08:23:52
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 11. 08:00 | Sorszám: 2346
Valamit ki kell találni a büfénél, mert a fizetés roppant gyors, szerintem elegendő a kiszolgálóhelyek mennyisége is, de ezek a lánykák és fiúcskák enyhén szólva is nem állnak a feladat magaslatán. Ezzel a tempóval egy körúti büfés éhen halna.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 17:08 | Sorszám: 2342
A szünetben büfé/wc környékén voltam, hálistennek akkor erről lemaradtam...

Idétlen baromságokat nem kéne behozni a stadionba, ki lehet találni más szórakoztatási lehetőséget is a szünetre, például gyorsabb büfét.

Nincsen könnyű meccs, Nyíregyházán a dunaújvárosi meccshez hasonló szenvedős játékkal történő győzelmet várok, ölni fogják a játékot, beállnak majd a saját kapujuk elé, és azt a suttyó Bajzátot akarják majd néha indítani, hátha találnak egy gólt. Egyszóval nehéz lesz, elsősorban a győzelem a fontos, pláne annak fényében, hogy MTK-Videoton meccs lesz emellett...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 13:41 | Sorszám: 2341
Ezt nézzétek meg!

mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 10. 09:56 | Sorszám: 2340
Szünetben kihirdették, hogy melyik gyermek került be ebbe a műsorba (nem ismerem, nem nézem), s valami Ördög (ha jól hallottam) ... csajszi idétlenkedett, szinte elviselhetetlen stílusban. Nagyon gáz volt.

Megyünk Nyíregyházára, remélem összeáll a csapatunk egy erősen védekező csapat elleni játékra is, a győzelem kötelező!
Hajrá Fradi!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 09:34 | Sorszám: 2339

Nagyon jó kis meccs volt, végre egy elvileg erős ellenféllel szemben sikerült magabiztos győzelmet aratni!

A hangulat se volt rossz, továbbra is kár, hogy egyesek kitartanak a stadionon kívüli megoldás mellett..

Mi volt ez az Ének iskolája? Én éppen hogy a kezdésre értem be, lemaradtam valamiről?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 09. 09:34 | Sorszám: 2338
Egy remek iramú, hazai viszonylatban nívós mérkőzésen győztük le a Győrt, a hangulat és a körítés is kiváló volt a pályán. Az Ének Iskoláját miért kellett belekeverni, azt nem tudom. Az az egy dolog rontott a szombati napon.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 06. 14:57 | Sorszám: 2337
Közben információt kaptam, hogy az online felületen a fehér széksorok az idei félévre még meg nem hosszabbított bérleteket takarja. Azaz ott van még kb. 500 hely, ők akkor jöhetnek, ha kiegyenlítik a számlájukat ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 06. 14:45 | Sorszám: 2336
Most is kaptunk a románok elleni (kézilabda) mérkőzés miatt büntetést, mert állítólag volt egy pár szurker, aki hátat fordított a román himnusz alatt. (Még az EB-ről, most sikerült jól megrendszabályozni minket.)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 06. 14:42 | Sorszám: 2335
Lefuttattam kis makrómat a helyfoglalásra, a VIP-vendég-semleges szektorok nélkül 6655 hely talált gazdára a Győr elleni meccsünkre.

Holnap ilyenkor már lassan vége az első félidőnek, remélem lesz értelme a helyszínen szurkolnom ...
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 04. 18:18 | Sorszám: 2334
Videóhoz: Szánalmas, pár meccses eltiltást kéne adni az ilyenért. A képmutató szövetségek rendszerint messze jobban büntetik, ha csúnyán néz valaki a bíróra, a közönség hátat fordít, vagy a szövetséget bírálja valaki.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 04. 15:30 | Sorszám: 2333
Összejött, lassan indulok, mert előtte beülök a Bisztróba.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 04. 15:10 | Sorszám: 2332

Remélem sokan leszünk a Győr ellen. A mai kupameccsre én is megyek, könnyed, sokgóls továbbjutást szeretnék..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 04. 08:05 | Sorszám: 2331
Közben a Győr ellen már 5500 bérlet és belépő talált gazdára, ebben nincsenek benne a VIP-gold-bronz és skybox, valamint a vendégszektor és semleges szektor szurkolói.

