01:00:15
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 26. 11:48 | Sorszám: 2286
Ránéztem a Gruopama honlapjára, mert a Vidi elleni meccs kivételével az összesre lehet jegyet venni online. Nekem bérletem van (C6), de az ősz folyamán is néztem, hogy mérkőzések előtt hogyan változik a foglalt helyek száma. Jelenleg ~4700 bérletes hely van lefoglalva, párszáz alkalmi jegyvásárlással spékelve.

Ami lesújt: sokan nem váltották ki bérletük tavaszi hányadát (akik két részletben fizethettek), ezért vagy 600-zal kevesebb a bérletesek száma! Legalábbis eddig.
Abban igazad van, hogy a jó játék, a győzelmek sorozata és az esetleges felkapaszkodás a Vidire nézőcsalogató lesz.
Egyelőre nem látom a ~10 ezres átlag lehetőségét, ne legyen igazam, de az első hazai mérkőzésen a Győr ellen jó, ha négyezren leszünk.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 26. 11:35 | Sorszám: 2285
Én is !!
Nagyon fontos lenne egy jó rajt !
És bár komoly gyülölet lesz 1-2 ezer ember részéről és ellenszurkolás, a többséget összehozná egy sikeres tavasz. Jó lenne egy 9-11 ezeres átlagot hozni tavasszal.
Mivel nagyon nagy meccsek lesznek ha jól megy a csaptnak bőven fölé mehetünk.

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 26. 09:34 | Sorszám: 2284
Ez dicsérendő!
De hogy én már mennyire várom a vasárnapot! ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 26. 09:18 | Sorszám: 2283
Elindult az MLSZ TV archív - 4000 meccs lesz elérhető
http://www.csakfoci.hu/valogatott/valogatott/node/184582#add_new_comment
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:43 | Sorszám: 2282
Bocsánat, autorité fiscale-t akartam írni, csak lusta voltam elővenni a szótárat !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:40 | Sorszám: 2281
Nem akarlak félreérteni, de Franciaországról beszélek. Hazai viszonylatban (remélem) ilyen nincs. Már csak azért sem, mert a francia nyelvvel sokkal rosszabbul állunk, mint a nem túl jó arányú angoltudásunkkal ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:37 | Sorszám: 2280
Nohát, ráküldeném én az ilyen önkormányzatokra az APEH revíziót !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:37 | Sorszám: 2279
Repülőtereken, autóbusz-hálózatnál, metrók- és vonathálózatokon úgy lehet felmarkolni, mint Budapesten a Metropol újságot ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:34 | Sorszám: 2278
Nem teljesen van így, bár tényleg sokan adnak ki érte pénzt. Viszont olvastam, hogy rengeteg önkormányzat, hivatal stb. rendelte meg és veszi, ráadásul mindjárt több példányban. Nem véletlen, hogy a francia állam is dotálja. Ettől függetlenül már az is sok, ha egyetlen magánember pénzt fecsérel az ilyenre.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:25 | Sorszám: 2277
Állj: valakik ezért a szarért pénzt adnak. Nem kényszerítik rájuk, önként, dalolva.
Ehhez józan paraszti észnél nem kellene több, hogy az ember ezt ne tegye.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:23 | Sorszám: 2276
Fradi TV - 10. adás: Exkluzív Thomas Doll-interjú
https://www.youtube.com/watch?v=qgpB0CfH5C0
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 12:18 | Sorszám: 2275
Ez nem így megy, Te is tudod, ez az "írástudók" árulása.
Ha egy szerencsétlen azt olvassa és hallja mindenütt, hogy ez jó, akkor miért lenne kifogása.
Európában a kereszténységet, jó erkölcsöt, nemzeti érzést kiszedték szándékosan, családokat felrobbantották mert atomjaira bontják a társadalmat.
1789 óta, legkésőbb ez megy.
Tudjuk kiknek az érdeke.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 25. 11:02 | Sorszám: 2274
Az egyszerű embereknek is lehetne annyi józan paraszti esze, hogy a szart a palacsintától
megkülönböztesse.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 10:54 | Sorszám: 2273
Média az igazi uralom és a mögötte álló pénzhatalom, soha ilyen tökéletes rabszolgaság nem volt még a történelemben, a rabszolga nem tudja, hogy rabszolhga.
Az államok akik fizetik évente a milliárdokat kamatra, még a saját pénzükért is fizetni kell, ha újat létrehoznak, már azon adósság van, félelmetes.
az egyszerű emberek akik szintén rabszolgák egy embertelen rendszerben.


Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 10:51 | Sorszám: 2272
Az egyszerű tömegen kéred számon az értelmiség árulását ???
Azt nézik amit eléjük adnak, szépen becosmagolva.
Nem ők a hibásak. Ahogy a vallástalanságért sem, az erkölcs nélküliségért sem.
Könnyen formálható szürke tömeg, ma ezt mondja holnap azt.

