23:44:00
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 23. 12:16 | Sorszám: 2358
Tegnapi mérkőzéshez:

Egészen jó szórakoztam. Remek hangulat volt a lelátón, az első félidőben meg kimondottan jól játszottunk. A helyszínen Lamah mutatványát is 11-esnek láttuk, este felvételről a sípmester ítéletével kellett egyet értenem. A kezezés miatt viszont elmaradt egy másik ...

A második játékrészben visszahúzódtunk, de egyetlen pillanatában sem éreztem az MTK-ban az egyenlítés esélyét. Csak ismétlem önmagam: a "kiscsapatok" betömörülő védelmével szemben kellene valamit kitalálnunk, mert az szemlátomást nem megy. Egyelőre.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 19. 14:49 | Sorszám: 2357
minden fronton ...

350 jegy van szabadon.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 19. 14:33 | Sorszám: 2356

Természetesen megyek, és a görögök ellen is!!

Remélem behúzzuk a 3 pontot..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 19. 08:16 | Sorszám: 2355
A magyar-görög meccsre már csak 600 jegy eladó, zömében a legolcsóbb VIP-helyeken. Ki lehet jelenteni, hogy telt ház lesz. Már csak győznünk kellene ...

Előbb azonban vasárnap az MTK ellen kötelező a győzelem, ha a dobogó a célunk.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 13:59 | Sorszám: 2354
Jössz vasárnap meccsre?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 13:58 | Sorszám: 2353
Nem bizony, látszik, hogy egy védekezésre berendezkedő csapat ellen még nincs minden esetben működő ellenszerünk. Abban azért bízok, hogy az MTK és a Dózsa sem ismétli a Nyíregyháza taktikáját.

Én is elviselnék egy-két meglepően jó játékot és győzelmet. Amit viszont a mostani helyzetünkben semmiképpen sem tudnék megbocsájtani, az a ponthullajtás. Egyikőjük ellen sem. Ráadásul a közéjük szoruló PAFC ellen sem ...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 13:37 | Sorszám: 2352
Rettenetesen fontos lenne az MTK ellen nyerni, teljesen mindegy hány góllal, de hoznunk kell a meccset, nem lesz könnyű..

A Dózsa pedig gyengébb mint ősszel, mi pedig erősödtünk, elviselnék egy komoly kiütést azon a meccsen...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 18. 10:17 | Sorszám: 2351
Közben elkelt még 1000 belépő, már csak 1500 hiányzik a telt házhoz.

4 hét múlva lesz az UTE elleni mérkőzésünk, de arra már 500-zal több jegyet adtak el, mit a vasárnapi MTK ellenire. Az MTK ellen kb. 6000-nél tartunk.

A tegnapi bohóckodásnak jó volt a libakupában, de nem szeretnék pontvesztést az MTK ellen. Meg a Dózsa ellen sem ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 17. 14:44 | Sorszám: 2350
Dárdai kihirdette bő keretét:

KAPUSOK
Bogdán Ádám (Bolton – Anglia), Dibusz Dénes (Ferencváros), Király Gábor (Fulham – Anglia)

VÉDŐK
Fiola Attila (Puskás Akadémia), Juhász Roland (Videoton FC), Kádár Tamás (Lech Poznan – Lengyelország)
Simon Krisztián (1860 München)

Guzmics Richárd (Legia Warszawa)
Korcsmár Zsolt (Greuther Fürth)
Vanczák Vilmos (FC Sion)

Leandro de Almeida (AC Omonia)

KÖZÉPPÁLYÁSOK
Tőzsér Dániel (Watford)
Koman Vladimir (DVTK)
Elek Ákos (Csangcsun Jataj)
Pintér Ádám (Levadiakosz)
Hajnal Tamás (Ferencváros)
Gera Zoltán (Ferencváros)

TÁMADÓK
Stieber Zoltán (Hamburg)
Lovrencsics Gergő (Lech Poznan)
Nikolics Nemanja (Videoton FC)
Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva)
Varga Roland (Ferencváros)
Szalai Ádám (Hoffenheim)
Priskin Tamás (Győri ETO)

Biztonsági tartalékok:

Gulácsi Péter, Szélesi Zoltán, Lang Ádám, Forró Gyula, Varga József, Bartha László, Böde Dániel
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 17. 09:37 | Sorszám: 2349
Vasárnap fogadjuk az MTK-t, mindenáron győzni kell.

