Zoltán (Ferencváros)

TÁMADÓK
Stieber Zoltán (Hamburg)
Lovrencsics Gergő (Lech Poznan)
Nikolics Nemanja (Videoton FC)
Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva)
Varga Roland (Ferencváros)
Szalai Ádám (Hoffenheim)
Priskin Tamás (Győri ETO)

Biztonsági tartalékok:

Gulácsi Péter, Szélesi Zoltán, Lang Ádám, Forró Gyula, Varga József, Bartha László, Böde Dániel
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...