Ami itt Európában történt az elmúlt 200 évben azért vannak felelősők, de azok legkevésbé az egyszerű emberek.

Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 10:27 | Sorszám: 2271
Nem az a néhány firkász a gond, akik ilyesmit rajzolnak, hanem az a 2,5 millió, akik
ezt a szart megveszik.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 10:23 | Sorszám: 2270
Mint ahogy a dán lapnál is, nem véletlen hogy egy zsinagógnál próbálták meg lelőni....
Ahogy a belga rajzoknál is....
Csupa véletlen.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 10:20 | Sorszám: 2269
Az a baj, hogy ha belemennénk miért és kik az Neked nagyon nem tetszene.
Az összes szerkesztő és tulajdonos egy valláshoz tartozik.....
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 09:45 | Sorszám: 2268
Márai már 1936-ban csalódottan állapította meg, hogy a francia kultúra mélyen lehanyatlott ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 08:13 | Sorszám: 2267
Most nyomatják 2,5 millió példányban. No, ez a felháborító. Meg a nagy szólásszabadság. Egyeseknek mindent lehet, másoknak semmit, és tágra nyílt bociszemekkel csodálkoznak, hogy véres áldozatok formájában találnak meghallgatásra.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 25. 08:10 | Sorszám: 2266
Turáni barátunk is csak Churchill szavait idézheti:
"Nem ígérhetek mást csak vért, erőfeszítést, verítéket és könnyeket!"

Ettől függetlenül nagy tavaszra számítok. A felkészülésünk jónak mondható, ráadásul ezt nem mi, szurkolók állapítottuk meg, hanem maga Doll is. És ahogy mondod, nem új csapat épült, hanem jött 3 erősítés, és egy kellő idejű, kellő intenzitású felkészülés remek környezetben. Amit nem látok, az a kezdő csapat, de nem is nekem kell ezen törni a fejem ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 20:04 | Sorszám: 2265
Vérebet csináltak Ferenc pápából
http://magyarhirlap.hu/cikk/18184/Verebet_csinaltak_Ferenc_papabol
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 19:36 | Sorszám: 2264
A novemberben kinevezett pécsi vezetőedző, Robert Jarni a Glas Slavonije c. horvátországi lapnak beszélt a magyar labdarúgásról és eddigi tapasztalatairól, illetve arról, miért vállalta el egy itteni klub szakmai irányítását, ami sokakat meglepett Horvátországban, ismerve a játékosmúltját.

- Játékosként is igyekeztem lépésről lépésre haladni, ugyanígy tervezem az utam edzőként is. Vannak állomások, amelyeket nem szabad kihagyni, ha mégis így teszel, rosszul döntesz. Munkát kerestem épp, amikor jött a magyarországi lehetőség. Örömmel vállaltam el a Pécs irányítását, mert úgy láttam, itt igazán tehetek valamit. Ahol tényleg jól érzem magam és ahol igazán élek, az a pálya széle és az edzések – mondta Jarni a lapnak.

A korábbi 81-szeres horvát válogatott és vb-bronzérmes játékos véleménye annak kapcsán egyértelmű, melyik bajnokság áll előrébb a horvát és a magyar pontvadászatot illetően.

- Nálunk minőségibb a futball és sokkal hatékonyabbak vagyunk taktikailag is. Magyarországon nagy probléma, hogy kevés a tehetséges játékos és nincs meg itt a futballistákban, ami a horvátokban igen: az elszántság. Mi, horvátok benne élünk a futballban, ezt "fogyasztjuk" reggelire, ebédre és vacsorára, Magyarországon nem ez a helyzet. Nincs elég gyermek- és ifjúsági játékos. A kiutat talán az jelenthetné, hogy ha legalább egy-két csapat elérne valami picit kiugró eredményt nemzetközileg, már az is növelné az érdeklődést az itteni labdarúgás iránt. Azt ugyanakkor meg kell, hogy jegyezzem, hogy a magyar miniszterelnök nagyon szereti a futballt és sokat is fektettek bele az utóbbi években a sportágba. Több klub is fantasztikus létesítményt és stadiont kapott, ami nagyon jó a labdarúgásnak – tette hozzá.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 19:33 | Sorszám: 2263
kemény rangadók lesznek itthon.
Kőkemény meccsek. Nem lesz könnyű tavasz, de hátha jól sikerül.

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 24. 15:49 | Sorszám: 2262

A hétvégén végre indul a szezon, kíváncsi vagyok, mire leszünk képesek, illetve milyen kezdővel lépünk pályára.

Úgy gondolom erősödtünk, Ramirez és Varga nagyon jó igazolásnak tűnik, Hajnal kapcsán még vannak fenntartásaim, de remélhetőleg hasznunkra válik.

Én az erősödés számlájára írom, hogy a télen meghatározó játékos nem ment el, illetve Lamah végre teljes értékű játékot, 100 %-os teljesítményt nyújthat, szerint ő lesz az egyik legjobb játékosunk tavasszal.

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...