Ha minden összejön, megyek az esti MK-mérkőzésre, megnézem az új füvet. Vagy inkább a csapatot ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 03. 13:30 | Sorszám: 2330
Nagyon várom a mérkőzést, de előbb a holnapira is kimegyek, szeretnék remekül szórakozni.

Addig is nézzétek meg, hogy egy fájdalom mire készteti a szegény labdarúgót. Ha nem vevő senki a szenvedésre, gyors gyógyulás várható:

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 02. 15:04 | Sorszám: 2329
A Győr ellen sok minden kiderülhet, kezdetnek ez nem volt rossz, meglátjuk milyen lesz a folytatás.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 02. 09:13 | Sorszám: 2328
Sok igazságot sorolsz fel. Nagyon kíváncsi leszek az új és szép gyepen (jó talajon), és a Győr, mint nem éppen egy védekező csapat ellen mutatott játékra. Kb. azzal a kezdővel számolok, amivel tegnap küldte csatába fiainkat Doll. Már csak öt nap, s szombat kora délután lesz némi hasonlítási alapom, hogy teljesíthető-e a hibátlan tavasz.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 02. 09:07 | Sorszám: 2327
Közben ötezer fölé kúszott a bérletesek száma!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 02. 09:04 | Sorszám: 2326
szerda pokolian fontos meccs, még ha le is nézik az ellenfelünket, majd hétvége Győr.
A csapat figyelt arra ne sérüljenek meg/talaj és vagdalkozó ellenfél/ és ne adjanak ki többet mint ami kell.
Győr ellen minden kiderül ott már nem lehet mellébeszélni.
Jól és taktikusan védekező csapat ellen játszottunk akinek helyzete sem volt, kontákra sem tudott építeni és mi ki tudtunk dolgozni helyzeteket.
Jó lesz ez.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 02. 08:03 | Sorszám: 2325
Azt nem értem, hogy miért kell leállnunk vezetés után? Értem én, hogy a szerda is nagyon fontos, de azért nem a Vidivel szemben kellett tartanunk az eredményt ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 01. 22:14 | Sorszám: 2324
Szomorú körkép.
Sok a teendő.
Hajrá, tegyük !
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 01. 22:04 | Sorszám: 2323
Meg van a győzelem, 1-0 !
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 01. 11:15 | Sorszám: 2322
hibákért elnézést siettem.
Turáni
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 01. 11:14 | Sorszám: 2321
továbbra is tartom itt jóval nagyobb a gond, mind hogy Fradi probléma, a fejekben van gond, nálunk, de az egész kontinensen.
Egy felnőtt három helyen kaphat útmutatást az életre.
1/ CSALÁD
2/ ISKOLA /8- majdnem 20 év/
3/ MÉDIA

(persze baráti kör, meg a többi is, de azt most hagyjuk.

1/ CSALÁD intézménye romokban. Ráadásul akik most szűlök ők maguk sem kaptak alapot a kummunizmusban majd utána a borzalmas 90 uátni években, tehát nincs mit tovább adniuk.
2/ ISKOLA szimpla magyar ellenes, a tanári kar többsége magyarságát én több oldalról is kétségbe vonnom de nem megyek bele miért, mert akkor nem örülsz.
De aki átmegy a magyar iskolarendszeren, egy kisebbségi komplexusban szenvedő semmi magyar érzést nem kap, pláne büszkeséget, tanagyag eleve adja magát, hogy mi lesz végeredmény. Ezen bármilyen kormány volt is hatalmon nem változtattak.
3/ Média felesleges is szót ejteni rá.

Egyházak nullán. Számomra komoyl csapást ejlentett ,hogy a Trianon napi harangozást a katolikus püspökök elutasították, nem kommentálom milió ilyen van, üresek a templomok, aki ott van elsősorban az idősebb generáció....
Semmivel sem vagyunk magasabban, mint 90ben sőt rosszabb a helyzet.
Cigányság aránya mára elérte a tarthatatlant, magyarságérzés nem lett több, sőt. Maygar ipar és kereskedelem megszünt. eladosodás kezelhetetlen lett, mert 80%ot nem lehet, csak ideig óráig. Végeredmény nem lehet kétséges.



Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 01. 11:04 | Sorszám: 2320
Indexes fradista = fából vaskarika !
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 01. 10:39 | Sorszám: 2319
"Akarjunk baromira harmadikak lenni, akkor meglehet a második hely" - Csank szerint túllihegik Dárdait
http://www.csakfoci.hu/valogatott/valogatott/node/184937
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...