Más: nézem az MLSZ jegyfoglalását a görögök elleni mérkőzésre, s már csak ~2500 jegy eladó a VIP-helyeket is beleértve!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 12. 13:49 | Sorszám: 2348
Azt már megszokhattuk, hogy az ellenfelet minden eszközzel "illik" akadályozni, de hogy a saját társat is, az már unikum:


mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 11. 08:03 | Sorszám: 2347
Taxis barátunkkal szokás a kapunyitáskor érkezni, ezzel a büfé részét elég hamar és gyorsan lerendezzük, de látom, hogy kezdés előtt ill. szünetben káosz uralkodik. Ettől függetlenül roppant kulturált az egész.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 11. 08:00 | Sorszám: 2346
Valamit ki kell találni a büfénél, mert a fizetés roppant gyors, szerintem elegendő a kiszolgálóhelyek mennyisége is, de ezek a lánykák és fiúcskák enyhén szólva is nem állnak a feladat magaslatán. Ezzel a tempóval egy körúti büfés éhen halna.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 11. 07:58 | Sorszám: 2345
Kellett Neked olyan korán kelni ...

Barátom, nagyon örülök, hogy idetoltad magadat, ez a napom már jól indul!
Gondolom most is vezetsz, balesetmenteset!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 11. 07:55 | Sorszám: 2344
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 18:25 | Sorszám: 2343
Szervusztok!

Ma hajnalban gyanútlanul hallgatom a Lánchíd rádió ismétlését és az egyik betelefonáló hangjában, mintha egy kedves jó barátom hangját véltem volna felfedezni. Aki kicsit indolensebb volt a szokottnál.-)
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 17:08 | Sorszám: 2342
A szünetben büfé/wc környékén voltam, hálistennek akkor erről lemaradtam...

Idétlen baromságokat nem kéne behozni a stadionba, ki lehet találni más szórakoztatási lehetőséget is a szünetre, például gyorsabb büfét.

Nincsen könnyű meccs, Nyíregyházán a dunaújvárosi meccshez hasonló szenvedős játékkal történő győzelmet várok, ölni fogják a játékot, beállnak majd a saját kapujuk elé, és azt a suttyó Bajzátot akarják majd néha indítani, hátha találnak egy gólt. Egyszóval nehéz lesz, elsősorban a győzelem a fontos, pláne annak fényében, hogy MTK-Videoton meccs lesz emellett...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 13:41 | Sorszám: 2341
Ezt nézzétek meg!

mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 10. 09:56 | Sorszám: 2340
Szünetben kihirdették, hogy melyik gyermek került be ebbe a műsorba (nem ismerem, nem nézem), s valami Ördög (ha jól hallottam) ... csajszi idétlenkedett, szinte elviselhetetlen stílusban. Nagyon gáz volt.

Megyünk Nyíregyházára, remélem összeáll a csapatunk egy erősen védekező csapat elleni játékra is, a győzelem kötelező!
Hajrá Fradi!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 09:34 | Sorszám: 2339

Nagyon jó kis meccs volt, végre egy elvileg erős ellenféllel szemben sikerült magabiztos győzelmet aratni!

A hangulat se volt rossz, továbbra is kár, hogy egyesek kitartanak a stadionon kívüli megoldás mellett..

Mi volt ez az Ének iskolája? Én éppen hogy a kezdésre értem be, lemaradtam valamiről?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 09. 09:34 | Sorszám: 2338
Egy remek iramú, hazai viszonylatban nívós mérkőzésen győztük le a Győrt, a hangulat és a körítés is kiváló volt a pályán. Az Ének Iskoláját miért kellett belekeverni, azt nem tudom. Az az egy dolog rontott a szombati napon.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 06. 14:57 | Sorszám: 2337
Közben információt kaptam, hogy az online felületen a fehér széksorok az idei félévre még meg nem hosszabbított bérleteket takarja. Azaz ott van még kb. 500 hely, ők akkor jöhetnek, ha kiegyenlítik a számlájukat ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 06. 14:45 | Sorszám: 2336
Most is kaptunk a románok elleni (kézilabda) mérkőzés miatt büntetést, mert állítólag volt egy pár szurker, aki hátat fordított a román himnusz alatt. (Még az EB-ről, most sikerült jól megrendszabályozni minket.)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 06. 14:42 | Sorszám: 2335
Lefuttattam kis makrómat a helyfoglalásra, a VIP-vendég-semleges szektorok nélkül 6655 hely talált gazdára a Győr elleni meccsünkre.

Holnap ilyenkor már lassan vége az első félidőnek, remélem lesz értelme a helyszínen szurkolnom ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 04. 18:18 | Sorszám: 2334
Videóhoz: Szánalmas, pár meccses eltiltást kéne adni az ilyenért. A képmutató szövetségek rendszerint messze jobban büntetik, ha csúnyán néz valaki a bíróra, a közönség hátat fordít, vagy a szövetséget bírálja valaki.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...